Geriausias Rainbow Six Siege lažybų vadovas 2024

Prieš keletą metų „Ubisoft“ išleistas „Tom Clancy's Rainbow Six Siege“ šiuo metu patenka į aukšto rango esporto žaidimų kategoriją. Daugelis žmonių šį pirmojo asmens šaudyklės (FPS) vaizdo žaidimą, kurį Ubisoft Montreal išleido 2015 m., vadina R6. Iš pradžių jis buvo pasiekiamas Xbox One, Microsoft Windows ir PlayStation 4. Po kelerių metų, 2020 m. gruodžio mėn., buvo išleista atnaujinta Rainbow Six versija, kurią galima žaisti Xbox Series X/S ir PlayStation 5, todėl šis žaidimas buvo prieinamas daugiau FPS. gerbėjų visame pasaulyje.

Pastebėtina, kad „Rainbow Six“ pakeitė Tomo Clancy „Rainbow 6: Patriots“, kuris 2014 m. buvo atšauktas dėl techninių komplikacijų. „Ubisoft“ nusprendė, kad geriausia, jei „Rainbow Six“ franšizė leistų žaidėjams imituoti kai kuriuos pasaulyje gerai žinomus kovos su terorizmu darbuotojus. Komanda, sukūrusi Rainbow Six Siege, buvo orientuota į detales, kad sukurtų patikimiausias apgulties scenas.

Geriausias Rainbow Six Siege lažybų vadovas 2024
Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserEglė ValaitytėLocaliser
Kaip žaisti Rainbow 6 Siege esports?

Kaip žaisti Rainbow 6 Siege esports?

Tam reikėjo aukščiausio lygio vaizdo žaidimų kūrimo įgūdžių ir išsamių tyrimų, kad būtų galima suprasti realias karines operacijas. R6 kūrėjai netgi turėjo konsultuotis su galingais kovos su terorizmu padaliniais iš įvairių pasaulio šalių.

R6 eSport lažybos planuojantys žaidėjai turėtų sužinoti, kaip veikia šis didelio pripažinimo sulaukęs žaidimas. Jame panaudota „Ubisoft“ „RealBlast“ technologija, leidžianti sukurti destruktyvią aplinką.

Tai reiškia, kad sistema yra dinamiška, skatinanti žaidėjus bendradarbiauti ir išlikti budriems, kad valdytų savo aplinką. Be to, turimi žemėlapiai yra įspūdingai įvairūs ir pasižymi išskirtinėmis savybėmis, tokiomis kaip vieta, paros laikas, mastelis ir dizainas. Pažymėtina, kad kiekvienas iš jų pateikia naują iššūkį, skatinantį žaidėjus kurti naują taktiką.

Rainbow Six Siege yra dviejų tipų operatoriai – puolėjai ir gynėjai. Pirmojo vaidmuo yra pažeisti, išsiaiškinti ir kontroliuoti tikslą. Kita vertus, gynėjui pavesta sulaikyti tikslą ir daryti viską, kas reikalinga, kad užpuolikai neprasiskverbtų pro įėjimus.

Žaidėjas nusprendžia, kokį vaidmenį nori atlikti turimais žaidimo režimais, įskaitant įkaitą, saugią zoną, bombą, situacijas ir taktinį realizmą. Jiems taip pat leidžiama pritaikyti savo ginklus ir įrangą, atsižvelgiant į tai, kas, jų nuomone, jiems tinka. Kiekvienas operatorius turi teisę į:

 • Du dalykėliai: Šio įrašo rašymo metu R6 jų turi 36.
 • Antrinis ginklas: Šiame žaidime yra daugiau nei 70 unikalių antrinių ginklų.
 • 1–3 pagrindiniai ginklai: Žaidėjai gali juos suasmeninti naudodami priedų apvalkalus, ginklų apvalkalus ar pakabukus.
Kaip žaisti Rainbow 6 Siege esports?
R6 Lažybos 2024 : viskas, ką reikia žinoti

R6 Lažybos 2024 : viskas, ką reikia žinoti

Lažybos dėl Rainbow Six Siege yra paprastas dalykas. Lošėjai gali lažintis patogiai būdami savo namuose ar bet kurioje kitoje, jiems tinkamoje vietoje. Tačiau pirmiausia jie turėtų rasti geriausią eSport lažybų svetainė, užsiregistruoti kaip lažybininkas ir patikrinti jų sąskaitas. Lažybų platforma gali paprašyti patvirtinimo dokumentų, pvz., vyriausybės išduoto asmens tapatybės dokumento, patvirtinančio, kad lažybų dalyvis yra sulaukęs jų jurisdikcijoje nustatyto lošėjui nustatyto amžiaus.

