Populiariausios FIFA lažybų svetainės 2024

FIFA, populiariai EA Sports FIFA, yra vaizdo žaidimas, įkvėptas šiuolaikinio futbolo. Paprastai žaidimus kasmet kuria ir išleidžia „Electronic Arts“, dirbanti su „EA Sports“ etikete. EA Sports FIFA įtraukta į Gineso rekordų knygą kaip visų laikų geriausiai parduodama sportinių vaizdo žaidimų franšizė. Šiuo metu yra nupirkta daugiau nei 325 milijonai žaidimo kopijų.

Žaidimo populiarumas nuolat augo ir greičiausiai augs toliau. Pirmasis FIFA serijos žaidimas buvo EA Soccer, o vėliau žinomas kaip FIFA 94. Žaidimas buvo išleistas 1993 m. gruodį ir sulaukė didelio triukšmo. Tai suteikė žaidėjams palyginti naują žaidimo jausmą, nes jis turėjo izometrinį vaizdą, kai žaidėjai buvo pripratę prie žaidimų su rodiniais iš viršaus į apačią.

Populiariausios FIFA lažybų svetainės 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

FIFA istorija

Žaidime dalyvauja tik nacionalinės komandos, o tikri žaidėjų vardai nenaudojami. Praėjus kelioms savaitėms po išleidimo, žaidimas jau buvo įtrauktas į pirmąją vietą JK topuose ir išlaikė poziciją šešis mėnesius.

Kitas serijos žaidimas buvo FIFA 95, išleistas 1994 m. lapkritį. FIFA 95 pristatė kai kurių pagrindinių futbolo lygų, tokių kaip Bundesliga, Series A, Premier League ir La Liga, klubų komandas. Žaidėjus buvo gana lengva atpažinti, tačiau žaidime vis tiek nebuvo naudojami tikri žaidėjų vardai. Žaidimo eiga buvo su reikšmingais „EA Soccer“ patobulinimais.

Naujausias FIFA serijos žaidimas

Kiekvienais metais buvo išleistas naujas serijos žaidimas. Kiekviename paskesniame žaidime buvo patobulinta vartotojo patirtis ir bendra žaidimo eiga. Naujausia yra FIFA 22, išleista 2021 m. spalį. Šiuo metu FIFA 22 galima tik „Microsoft Windows“, „Xbox One“, „PlayStation 4“, „PlayStation 5“, „Nintendo Switch“, „Stadia“ ir „Xbox Series X/S“.

Žaidimo veidas

Kylian Mbappe yra franšizės veidas FIFA 21 ir FIFA 22, rodomas ant žaidimo viršelio, reklamose ir reklaminėse kampanijose. Jis perėmė vietą iš Madrido „Real“ žaidėjo Edeno Hazardo, kuris dalyvavo FIFA 20. Lionelis Messi prieš tai pasirodė keturiuose viršeliuose iš eilės, o Wayne'as Rooney yra pasirodęs daugiausiai žaidimo viršelio – nuo FIFA 06 iki FIFA 12.

FIFA Mobilusis žaidimas, pirmą kartą išleistas 2016 m., ant viršelio pasirodė Marco Reusas, Christiano Ronaldo, Kevinas de Bruyne'as, Edenas Hazardas, Neymaras, Mbappe ir Dybala.

FIFA žaidimo eiga

FIFA žaidimas sukurtas taip, kad atkartotų beveik viską, kas vyksta tikrose futbolo lygose. FIFA 22 leidžia žaidėjams mėgautis žaidimais iš beveik visų pagrindinių pasaulio lygų. Žaidėjai taip pat gali kurti ir plėtoti savo komandas, kurias vėliau gali naudoti žaisdami karjeros režimą.

Žaidime naudojami patentuoti mašininio mokymosi algoritmai, siekiant užtikrinti, kad mokėtojai mėgautųsi geriausiu žaidimu, kai žaidžia be tikro priešininko. Algoritmas nesuteikia pranašumo jokiam žaidėjui žaidžiant komandoje ar prieš ką nors kitą.

