Live Betting

Prasidėjus „Covid“ ir tradiciniams sporto renginiams pradėjus uždaryti, lažybininkai perėjo prie gyvų esporto lažybų, nes internetu galėjo vykti tik esporto renginiai. Kita tiesioginių esporto lažybų populiarumo priežastis yra ta, kad labai įdomu atlikti statymus dėl tiesioginių esporto rungtynių, kuriose situacijos pasikeičia per kelias sekundes.

Jei norite įsitraukti į tiesiogines esporto lažybas ir sužinoti apie tai daugiau, tuomet esate tinkamoje vietoje. Čia yra mūsų plataus lažybų tiesiogiai esporto vadovo versija, kurioje apžvelgsime viską, ką apie tai reikia žinoti.

Kodėl lažybos „Live Esports“ skiriasi?

Kodėl lažybos „Live Esports“ skiriasi?

Žaidžia an esporto žaidimas yra vienas dalykas. Lažybos dėl tiesioginių esporto rungtynių, kol jos vyksta, yra visiškai kas kita. Kai jūsų pinigai yra ant linijos, turite tiksliai žinoti, ką darote, nebent galite prarasti dažniau nei turėtumėte.

Net jei lažinote gyvai dėl įprastų sporto šakų, vis tiek turėtumėte žiūrėti gyvai esporto lažybų vadovas nes esporto žaidimai yra daug greitesni nei įprastas sportas. Esporto rungtynėse situacijos gali pasikeisti per kelias sekundes. Matyti beveik neįmanomus dalykus esporto varžybose nėra taip jau neįprasta.

Kodėl lažybos „Live Esports“ skiriasi?
Kas yra lažybos „Live Esports“?

Kas yra lažybos „Live Esports“?

Tarkime, kad rytoj įvyks esporto renginys ir esate tikri, kad laimės jūsų mėgstamiausia komanda. Tarkime, kad norėjote statyti už savo mėgstamą komandą. Naudodami įprastines esporto lažybas tai galite padaryti dar prieš prasidedant rungtynėms.

Tačiau yra problemų dėl įprastų esporto lažybų. Esporto lažybų koeficientai dažniausiai keičiasi pagal rungtynių situaciją. Jei statysite statymus dar neprasidėjus įvykiui, negalėsite prisitaikyti prie besikeičiančių koeficientų.

Štai kodėl dauguma lažybų teikia pirmenybę tiesioginiam esporto statymui. Esporto lažybose gyvai galite statyti statymus už esporto įvykį jam vykstant. Galite pakeisti savo lažybų strategiją pagal besikeičiančius koeficientus. Taip pat daug įdomiau atlikti statymus dėl rungtynių, kai žiūrite jas gyvai.

Kitas lažybų gyvai esportas privalumas yra tas, kad jis atvėrė duris daugiau lažybų rinkų, arba, kitaip tariant, įvykių, dėl kurių žmonės gali atlikti statymus. Pavyzdžiui, žmonės gali atlikti statymus dėl kėlinio rezultato arba dėl to, kuri komanda pirma laimi tam tikrą raundų skaičių.

Kas yra lažybos „Live Esports“?
Kaip lažintis dėl gyvų esportų?

Kaip lažintis dėl gyvų esportų?

Lažybos dėl gyvų esportų yra tokios pačios kaip ir bet kurios kitos lažybos. Pasirenkate lažybų rinką, kurioje norite lažintis gyvai dėl esporto, pavyzdžiui, rungtynių nugalėtojo, patikrinkite šansus, kad sužinotumėte, ar jie jums patinka, ir statote, koks rezultatas, jūsų manymu, įvyks.

Norėdami atlikti statymus, jums reikės sporto lažybų. Yra fizinių sporto lažybų, kur galite eiti ir atlikti statymus. Arba galite naudotis internetinėmis sporto lažybomis, kurios leidžia atlikti statymus kompiuteryje ar mobiliajame telefone.

Dauguma esporto lažybų nori naudotis internetinėmis sporto lažybomis. Viena iš priežasčių yra tai, kad tai patogu. Galite atlikti statymus sėdėdami ant sofos. Antra priežastis yra ta, kad esporto gerbėjai yra įpratę žiūrėti esporto renginius internete o ne asmeniškai dalyvauti renginyje.

Kaip lažintis dėl gyvų esportų?
Internetinio el. sporto knygelės pasirinkimas

Internetinio el. sporto knygelės pasirinkimas

Labai svarbu pasirinkti tinkamą sporto lažybų lažybas tiesioginėms esporto lažyboms. Pirma, pasirinkę tinkamą sporto lažybą išvengsite sukčių ar informacijos nutekėjimo.

Norėdami atlikti statymus naudodami internetinį sporto lažybą, atliksite tam tikrus indėlius ir įvesite jautriausią informaciją, pvz., kredito kortelės informaciją. Yra daug platformų, kurios gali pavogti jūsų indėlius arba nutekėti jūsų informaciją.

Dėl šios priežasties pirmiausia turėtumėte patikrinti, ar tai yra teisėta platforma ir ar saugu ją naudoti. Norėdami geriau suprasti, galite peržiūrėti internetines sporto lažybų apžvalgas.

Kitas dalykas, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį priimdami sprendimą internetinis esporto bukletas yra sužinoti apie visas jo funkcijas ir sužinoti, ar jis turi tas, kurių ieškote. Pavyzdžiui, galite patikrinti, ar sporto lažyboje yra pasirinktas mokėjimo būdas, ar jis apima turnyrą, kuriame norite atlikti statymus.

Internetinio el. sporto knygelės pasirinkimas
Populiariausi Esporto lažybų patarimai

Populiariausi Esporto lažybų patarimai

Norėdami padėti jūsų kelionėje link lažybų gyvai, pateikiame keletą paprastų patarimų, kuriuos galite pritaikyti dabar.

