Komandos

Pastaraisiais metais vaizdo žaidimai tapo populiaresni. Iš esmės esportas yra konkurencinių žaidimų, atliekamų profesionaliu lygiu, pavadinimas. Daugelis didžiuosiuose turnyruose rodomų titulų yra komandiniai, ir kiekvienas narys atliks svarbų vaidmenį. 

Aukščiausioms esporto komandoms pavyks laimėti ženkliai didelę pinigų sumą. Tai gali siekti milijonus dolerių. Tokie dideli statymai lėmė, kad esporto lažybų svetainės sulaukė tradicinių lažybų gerbėjų dėmesio. Ši azartinių lošimų forma yra daugiau ar mažiau tokia pati kaip įprastos sporto lažybos.

Fnatic

Team Fnatic, dar žinoma kaip FNC, yra profesionali esporto apranga. Tai yra viena geriausių sporto komandų konkurencinių elektroninių sporto lažybų istorijoje. Per pastaruosius kelerius metus organizacija eksponentiškai išaugo ir pelnė vietą tarp populiariausių esporto komandų sąrašo. Be populiarumo renginiuose, „Fnatic“ yra mėgstamiausia tarp esporto lažybų entuziastų. Prekės ženklas taip pat gali pasigirti profesionalių žaidimų įrangos linija, įskaitant klaviatūras, peles, ausines, kilimėlius ir kt.

Rodyti daugiau...
PSG Esports

PSG Esports yra Paryžiuje įsikūrusi profesionali vaizdo žaidimų apranga. Tai Prancūzijos futbolo milžino klubo „Paris St-Germain“ padalinys. Spaudos konferencijoje 2016 m. spalį klubo prezidentas Nasseras Al-Khelaifi atskleidė savo atėjimą į perspektyvią vaizdo žaidimų sritį. Jie tapo pirmuoju profesionaliu Europos klubu, sukūrusiu esporto padalinį. Aukščiausia esporto komanda bendradarbiavo su internetiniu lažybų tarpininku Betway kaip pagrindiniu rėmėju. 

Rodyti daugiau...
Cloud9 Esports

„Cloud9“ yra viena populiariausių, didelių ir sėkmingiausių esporto organizacijų pasaulyje. Nuo 2013 m. Santa Monikoje, Kalifornijoje, JAV įsikūrusi organizacija kelia bangas įvairiose disciplinose visame esporto pasaulyje. Ji buvo sėkminga tiek konkurencijos, tiek verslo srityse ir tapo antra vertingiausia 2020 m. esporto apranga.

Rodyti daugiau...
Team Spirit

„Team Spirit“ yra Maskvoje įsikūrusi Rusijos žaidimų įmonė. Padavėjas, modelis ir būsimasis gydytojas subūrė komandą po to, kai metė darbą ir mokslus, kad galėtų tęsti savo aistrą žaidimams. Jie įkūrė komandą 2015 m. ir toliau rungtyniavo Counter-Strike: Global Offensive, Dota 2, League of Legends ir Hearthstone turnyruose. Vos per šešerius metus grupė pakilo ir tapo geriausia esporto komanda. 

Rodyti daugiau...
Natus Vincere

Natus Vincere yra kelių žaidimų organizacija, įkurta 2009 m., kurios būstinė yra Kijeve, Ukrainoje. Kurdamas esportas sparčiai populiarėjo, daugėjo pelningų varžybų. Pilna jo versija buvo priimta po to, kai jų gerbėjai ją pasirinko renginyje, specialiai surengtame siekiant surasti tinkamą pakaitalą. 

Rodyti daugiau...
Evil Geniuses

„Evil Geniuses“ yra viena populiariausių esporto komandų, kurios būstinė yra San Franciske, Kalifornijoje. Tai viena seniausių žinomų vaizdo žaidimų institucijų. Turėdami ilgą istoriją, Evil Geniuses formavo žaidimų sceną nuo pat jos įkūrimo 1999 m. Jų sėkmė priklausė nuo žaidėjų sugebėjimo pasirinkti savo kelionę ir būti drąsiems, nevaržomiems reikalavimų. 