Kaip lažintis dėl FIFA esporto

Visi FIFA lažybų tarpininkai paprastai siūlomi per žaidimo el. sporto lygas. Todėl žaidėjams labai svarbu aiškiai suprasti esporto lygas prieš statant statymus. FIFA Global Series yra geriausia konkurencinė FIFA lyga.

Paprastai kiekvienais metais jame rengiami internetiniai turnyrai ir atrankos varžybos, kurių kulminacija yra prestižiškiausias lygos įvykis FIFA eWorld taurė. Komandų struktūros ir bendro veikimo supratimas padeda žaidėjams geriau lažintis dėl žaidimo.

Supratę visus FIFA esporto pagrindus, žaidėjai gali rasti tinkamą svetainę, kurioje galėtų lažintis. Kazino reitingavimo svetainės gali padėti žaidėjams rasti tinkamiausius lažybų tiekėjus, siūlančius FIFA lažybų rinkas.

Nepaisant didelio žaidimo populiarumo, šis žaidimas dar turi patekti į aukščiausią esporto ešeloną. Tai reiškia, kad be reitingų svetainių pagalbos gali būti sunku rasti gerą reputaciją turinčią lažybų svetainę, siūlančią internetines FIFA lažybų rinkas.

FIFA lažybų rinkos

FIFA lažybų agentai vis dar yra gana riboti, palyginti su tomis, kurios yra jos kolegoms esporto srityje. Tačiau žaidėjai visada gali rasti pakankamai lažybų rinkų, kurios paprastai yra gana patrauklios ir lengvai suprantamos. Kai kuriose lažybų rinkose yra rungtynių nugalėtojas, turnyro nugalėtojas, pirmasis įvartis ir taškų skaičius. Visos individualios teisingos prognozės lemia teigiamus statymo rezultatus.

Kodėl FIFA esportas toks populiarus?

FIFA yra gana populiari dėl daugelio priežasčių. Svarbiausia, kad jis paremtas futbolu, populiariausia sporto šaka pasaulyje. Daugelis žaidėjų pradeda žaisti žaidimą, kad atkartotų jausmą, kurį mėgaujasi žiūrėdami ar žaisdami tikrą futbolą.

Jis taip pat populiarus dėl savo žaidimo savybių. Tai ypač pasakytina apie FIFA 22, kuri turi naujausias ir, atrodo, geriausias funkcijas. Žaidimo grafika, valdikliai ir galimybė keisti daugybę žaidimo aspektų pagal žaidėjo skonį prisideda prie populiarumo. Jie padeda užtikrinti, kad žaidimai mėgautųsi geriausia žaidimo patirtimi.

FIFA interneto bendruomenė

FIFA turi gana didelę internetinę bendruomenę. Tai ypač pasakytina apie tiek žaidimo gerbėjus, tiek tuos, kurie lošia FIFA esportu. Dauguma internetinės FIFA bendruomenės diskusijų dažniausiai vyksta oficialiame EA sporto forume – svetainėje, kuri specialiai sukurta siekiant palengvinti ir efektyviai bendrauti.

Forumas taip pat yra naujienų šaltinis ir vieta, kur žaidėjai gali ieškoti pagalbos iš kitų žaidėjų. Tačiau dauguma gerbėjų šiais laikais mieliau renkasi bendravimą per socialinę žiniasklaidą. Taip yra daugiausia dėl išaugusio socialinės žiniasklaidos populiarumo ir padidėjusio reagavimo greičio.

Žaisti FIFA internete

Galima žaisti FIFA internete. Tačiau tai taikoma tik FIFA Online serijos žaidimams. Visi internetiniai žaidimai turi nemokamo žaidimo modelį, tačiau norint, kad žaidimas būtų įdomesnis, reikia pirkti juos žaidime. Naudodami internetinę FIFA žaidėjams nereikia jaudintis dėl žaidimo atsisiuntimo ir įdiegimo.

