Populiariausios Call of Duty lažybų svetainės 2024

Pastaraisiais metais Battle Royale žaidimai pasirodė esą labai populiarūs eSports lažybų bendruomenėje. Puikus to pavyzdys yra FPS Call of Duty: Warzone. Jis yra nemokamas ir prieinamas įvairiose platformose. Tai apima dabartinės kartos PlayStation ir Xbox konsolių versijas, taip pat asmeninius kompiuterius. CoD: Warzone yra 2019 m. „Modern Warfare“ dalies dalis, o ne atskiras pavadinimas. Jis buvo išleistas 2-ojo „Modern Warfare“ turinio atnaujinimų sezono metu. Tai reiškia, kad didelė nusistovėjusi CoD žaidėjų bazė galėjo jį pasiekti.

Nuo 2020 m., kai pasirodė CoD: Warzone, serverio srautas buvo didelis. Daugybė eSport profesionalų šį žaidimą pripažino mėgstamiausiu. Dėl to azartinių lošimų pramonė taip pat atkreipė dėmesį. Žaidimo kūrėjai yra „Infinity Ward“ ir „Raven Software“.

Populiariausios Call of Duty lažybų svetainės 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Trumpas įvadas į Call of Duty esports

Pastarasis dirbo tik gamindamas Warzone šaltojo karo skyrių. „Activision“, bendrovė, užėmusi ankstesnius sėkmingus CoD pavadinimus, jį paskelbė.

Žaidėjai gali rinktis iš dviejų pagrindinių režimų: Battle Royale arba Plunder. Pirmuoju atveju standartiniame žaidime jis patenka į žemėlapį, kuriame yra iki 150 žaidėjų. Kai kurie riboto laiko raundai palaiko 200 žaidėjų. Tai reiškia, kad lošėjai turės daug pasirinkimo, kam statyti.

Battle Royale

Šis režimas yra panašus į daugelį kitų populiarūs šio žanro žaidimai. Žaidėjai varžosi vienas su kitu žemėlapyje, kuris nuolat mažėja. Laimi paskutinis stovintis žaidėjas/komanda. Įėjus į nežaidžiamą zoną, sveikata pažeidžiama geltonų dujų.

Dujos plinta tol, kol paskutiniai išgyvenusieji patenka į siaurą žemėlapio dalį. Kai žaidėjai miršta, jie perkeliami į naują režimą, vadinamą Gulag. Tai supriešina juos su kitu mirties rungtyje. Nugalėtojai gauna galimybę vėl sugrįžti į Battle Royale. Sporto lažybų gerbėjai dažniausiai stato statymus už išlikusį žaidėją ar komandą.

Apiplėšti

Šiuo režimu komandos dirba kartu ieškodamos žemėlapyje išmėtytų grynųjų pinigų krūvos. Plunder žaidėjai automatiškai atgimsta po mirties. Pagrindinis tikslas – sukaupti 1 mln. Kai tai pasiekiama, prasideda viršvalandžiai ir grynųjų pinigų sumos padaugėja. Komanda, kuri, pasibaigus laikrodžiui, suspėja surinkti daugiausia pinigų, paskelbiama nugalėtoja.

„Blood Money“ yra šio režimo variantas, kai atlikę galutinius judesius žaidėjai bus apdovanoti papildomais pinigais. Jie taip pat gali dalyvauti sudarant sutartis. Išleidus CoD: Vanguard, pasirodė dar vienas variantas. Jame rungtynėse pristatomos skraidančios kovos mašinos. Šie veiksniai gali turėti įtakos statymo šansams.

Viskas, ką reikia žinoti apie lažybas „Call of Duty“

Kadangi Warzone yra toks nusistovėjęs pavadinimas eSport žaidimai neturėtų būti sunku rasti lažybų svetainę, kurioje daugiausia dėmesio būtų skiriama. Norėdami jį rasti, vartotojas turės patekti į skirtuką „eSports markets“. Jei jie naudojasi plačiu internetiniu kazino, tada skirtukas greičiausiai bus sporto lažybų puslapyje.

Bus informacija apie būsimas rungtynes. Vartotojai gali pasirinkti, kuris žaidėjas, jų nuomone, turi galimybę laimėti. Paprastai 150 iš jų varžysis tarpusavyje vienose rungtynėse. Tikslus skaičius gali žymiai pakeisti tikimybę. Jei lošėjai nežino žaidėjų įrašų, jie turės mažą galimybę laimėti savo statymą.