Rodyti daugiau...
Ninjas in Pyjamas

Vėlesniais metais komanda turėjo tam tikrų organizacinių problemų. Dažniausios buvo rėmimo problemos, dažni vardo keitimai ir žaidėjų sudėtis. Vėliau, 2005 m. pradžioje, jie nusprendė nutraukti sutartį su „SK Gaming“. Kai kurie komandos žaidėjai grįš vėliau, o tai labai nustebins likusius komandos narius, nes anksčiau buvo pažeidę sutartis. Tačiau situacija pablogėjo ir komanda keletą metų išnyko iš žaidimų dėmesio, o 2007 m. buvo išformuota. Po šio pasikeitimo 2007 m. jie išskirstė komandą ir prisijungė prie gerai žinomos SK Gaming organizacijos.

Rodyti daugiau...
Team Envy

Envy Gaming yra Šiaurės Teksase įsikūrusi pramogų ir el. sporto įmonė. 2021 m. „Envy Gaming“ susijungė su „OpTic Gaming“ ir sukūrė vieną populiariausių eSporto komandų. Šios komandos yra „OpTic Texas“ „Call of Duty League“, „Dallas Fuel“ „Overwatch“ lygoje, aukščiausią reitingą užimančios „Halo Championship Series“, „Valorant“ ir „Rocket League“ komandos. Kiekvieną dieną milijonai gerbėjų stebi įmonės žaidimų ir gyvenimo būdo turinio kūrėjus „YouTube“, „Twitch“ ir kitose socialinės žiniasklaidos platformose.

Rodyti daugiau...

Alliance

Populiariausios esporto komandos, už kurias galima lažintis

Populiariausios esporto komandos, už kurias galima lažintis

Šio tipo statymai gali būti nenuspėjami. Jei lošėjai nori padidinti savo sėkmingo lažybų tikimybę, geriausia rinktis garsias esporto komandas, turinčias laimėjimų istoriją.

Komandos skystis

Jie laikomi viena sėkmingiausių organizacijų visame e-sporte. Team Liquid iš pradžių buvo sukurta varžytis StarCraft turnyruose. Per pastaruosius 22 metus jie išaugo ir tapo labai gerbiami tarp kitų vaizdo žaidimų komandų. Šiuo metu jie yra įsitvirtinę Šiaurės Amerikoje, Europoje ir Brazilijoje. „Team Liquid“ taip pat pradeda plėstis į Azijos žaidimus.

OG

Jei lažybų gerbėjai ieško vienos geriausių Dota 2 ir CS:GO esports komandų, verta pagalvoti apie OG. Pirmą kartą jie buvo suformuoti 2015 m. ir du kartus iš eilės laimėjo tarptautinį turnyrą. OG taip pat tapo viena populiariausių žaidimų komandų per Valorant turnyrų sezonus. 2022 m. pradžioje jie pareiškė apie savo ketinimą užkariauti MMO žanrą.

Blogieji genijai

Geriausios esporto lažybų svetainės greičiausiai pasirodys ši Sietle įsikūrusi grupė. Užuot sutelkę dėmesį į keletą žaidimų, jie varžėsi daugybėje skirtingų titulų. Tai apima Fortnite, Halo, League of Legends, COD, CS:GO, Rocket League ir WoW. 2015 m. Evil Geniuses laimėjo didžiausią prizą tuo metu esporto istorijoje. Jie ypač įgudę „Call of Duty: WWII“.

Komandos dvasia

Šiai Maskvoje įsikūrusiai grupei puikiai sekėsi CS:GO, League of Legends, Hearthstone ir Dota 2 turnyruose. 2021 m. tarptautiniame turnyre ji laimėjo įspūdingus 18 mln. Dėl to jie yra vieni daugiausiai uždirbančių visame e-sporte.