Viskas, ko reikia, suderinama naršyklė ir patikimas interneto ryšys. FIFA serijos žaidimuose žaidėjai vis tiek gali prisijungti prie interneto, kad gautų naujinių ir mėgautųsi žaidimu su kitais nuotoliniais žaidėjais. Tačiau jie taip pat gali žaisti neprisijungę, nedarant įtakos žaidimų patirčiai.

Didžiausi FIFA eSports žaidėjai, už kuriuos galima statyti

Daugelis žaidėjų yra žinomi dėl savo sėkmės ir dominavimo internetiniame esporto pasaulyje. Lee Sang Hyeok iš Korėja yra laikomas geriausiu populiariosios League of Legends žaidėju. Tris kartus laimėjo pasaulio čempionatus, 2015 m. IEM čempionatą, 2014 m. Paryžiaus Visų žvaigždžių turnyrą ir kt. Būdamas 17 metų jis jau laimėjo daugiau nei 1,2 mln.

Jaunasis Lee, žaidžiantis komandose „Evil Geniuses“ ir „KT Rolster“, yra dar vienas geriausias žaidėjas, garsėjantis „StarCraft“ įgūdžiais. „Counter-Strike“ populiariausias vardas yra Patrickas Lindbergas. Diago iš Japonijos yra laikomas geriausiu gatvės kovų žaidimuose.

Kodėl žaidėjai myli FIFA?

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl reikia žaisti vaizdo žaidimus, paprastai yra mėgautis jų siūloma pramogine verte. FIFA buvo sukurta visapusiškai, kad žaidimų patirtis skirtųsi nuo visų kitų vaizdo žaidimų. Nuostabi grafika, daugybė žaidimo režimų, mašininis mokymasis ir lengvas valdymas yra keletas funkcijų, kurios išskiria žaidimą iš kitų.

FIFA taip pat suteikia įtraukiančių įspūdžių dėl gerbėjų džiūgavimo garso efektų, žaidimą analizuojančių komentatorių, apšvietimo, aikštės tekstūrų, įvarčių šventės ir daugybės kitų dalykų. Žaidimas atkartoja atmosferą, kurią gerbėjai paprastai jaučia mėgaudamiesi futbolu.

Kaip žaisti FIFA vaizdo žaidimą?

Žaidžia FIFA Kompiuteriniai žaidimai gali būti šiek tiek bauginanti naujokams. Taip yra dėl daugybės valdiklių, kuriuos jie turi įvaldyti, vis tiek sutelkdami dėmesį į žaidimą. Žaidimas leidžia žaidėjams modifikuoti valdiklius, kad būtų lengviau. Taip pat žaidime yra daugybė pamokų ir treniruočių režimas, padedantis žaidėjams išmokti žaidimą.

Žaidimo idėja yra kontroliuoti žaidėjus, kad jie įmuštų įvarčius prieš varžovų komandas, tuo pačiu ginantis, kad priešininkų komanda neįmuštų įvarčių. Karjeros režimu žaidėjai taip pat gali kurti ir valdyti komandas. Tada jie gali žaisti rungtynes per sezoną arba imituoti rungtynes, jei juos domina tik valdymas.

Dideli FIFA esporto žaidėjai, už kuriuos verta statyti

Bėgant metams buvo keli profesionalūs FIFA žaidėjai, kurie parodė puikius talentus. Kai kurie iš jų dominavo daugelyje turnyrų, kurie dabar atrodo neįveikiami žaidime. Aukščiausio reitingo žaidėjas vadinamas Mosaad Adlossary, taip pat žinomas kaip Saudo Arabijos princas.

Jis pradėjo žaisti konkurencingoje FIFA dar 2017 m. ir žaidžia iki šiol. Tarp daugelio jo laimėjimų yra prestižiškiausio FIFA el. sporto trofėjaus – FIFA eWorld taurės – iškovota.