Prieš statydamas statymus už R6, žaidėjas taip pat turėtų pasirinkti indėlio / išėmimo būdą, kad galėtų finansuoti savo lošimo sąskaitas ir perkelti iš jų finansus. Tada taip pat būtų protinga ištirti vaizdo žaidimų lažybas, kad suprastumėte R6 statymų pagrindus ir geriausią praktiką, kurią reikia stebėti. Kai kurios detalės, kurias verta atrasti, yra R6 statymų parinktys ir turnyrai.

Statydami už Rainbow Six Siege, sumanūs žaidėjai pirmiausia analizuoja galimas rungtynes prieš statydami pinigus. Norėdami juos peržiūrėti, eikite į pasirinktų internetinių lažybų tarpininkų esporto centrą ir spustelėkite „Rainbow Six Siege“. Pirmą kartą žaidžiantiems patariama lažintis nedidelėmis sumomis, geriausia 10–20 USD. Tai leidžia jiems būti saugiems, nes jie gali nesuprasti, ar šansai jiems palankūs, ar ne.

R6 Lažybos 2024 : viskas, ką reikia žinoti
Kodėl R6 populiarus žaisti ir lažintis?

Kodėl R6 populiarus žaisti ir lažintis?

R6 yra vienas iš pirmojo asmens šaudymo žaidimų, turinčių ryškiausių žaidėjų bazę visame pasaulyje. Peržiūrėkite kai kuriuos veiksnius, paaiškinančius sparčiai augantį jo populiarumą klestinčioje žaidimų pramonėje.

Interneto bendruomenė

„Rainbow Six Siege“ gali pasigirti plačia, įvairiapusiška interneto bendruomene, todėl ji yra vertas konkurentas kitiems vaizdo žaidimams, pvz CS: EIK ir Legendų lygos. Jo nariai dažnai bendrauja per įvairias platformas ar forumus, kuriuose aptarinėja šį žaidimą, įskaitant jo fantastiškas savybes ir trūkumus.

Kadangi Rainbow Six Siege internetinė bendruomenė yra darni, R6 mėgėjai dažnai dalijasi patarimais apie lažybas. Kai kurie kalba apie patikimiausius lažybų tarpininkus pasauliniu mastu ir vertingas strategijas, kaip pasinaudoti jų paslaugomis. Kiti moko savo draugus apie lažybas Rainbow 6 Siege.

Žaisti Rainbow Six Siege internete

Dar kažkas, kas padidino šio žaidimo populiarumą, yra puikus žaidimas internete. Kiekvienas gali džiaugtis žaisdamas šį žaidimą, jei tik atitinka rekomenduojamus R6 sistemos reikalavimus, įskaitant:

 • Operacinė sistema: 64 bitų versija („Windows 7 SP1“, „Windows 8“, „Windows 8.1“ arba „Windows 10“)
 • RAM: 8 GB
 • Procesorius: Intel Core i5-2500K @ 3,3 GHz
 • „DirectX“: 11
 • Palaikomi valdikliai: turi būti suderinamas su X-Input
 • Kietasis diskas: 85,5 GB
 • Garsas: su „DirectX“ suderinama kortelė, įdiegta su naujausiomis tvarkyklėmis
 • Vaizdo plokštė: AMD Radeon HD7970 arba Nvidia GeForce GTX 670

Laimei, dėl kai kurių iš šių R6 sąrankos reikalavimų galima derėtis. Pavyzdžiui, grotuvas gali gauti 6 GB RAM vietoj 8 GB RAM.

Kodėl R6 populiarus žaisti ir lažintis?
Big Rainbow Six Siege žaidėjai, už kuriuos verta statyti

Big Rainbow Six Siege žaidėjai, už kuriuos verta statyti

Nenuostabu, kad kai kurių Rainbow 6 entuziastų meilę šiam žaidimui įkvėpė geriausi jo žaidėjai ir jų pasiekimai. Pavyzdžiui, Psycho, kurio tikrasis vardas yra Gustavo Rigal, jau seniai užsiima šiuo esportu.