„Warzone“ vadovaujasi standartine kitų „Battle Royale“ žaidimų formule. Variantai, skirti eSport lažybų svetainės bus pažįstamas visiems, kurie lošė panašius titulus. Vartotojai gali pasirinkti žaidėją, kuris numato aiškų nugalėtoją. Arba jie gali lažintis, kad pateks tarp 3 geriausių.

Taip pat yra „eSports“ lažybų programos parinkčių, leidžiančių žaidėjams statyti statymus „vienas prieš vieną“ CoD rungtynėse. Tačiau tai vis dar yra gana nišinė ir reikalauja, kad lošėjai gautų kvietimą iš programų turinio kūrėjų. Vienas iš unikalių šios parinkties aspektų yra tai, kad ne profesionalai gali lažintis, kad laimės patys.

Kiek populiarus yra Call of Duty esports?

Yra daugybė priežasčių, kodėl milijonai žmonių visame pasaulyje nusprendė žaisti šį žaidimą. Internetas užpildytas bendruomenėmis, kurios susikoncentruoja į „Warzone“ ir atlieka statymus dėl būsimų rungtynių. Nemokamas ir internetinis žaidimo pobūdis yra neatsiejama jo sėkmės dalis.

Žaidimas yra gana paprastas ir įdomus žaisti. Jei žmonės nori tapti profesionalais, jiems reikia lavinti keletą įgūdžių. Yra keletas strategijų, kaip padidinti tikimybę laimėti Warzone turnyrą. Azartiniai lošėjai turi stebėti ir įsitvirtinusių, ir kylančių žvaigždžių.

Interneto bendruomenė

Kadangi žaidimą mėgsta tiek daug žmonių visame pasaulyje, aplink jį susikūrė didelė interneto bendruomenė. Tai apima daugybę socialinės žiniasklaidos svetainių. Yra subredditų, skirtų konkretiems ir nišiniams „Warzone“ aspektams. Tai apima patarimus, memus ir žaidimo atnaujinimų diskusijas.

Srautinio perdavimo programėlė „Twitch“ užpildyta kanalais, kuriuose lošėjai gali stebėti rungtynes ir atrasti talentingų žaidėjų. Kadangi yra tokia sveika bendruomenė, naujokai internete gali lengvai išmokti žaisti ir lažintis dėl menkių.

Žaidimas Call of Duty Online

Didžioji dauguma eSporto yra žaidžiami tik internetu ir Warzone nėra išimtis. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad šis žaidimas leidžia žaisti įvairias platformas. „Xboxes“ žaidėjai gali konkuruoti su „PlayStations“ žmonėmis. Žaidimas internete taip pat reiškia, kad žaidimas yra reguliariai atnaujinamas.

Bet kokias klaidas ir problemas galima ištaisyti prieš nesumažėjus žaidėjų skaičiui. Be to, kuriamas naujas turinys. Pavyzdžiui, internetiniai „Warzone“ žaidėjai galėjo atsisiųsti naujų žemėlapių, ginklų, scenų ir skinų.

Didžiausi CoD grotuvai

Žaisti „Warzone“ yra daugelio hobis, tačiau kai kuriems žmonėms pavyksta tai daryti profesionaliai. Jei kas nors nori tapti dideliu eSporto žaidėju, jam reikia atlikti keletą dalykų. Pirmiausia jie turėtų žinoti „Warzone“ viduje ir išorėje. Kuo daugiau jie žais, tuo geriau tobulins savo įgūdžius.

Dalyvavimas turnyruose ir renginiuose padidins jų žinomumą. Daugelis labiausiai atpažįstamų eSporto vardų skiria didelę laiko dalį pasirinktam žaidimui. Jei jie taps pakankamai gerai žinomi, jie pradės pasirodyti sporto lažybų rinkose.

Kodėl žaidėjai mėgsta CoD?

Standartinė Warzone versija yra nemokama. Todėl tuo gali džiaugtis žmonės iš įvairių ekonominių sluoksnių. Tai ne pirmasis „Battle Royale“ titulas, išpopuliarėjęs. „Fortnite“ pasiūlė panašų žaidimą. Tačiau žaidimas yra mažiau animacinis variantas. CoD serija yra gerai žinoma dėl savo tikroviško konflikto vaizdavimo.