Populiariausios esporto komandos, už kurias galima lažintis
Esport komandos skirtinguose žaidimuose

Esport komandos skirtinguose žaidimuose

Jei lošėjai galvoja apie konkretų žaidimą, protinga pasirinkti komandą, kuri labai gerai pasirodė turnyruose dėl šio titulo. Aukšto lygio komandos dažniausiai sutelkia dėmesį į vieną iš aštuonių didžiausi vaizdo žaidimai.

Imperiju amžius

„Aftermath“, „Team GamerLegion“, „Vietnam Legends“ (VNA) ir „Suomi“ yra gerai vertinami dėl šio realaus laiko strategijos (RTS) žaidimo. Kitos grupės, į kurias reikia atkreipti dėmesį, yra Romos valdovai, Klouno legionas, Team Secret, Infinity Legends, Dark Empire ir Tempo Storm.

Apex legendos

Šiuo metu daugiau nei 100 milijonų žmonių mėgaujasi šia kelių žaidėjų šaudyklėmis. Tačiau azartinių lošimų bendruomenėje dėmesio sulaukė tik keletas komandų. Žaidėjų skaičius ir toliau auga dėl naujų „Apex Legends“ sezonų išleidimo. Turnyrų metu lošėjai turėtų atkreipti dėmesį į Team Liquid, Fnatic, Evil Geniuses, Natus Vincere ir Virtus.pro.

„Valor“ arena

Šis žaidimas yra gana išskirtinis esporte, nes komandos turi būti išskirtinės mobiliojo žaidimo srityje. „Valor“ turi daug panašumų su „League of Legends“, todėl kiekvieno titulo geriausi žaidėjai šiek tiek sutampa. Dota čempionai taip pat linkę gerai dirbti Valor. Gerai turnyruose pasirodžiusios grupės yra „Royal Never Give Up“, „EDward Gaming“, „Rogue Warriors“, „Talon Esports“, „Buriram United Esports“, „Qiao Gu Reapers“ ir „eStar Gaming“.

Mūšio laukas

Priešingai nei kiti žaidimai šiame sąraše, „Battlefield“ turi tik keletą labai sėkmingų komandų. Tai PENTA Sports ir Epsilon eSports. Pirmojo asmens šaudyklės yra labai paplitusios esport turnyrai. Tačiau „Battlefield“ dar tik pradeda sulaukti tokio pripažinimo kaip panašūs pavadinimai, tokie kaip COD ir Halo.

CS:GO

Galima sakyti, kad CS: GO yra dominuojanti jėga vaizdo žaidimuose. Yra keletas pagrindinių konkursų. Astralis, Natus Vincere, G2 eSports ir Team Vitality išsiskiria kaip stiprūs varžovai.

COD: Warzone

Pastaraisiais metais šis „Battle Royale“ titulas tapo itin populiarus tiek konsolių, tiek asmeninių kompiuterių grotuvuose. Komandos, žaidžiančios šiuo režimu, paprastai turi gerai sekėsi kituose COD turnyruose. Tai apima Atlanta FaZe, OpTic Gaming, CompLexity, Fariko Impact ir Evil Geniuses.

Dota 2

Tai idealiai tinka lošėjams, norintiems stebėti, kaip žaidėjai varžosi dėl didelio prizinio fondo. Tai yra milijonai dolerių per kasmetinį pasaulio čempionatą. Keturios aukščiausio rango organizacijos yra TNC Predator Virtus.Pro, Evil Geniuses ir Team Secret.

FIFA

Ne visi aukšto lygio turnyrai yra orientuoti į šaudymą ir fantaziją. Futbolo vaizdo žaidimas FIFA išaugo į vieną didžiausių franšizių pramonėje. Rungtynių metu lažėjai turėtų atkreipti dėmesį į Fnatic, Tundra Esports, MKers, Manchester City Esports ir Schalke 04 Esports.