Šis brazilų ESL žaidėjas per „Six Invitational 2020“ užėmė antrąją vietą kaip legendinės R6 komandos „Ninjas in Pyjamas“, kuri laimėjo turnyrą 2021 m., narys. Šiuo metu „Rigal“ (2021 m.) yra komandos lyderis žaidime. Daugybė R6 gerbėjų žaidžia, norėdami būti tokie pat geri kaip jis, ir kiti puikūs žaidėjai, tokie kaip Troy "kanadietis" Jaroslawskis, Jeremy "HysteRiX" Mao Xuan Tan, Njr, JRDN ir Muzi.

Kodėl R6 žaidėjai mėgsta žaidimą?

Daugumai Rainbow Six Siege žaidėjų negali to atsigaivinti dėl kai kurių jo unikalių savybių, kurios pakelia kartelę bet kuriam šiuolaikiniam žaidėjui. Pavyzdžiui, šiame greitame vaizdo žaidime yra intriguojantis operatorių pasirinkimas, kurių įgūdžių ir programėlių derinys leidžia jiems išsiskirti.

Žaidėjai, siekiantys klestėti žaisdami R6, turi būti aukščiausios klasės strateginiai planuotojai. Jie taip pat turėtų turėti išskirtinių kritinio mąstymo įgūdžių ir gebėti lengvai patekti į srauto būseną. Be to, „Rainbow Six Siege“ pasižymi nenuspėjamumu, dėl kurio žaidėjai visada turi būti budrūs – nėra vietos nusiraminti.

Kaip žaisti Rainbow Six Siege?

„Rainbow Six Siege“ tapo populiariu esportu, nes jį lengva žaisti ir įvaldyti. Suinteresuoti žaidėjai gali pradėti peržiūrėdami daugybę internete pasiekiamų R6 pradedančiųjų vadovų. Sužinoję šio FPS pagrindus, jie turėtų sukurti geriausią šio žaidimo nustatymą.

Tačiau norint pasiekti aukščiausio lygio žaidimą, reikia daug daugiau. Žaidėjams patariama eksperimentuoti su skirtingais operatoriais, žaidimo režimais ir programėlėmis, kol jie suras jiems puikiai tinkantį žaidimo stilių. Naujokai neturėtų bijoti susidurti su kitais operatoriais savo lygiu ir pasistengti, kad pakiltų į skirtingus etapus.

Big Rainbow Six Siege žaidėjai, už kuriuos verta statyti
Didžiausi Rainbow 6 esporto žaidėjai ir komandos

Didžiausi Rainbow 6 esporto žaidėjai ir komandos

Didžioji Rainbow Six Siege žaidėjai ir komandos taip pat suvaidino svarbų vaidmenį didinant šio žaidimo populiarumą visame pasaulyje. Daugelis žmonių seka R6 turnyrus, norėdami stebėti jų pasirodymą ir pamatyti, kas laimi. Žemiau pateikiamos kai kurios aukščiausią reitingą turinčios R6 komandos ir keli įgudę žaidėjai.

 • Nindzės pižamose: Psycho, Muzi, Kamikaze, Pino ir JULIO
 • Komandos skystis: NESKWGA, psk1, Paluh, muringa ir Xs3xyCake
 • TSM FTX: Beaulo, Merc, Chala, Geo ir Achieved
 • MIBR: Faallz, LuKid, FelipoX, reduct ir Rappz
 • Team oNe Esports: Neskin, Levy, Lagonis, Alem4o ir KDS
 • Milžinų žaidimai: HysteRIX, Lunar, SpeakEasy, jrdn ir Ysaera
 • FURIA Esports: Lenda, Highs, R4re, Miracle ir Fntzy
Didžiausi Rainbow 6 esporto žaidėjai ir komandos
Viskas apie Rainbow Six Siege čempionatus

Viskas apie Rainbow Six Siege čempionatus

Vyksta „Rainbow Six Siege“ pasaulio taurė, kurioje 45 nacionalinės komandos varžosi, siekdamos įrodyti, kad jos geriausiai žaidžia šį šaudymo žaidimą. Dalyvaujančios komandos turi būti vienos tautybės, o kiekvienas jų žaidėjas turi turėti jurisdikcijos, kuriai atstovauja, pilietybę. Deja, tik dvidešimt iš jų patenka į finalinį etapą, o nugalėtojas išsineša namo Rainbow Six pasaulio taurė trofėjus ir įspūdingas 1 milijonas dolerių (kuris gali pasikeisti bet kada)!