Žaidėjai gali mėgautis šia pergalinga estetika žaidimo režimu, kuris skatina dėmesingumą, strategiją ir nuolatinį problemų sprendimą. Kadangi „Warzone“ žemėlapių skaičius ribotas, galima manyti, kad laikui bėgant pasikartojantis pobūdis tampa nuobodus. Tačiau žmonės ir toliau tuo džiaugiasi.

Kaip žaidžiamas konkurencingas CoD?

Esport žaidėjai, norintys laimėti, turės atlikti keletą užduočių. Pirmiausia svarbu patikrinti žemėlapį, į kurį jie pateks. Norint rasti saugaus kritimo zoną, parašiutą galima išpūsti ir perpjauti kelis kartus. Žaidėjai turi pasidėti savo grynuosius pinigus prieš juos nužudydami priešo. Jį kaupti niekada nėra laimi. Be to, jei jie dirba kaip komandos dalis, protinga dalytis ištekliais.

Didžiausi žaidimo žaidėjai ir komandos

Jei lošėjai nori atlikti laimėjusį Warzone statymą, labai svarbu, kad jie susipažintų su sėkmingiausiais žaidėjais ir komandomis. Tai gali keistis gana dažnai. Daugelis jų demonstruoja save programoje „Twitch“. Naudinga kas savaitę skaityti naujienas apie tai, kas viršijo savaitinius Warzone turnyrus. Lošėjai taip pat gali ieškoti kylančių žvaigždžių. Lažybos dėl jų idealiai tinka visiems, kurie ieško gerų šansų.

Ar vyksta Call of Duty čempionatas?

„Call of Duty League“ buvo įkurta tik 2020 m. Nepaisant to, jai pavyko sulaukti nemažo lošimų bendruomenės dėmesio. Turnyre dominuoja JAV komandos. Trys geriausi buvo „OpTic Texas“ (anksčiau vadinta Dalaso imperija), „Atlanta FaZe“ ir „OpTic Chicago“ (buvusi „Chicago Huntsmen“).

Jei lošėjai nori suprasti, kurie Warzone žaidėjai yra didžiausi, jie gali patikrinti naujausius galios reitingus. Pavyzdžiui, 2021 m. rugpjūčio mėn. penki sėkmingiausi buvo Supervan, Fifakill, Biffle, Jukeyz ir Tommey. Šie žaidėjai ne visada gali dalyvauti pačioje CoD lygoje, tačiau yra tam tikras sutapimas.

Nors JAV sudaro didžiąją dalį laiminčių komandų, yra keletas pretendentų iš JK, Kanados ir Prancūzijos. Be to, atskiri žaidėjai laikė pasaulinio lygio kruša iš Rusijos, Ispanijos, Turkijos, Kinijos ir Vokietijos. Lygos vadovai dažnai ieško naujų žvaigždžių, kad galėtų užsiregistruoti. Jie gali pasirinkti žmones, kurie tapo profesionalais per solo konkursus. Šių asmenų reitingai paprastai nustatomi pagal tai, kiek jie uždirbo laimėdami renginius.

Viskas apie Call of Duty League

Pasaulio taurės el. sporto versija veikia labai panašiai, kaip ir jos atitikmenys realiame pasaulyje. Elitinių žaidėjų komandos varžosi tarpusavyje, kad laimėtų pagrindinį prizą. Paprastai tai yra grynųjų pinigų forma. Pavyzdžiui, 2021 m. pagrindinėse programose Call of Duty League prizas buvo 1 200 000 USD.

Nors praeityje jie buvo laikomi nišiniais eSporto pasaulio turnyrais, pastaruoju metu jie pateko į pagrindinį srautą. Azartiniai lošimai suvaidino tam tikrą vaidmenį. Menkių lažybų gerbėjai pripažino, kad lažintis šiuose renginiuose yra smagu ir paprasta. Pagrindiniai rėmėjai taip pat padidino turnyrų profilį. Suteikdami daug apmokamų prizų laimėjusioms komandoms, jie padidino elitinį jų pobūdį.

