SK Gaming

SK Gaming yra žinoma organizacija ir viena žinomiausių profesionalių vaizdo žaidimų sporto komandų visame pasaulyje. Schroet Kommando (SK), klestinčią esporto įmonę, turinčią biurus Kelne ir Berlyne, Vokietijoje, 1997 m. įkūrė ištikimi draugai. Per pastaruosius du su puse dešimtmečio „SK Gaming“ sulaukė sėkmės svarbiausiuose turnyruose. Be to, įvairiose sporto šakose jie laimėjo milijonus dolerių piniginių prizų. Kaip ambicingas konkurentas ir verslas, mąstantis ne kas kita, SK tapo vienu iš žinomiausių žmonių esporto istorijoje ir pirmavo keliose srityse.

SK Gaming visada akcentavo tarptautinę atmosferą tarp savo narių, nepaisant triumfų aikštėje ir už jos ribų. Nuo tada, kai grupė buvo įkurta, ji bandė užmegzti draugystę tarp žaidėjų ir darbuotojų iš skirtingų etninių ir religinių sluoksnių.

SK Gaming
SK Gaming žaidėjai

SK Gaming žaidėjai

Emilis Moselundas, slapyvardžiu Fruity, Thomas "Ekon" Chenel ir Kérian Candolfi, paprastai žinomas kaip Kérian, atstovauja SK Gaming. Raketų lyga konkursuose. Pirmasis yra iš Danijos, o kiti du yra Danijos.

Keturi vokiečių žaidėjai atstovauja „SK Gaming“ „Clash Royale“ varžybose. Tai Justusas von Eitzenas, slapyvardžiu Flobby, ir Mortenas Mehmertas, paprastai žinomas savo vardu Mortenas. Kiti du yra Samuel "xopxsam" Klotz ir Lucas Nageler, slapyvardžiu BigSpin.

„SK Gaming“ taip pat turi komandą „Brawl Stars“. Tai viena populiariausių esporto komandų. Tai Pedro Guijarro, Bekri „Symantec“ Tahiri ir Guillemas Gonzálezas, slapyvardžiu GuilleVGX. Ruben 'Ikaoss' Exposito ir Sergio Iglesias slapyvardžiu Kiwii užbaigia penkių žmonių sąrašą. „Symantec“ yra vienintelė vokietė aukščiausioje esporto komandoje; likusieji ispanai.

SK Gaming FIFA sąrašą sudaro tik du vokiečių žaidėjai. Tai Niklasas Noerenbergas, slapyvardžiu NiklasNeo ir Timas „TimLatka“ Schartmannas.

SK Gaming žaidėjai
League of Legends žaidėjai

League of Legends žaidėjai

Jame yra dvi komandos Legendų lygos. Tai pradinė SSK Gaming komanda, įkurta 2010 m., ir SK Gaming Prime, įkurta 2014 m. „Prime“ sąrašas daugiausia dalyvauja vietiniuose turnyruose. Pagrindinę grupę sudaro septyni žaidėjai, tarp jų Erberkas "Gilius" Demiras ir Janikas Bartelsas, slapyvardžiu Jenax, abu iš Vokietijos. Kiti žaidėjai yra Jeanas "Jezu" Massolis (Prancūzija), Erikas Wessenas alias Treatzas (Švedija) ir Thomas "Tom" Diakun iš JK. Kiti du yra Daniyal Gamani, žinomas kaip Sertuss, iš Vokietijos ir Simon' Swiffer' Papamarkos iš Australijos.

„Prime Team“ taip pat sudaro septyni žaidėjai. Du yra olandų žaidėjai; Aloisas Nelissenas, paprastai žinomas kaip Aloisas, ir Max' Raqo' Temminck. Georgia Paras slapyvardžiu TroubleInc (Vokietija), Edgaro Ecko Strazdauskas (Lietuva) ir Svenas Vidovičius slapyvardžiu Dehaste (Kroatija) taip pat yra tarp geriausių esporto komandos narių. Kiti du yra Ilya Makavchuk (Baltarusija) slapyvardžiu Gadjet ir Patryk "Mystiq" Piórkowski iš Lenkijos.

League of Legends žaidėjai
Stipriausi „SK Gaming“ žaidimai

Stipriausi „SK Gaming“ žaidimai

Muštynių žvaigždės

Tai yra patvariausias „SK Gaming“ žaidimas. „Brawl Stars“ komanda buvo įkurta 2022 m. ir šiuo metu ją sudaro 5 žvaigždučių žaidėjai ir yra viena garsi „SK Gaming“ esporto komanda. Komanda laimėjo keletą geriausių „Brawl Stars“ varžybų. Nepaisant įvairus turnyras laimėjimų, ši komanda išsiskiria savo kelione į „Brawl Stars“ pasaulio finalą 2020 m.

