Evil Geniuses

„Evil Geniuses“ yra viena populiariausių esporto komandų, kurios būstinė yra San Franciske, Kalifornijoje. Tai viena seniausių žinomų vaizdo žaidimų institucijų. Turėdami ilgą istoriją, Evil Geniuses formavo žaidimų sceną nuo pat jos įkūrimo 1999 m. Jų sėkmė priklausė nuo žaidėjų sugebėjimo pasirinkti savo kelionę ir būti drąsiems, nevaržomiems reikalavimų.

Veiksmingas šios strategijos taikymas lėmė jų nuolatinę sėkmę profesionalių žaidimų pasaulyje ir paliko ilgalaikį pėdsaką jų istorijoje.

Evil Geniuses
Komandos tikėjimas

Komandos tikėjimas

Komanda taip pat atstovauja įvairiems sumanių praeities žvaigždžių pasiekimams. Šie istoriniai palikimai ir didelės partnerystės padėjo pritraukti geriausius talentus. Be to, tai padėjo komandai kurti ir iš naujo išradinėti.

Įžūlios komandos strategijos kuriamos dėl pasitikėjimo, kad pergalė yra labiau pasiruošimas, o ne trofėjaus iškėlimas. Ji pakėlė kartelę nuolat rinkdamasi tai, kas yra teisinga, o ne žaidimų pramonės normas. Profesionalus rūpinimosi ir pagarbos savo komandos nariais lygis, įskaitant žaidėjus, buvo puikus. Aukščiausia esporto komanda taip pat pristatė naujų būdų apdovanoti žiūrovus ir gerbėjus.

Šie veiksmai pagerino bendras komandos sėkmės galimybes. Bėgant metams EG komanda perėjo į žaidimų pasaulį, pristatydama naujus žaidimo vaizdus. Komanda sėkmingai padarė pažangą įtraukdama kovinį sportą į savo žaidimų pasaulį. Kartu su naujų žaidėjų įdarbinimu šie įsipareigojimai padėjo komandai išlikti konkurencingai naujoje aplinkoje.

Retkarčiais įdarbina komanda ir visada stengiasi išlaikyti talentingus darbuotojus. Potencialiems žaidėjams suteikiamos lygios galimybės konkuruoti ir prisijungti prie komandos. Šios komandos vadovybė teikia pirmenybę aistrai ir talentui, o ne tokioms etiketėms kaip lytis, etninė kilmė ar orientacija. Jie siekia, kad jų erdvė atpažintų visus žaidėjus.

Žaidimai, kurie garsioji esport komanda puikiai tinka Dota 2, League of Legends, CS: GO, Rocket League, EG Prodigies, LC Academy, Valorant ir Fighting Games.

Komandos tikėjimas
Evil Geniuses žaidėjai

Evil Geniuses žaidėjai

Komandos „Dota 2“ sąrašas turi nemažai talentų. Arteezy (Artour Babaev Carry, kanadietis), JerAxas (Jesse Vainikka, suomė) ir Nightfall (Egor Grigorenko, rusas) yra patyrę komandos žaidėjai. Cr1t (Andreas Nielsen, Danija) ir Filipinų Abedas (Abed Yusop) sudaro 5 žaidėjų komandą.

League of Legends komandą sudaro sumanūs Contractz (Juanas Arturo Garcia, meksikietis) ir Svenskeren (Dennis Johnsen, Danija). Jiizuke (Daniele Di Mauro, italas) ir Danny (Kyle'as Sakamaki, amerikietis-japonas) taip pat yra patyrę ir talentingi nariai. Du pietų korėjiečiai Impact (Jeong Eon Young) ir IgNar (Lee Dong-Geun) sudaro 6 narių komandą.

LCS akademijos komandą sudaro keturi žaidėjai. Jojopyunas (Joseph Pyun, kanadietis) ir TeamLuke (Luke Wasikowski, amerikietis) yra patyrę šios komandos nariai. Mystiques (Patryk Piórkowski, lenkas) ir Tony Top (Zheng Fen, kinų) taip pat yra sumanūs ir patyrę.