Pažymėtina, kad Ubisoft surengė R6 pasaulio taurę 2021 m. vasarą. Kadangi šis renginys buvo pirmasis tokio pobūdžio, tai buvo didelis dalykas visai Rainbow Six bendruomenei ir puikus šios esporto ekosistemos papildymas.

Tai suteikė puikią galimybę talentingiausiems Rainbow Six Siege žaidėjams pasimėgauti šiuo šaudymo žaidimu ir demonstruoti savo meistriškumą. Be to, dauguma R6 gerbėjų pasinaudojo šia galimybe pademonstruoti savo nepaliaujamą paramą mėgstamoms komandoms ir pasidalinti su kitais, remiančiais tą pačią pusę.

„Ubisoft“ pakvietė pirmąsias keturiolika komandų dalyvauti „Six Invitational 2021“ čempionato finale. Tai buvo iš Meksikos, Australijos, Brazilijos, Ispanijos, Rusijos, Pietų Korėjos, Kanados, Prancūzijos, Vokietijos, Kinijos Taipėjaus, JK, Japonijos, Italijos ir JAV. Likusios 31 turėjo kovoti dėl patekimo tarp 20 komandų finaliniame etape.

Viskas apie Rainbow Six Siege čempionatus
Komandos, dalyvavusios „Six Invitational 2021“

Komandos, dalyvavusios „Six Invitational 2021“

Deja, „Virtus.pro“ ir „Wildcard Gaming“ nepateko į Paryžių šiame R6 turnyre dėl Covid-19 pandemijos. Dalyvavo 18 komandų Šeši kvietimai 2021 m. buvo: Ninjas in Pyjamas, Team Liquid, Oxygen Esports, FaZe Clan, Parabellum Esports, Spacestation Gaming, Giants Gaming, G2 Esports, Team oNe Esports, MIBR, Team Empire, Mkers, DarkZero Esports, CYCLOPS9, atletų FUR, EsCloud9 , BDS Esports ir TSM FTX.

Šios „Rainbow Six Siege“ komandos turėjo laikytis įvairių taisyklių, kad išliktų tinkamos dalyvauti šiame pasauliniame turnyre. Pavyzdžiui, jiems buvo leista pakeisti R6 žaidėjus tik prieš prasidedant rungtynėms. Be to, jiems buvo uždrausta užsiimti bet kokia veikla, kuri suteiktų jiems nesąžiningą pranašumą prieš konkurentus, įskaitant trikdžių ar klaidų naudojimą. Tie, kurie būtų sugauti atliekant draudžiamus veiksmus, patirtų nuostolių arba būtų diskvalifikuoti.

Kas laimėjo 2021 m. R6 pasaulio taurę?

Brazilija laimėjo „Six Invitational 2021“ čempionatą, o pirmąją vietą užėmė „Ninjas In Pijamas“. Ši komanda paskutiniame etape 3:2 įveikė tos pačios šalies „Team Liquid“. Kitos Brazilijos komandos, išvykusios į Paryžių šioms varžyboms:

 • FaZe klanas
 • FURIJA
 • „One“ komanda
 • MIBR

Kai kurie iš geriausių žaidėjų, apdovanotų per „Six Invitational 2021“, buvo Paluh, NESKWGA, Beaulo, Pino ir JoyStiCK.

Komandos, dalyvavusios „Six Invitational 2021“
Rainbow Six Siege turnyrų lažybos

Rainbow Six Siege turnyrų lažybos

„Rainbow 6“ pasaulio taurės lažybos veikia panašiai kaip lažybos dėl futbolo ar kitų esportų titulų. Įžaidėjai pirmiausia turėtų pasirinkti komandą, kurią reikia palaikyti. Tai nebūtinai turi būti jų mėgstamiausia, ypač jei šansai rodo, kad tai yra nelaimėlis ir susiję pinigai. Kitas dalykas yra sukurti lošimo strategiją, kuri apimtų sumą, kurią jie norėtų statyti, R6 statymų tipus, kuriems teikti pirmenybę, ir esporto lažybų programėles, kurias reikia ištirti.

Taip pat protinga susipažinti su R6 lažybų rinkomis, kurias teikia dauguma sporto lažybų. Vienas iš jų yra aiškus laimėtojas, leidžiantis lošėjams lažintis už komandą, kuri, jų manymu, pasitrauks su R6 pasaulio taurės trofėjų ir piniginiu prizu.