Pasaulio eSporto taurės struktūra yra sezono forma. CoD vienas turi penkis etapus, kuriuose komandos žaidžia rungtynes per tris savaites. Tai leidžia lošėjams ištirti geriausius žaidėjus ruošiantis finalui. Kiekviename pagrindiniame turnyre dalyvauja 12 komandų. Prizinis fondas yra plačiai paskirstytas. Net jei komanda atkrintamosiose varžybose užima 8 vietą, ji vis tiek gali gauti 25 000 USD. Dėl šios priežasties pasaulio čempionatas pritraukia patyrusius profesionalus.

CoD: Warzone pasaulio taurės lažybos

Yra didžiulė CoD lažybų karo zonos rinka. Naujokai gali jaustis priblokšti ir supainioti dėl visų variantų. Šiems lošėjams idealiai tinka pasirinkti gerai žinomą turnyrą, pavyzdžiui, CoD lygą.

Jie gali atlikti statymus už kai kuriuos didžiausius „Warzone“ žaidėjus pasaulyje. Reikėtų pažymėti, kad šis žaidimas iš tikrųjų yra CoD: Modern Warfare dalis. Todėl sporto lažybų parinktys gali būti pateiktos šiuo pavadinimu.

Kai į eSportą pradedama žiūrėti rimčiau, tikėtina, kad daugės internetinių kazino, siūlančių statymus Warzone. Rungtynių pobūdžiui įtakos turės ir nauji turinio atnaujinimai. Pavyzdžiui, Call of Duty Black Ops: Cold War išleidimas turėjo didelę įtaką CoD lygoje žaidžiamiems žaidimo režimams.

Sąžiningo žaidimo problemos

Lošėjai, žinoma, susirūpins, kad rungtynės, dėl kurių jie stato, būtų vykdomos sąžiningai. Geros reputacijos sporto lažybų svetainės taip pat rimtai žiūri į šią problemą. „Call of Duty League“ galima žaisti tik naudojant kompiuterį. Valdiklis taip pat turi būti iš anksto patvirtintas. Rungtynės vyksta kontroliuojamoje skaitmeninėje aplinkoje, kur kiekviena komanda pradeda tolygiai. Tai padeda išvengti susitarimo dėl rungtynių.

Pretendentams yra taikomi žemėlapių, žaidimo režimų ir ginklų apribojimai. Jie turi laikytis griežtų taisyklių. Reguliavimas yra svarbus eSport lažybų aspektas.

Raskite tobulus CoD esports lažybų tarpininkus

Anksčiau buvo gana sunku rasti svetainę, kurioje vartotojai galėtų lažintis dėl vaizdo žaidimų įvykių. Laimei, tai keičiasi, nes eSportas tampa vis populiaresnis. Yra daug tokio tipo lažybų teikėjų. Lengviausias būdas nustatyti, ar įmonė specializuojasi šioje rinkoje, yra atidaryti savo sporto lažybų puslapį. Jei yra eSport skyrius, tai bus gera žinia.

Tačiau bus dar sunkiau rasti tiekėją, ypač Warzone. Nepaisant populiarumo, žaidimas yra labiau nišinis lošimų pasaulyje, palyginti su Fortnite ar FIFA. Geriausia eSport lažybų svetainė turės platų lažybų pavadinimų katalogą. Lošėjams labiau pasiseks, jei lauks pasaulinių turnyrų, kuriuose bus specialiai „Warzone“. CoD lažybų svetaines nėra taip sunku rasti, nes tai yra gerai žinomas žaidimas, kuriame galima lažintis.

Jei žmonėms vis dar sunku rasti rinkas iš tradicinių lošimų įstaigų, yra alternatyva. Jie galėtų ieškoti konkrečių eSport lažybų svetainių. Kadangi šios organizacijos orientuojasi tik į azartinius žaidimus, jos suteiks daugiau pavadinimų. Warzone gali būti vienas iš jų.

Stebėkite geriausias CoD: Warzone komandas ir statykite tiksliai

Nes dažniausiai būna 12 profesionalų komandų varžosi turnyre svarbu pažinti kiekvieną. Tai padarę lošėjas supras, kas greičiausiai laimės. Kuo daugiau žmogus tyrinėja komandas, tuo tikslesnis bus jo statymas.

Lažinantis asmuo gali norėti išanalizuoti kiekvienos komandos, kuri patenka į atkrintamąsias, stipriąsias ir silpnąsias puses. Jei jiems reikia atlikti papildomus tyrimus, žaidimų transliacijos svetainės yra naudingos. Lošėjas gali sekti atskirus žaidėjus, kad geriau suprastų jų pasiekimus.