Užbaigimas buvo paskutinis metų renginys, kurį surengė „Supercell“. Tarp „Supercell“ organizuojamų turnyrų buvo ir 2020 m. varžybų sezono pasaulio čempionatas. Turnyrui kvalifikuotos komandos yra geriausios esporto komandos per visus metus vykstančią pasaulinę kvalifikacijos kampaniją. SK Gaming komanda užėmė trečią vietą ir pelnė 125 000 USD prizą.

„Clash Royale“.

Keturios žvaigždės atstovauja komandai tarptautinėse varžybose. „SK Gaming“ įkūrė šią komandą 2018 m. ir laimėjo daugiau nei 190 000 USD prizų. Paskutinė jų sėkmė buvo 2020 m. „Clash Royale League“ pasaulio finale. Komanda konkurse užėmė antrąją vietą ir pelnė 70 000 USD prizą. Komanda laimėjo Clash Royale League 2019 Vakarų rudens sezoną.

Legendų lygos

Komanda turi didžiausią sąrašą SK Gaming. Ši komanda, išsibarsčiusi pagrindinėje komandoje ir SK Gaming Prime, turėjo sėkmę įvairiose varžybose. Kai kurios sėkmės buvo laimėtos prizai, o kitos buvo tokiose pozicijose, kurias užėmė.

Stipriausi „SK Gaming“ žaidimai
Kodėl „SK Gaming“ yra populiarus?

Kodėl „SK Gaming“ yra populiarus?

SK Gaming yra legendinė organizacija, turinti ilgą ir garsią istoriją. Komanda įsitvirtino kaip išskirtinis esporto prekės ženklas. Jie gyvuoja gana ilgą laiką, įkurti 1997 m! Vyresni žaidėjai ir esporto gerbėjai prisimena tuos laikus, tačiau praėjus keleriems metams jų įvaizdis ir pagarba išaugo.

Laikui bėgant, pamažu besivystanti daugelyje žaidimų, SK Gaming ilgainiui įsitvirtino kaip nuolatinė dalis esporto industrijoje. „League of Legends“, „CSGO“, „Quake“ ir kiti žaidimai turi organizacijos pėdsaką.

Organizacija išaugo ir dabar dalyvauja įvairiuose žaidimuose ir esporto konkursuose. Jį gerbia ir palaiko rėmėjai visame pasaulyje, net jei jis nėra toks patrauklus kaip anksčiau. Jų žaidėjų laukia šviesi ateitis, o kas žino, kas laukia ateityje?

Kodėl ši komanda yra populiari lažintis?

„Brawl Stars“ yra pats tinkamiausias lažybų pasirinkimas. Su kai kuriais neįtikėtinais triumfais SK Gaming dominavo profesionalų scenoje. Jie turi stiprų rekordą prieš kitas stiprias komandas ir nuolat gerai pasirodo. Nes „Brawl Stars“ nėra tokia garsi kaip kai kurios kitus esporto žaidimus, kai kurie lažybininkai to neįtraukia į savo „sąrašą“.

Kodėl „SK Gaming“ yra populiarus?
SK Gaming apdovanojimai ir rezultatai

SK Gaming apdovanojimai ir rezultatai

2000-aisiais „SK Gaming“ buvo labai vertinamas būrys, o 2010-aisiais gerbėjų skaičius išaugo. Tačiau komandoje nebėra globaliai dominuojančių jėgų. SK reikalai jau seniai juda į pietus, bet atrodo, kad jie pagaliau susitvarkė su reikalais.

Net jei jų rezultatai nėra patys geriausi, SK Gaming Esports buvimas nuolat pripažįstamas. Per daugelį metų komanda pasiekė puikių rezultatų. Jie yra neprilygstami, kai kalbama apie mažesnius esporto žaidimus, tokius kaip „Brawl Stars“ ar „Clash Royale“.

Muštynių žvaigždės

Per pastaruosius kelerius metus komanda laimėjo šešis konkursus iš eilės. Jie laimėjo „Brawl Stars Championship 2022“: kovo EMEA finalą, vykusį internetu Europoje. SK Gaming laimėjo Gamestars League Season 2: International Finals, vykusį internetu visoje Europoje 2021 m. Komanda laimėjo dar keturis renginius tais pačiais metais, įskaitant ESL Mobile Challenge 2022 Fall: EU-MENA.

Internetiniame turnyre dalyvavo Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos komandos. 2021 m. „Brawl Stars“ čempionatas: spalio EMEA finalai, 2021 m. „Brawl Stars“ čempionatas: 2021 m. rugsėjo mėn. EMEA finalai ir „ESL Mobile Challenger 2021“ pavasaris: EU-MENA yra tarp kitų laimėtų turnyrų. 2020 m. komanda „Brawl Stars World“ finale užėmė trečią vietą. Jie laimėjo 125 000 USD prizą.

„Clash Royale“.

Tada 2020 m. komanda du kartus užėmė antrąją vietą. „SK Gaming“ pralaimėjo „Clash Royal League 2020“ finalą, bet už antrąją vietą gavo 70 000 USD prizą. Panašiai jie gavo 54 000 USD už antrąją vietą „Clash Royale League 2020“ Vakarų rudens sezone.