Kita R6 rinka yra turnyro finalininkas, kuris siūlo šansus, ar konkreti komanda pateks į finalą, ar ne. Regiono nugalėtojas taip pat vertas tyrimo. Tai leidžia lažybų dalyviams lažintis už komandas konkrečiame regione, pavyzdžiui, Azijoje, Europoje ar Šiaurės Amerikoje.

Rainbow Six Siege turnyrų lažybos
Raskite tobulus R6 lažybų tarpininkus

Raskite tobulus R6 lažybų tarpininkus

Patikimo Rainbow Six Siege teikėjo pasirinkimas yra privalomas atliekant lažybas internetu dėl šio FPS. Kai kurie pradedantieji susiduria su įvairiomis problemomis nustatydami geriausius, tačiau tai nėra sudėtinga. Pirmas žingsnis – peržvelgti norimų atrasti esporto lažybų svetainių ypatybes.

Išmintinga ieškoti tokių dalykų kaip dosnios reklamos, aukščiausio lygio klientų aptarnavimas ir tiesioginė transliacija. Vertingos esporto lažybų programos taip pat turėtų pateikti daugybę mokėjimo būdų patogumui. Tai turėtų apimti universalius, tokius kaip PayPal, Bitcoin, Neteller ir Skrill.

Kai kurie geriausiai vertinami esporto lažybų tarpininkai šiandien yra Betsson, BetWay, 10bet, Betwinner, Casumo, ComeOn, 22BET ir Bet365. Jie pasižymi įvairiomis funkcijomis. Vadinasi, pirkėjai neturėtų tikėtis tų pačių registracijos procesų, įmokų / pinigų išėmimo sistemų ar palaikymo metodų. Teikiamos premijos skiriasi ir rūšimi bei prizu. R6 internetinis lažybų tarpininkas, su kuriuo pasitenkina lošėjas, priklauso nuo poreikių, kuriuos jis planuoja patenkinti, arba potyrių, kurių trokšta.

Punters turėtų žinoti, kad R6 nėra toks populiarus kaip pramonės titanai, tokie kaip League of Legends ir Dota 2, nors ir bando pasivyti. Todėl jas siūlančios esporto lažybų programos gali būti ribotos, nes jų rinka mažesnė.

Raskite tobulus R6 lažybų tarpininkus
Sekite geriausias Rainbow 6 komandas, kad tiksliai statytumėte

Sekite geriausias Rainbow 6 komandas, kad tiksliai statytumėte

Nėra jokių abejonių, kad „Rainbow Six Siege“ yra klestinti esporto scena. Laimėję statymai velniškai nusiteikę žaidėjai turėtų sekti geriausias R6 komandas pagal jų pasirodymą. Kai kurie iš jų yra tokie:

Komandos skystis

Laimėjęs daugiau nei 1 mln Komandos skystis didžiuojasi tuo, kad šiandien yra vienas iš gerbiamų esporto lyderių. Šios komandos išskirtiniai žaidėjai gali pasigirti didžiule patirtimi ne tik R6, bet ir kituose gerai žinomuose esporto žaidimuose, tokiuose kaip CS: GO ir Fortnite. Be to, ji turi daug pergalių, įskaitant 450 000 USD prizą, kurį laimėjo 2021 m. šešių kvietimų turnyre po to, kai užėmė antrąją vietą.

BDS Esport

BDS yra Ženevoje veikiantis eSports, kuris žaisdamas R6 uždirbo daugiau nei 500 000 USD. Vienas geriausių šios komandos „Rainbow Six Siege“ žaidėjų yra Elemzje, kurio pasirodymas buvo puikus, nepaisant to, kad jis mažai susidūrė su daugeliu R6 taktikos. Kitas yra Shaiiko, legendinis prancūzų žaidėjas, kuris demonstravo pavydėtiną meistriškumą žaisdamas esportą dėl savo didelio susikaupimo ir puikaus sąmoningumo.

Nindzės pižamose (NiP)

NiP užsitikrino milžinišką 1 milijoną dolerių po to, kai tapo 2021 m. Six Invitational nugalėtoju. 2020 m. tame pačiame turnyre ji užėmė antrąją vietą; taigi tai buvo įspūdingas patobulinimas. Ši komanda jau daugelį metų dominuoja esporto industrijoje ir dirba joje daugiau nei du dešimtmečius. Jis taip pat ilgą laiką varžėsi „Counter-Strike: Global Offensive“.