Žaidėjai, atstovaujantys Blogieji genijai CS: GO visi yra amerikiečiai. Tai Brehze (Vincent Cayonte), Stewie (Jake Yip), Autimatic (Timothy Ta), Rush (William Wierzba) ir CeRq (Cvetelin Dimitrov), kuris yra bulgarų kilmės.

„Rocket League“ žaidėjai yra trys kanadiečiai: Skytec (Daniel Joseph Soetikno), Tomio (Tomio Phanlith Chan) ir Shoryu (Quentin Perera). Du amerikiečiai, Aspect (Joshua Yongjoon Lee) ir Srtty (Jett Joye), kuris yra Australijos kilmės, sudaro 5 narių komandą.

Temperature (Nolan Pepper) ir Boostio (Kelden Pupello) yra amerikiečiai.

„Rocket League“ žaidėjai turi du žaidėjus; Rizex45 (Riccardo Mazzotta, vokietis) ir Catalysm (Leonardo Christ Ramos, vokietis-kubietis).

Kovinių žaidimų žaidėjai yra Ricki (Ricki Ortiz), Dekillsage (Jon Coello) ir SonicFox (Dominique McLean), visi amerikiečiai.

Evil Geniuses žaidėjai
Galingiausi Evil Geniuses žaidimai

Galingiausi Evil Geniuses žaidimai

Counter-Strike: Global Offensive

Iš pradžių „Counter-Strike“ komandą sudarė tik kanadiečiai. Dabar prioritetas – kad komandą sudarytų daug patyrusių ir talentingų žaidėjų. CeRq atributika pelnė jam pripažinimą tokiuose tarptautiniuose renginiuose kaip ESL One Year York 2019. Tai buvo jo pirmasis turnyras po EG reklama. Jų žaidimus rinkose visada siūlo geriausios esporto lažybų svetainės.

Brehze buvo komandos draugai su „CeRq“ daugiau nei dvejus metus. Jo sąrašo nuoseklumas taip pat išplečia jo pranašumus žaidime. Abu tapo pagrindine grėsme, nes nuolat pateikia didelius skaičius. Jake'o ir Willo patirtis taip pat buvo labai naudinga komandai. Didžiąją savo karjeros dalį Willas praleido varžydamasis aukščiausiuose Europos lygiuose. 2020 m. pavasarį jis laimėjo BLAST pavasario finalą.

Timas taip pat suteikia šiai grupei daug patirties. HLTV paskelbė jį vienu iš 20 geriausių metų žaidėjų po to, kai 2018 m. laimėjo ESL Major Boston. Dėl puikių žaidėjų Epic Geniuses Dota 2 komanda tapo viena pavojingiausių didžiuosiuose čempionatuose. Turėdama unikalų kvalifikuotų ir patyrusių žaidėjų derinį, komanda laimėjo keletą titulų.

Legendų lygos

2013 m. sausio mėn. EG subjektas nusprendė prisijungti prie League of Legends scenos. Šiuo metu League of Legends turi milžinišką talentą. Contractz yra džiunglys, žinomas dėl savo žaidimo sugebėjimų ir nešiojimo stiliaus.

„Impact“ taip pat laikomas vienu geriausių žaidimų istorijoje. Jis laimėjo daugybę regioninių čempionatų Korėjoje ir Šiaurės Amerikoje. Be to, jis laimėjo Pasaulio čempionatas 2013 m. Svenskerenas savo konkurencinės lygos karjerą pradėjo būdamas 15 metų. Bėgant metams jis jau beveik dešimtmetį išgarsėjo kaip aukščiausio lygio džiunglių žaidėjas.

Danny yra 17 metų ADC žaidėjas, kuris tapo vienu geriausių NA talentų nuo tada, kai 2021 m. pavasarį prisijungė prie LCS sąrašo iš mėgėjų.