Donovanas Huntas, taip pat žinomas kaip Tekkz, užima antrąją vietą. Jis pradėjo žaisti būdamas 16 metų, įveikdamas visus žaidėjus ir laimėdamas FUT 18 čempionatą. Jis yra žinomas dėl savo puolimo požiūrio į žaidimą ir agresyvios gynybos. Kiti žinomi vardai yra Nicolas Villalba, Shaun Springette, Christopher Holly ir Tomas Leese.

Viskas apie FIFA eWorld taurę

The FIFA eWorld taurė Anksčiau buvo vadinamas FIFA interaktyviuoju pasaulio taurės turnyru. Esport turnyrą paprastai rengia žaidimo kompaniją EA Sports atstovaujantys partneriai. Renginys vyksta kartą per metus, naudojant naujausią FIFA vaizdo žaidimų serijos įsikūnijimą.

FIFA eWorld Cup turi atvirą atrankos formatą. Tai leidžia milijonams žaidėjų iš viso pasaulio varžytis pradiniuose kvalifikaciniuose internetiniuose etapuose. Dėl to FIFA yra įrašyta į Gineso rekordų knygą kaip didžiausias internetinis elektroninio sporto žaidimas.

FIFA eWorld taurės istorija

Įžanginis renginys įvyko 2004 m. ir su kiekvienais metais pradėjo augti. Iki 2013 m. buvo užfiksuotas didžiausias turnyrui atsidūsusių žaidėjų skaičius – per 2,5 mln. „PlayStation 4“ ir „Xbox One“ žaidėjai pirmą kartą varžėsi renginyje 2015 m.

Naujų pultų integravimas padėjo išlaikyti pakankamai didelį dalyvių skaičių bėgant metams. 2018 m. turnyro pavadinimas pasikeitė iš FIFA Interactive World Cup į FIFA eWorld Cup.

Paskutinis FIFA eWorld taurės renginys įvyko 2019 m. Turnyro nugalėtoju tapo Mohammedas Harkousas, kuris žaidė PS4. 2020 ir 2021 m. renginys buvo atšauktas dėl pasaulį užklupusios Covid-19 pandemijos. Kito renginio datos dar neskelbtos.

Ar verta lažintis dėl E-sporto pasaulio taurės?

Pasaulio esporto taurė buvo pervadinta į Elektroninio sporto pasaulio konvencija (ESWC). Kasmetinis žaidimų čempionatas yra tarptautinių profesionalių žaidėjų iš kai kurių populiariausių vaizdo žaidimų varžybos. Tai žiūrimiausias elektroninio sporto renginys pasaulyje.

Už turnyro kūrimą atsakinga įmonė vadinasi Ligarena. Prancūzijoje įsikūrusi įmonė gana ilgą laiką dirbo žaidimų pramonėje, kol 2003 m. pasirinko didinti masto. Vėliau ESWC įsigijo agentūra, kuri specializuojasi esporto srityje, vadinama Oxent.

ESWC žaidžiami žaidimai

FIFA eWorld taurės turnyrų rodomi žaidimai paprastai keičiasi kiekviename turnyre. Idealiu atveju dažniausiai pateikiami populiariausi ir konkurencingiausi žaidimai įvykio metu.

Kai kurie žaidimai, rodomi kelis kartus per metus, yra FIFA, Counter-Strike, WarCraft, Trackmania Nations, Dota ir Call of Duty. Nugalėtojams siūloma pinigų suma kasmet paprastai skiriasi. Daugeliu metų keturi geriausi nugalėtojai gauna prizus.

ESWC geriausiai įvertintos šalys

Lengviausias būdas įvertinti šalis, kurios kada nors dalyvavo ESWC renginiuose, yra pagal jų iškovotų medalių skaičių. Prancūzija užima pirmąją vietą su 62 medaliais, iš kurių 23 yra aukso medaliai.

Antroje vietoje yra JAV su 13 aukso medalių ir iš viso 30. Švedija yra trečioje vietoje – 12 aukso medalių ir iš viso 35 medaliai. Penktoji yra Lenkija, turinti penkis aukso, tris sidabro ir tris bronzos medalius. Tik 32 iš visų turnyre kada nors atstovavusių šalių yra iškovojusios vieną ar daugiau medalių.