Svarbų vaidmenį turės ir scenarijai, su kuriais jie susidurs turnyre. Kai kurios komandos klesti tik viename konkrečiame žemėlapyje ir žaidimo režimu. Atliekant call of duty statymą, reikia atsižvelgti į tikslų rungtynių raundų pobūdį.

Ko ieškoti esporto komandoje?

Net jei Warzone čempionų grupė turi pergalių istoriją, tai nereiškia, kad statymai yra tikri. Jų žaidimo stiliaus detalės turės įtakos. Lošėjas pirmiausia turėtų žiūrėti seną komandos, kuriai jis nori lažintis, kad laimėtų, žaidimą. Komanda turi parodyti keletą pagrindinių bruožų.

Kiekvienas „Warzone“ narys turės tam tikrą vaidmenį, atspindintį jo stipriąsias puses. Kai kurie yra agresyvūs, o kiti yra taktiškesni. Svarbiausia, kad asmenys gerai dirbtų kartu kaip kolektyvas.

Geriausi žaidėjai iššaus tik tada, kai bus tikri, kad iškris. Kai įvyksta pralaimėjimų, jis linkęs įspėti priešus. Jei komandos turi žemą tikslumo / pataikymo reitingą, lažintis dėl jų kils rizika.

Geresnė komanda ne tik išmano ginklus, bet ir žinos geriausias vietas nusileisti rungtynių pradžioje. Jau bus žaidimo planas, kurio jie laikysis. Dėl šios priežasties profesionalai praleidžia daug valandų susipažindami su Warzone žemėlapiais.

Įžymios CoD komandos, už kurias galima statyti

Be anksčiau minėtų CoD lygos varžovų, yra keletas aukšto rango komandų, kurios klesti kitose Warzone varžybose. Problema renkant geriausius yra ta, kad komandos reguliariai keičia sudėtį. Todėl pravartu žymėjimą grįsti ilgalaike pažanga.

Nuo 2020 m. kovo iki 2021 m. lapkričio įvyko 275 „Warzone“ turnyrai. Komandoms buvo padalintas daugiau nei 8 000 000 USD prizinis fondas. Penketas daugiausiai uždirbančių per tą laiką buvo: 100 Thieves, NRG Esports, FaZe Clan ir New York Subliners. Jei kuri nors iš šių grupių varžysis su žemesniu reitingu, ji turės didelę tikimybę laimėti. Tai daro juos gana saugiu statymu.

„Call of Duty“ lažybų privalumai ir trūkumai

Nors daugelis žmonių renkasi lažintis dėl Call of Duty rungtynių, tai ne visiems. Siekdamas nustatyti, ar tai idealus eSportas, lošėjas turėtų atsižvelgti į visus teigiamus ir neigiamus aspektus.

Argumentai "už"

  • Kiekvienose rungtynėse dalyvauja apie 150 žaidėjų, todėl lošėjai turi daug pasirinkimo.
  • Žaidimo taisykles gana lengva suprasti ir išmokti.
  • Geriausi žaidėjai dalyvauja reguliariuose turnyruose, todėl galimus laimėtojus atrinkti paprasčiau.
  • Warzone yra labai linksmas žaidimas. Kai kurie žmonės rungtynes žiūri tik pramoginiais tikslais.
  • Prieš dideles „Warzone“ varžybas žiniasklaidoje yra daug šurmulių. Skaitydami publikacijas apie juos lošėjai suteiks papildomos įžvalgos prieš statydami statymą Warzone.

Minusai

  • Nors rungtynės yra linksmos, jos taip pat gali būti nenuspėjamos, todėl statymai nėra tokie saugūs nei kitos el. sporto šakos.
  • Internetas yra pilnas Warzone bendruomenių, tačiau gali būti sunku rasti svetaines, kuriose tai pateikiama jų sporto lažybų rinkose.
  • Jei lošėjai nori tiesiogiai stebėti rungtynes, jie turės jas transliuoti internetu. „Warzone“ varžybos retai transliuojamos per televiziją.
  • CoD serija reguliariai išleidžia naujus žaidimus. Dėl to Warzone ilgaamžiškumas ateityje tampa neaiškus. Žaidėjai ir lošėjai galiausiai gali nukreipti savo dėmesį į kitą CoD žaidimą.