Komandos imperija

Team Empire yra pirmaujanti R6 komanda, turinti klestėjimo reputaciją visose esporto tituluose, įskaitant Call of Duty, StarCraft II ir League of Legends. Išskirtinių R6 grotuvų sąraše yra JoyStiCK, ShepparD, Scyther ir Always. Ši komanda užsitikrino pirmąją vietą „Six Major Raleigh 2019“ turnyre.

Team oNe eSports

Ši Brazilijos esporto organizacija įgijo reputaciją žaisdama R6 ir kitus žaidimus, tokius kaip Counter-Strike, League of Legends ir Free Fire. Jo aktyvūs „Rainbow Six Siege“ žaidėjai yra „Lagonis“, „Neskin“, „KDS“, „Levy“ ir „Alem4o“.

Team SoloMid (TSM)

TSM yra dar vienas puikus „Rainbow Six Siege“ atlikėjas. Šios JAV įsikūrusios esporto organizacijos žaidėjai taip pat pademonstravo puikius įgūdžius žaisdami kitus jaudinančius žaidimus, tokius kaip „Apex Legends“, „League of Legends“, „Magic: The Gathering Arena“ ir „Battlegrounds Mobile India“. Beaulo, Merc, Chala ir Geometrics yra vieni žymiausių šios R6 komandos žaidėjų.

Milžinų žaidimai

Milžinai gali pasigirti dviem vaivorykštės 6 komandomis – Ispanijos komanda ir Singapūro komanda. Kai kurie tvirti šios profesionalios esporto organizacijos nariai yra SpeakEasy ir HysteRiX. Pažymėtina, kad „Giants“ taip pat turi komandas, konkuruojančias „Call of Duty“, „CS: GO“, „Fortnite“, „League of Legends“ ir „Rocket League“. Deja, nepaisant to, kad yra gerbiama R6 komanda, ji pralaimėjo 2020 m. šešių kvietimų varžybose.

Sekite geriausias Rainbow 6 komandas, kad tiksliai statytumėte
Privalumai ir trūkumai su R6 lažybomis internetu

Privalumai ir trūkumai su R6 lažybomis internetu

Nors „Rainbow Six Siege“ pirmą kartą buvo pristatytas pasauliui 2015 m., jis praskriejo po radaru, tačiau sulaukė daugybės teigiamų atsiliepimų tiek iš žaidėjų, tiek iš esporto gerbėjų.

Privalumai:

 • Įvairios žaidėjų klasės: R6 turi daug operatorių, iš kurių žaidėjai gali pasirinkti, atsižvelgiant į labiausiai pageidaujamą žaidimo stilių. Užpuolikų grupėje esančių asmenų pavyzdžiai yra Hibana, Thermite, Zero, Kali, Ace, Blackbeard, Thatcher, Nomad, Gridlock, Zofia ir Maverick. Šio internetinio taktinio šaudymo žaidimo gynėjų sąraše yra tokių operatorių kaip Aruni, Smoke, Wamai, Melusi, Jäger, Warden, Clash ir Alibi.
 • Reguliarūs išplėtimo paketai: R6 kūrimo komanda kas tris mėnesius išleidžia naujus išplėtimo paketus. Juose yra papildomo turinio ir vertingų žaidimo atnaujinimų, kad „Rainbow 6“ entuziastams būtų suteikta nuostabi žaidimo patirtis.
 • Konkurencinė scena: R6 pasižymi ypač konkurencingu pobūdžiu, kuris palaipsniui auga. Stiprios komandos nuolat stengiasi tobulėti, kad padidintų savo šansus įveikti varžovus. Dar geriau, kad galima apsikeisti vaidmenimis ar žaidimo stiliais ir potencialiai sugauti varžovus.

Minusai:

 • Kartais „Ubisoft“ serveriai neveikia. Daugelis žaidėjų skundėsi dėl staigaus atjungimo nuo R6. Kiti taip pat prisipažino negalintys rasti rungtynių. Pažymėtina, kad „Ubisoft“ dėjo visas pastangas, kad išspręstų šias problemas ir užtikrintų malonesnę žaidimų patirtį.
Privalumai ir trūkumai su R6 lažybomis internetu
„Rainbow 6“ lažybų koeficientų supratimas

„Rainbow 6“ lažybų koeficientų supratimas

Mokymasis atskirti R6 lažybų koeficientai yra būtinas žaidėjams, planuojantiems lažintis dėl šio taktinio šaudymo vaizdo žaidimo. Tai leidžia jiems apskaičiuoti galimus laimėjimus ir žinoti, ar jie turėtų prisijungti prie konkrečios sporto lažybų svetainės, ar ne. Paprastai dauguma lažybų juos rodo kaip dešimtainius, trupmenos arba pinigų linijos R6 koeficientus.