ESWC geriausi žaidėjai

Geriausias ESWC žaidėjas yra Ilyesas Satouri, kuris naudoja žaidėjo ID Stephano. Iš viso jis laimėjo daugiau nei 34 000 USD. Nuo jo nedaug atsilieka Grzegorzas Kominczas, kurio laimėjimas yra 32 000 USD. Michaelas Bignetas, Aleksejus Januševskis ir Bruce'as Grannecas turi atitinkamai 25 333, 24 500 ir 24 000 USD.

Geriausi esporto lažybų organizatoriai, statantys FIFA

Šis žaidimas yra vienas populiariausių esportų visame pasaulyje, ką įrodo FIFA turnyruose ir renginiuose dalyvaujančių ir stebinčių gerbėjų skaičius. Tai sulaukia didelio lažybų dalyvių susidomėjimo, nes suteikia daugybę lažybų galimybių. Tačiau dauguma lažybų teikėjų nelinkę teikti FIFA esporto lažybų.

Todėl žaidėjai prieš tęsdami turi ištirti svetaines, kuriose siūloma lažintis dėl šio žaidimo. Jų pasirinktos internetinių lažybų svetainės turėtų būti geros reputacijos, kad būtų išvengta sukčiavimo atvejų. Suradę tinkamą svetainę, žaidėjai turi susikurti savo lažybų sąskaitas ir įnešti lėšas prieš lažybas. Premijos taip pat gali būti naudojamos statymams atlikti.

Kitas žingsnis – išsiaiškinti, už kurias komandas statyti ir kokio tipo FIFA statymus atlikti. Idealiu atveju statyti už komandas, kurios pasirodė esančios puikios, yra gera idėja. Tai ypač tinka komandoms, kurios gyvuoja ilgą laiką ir demonstravo nuoseklumą.

Tinkamo statymo tipo pasirinkimas taip pat labai svarbus siekiant padidinti laimėjimo galimybes. Žaidėjai turėtų būti gana atsargūs darydami statymus, nes kartais tai gali būti šiek tiek painu. Tai ypač pasakytina apie naujokus esporto lažybas internetu ir kai lažybų svetainė nėra patogi vartotojui. Padarytos klaidos gali sukelti didelių nuostolių.

Kokios yra žymiausios EA Sports FIFA komandos?

FIFA 22, naujausia FIFA vaizdo žaidimų serija, pateikiama su daugybe komandų. Tai apima klubų komandas ir tarptautinės komandos. Žaidėjai netgi gali sukurti savo komandas ir pavadinti visus komandos žaidėjus.

Pagrindinis komandų išskyrimo veiksnys yra rezultatyvumas. Kai kurios komandos žaidžia daug geriau ir gali suteikti žaidėjui daugiau šansų laimėti, priklausomai nuo naudojamos žaidimo taktikos. Komandos paprastai įvertinamos, kad žaidėjams būtų lengviau pasirinkti.

PSG

PSG šiuo metu yra laikoma geriausia komanda, kuri stato FIFA 22. Viena iš pagrindinių priežasčių buvo vieno geriausių žaidėjų Lionelio Messi atvykimas. Messi, Mbappe ir Neymaro atakuojančios jėgos yra gana didelės. Ši komanda yra puikus pasirinkimas žaidėjams, kurie renkasi atakuojantį žaidimą.

Mančesterio miestas

„Manchester City“ yra antra pagal reitingą FIFA 22 komanda. Komandoje yra penki žaidėjai, patenkantys tarp 20 geriausių žaidimo žaidėjų, o tai padeda padaryti komandą gana pranašesnę. Kai kurie žaidėjai yra Kevinas de Bryuine'as, Rubenas Diasas ir Raheemas Sterlingas.