„Call of Duty“ lažybų koeficientų supratimas

Esporto lažybų šansai „Warzone“ bus pagrįsta keliais veiksniais. Kai kurie žmonės mėgsta atlikti gana paprastus statymus, pavyzdžiui, numatyti bendrą rungtynių nugalėtoją. Tačiau Warzone šansai gali būti pakeisti, jei jie yra konkretesni. Pavyzdžiui, jie galėtų nuspėti, kokį balą galiausiai sukaups nugalėtojas. Kadangi „Plunder“ režimas apima virtualių grynųjų pinigų rinkimą, statymas gali būti sutelktas į bendrą sumą.

Žemėlapis gali atlikti svarbų vaidmenį keičiant CoD statymo šansai. Daugeliu atvejų paslaugų teikėjas suteikia vartotojams žemėlapių pagrindu sukurtų lažybų pasirinkimą. Jei vartotojas numato, kad komanda A laimės, jis gali patikslinti statymą atspėdamas, kiek žemėlapių komanda B pralaimės. Arba prognozuojama, kokia konkreti žemėlapio komanda A laimės.

Negalios yra populiarios eSports azartinių lošimų pasaulyje. Lakmekeris nustatys šį neįgalumą. Dažnas pavyzdys, kai priešininkų komanda turi 1 pranašumą žemėlapyje. Vartotojas turi nuspręsti, ar komanda vis tiek laimės, net jei ji atsidurs nepalankioje padėtyje. Šio tipo statymai paprastai turi viliojančius koeficientus, tačiau yra labiau rizikingi.

Lažybų patarimai ir gudrybės

Didžiausias lošėjo pranašumas yra žinios. Jei jie iš anksto ištirs kiekvieną komandą ir žaidėją, jiems bus daug geriau išrinkti nugalėtoją. Internetas yra pilnas šios informacijos, todėl tyrimas neturėtų būti pernelyg sudėtingas. Taip pat protinga likti aktyviems „Warzone“ internetinėje bendruomenėje. Tai padeda žmonėms suprasti nenumatytus veiksnius, galinčius turėti įtakos statymui.

Taip pat gera idėja lažybų entuziastams žaisti žaidimą patiems. Nėra geresnio būdo suprasti iššūkius, su kuriais susiduria Warzone žaidėjai. Nuolatiniai žaidėjai gali būti informuoti apie žaidimo atnaujinimus, pvz., naujus žemėlapius, ginklus ir tikslus. Žinoti apie juos yra labai naudinga.

Lažybos dėl Warzone rungtynių yra gana paprastos. Profesionalūs žaidėjai, turintys geriausią ginklų pasirinkimą, dažniausiai laimi. Tai dažnai yra tie, kurie turi gerą žalos, nuotolio ir atatrankos pusiausvyrą. Čempionai reguliariai matomi su SMG ir AR. H

Tačiau žinoma, kad CoD kūrėjai laikas nuo laiko keičia ginklų statistiką. Tai privers komandas sugalvoti naują taktiką. Lošėjai turėtų žinoti, kada šie pokyčiai įvyksta, kad neliktų neinformuoto statymo.

About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
eSportas
About

Jun-ho Kim, Pietų Korėjos dinamiškas Esports maestro, EsportRanker yra žinių švyturys. Sumaišydamas analitinį meistriškumą su įgimta meile žaidimams, Jun-ho atskleidžia sudėtingą internetinių konkursų gobeleną, užtikrindamas, kad žaidėjai liktų informuoti ir įkvėpti.

Send email
More posts by Jun-ho Kim

Paskutinės naujienos

Patirkite MW3 zombių jaudulį: operacija „Deadbolt“ Urzikstane
2023-11-07

Patirkite MW3 zombių jaudulį: operacija „Deadbolt“ Urzikstane

„Modern Warfare 3“ pristato įdomų naują zombių režimą, pavadintą „Operation Deadbolt“. Šis atviro pasaulio, komandomis pagrįstas žaidėjas prieš aplinką epas vyksta Urzikstane ir siūlo unikalią šaudymo patirtį. Žaidėjai turi atlikti užduotis, išnaikinti negyvuosius košmarus ir sėkmingai ištraukti iš žemėlapio. Tai visapusiška zombių patirtis, apimanti visiškai naują mechaniką, naujus žaidimo būdus ir daugybę įdomių funkcijų.