Nova Esports

Viena populiariausių esporto komandų laikomą „Nova Esports“ 2016 m. gegužę įkūrė vienas Anthony Yeungas. Pradinio įkūrimo metu Yeung turėjo vadovų komandą, kurią sudarė Trevoras, Richardas ir Francis, o vėliau prie organizacijos prisijungė Mathew, Oktay ir Stevenas. „Nova eSports“ buvo oficialiai įsteigta 2016 m. rugsėjį kaip „eSports“ organizacija, pavadinta „Nova eSports International Limited“. 2020 m. spalį įmonę įsigijo Honkongo biržoje kotiruojama bendrovė Imperium Group Global Holdings. Dėl šio žingsnio buvo atlikti keli pakeitimai, įskaitant skirtingų eSports žaidimų, kuriuos žaidžia „Nova eSports“, komandų sąrašus.

„Nova eSports“ turi žaidėjų iš skirtingų sluoksnių, kiekvienas komandos narys įneša unikalių elementų, padedančių komandai augti ir klestėti. Išskyrus varžybas eSports turnyruose, Nova eSports taip pat bendradarbiauja su bendruomene, kurią sukūrė įvairiais lygiais. Pavyzdžiui, įmonė turi profesionalią influencerių ir turinio kūrėjų komandą, kuri užtikrina, kad komandos pasekėjai ir gerbėjai būtų nuolat atnaujinami.

Nova Esports
„Nova Esports“ žaidėjai

„Nova Esports“ žaidėjai

„Nova Esports“ turi keletą žaidėjų, kurie specializuojasi skirtinguose „eSports“ žaidimuose. „League of Legends“ komandą sudaro JDerener, Halil Berke ir Baroną žaidžiantis Lopezas Miguelis. Žaidėjai yra atitinkamai iš JAV, Vokietijos ir Ispanijos. Taikos žaidimo sąraše yra Zhu Bojun, Zeng Ronghua, Xu Yinjun ir Zahai Cheng, visi iš Kinijos. Komanda buvo suformuota 2020 metų liepą.

„Nova Esports“ taip pat atskleidė savo „PUGB Mobile“ sąrašą kartu su „Game of Peace“ sąrašu, kurį sudarė keturi žaidėjai, vienas iš Kanados ir likę iš Kinijos. Tarp žaidėjų yra Wu Zifan iš Kanados ir Zhang Yujie, Li King Liang ir Lui Jinhao iš Kinijos. Jų Call of Duty komandą sudaro Europos žaidėjai, įskaitant Jonathaną Koyenyi, Samuelį Navarro, Marcosą Santaną, Ricardą Vilą ir Marcosą Rojasą. Jonathanas Koyenyi yra iš Jungtinės Karalystės, o kiti žaidėjai yra iš Ispanijos. „Nova eSports“, „Clash Royale“ varžybų atstovas yra Chenghui Huangas, dar žinomas kaip Lciop.

Buvę skyriai

2020 m. birželio mėn. „Nova Esports“ bendradarbiavo su Indijos „eSports Godlike“ komanda „PUBG Mobile“. Komanda buvo žinoma kaip Nova x Godlike ir dalyvavo PUBG Mobile World League Rytų divizione. Sąraše buvo žaidėjų iš Indijos, įskaitant Sarda Gajanand, Chisin Raingaim, Shekhar Patil, Eleen Raj, Syed Shan ir Chetan Sanjay. Partnerystė baigėsi 2020 m. rugsėjo mėn., kai Indijos vyriausybė uždraudė PUBG Mobile.

„Nova Esports“ žaidėjai
Stipriausi „Nova Esports“ žaidimai

Stipriausi „Nova Esports“ žaidimai

Pareigos šauksmas

„Nova eSports“ pasirodė puikiai Pareigos šauksmas konkursų per pastaruosius kelerius metus. Call of Duty yra gana populiarus eSports žaidimų ratuose. Tai pirmojo asmens šaudyklės vaizdo žaidimas, kuris prasidėjo Antrojo pasaulinio karo tema, o vėliau pristatė futuristinius pasaulius ir kosmoso temas. „Nova Esports“ komanda per daugelį metų turėjo įspūdingų pasirodymų turnyruose, kuriuose dalyvavo. Komanda turi daugiau nei 43 000 USD prizų už žaidimą, o tai neabejotinai įspūdinga.

FIFA

FIFA vaizdo žaidimas yra dar vienas „eSports“ žaidimas, kuriame „Nova Esports“ pristato puikius pasirodymus. Tai futbolo modeliavimo žaidimas, kurį sukūrė Electronic Arts. Tačiau bendri „Nova Esports“ pasirodymai FIFA gali būti neįspūdingi, tačiau pastaruosiuose renginiuose, kuriuose ji dalyvavo, komanda pasirodė puikiai.