2019 m. komanda du kartus tapo nugalėtoja; „Clash Royale League 2019 West Fall Season“ ir „QLASH League 2“. Ankstesniame turnyre jie laimėjo 60 000 USD. „SK Gaming“ komanda užėmė antrąją „Clash Royale League 2019“ Vakarų pavasario sezoną, kur uždirbo 40 000 USD. Komanda uždirbo tiek pat, 40 000 USD, už panašią 2-ąją vietą „Clash Royale League 2018“ Europos rudens sezone.

Kiti rezultatai

SK Gaming laimėjo FUT 19 čempionų taurės sausio finalą. Jų pergalė FIFA turnyre atnešė 50 000 USD. 2 lygio turnyre dalyvavo FIFA 19 žaidimų leidimas.

Pastaruoju metu komanda „Rocket League“ neturėjo reikšmingos sėkmės. Jie užėmė trečią vietą RLSC Season X-Spring: EU Major, kur laimėjo 10 000 USD.

„League of Legends“ komandai pastaruoju metu taip pat nebuvo reikšmingos sėkmės. LEC Spring 2021 turnyre jie užėmė šeštąją vietą.

SK Gaming apdovanojimai ir rezultatai
Geriausi ir populiariausi SK Gaming žaidėjai

Geriausi ir populiariausi SK Gaming žaidėjai

Keli žaidėjai atstovauja SK Gaming keliose varžybose. Tačiau ne visi jie yra tokie populiarūs. Tai yra žinomų žaidėjų komandoje:

BIGSPIN

Oficialiai žinomas kaip Lucas Nägeler, žaidėjas yra SK Gaming Clash Royale komandos narys nuo 2019 m. spalio mėn. Žaidėjas gali pasigirti daugybe sekėjų socialiniuose tinkluose. „BigSpin“ turi daugiau nei 400 000 sekėjų. Dauguma jų yra iš srautinio perdavimo paslaugos „Twitch“.

MORTEN

Mortenas Mehmertas prie „Clash Royale“ komandos prisijungė 2018 m. birželį. Žaidėjas yra populiarus tarp gerbėjų esporto srityje. Savo socialinių tinklų profilyje jis turi daugiau nei 400 000 sekėjų. Dauguma sekėjų yra „Twitch“ esporto transliacijos paslaugoje, kur jis turi daugiau nei 269 000 sekėjų.

IKAOSS

„SK Gaming“ įsigijo „Ruben Exposito“ 2022 m. sausio mėn. „Brawl Stars Pro“ socialinėje žiniasklaidoje turi daugiau nei 140 000 sekėjų. Dauguma sekėjų yra „Instagram“ ir srautinio perdavimo paslaugoje „Twitch“.

PEDROGUIJARRO

Pedro Guijarro prie SK Gaming Brawl Stars komandos prisijungė 2020 m. birželio mėn. Jis turi daugiau nei 10 000 sekėjų srautinio perdavimo paslaugoje „Twitch“. Kiti sekėjai yra platinami per „Instagram“, „Twitter“ ir „YouTube“.

Geriausi ir populiariausi SK Gaming žaidėjai
Kur ir kaip statyti SK Gaming

Kur ir kaip statyti SK Gaming

Tai viena iš tų keistų esporto komandų, kurios pasižymi mažomis rungtynėmis, bet sunkiai žaidžia didesnėse. Taip buvo ne visada; SK praeityje surengė keletą neįtikėtinų pasirodymų, net ir žaidimuose, kurių nebežaidžia. Lootbet, Pinnacle, bet365, Thunderpick ir Dafabet yra vieni populiariausių SK žaidimų esporto lažybų svetainės.

Tačiau žaidėjai turi būti pasirengę prisiimti tam tikrą riziką, jei planuoja lažintis dėl SK. Taip yra todėl, kad „SK Gaming“ sąrašai yra linkę prasčiau pasirodyti, kai negali sau to leisti. Tačiau jie gali pranokti net efektyviausias komandas ir atlikti nokautuojamus smūgius. Galiausiai žaidėjai turi pažvelgti į istorinius SK rezultatus visose savo rungtynėse.

Kokia yra geriausia strategija statyti šioje komandoje?

Lažėjai gali atlikti platų SK Gaming statymų spektrą visuose žaidimuose, kuriuose konkuruoja. Vis dėlto grynieji laimėjimai yra saugiausi „SK Gaming“ statymai apskritai. Kai reikia protingai juos sujungti, negalima suklysti. Lažintis „SK Gaming“ geriausiose esporto lažybų svetainėse yra rizikinga, tačiau tai gali atsipirkti su kaupu. Brawl Stars yra vienintelis žaidimas, kuriame daugiausia lažybų bus laimi. Visiems kitiems žaidimams reikės kruopštaus planavimo ir studijų, kad statymai atsipirktų.

Kur ir kaip statyti SK Gaming