IgNar yra patyręs pagalbinis žaidėjas, praeityje atstovavęs „Misfits“ ir „FlyQuest“ trijuose skirtinguose regionuose, pelnęs keletą aukščiausių reitingų ir du kartus pasirodęs pasaulyje. Jis yra gerai žinomas kaip vienas geriausių žaidimo kūrėjų. Jo sužadėtuvės su išskirtiniais čempionais sukėlė baimę jo oponentams.

Šių didžiulių talentų derinys pagal legendas laimėjo keletą trofėjų komandai.

Galingiausi Evil Geniuses žaidimai
Kodėl blogi genijai yra populiarūs

Kodėl blogi genijai yra populiarūs

Bėgant metams EG komanda pasirodė esanti įspūdinga. Šiais laikais jis laikomas vienu stipriausių pramonėje. Dėl žaidimų sėkmės užsimezgusios partnerystės išpopuliarino komandą. Community, yra grupė, kuri skatina žaidimų įvairinimą. Jie įsipareigojo dirbti kartu, kad padidintų mažumų jaunimo dalyvavimą žaidimuose ir žaidimų pramonėje.

Be to, jie skatino įvairovę komandoje ir tarp savo gerbėjų. Jie teigia, kad žaisdamas internete niekada nežinai, kas yra kitoje pusėje. Todėl nesvarbu, kas jie yra, kaip jie atrodo ir ar jie kalba ta pačia kalba, jei tik turi beprotiškų įgūdžių. Jie visi kartu ir ketina laimėti.

„Wolverhampton Wanderers“ ir „Monster Energy“ yra klubo partneriai. Tai du didžiuliai prekės ženklai, gerai žinomi visame pasaulyje. Dėl to jie padėjo toliau populiarinti Evil Genius kaip vieną geriausių esporto komandų.

LG UltraGear taip pat buvo reikšmingas partneris. Jie turi profesionalaus lygio žaidimų ekranus, skirtus rimtiems žaidimams. Šis partneris sukūrė didelio našumo funkcijas, kurios reaguoja į visus populiariuosius žaidimus, kuriuos žaidžia Evil Geniuses. Be to, jie kiekvienam žaidimui suteikia aiškiausią vaizdą, greičiausią atnaujinimo dažnį ir ryškiausią aiškumą. Tai leidžia komandai žaisti žaidimus ir kalbėtis su gerbėjais visame pasaulyje.

Kodėl blogi genijai yra populiarūs
Piktųjų genijų laimėjusios komandos ir įsimintiniausios akimirkos

Piktųjų genijų laimėjusios komandos ir įsimintiniausios akimirkos

CS: EIK

EG pradėjo žaisti Counter-Strike 2000-ųjų pradžioje. 2009 m. jie sulaukė sėkmės po to, kai prisijungė prie „Complex Gaming“ nebeveikiančio sąrašo. Dėl to jie laimėjo IEM IV Amerikos čempionato finalą. Nepaisant to, 2012 m. jie nutraukė savo „Counter-Strike“ padalinį. 2019 m. įsigiję „NRG Esports“ sąrašą leido EG komandai atgauti savo pozicijas.

EG CSGO padalinys pastaruoju metu vykusiose varžybose pasiekė puikių rezultatų. Jų pergalė įvyko rugpjūčio mėn ESL vienas: Kelno 2020 internetinis Šiaurės Amerikos turnyras. Birželio mėnesį jie buvo paskelbti „BLAST Premier: Spring 2020 American Finals“ čempionais. Jie taip pat užėmė pirmąją vietą 2020 m. konkurse CS: Summit 6 Online: North America.