Manchester United

Panašiai kaip ir Messi atvykimas į PSG, Christiano Ronaldo atvykimas į Manchester United sustiprino FIFA 22 komandą. Jis yra vienas geriausių visų laikų žaidėjų ir turi aukštus žaidimo reitingus. Paulas Pogba ir Bruno Fernandezas yra keletas kitų komandos žaidėjų, kurie taip pat turi labai aukštus reitingus, kurie padeda komandai reitinguoti trečią vietą.

Miuncheno „Bayern“

Žaidėjai, kuriems labai patinka pelnyti įvarčius, gali puikiai praleisti laiką žaisdami su Miuncheno „Bayern“. Praėjusioje kampanijoje komanda demonstravo vaisingą įvarčių skaičių, į ką FIFA 22 atsižvelgė vertindama komandą. Jame yra du žaidėjai, kurių reitingas viršija 90 – Lewa ir Manuelis Neuras.

Liverpulis

„Liverpool“ yra viena įdomiausių komandų, kurią galima stebėti. Mo Salah, Sadio Mane ir dar penki žaidėjai yra tarp 20 geriausių vaizdo žaidimo žaidėjų. Visų tokių žaidėjų derinys yra puikių kompiuterinių žaidimų receptas.

Madrido „Real“

Madrido „Real“ gana ilgą laiką buvo aukščiausiai vertinama „La Liga“ komanda, ir FIFA 22 tai manė. Tikėtina, kad komanda būtų įvertinusi daug aukščiau, jei tokie žaidėjai kaip Raphaelis Varane'as ir Sergio Ramosas nebūtų palikę klubo.

Kitos FIFA 22 reitingų dešimtuko komandos yra „Chelsea“, Dortmundo „Borussia“, Madrido „Atletico“ ir „Barcelona“.

Už ir prieš

Argumentai "už"

 • Įtraukianti žaidimų patirtis: FIFA yra vienas labiausiai įtraukiančių sporto vaizdo žaidimų. Kūrėjai nepalieka nė vieno akmens, kad žaidimas būtų įdomiausias. Geriausia grafika, garso efektai, didelis kadrų dažnis ir tikroviškas pobūdis užtikrina, kad net žaidėjams, kuriems nebūtinai patinka tikras futbolas, patiks žaisti vaizdo žaidimą.
 • Įvairūs žaidimo režimai: Žaidėjai gali perjungti iš žaidimo režimo į karjeros režimą ir mėgautis žaidimu įvairiais aspektais. Pavyzdžiui, karjeros režimas leidžia žaidėjams įgyvendinti savo svajonę valdyti futbolo komandą, nors ji ir virtuali. Žaidėjai netgi gali pasirinkti vieno žaidėjo režimą.
 • Įsimintini futbolininkai ir komandos: Žaidimas leidžia žaidėjams atgaivinti kai kurių geriausių žaidimo žaidėjų prisiminimus. Taip yra dėl naujų FUT herojų, įtrauktų į FIFA 22 Ultimate komandą. Išbandymas gali sustiprinti daugelio žaidėjų nostalgiją.
 • Internetiniai žaidimai: FIFA 22 leidžia žaidėjams žaisti internete, kur jie gali rasti daugiau konkurencijos. Pasitenkinimo lygis, gaunamas laimėjus žaidimus prieš tikrus priešininkus, daro žaidimą dar linksmesnį.

Minusai

 • Tai kainuoja: Akivaizdžiausias FIFA trūkumas yra tas, kad žaidėjai privalo jį nusipirkti. Žaidėjams taip pat gali tekti pirkti žaidime, kad pagerintų savo patirtį. Yra galimybė žaisti nemokamai internete FIFA, tačiau tai paprastai būna su daugybe apribojimų.
 • Jis nepasiekiamas daugelyje lažybų svetainių: Lažybos dėl FIFA vis dar auga esporto pasaulyje. Daugelis internetinių lažybų dar nesiūlo esporto lažybų rinkų. Tai neleidžia žaidėjams būti per daug išrankiems.