„Rainbow 6 Siege“ dešimtainių koeficientų populiarumas auga, nes juos lengva skaityti. Lošėjas turi juos padauginti iš savo statymo, kad sužinotų savo laimėjimą. Pavyzdžiui, jei R6 statymo koeficientas yra 1,65, štai kaip jie turėtų apskaičiuoti savo pelną, darant prielaidą, kad stato £30:

30 GBP x 1,65 = 49,5 GBP (Jų pelnas yra 19,5 GBP, atėmus pradinį statymą iš 49,5 GBP).

Kaip dešimtainius koeficientus, trupmeninius koeficientus taip pat gana nesunku suprasti. Pavyzdžiui, jei R6 komandos, už kurią norite statyti, koeficientas yra 7/4, tai reiškia, kad už kiekvienus statomus 4 svarus gausite 7 GBP ir uždirbsite 3 GBP pelną.

Moneyline koeficientai yra itin populiarūs tarp JAV R6 lažybų platformų. Jie pateikiami santykyje su -100. Remiantis jų skaičiavimais, tikslus simbolis ir skaičius, suteiktas konkrečiam statymo variantui, priklauso nuo to, ar lažybų tarpininkas mano, kad konkreti R6 komanda laimės ar pralaimės. Paprastai pliuso ženklas rodo, kad rungtynėse yra pranašesnis už žaidėją, o neigiamas ženklas rodo laimėjusią komandą.

„Rainbow 6“ lažybų koeficientų supratimas
R6 lažybų patarimai ir gudrybės

R6 lažybų patarimai ir gudrybės

Bet kuris žaidėjas gali sėkmingai lažintis Rainbow Six Siege, nepaisant jo patirties lygio. Tai lengvai pasiekiama, jei jie įvaldo keletą praktinių R6 lažybų patarimų ir gudrybių. Vienas iš jų – išsiaiškinti kaip veikia internetiniai lažybų tarpininkai kaip jų išankstinio lažybų tyrimo dalis. Dėl to lošimo sąskaitos kūrimas ir lažybų atlikimas yra nesudėtingas – sutaupoma laiko ir leidžia susikoncentruoti ties konkrečiu R6 maču.

Kitas dalykas, kurį aršūs esporto lažybininkai turėtų padaryti, tai sužinoti apie įvairias R6 komandas ir jų istoriją. Tai padeda jiems žinoti, už ką statyti, kad padidintų tikimybę gauti tinkamą išmoką. Iš esmės komandos praeitis nėra vienintelis veiksnys, į kurį verta atsižvelgti renkantis pusę internetinių „Rainbow 6 Siege“ lažybų metu.

Medžiotojai taip pat turi atsižvelgti į šansus. Todėl patartina palaikyti aiškų favoritą, o ne tikėtis, kad varžovas pasirodys geriau, nepaisant mažų šansų.

R6 lažybų metu taip pat rekomenduojama būti protingam. Lošėjai turėtų siekti atlikti geriausius judesius, atsižvelgdami į savo unikalias situacijas. Pavyzdžiui, jei žaidėjas ką tik įžengė į esporto lažybų sceną, jis turėtų vengti sudėtingų lažybų, kol visiškai supras, kaip viskas veikia. Be to, laimėjus vieną ar du statymus, žmogus neturėtų būti pakankamai savimi pasitikintis, kad būtų galima atlikti itin rizikingus statymus.

R6 lažybų patarimai ir gudrybės
About the author
Liam Fletcher
Liam Fletcher

Liamas „CyberScribe“ Fletcheris, kivis, turintis greito žaidimo ir aiškių pasakojimų nuojautą, „EsportRanker“ pasirodė kaip ryškus balsas. Pasinerdamas į esporto pasaulį, Liamas kuria išsamias apžvalgas, strategines įžvalgas ir žavias istorijas iš už ekranų.

Send email
More posts by Liam Fletcher