Dota 2

Po to, kai 2011 m Tarptautinė2011 m. spalį Evil Geniuses paskelbė apie savo naują Dota 2 padalinį. Kurtis 'Aui 2000' Ling EG įsigijo 2014 m. iš Cloud9 ir Sumail. Komanda laimėjo „The International 2015“ ir atsiėmė 6 616 014 JAV dolerių piniginį prizą. Tai buvo didžiausias kada nors įteiktas žaidimų prizas esporto istorijoje. 2021 m. komanda trijuose didžiuosiuose turnyruose užėmė antrąją vietą. Minėti turnyrai buvo Dota Pro Circuit 2021: S2 – NA Upper Division ir ONE Esports Singapore Major 2021: League of Legends.

Prieš iš tikrųjų persikeldami į Šiaurės Ameriką 2014 m., „Evil Geniuses“ 2013 m. pateko į „League of Legends“ ir du kartus žaidė ES LCS. Jie kovojo Šiaurės Amerikoje ir buvo priversti parduoti savo vietą lygoje Winterfox. Į NA LCS jie sugrįžo 2019 m., gavę „Echo Fox“ franšizės lizdą. Jie laimėjo LCS 2021 metų naujoko apdovanojimą. Be to, jie laimėjo „LCS 2021 Coaching Staff of the Split“ apdovanojimą ir „LCS 2021 Summer Split All-Pro Team“ apdovanojimą. Jie užėmė antrą vietą LCS 2020 Spring Splite.

Piktųjų genijų laimėjusios komandos ir įsimintiniausios akimirkos
Kur ir kaip lažintis už Evil Genius

Kur ir kaip lažintis už Evil Genius

Vartotojai turi būti pilnamečiai ir visiškai suprasti su lošimu susijusią riziką. Be to, anksčiau jiems neturėjo būti uždrausta lažybų veikla. The geriausios esporto lažybų svetainės Norėdami rasti rinkas Evil Geniuses komandose, yra GGBet, Rivalry, ArcaneBet, Vulkanbet ir BetDSI. Turnyrų laimėtojai, pinigų linijos statymai, virš/žemiau, pirmasis žemėlapis ir handicap statymai yra tik keletas šiose svetainėse siūlomų lažybų variantų. Tačiau net ir tokiu atveju lažybos dėl Evil Geniuses, kaip ir kiekvienas kitas azartinis žaidimas, kelia riziką.

Komandos varžosi įvairiuose konkurencinguose internetiniuose žaidimuose ir įsitvirtino kaip plačiai žinoma pirmaujanti žaidimų įmonė. Dėl to lošėjai turi pasirinkti jiems tinkamą svetainę. Po to jie turėtų pasinaudoti premijomis. Kai kuriose iš šių lažybų svetainių galimi „Esports“ premijų pasiūlymai tiek naujiems, tiek esamiems žaidėjams. Šios premijos padidina grynųjų pinigų atsargas. Taigi jie leidžia lažybininkams lažintis daugiau tikrų pinigų, padidindami sėkmės galimybę.

Taip pat reikalinga apibrėžta lažybų strategija. Turėdamas apytikslį supratimą apie žaidimo lažybų strategija naudosite, padės jums pasisekti. Tai taip pat apsaugo jus nuo neracionalių lošimų, pagrįstų savo emocijomis.
Norint sužinoti apie komandą ir jos žaidėjus, reikia sekti komandos socialinių tinklų paskyras ir interneto svetainės pranešimus. Labai svarbu žinoti apie įvairias lažybų rinkas ir pradėti lyginti skirtingų lažybų svetainių siūlomus koeficientus. Tai padės žaidėjams pasinaudoti puikiomis turimomis lažybų galimybėmis ir padidins jų galimybes laimėti.

Kur ir kaip lažintis už Evil Genius

Vėliausios naujienos

Piktieji genijai, duodantys beveik tikrus statymus
2022-07-28

Piktieji genijai, duodantys beveik tikrus statymus

Evil Geniuses yra esporto komanda Šiaurės Amerikoje. Ši esporto komanda yra viena iš seniausių pasaulyje esporto franšizių. Ji buvo įkurta Viktorijoje, Britų Kolumbijoje, 1999 m. Komandoje yra įvairių žanrų žaidėjų ir komandų kolekcija.