Atlikite keletą „Esports“ komandų ir žaidėjų tyrimų

Prieš pradėdami statyti gyvus statymus dėl esporto rungtynių, turėtumėte surasti žaidėjus, kurie ruošiasi varžytis renginyje. Turėtumėte žinoti, kokiose komandose jie buvo prieš prisijungdami prie šios komandos ir koks buvo jų pasirodymas pastarosiose rungtynėse.

Pavyzdžiui, tarkime, kad sužinojote, kad žaidėjas anksčiau buvo nepopuliarioje komandoje, bet vis tiek sugebėjo iškovoti keletą savo komandos pergalių. Pademonstravęs keletą įspūdingų įgūdžių, žaidėjas pateko į geresnę komandą. Iš to galite daryti išvadą, kad jie gali gerai pasirodyti ir būsimame renginyje.

Turėtumėte pažvelgti į kitus veiksnius, pvz., kokie žaidėjo santykiai su savo komanda, ar jie turi bendravimo problemų, ar jiems trūksta tinkamo vadovavimo. Nepaisant aukšto meistriškumo, jei žaidėjas nepalaiko gerų santykių su savo komanda, jam gali nepavykti laimėti rungtynių.

Atidžiai žiūrėkite rungtynes

Šis klausimas jums gali pasirodyti šiek tiek akivaizdus, tačiau nustebsite pamatę, kiek daug pradedančiųjų to nepaiso. Kai kurie pradedantieji daro klaidą, prieš atlikdami statymą, nežiūrėdami rungtynių gyvai.

Esports rungtynės tikrai nenuspėjami ir viskas gali pasikeisti per kelias sekundes. Esporte buvo keli atvejai, kai žaidėjams pavyko ištraukti beprotiškų ir beveik neįmanomų sankabų.

Taigi, jei manote, kad konkreti komanda laimės, nes matėte jos pasirodymą, nėra bloga mintis laukti ir iš arti stebėti rungtynes. Niekada nežinai, kada varžovas gali pradėti perimti lyderio poziciją ir laimėti rungtynes.

Susikoncentruokite į žaidimus, apie kuriuos žinote daugiausiai

Gali kilti pagunda lažintis dėl įvairių e-sporto pavadinimų, apie kuriuos mažai žinote. Visi skirtingi variantai tikrai yra patrauklūs. Tačiau geriausia laikytis žaidimų, apie kuriuos žinote daugiausiai, ypač jei esate pradedantysis.

Jei žinote daugiau apie CSGO ir jau seniai sekate jo esporto sceną, tuomet jums bus geriau prognozuoti CSGO esporto renginius. Kita vertus, jei ne taip dažnai žaidėte Dota 2 ir statote statymą „pirmas sugriauti bokštas“, yra didesnė tikimybė, kad suklysite. Kaip pradedantysis nenorite lažintis ten, kur šansai nėra jūsų naudai.

Pradėkite nuo rungtynių nugalėtojų lažybų rinkos

Daugelis internetinių lažybų organizatorių turi daugybę galimybių, kai kalbama apie esporto lažybų rinkas. Galite pasirinkti pirmąjį kraujo statymą, pirmąjį, kuris sunaikins bokštų statymą, arba net pirmąjį, pasieks 10 nužudymų statymą. Tačiau jie yra daug labiau nenuspėjami, nes yra daugybė kintamųjų.

Jei esate pradedantysis, turėtumėte laikytis rungtynių nugalėtojų lažybų rinkos. Neturėtumėte galvoti apie kitas lažybų rinkas, nebent pradėjote teisingai atlikti daugumos rungtynių nugalėtojų statymus. Statyti dėl rungtynių nugalėtojo yra daug paprasčiau ir lengviau nuspėti. Taigi, jei dažniausiai galite tai padaryti teisingai, tik tada turėtumėte apsvarstyti galimybę pereiti į kitas lažybų rinkas.

Populiariausi Esporto lažybų patarimai
DUK

DUK

Ar lažybos gyvai esportas yra saugus?

Kol būsite patikimas ir teisėtas internetinis esporto lažybų tarpininkas, būsite visiškai saugūs. Daugelis žmonių prarado daug savo pinigų ir jų informacija nutekėjo per internetines platformas, kurios nėra teisėtos. Jei nesate nė vienoje iš šių svetainių, neturite dėl ko jaudintis.

Ar tiesioginės esporto lažybos yra teisėtos?

Atsakymas į šį klausimą priklauso nuo to, kurioje pasaulio dalyje jūs gyvenate. Jei gyvenate šalyse, kuriose lošimas apskritai yra legalus, dalyvaudami tiesioginiuose esporto lošimuose neturėsite jokių problemų. . Tačiau kai kurios šalys neleidžia lošti. Jei gyvenate kurioje nors iš tų šalių, lažybos gyvai jums nėra legalios.

Koks yra geriausias internetinis lažybų tarpininkas tiesioginėms esporto lažyboms?

Tai subjektyvus klausimas. Nors geriausi internetiniai lažybų tarpininkai visada bus visiškai teisėti ir turės aukščiausio lygio saugumą, geriausio išrinkimas priklauso nuo asmeninių pageidavimų.

Dėl kokių esporto žaidimų turėčiau statyti gyvus statymus?

Yra daugybė esporto žaidimų, dėl kurių galite statyti gyvai, pavyzdžiui, CS: GO, Dota 2, League of Legends, Rainbow Six Siege, Call of Duty, Rocket League ir Overwatch. Tačiau statyti turėtumėte tik už tą žaidimą, apie kurį žinote daugiausiai.

DUK