Žaidėjas Unknown Battle Grounds Mobile

Žaidėjas nežinomas mūšio laukas „Mobile“ yra neabejotinai garsiausia „Nova“ komandų „eSport“ komanda. Tai sudaro didžiulę visų komandos uždarbių prizinių pinigų dalį – daugiau nei 4,8 mln. Neseniai ji laimėjo 1 530 000 per vieną turnyrą – tai didžiausia suma, kurią komanda kada nors laimėjo per vieną turnyrą. 2021 m. komanda iš 10 turnyrų uždirbo 2 318 831 USD prizų. 78,6 % visų „Nova eSports“ pajamų gaunama iš „PUBG Mobile“.

Stipriausi „Nova Esports“ žaidimai
Kodėl Nova Esports yra populiarus?

Kodėl Nova Esports yra populiarus?

Dėl daugelio priežasčių Nova Esports yra viena geriausių eSports komandų. Pagrindinė priežastis yra ta, kad daugeliu atvejų jis veikia gana gerai turnyrai, ypač PUBG Mobile. Dauguma žaidėjų, priimdami sprendimus dėl lažybų, dažniausiai pasikliauja istoriniais pasirodymais, nes jie dažnai atskleidžia galimą kitų rungtynių baigtį. Taigi žaidėjai gali drąsiai lažintis dėl Nova Esports, žinodami, kad greičiausiai jis veiks gerai.

Kita priežastis, kodėl „Nova Esports“ yra populiari tarp žaidėjų, yra ta, kad dauguma „eSports“ lažybų svetainių dažniausiai siūlo lažybų rinkas daugumai savo komandos rungtynių. Tai reiškia, kad lažybų dalyviams lengva patekti į lažybų rinkas, nes jiems nereikia kaskart ieškoti skirtingų lažybų svetainių, kai reikia lažintis už geriausią esporto komandą. „Nova eSports“ taip pat dalyvauja daugelyje turnyrų. Tai reiškia, kad žaidėjai dažniausiai gali rasti komandos rungtynes, dėl kurių galėtų statyti.

Dauguma žaidėjų taip pat stato už „Nova Esports“, nes bendrauja su komanda. Komanda turi milijonus gerbėjų iš viso pasaulio, kurie atidžiai seka komandą. Supratę, ką komanda turi pasiūlyti, eSporto lažybų žaidėjai pastebi, kad daug lengviau lažintis dėl skirtingų rezultatų.

Kodėl Nova Esports yra populiarus?
„Nova Esports“ apdovanojimai ir rezultatai

„Nova Esports“ apdovanojimai ir rezultatai

PUBG Mobile Global Championship 2020

Vienas didžiausių Nova eSports komandos laimėjimų buvo PUBG Mobile Global čempionatas 2020 m. Čempionatas yra vienas didžiausių ir konkurencingiausių PUBG renginių, kuriame dalyvauja 40 komandų visame pasaulyje. Tai buvo paskutinis PUBG Mobile konkurencinio sezono renginys. „Nova eSports“ surinko 1,59 mln. USD iš fondo prizo, kuris buvo 6 mln. USD – vienas didžiausių visų laikų PUBG konkurso prizų. 2021 metais komanda apgynė titulą ir sugebėjo patekti į finalą.

Peacekeeper Elite League 2021 3 sezonas

„Nova eSports“ laimėjo „Peacekeeper Elite League 2021“ 3 sezono čempionatą. Renginys truko šešias savaites, jame vyko intensyvios 20 Kinijos komandų rungtynės. „Nova“ laimėjo iš viso surinkusi 210 taškų. Renginio prizinis fondas buvo 15 milijonų CNY, kuris buvo paskirstytas visoms komandoms, o „Nova eSports“ uždirbo didžiausią sumą – 642 000 USD.

Taikdarių elito čempionatas 2020 m

„Nova eSports“ laimėjo 2020 m. taikdarių elito čempionatą, kuris buvo surengtas antrą kartą. Renginys vyko 2020 m. lapkričio 14 ir 15 d., jame dalyvavo 15 geriausių Kinijos komandų. Prizinis fondas buvo maždaug 1,7 mln. Už čempiono titulą „Nova eSports“ uždirbo 756 841 USD. Paraboy, „Nova eSports“ žaidėjas, buvo apdovanotas renginio MVP titulu, o už apdovanojimą gavo 75 684 USD.

Peacekeeper Elite League 2020 2 sezonas

„Peacekeeper Elite League“ yra aukščiausio lygio Kinijos PUBG Mobile profesionalios lygos, vadinamos Peacekeeper Elite, versijos. „Nova eSports“ laimėjo antrąjį lygos sezoną nuo 2020 m. liepos 24 d. iki rugpjūčio 16 d. Lygoje dalyvavo 20 komandų, įskaitant 15 finalininkių iš praėjusio sezono. „Nova eSports“ iš prizinio fondo laimėjo 144 519 USD, o „Paraboy“ buvo paskelbtas lygos MVP ir taškų lyderiu.