Viskas, ką reikia žinoti apie FIFA esporto lažybų koeficientus

Daugumos lažybų svetainių siūlomi koeficientai paprastai skiriasi priklausomai nuo galimų žaidimų ar įvykių baigties. Daugeliu atvejų FIFA šansai paprastai yra mažesni žaidėjams, kurie statistiškai labiau linkę laimėti dėl savo pasiekimų ir kitų veiksnių. Šansai gali būti atskirų rungtynių arba visų turnyrų baigčiai.

Lažybų rinkos

Koeficientai dažniausiai siūlomi įvairiose lažybų rinkose, beveik panašiose į tikrojo futbolo. Dažniausi yra skirti rungtynių nugalėtojams. Tokiems žaidėjams tereikia lažintis dėl FIFA, kuri komanda laimės žaidimą arba ar žaidimas baigsis lygiosiomis. Šie lažybų rūšys yra paprasti ir lengvai suprantami.

Taip pat galima statyti statymus dėl įmuštų įvarčių skaičiaus. Tai gali būti skirta vienai arba abiem komandoms. Skirtingam galimų įvarčių skaičiui priskiriami skirtingi koeficientai. Be to, žaidėjai gali lažintis, kurie žaidėjai įmuš įvarčius ir per kurį žaidimo laikotarpį įmuš.

Handicap statymai yra gana dažni, kai žaidžia netolygiai rungtyniaujančios komandos. Idealiu atveju lažybų teikėjas dažniausiai suteikia silpnesnei komandai virtualų pranašumą arba virtualų trūkumą stipresnei komandai. Virtualus pranašumas paprastai yra įmuštų įvarčių skaičiumi.

FIFA lažybų patarimai ir gudrybės

Yra keletas patarimų ir gudrybių, kuriuos žaidėjai gali panaudoti lažindamiesi dėl FIFA esporto. Tačiau svarbu pažymėti, kad, nepaisant panaudotų patarimų ir gudrybių, lažybų rezultatas niekada negarantuojamas.

 • Naudokite tinkamą lažybų svetainę: Žaidėjai turėtų pradėti nuo tinkamo esporto bukmedžio paieškos. Idealiu atveju svetainė turėtų būti geros reputacijos ir teikti daugybę lažybų apie FIFA esporto lažybų kategorijoje.
 • Pasirinkite tinkamus statymus: Lažybų rinkos gali būti šiek tiek painios, ypač naujiems žaidėjams. Žaidėjai turėtų visiškai suprasti statymų tipus prieš pasirinkdami tinkamiausius.
 • Naudokite turimas premijas: Beveik viskas internetinės lažybų svetainės siūlo premijas ir kiti reklaminiai pasiūlymai lažybų dalyviams. Pasinaudoti tokiais privalumais būtina. Nauji žaidėjai gali pasinaudoti pasiūlymais, kad išmoktų lažintis dėl FIFA esporto, neprarasdami pinigų, tačiau išsaugodami galimybę laimėti.
 • Statykite tinkamą sumą: Skirtingi lažybininkai paprastai stato skirtingas sumas, priklausomai nuo finansinių galimybių. Norint sumažinti nuostolius, labai svarbu rasti tinkamą bankroto valdymo strategiją.
 • Praktikuokite savidiscipliną: Savidrausmė yra būtina norint užtikrinti, kad žaidėjai išlaikytų savo lošimo veiklos kontrolę. Pavyzdžiui, žaidėjai neturėtų statyti būdami girti ar prislėgti, nes tai gali turėti įtakos jų gebėjimams priimti sprendimus.
About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
eSportas
About

Jun-ho Kim, Pietų Korėjos dinamiškas Esports maestro, EsportRanker yra žinių švyturys. Sumaišydamas analitinį meistriškumą su įgimta meile žaidimams, Jun-ho atskleidžia sudėtingą internetinių konkursų gobeleną, užtikrindamas, kad žaidėjai liktų informuoti ir įkvėpti.

Send email
More posts by Jun-ho Kim