Esport komandos skirtinguose žaidimuose
Geriausi esporto žaidėjai pasaulyje

Geriausi esporto žaidėjai pasaulyje

Kalbant apie bendrą uždarbį, keturi geriausi pasaulio žaidėjai profesionaliai žaidžia Dota 2. Tai vyrai nuo 22 iki 29 metų. Visi keturi didžiąją dalį pinigų uždirbo iš 2019 m.

Johanas „N0tail“ Sundsteinas

Šis Danijos žaidėjas šiuo metu užima 1 vietą pasaulyje. Jis rungtyniavo 129 rungtynėse ir surinko apie 7 183 837 USD. Prieš pereidamas prie Dota 2, Sundsteinas buvo „Heroes of Newerth“ žaidėjas. Per 2019 m. tarptautines rungtynes jis laimėjo 3 124 036,20 USD prizą.

Jesse "JerAx" Vainikka

Iš Suomijos kilusi Vainikka iki šiol rungtyniavo 66 rungtynėse. Nors tai nėra toks įspūdingas kaip Sundsteinas, reikia pažymėti, kad Vainikka uždirbo 6 475 948 USD. Dėl to jis tapo antru geriausiu pasaulio esporto žaidėju. 2016 m. Šanchajaus „Major“ turnyre jis užėmė antrąją vietą.

Anatanas "ana" Pham

Šis australas į esporto lažybų organizatorių dėmesį atkreipė dar ankstyvas. Prieš tai, kai Pham sukako 18 metų, jis jau uždirbo $604,739 iš 15 turnyrų. Jo dabartinė suma viršija 6 004 411 USD.

Sébastien "Ceb" Debs

Ketvirtasis geriausias žaidėjas yra iš Prancūzijos, su 5 773 909 $ iš 65 turnyrų. Debsas 2018 m. tarptautiniame turnyre užėmė pirmą vietą, o kitais metais vėl laimėjo. Per savo karjerą jis žaidė devyniose pagrindinėse komandose.

Geriausi esporto žaidėjai pasaulyje
Kaip išsirinkti geriausią esporto komandą, už kurią būtų galima statyti?

Kaip išsirinkti geriausią esporto komandą, už kurią būtų galima statyti?

Tai daugiausia priklausys nuo žaidžiamo žaidimo pobūdžio. Kai kurie iš jų reikalauja greitų refleksų ir tikslumo. Kiti yra labiau taktinio pobūdžio. Geriausios esporto komandos žinos, kokių savybių reikia norint laimėti rungtynes.

Vienas iš svarbiausių šio tipo lažybų aspektų yra tyrimas. Lošėjas labai mažai turėtų palikti atsitiktinumui. Daugumoje turnyrų dėl pirmosios vietos pretenduoja dešimtys komandų.

Siekdamas susiaurinti labiausiai tikėtinus nugalėtojus, žaidėjas turi žinoti kiekvieno iš jų pasiekimus. Laimei, prieš finalinį čempionatą dažniausiai būna viso sezono atrankos laikotarpis. Tai suteikia žiūrovams galimybę išanalizuoti įvairias kiekvieno varžovo stipriąsias ir silpnąsias puses.

Garsios esporto komandos išgarsėja laimėdamos daugybę aukšto lygio pergalių. Jei jų varžovai atrodo lygiai suderinti, sunkiau numatyti, kam atiteks pagrindinis prizas. Jei lošėjai nėra tikri, jie gali ištirti žaidimo režimą ir žemėlapį. Tada jie gali žiūrėti ankstesnes rungtynes, kuriose kiekviena iš dviejų komandų varžėsi pagal panašius scenarijus. Tai suteiks jiems geresnį supratimą apie žaidėjų pasirodymą.

Kaip išsirinkti geriausią esporto komandą, už kurią būtų galima statyti?