„Brawl Stars“ pasaulio finalas, 2019 m

„Brawl Stars World Finals“ buvo paskutinis 2019 m. konkurencinio sezono renginys, kurį organizavo „Supercell“. Jame buvo kai kurie geriausios eSport komandos iš 11 šalių, o Nova eSports laimėjo finalą ir gavo 90 000 USD iš fondo prizo.

Elito nakties apdovanojimai

„Nova eSports“ buvo apdovanotas „Metų klubo 2021“ titulu „Elito nakties“ apdovanojimų ceremonijoje PEL.tai buvo po nuostabių pasirodymų visus metus. Per tą pačią ceremoniją 2021 m. sausio 14 d. komanda taip pat buvo apdovanota Metų komercinio klubo titulu.

„Nova Esports“ apdovanojimai ir rezultatai
Geriausi ir populiariausi Nova Esports žaidėjai

Geriausi ir populiariausi Nova Esports žaidėjai

Zehai Ceng

Zehai Ceng yra vienas populiariausių ir sėkmingiausių „Nova eSports“ žaidėjų, kurio specializacija yra „Player Unknown Battle Grounds Mobile“. Jis užima 32 vietą tarp geriausių Kinijos žaidėjų. Žaidėjas per ketverius žaidimo metus uždirbo daugiau nei 1 milijoną dolerių piniginių prizų. 960 000 USD uždarbio yra iš darbo „Nova eSports“.

Xu Yinjun

Xu Yinjun, populiariai žinomas savo vartotojo vardu Jimmy, uždirbo daugiau nei 1 milijoną dolerių žaisdamas Player Unknown Battle GroundsMobile. Jis vertinamas kaip geriausias eSporto žaidėjas Kinijoje ir 118 visame pasaulyje. 41% jo uždarbio yra nuo 2021 m., o 30% - nuo 2022 m.

Lin Yien

Lin Yien yra trečias geriausias PUBG žaidėjas šalyje. Taivano žaidėjas populiariai žinomas pagal jo alternatyvų ID King. Jis uždirbo daugiau nei 815 000 USD tik iš 11 pagrindinių turnyrų, o tai aiškiai rodo, kokia sėkminga yra jo žaidėjo karjera. Dar geriau, 37% jo uždarbio yra iš paskutinių penkių mėnesių.

Zeng Ronghua

Zengas, populiariai vadinamas „Coolboy“, yra „PUBG Mobile“ žaidėjas „Nova eSports“ komandoje ir uždirbo daugiau nei 809 000 USD prizų. 89% jo laimėjimų yra iš darbo „Nova eSports“ komandoje. Prieš prisijungdamas prie komandos jis buvo nepriklausomas žaidėjas.

Geriausi ir populiariausi Nova Esports žaidėjai
Kur ir kaip statyti „Nova Esports“?

Kur ir kaip statyti „Nova Esports“?

Kur lažintis

Lažėjai gali lažintis dėl Nova eSports per el internetinė eSporto lažybų svetainė. Yra šimtai lošimo svetainių, iš kurių jie gali rinktis, kiekviena turi savo privalumų ir trūkumų. Pirmas dalykas, kurį žaidėjai turi atsižvelgti rinkdamiesi lažybų svetainę, yra tai, ar ji siūlo eSporto lažybų rinkas. Tai turėtų apimti lažybų rinkas turnyruose, kuriuose dalyvauja „Nova eSports“.

Lažybininkai taip pat turėtų atsižvelgti į lažybų svetainės reputaciją. Jie turėtų vengti abejotinos reputacijos lažybų svetainių. Gerbiama reguliavimo institucija taip pat turėtų licencijuoti lažybų tarpininką. Kiti aspektai yra galimi mokėjimo būdai, premijų pasiūlymai ir klientų aptarnavimo paslaugos.

Kaip lažintis dėl Nova Esports

Lošėjai turi pradėti įnešdami lėšų į savo lažybų sąskaitas. Skirtingi lažybininkai turi skirtingas pirmenybes indėlių mokėjimo metodams. Lažybų svetainės taip pat turi skirtingus minimalius ir maksimalius depozito limitus, į kuriuos turi atsižvelgti lažybininkai. Mokėjimo būdai taip pat nustato indėlių limitus.

Toliau reikia pasirinkti rungtynes ar turnyrą, dėl kurio norite statyti, o tai yra „Nova eSports“. Tada žaidėjai gali pasirinkti tinkamą statymo tipą. Geriausios eSporto lažybų svetainės siūlo plačias lažybų rinkas toms pačioms rungtynėms ar įvykiams. Be lažybų rinkų įvairovės, eSporto žaidėjams taip pat patariama atkreipti dėmesį į lažybų bendrovių siūlomų koeficientų kokybę.

Kur ir kaip statyti „Nova Esports“?