Ninjas in Pyjamas

Vėlesniais metais komanda turėjo tam tikrų organizacinių problemų. Dažniausios buvo rėmimo problemos, dažni vardo keitimai ir žaidėjų sudėtis. Vėliau, 2005 m. pradžioje, jie nusprendė nutraukti sutartį su „SK Gaming“. Kai kurie komandos žaidėjai grįš vėliau, o tai labai nustebins likusius komandos narius, nes anksčiau buvo pažeidę sutartis. Tačiau situacija pablogėjo ir komanda keletą metų išnyko iš žaidimų dėmesio, o 2007 m. buvo išformuota. Po šio pasikeitimo 2007 m. jie išskirstė komandą ir prisijungė prie gerai žinomos SK Gaming organizacijos.

Pižamos nindzės patvirtino, kad po ilgos pertraukos grįžo į CS: GO 2012 m. Organizacija patyrė didelių reformų, kai jie nebuvo scenoje, ir tapo nauja nuosavybe. Tais metais jie laimėjo visas LAN varžybas, išskyrus vieną, kurioje negalėjo varžytis. Tada jie buvo paskelbti geriausia 2012 metų komanda pasaulyje.

Ninjas in Pyjamas
Dabartinė padėtis

Dabartinė padėtis

Jų tikslas visada buvo būti stipriausiais bet kuriame žaidime, kuriame jie dalyvauja. Taigi komanda iš naujo pasirašė „Threat“ kaip pagrindinį trenerį, kad pasiektų savo tikslą. Jam vadovaujant, organizacijos ištekliai buvo nukreipti į populiarius jaunus talentus, tokius kaip Nawwk ir žaidimo lyderis Hampus. Vienas iš labai svarbių žingsnių buvo tai, kad 2021 m. balandžio mėn. Dev1ce nusipirko iš Astralis, kad pakeistų išvykusius žaidėjus.

NIP tęsia savo kelią tapti Šiaurės šalių eSporto galiūne. Jie siekia dar labiau sustiprinti skandinavišką žaidimą, kuris dažnai buvo sėkmingas ir žaidimų pasaulyje yra pažangiausias technologijų srityje. Pirmosiomis dienomis komandos žaidėjai puikiai pasirodė įvairiose varžybose, turėdami menką finansinę paramą arba visai neturėdami jokios paramos.

Bet dabar viskas pasikeitė. Komanda daro viską, ką gali, kad NiP nariai turėtų geriausias galimybes ir išteklius augti. Be „Counter-Strike“, organizacija taip pat sukūrė komandas „Valorant“, „Rainbow Six Siege“, FIFA ir „League of Legends“.

Dabartinė padėtis
Nindzės pižamose žaidėjai

Nindzės pižamose žaidėjai

CS: GO penkių narių komandą sudaro trys švedų žaidėjai: REZ (Sterneris Fredrikas), Plopski (Gonzalez Zamorra Nicolas) ir Hampus (Poser, Hampus). Dev1ce (Reedtz Nicolai) ir Es3tag (Hansen Patrick), abu danai, sudaro šios žinomos komandos sąrašą.

Rainbow Six Siege taip pat yra penkių žaidėjų komanda. Kamikaze (Gomes Joo), Julio (Giacomelli, Julio) ir Psycho (Rigalas Gustavo) yra vieni geriausių žaidėjų pasaulyje. Tarp kitų komandos brazilų taip pat yra Muzi (Moscatelli Murilo) ir Pino (Fernandesas Gabrielis).

Panašiai Valorant žaidėjai taip pat yra iš Pietų Amerikos šalies. Xand (Zizi Alexander) ir Bnj (Rabinovičius Benjaminas) yra labai patyrę komandos nariai. Likusieji bezn1 (da Costa Gabriel), Cauanzin (Pereira Cauan) ir Jonn (Reisas Walney) taip pat užsitikrino keletą trofėjų. Šios trys yra įdomios perspektyvos būsimose varžybose.
Tik vienas žaidėjas Ollelito (Arbin Olle, Švedija) atstovauja NiP FIFA.

Nindzės pižamose žaidėjai
Kodėl nindzės pižamose yra populiarios?

Kodėl nindzės pižamose yra populiarios?

Pižamos nindzės buvo žaidimų bendruomenės dalis daugiau nei du dešimtmečius. Jie buvo tarp Pasaulio esporto asociacijos steigėjų. Per daugelį metų bendruomenė žavėjosi komanda už kuklumą ir mąstymą. NiP taip pat dalyvauja esporto pramonės švietimo erdvėje per daugybę iniciatyvų. Kai kurie iš jų buvo atlikti bendradarbiaujant su Švedijos vyriausybė.

NiP yra ne tik viena populiariausių esporto komandų, bet ir komercinė įmonė. Tai panašaus modelio strategija, kurią naudoja visos pirmaujančios esporto bendrovės. Komanda parduoda originalias prekes, kurias gerbėjai sutiko didžiule dalimi. Be to, dabartinė jų sėkmė konkursuose ir įmonių rinka sukūrė gerai žinomą buvimą internete.

Komandos partnerystė su geriausios esporto lažybų svetainės kaip Betway buvo pagrindinis veiksnys jį populiarinant. Betway buvo pirmoji lažybų bendrovė, kuri rimtai žiūrėjo į vaizdo žaidimus. Nuo tada jis išaugo ir tapo Esports ekosistemos ramsčiu. 2017 m. prasidėjusios partnerystės dėka bendruomenė gavo daug puikaus turinio.

Visi šie veiksniai labai prisidėjo prie augančio jo populiarumo.

Kodėl nindzės pižamose yra populiarios?
Nindzės pižamose stipriausi žaidimai

Nindzės pižamose stipriausi žaidimai

Counter-Strike neabejotinai yra galingiausias NiP žaidimas. Per pastaruosius ketverius metus jie laimėjo keturis „DreamHack“ konkursus ir vieną kartą užėmė antrąją vietą. Jie taip pat sugebėjo laimėti ESL One Cologne 2014 turnyrą ir keletą kitų pagrindinių turnyrų.

Xand ir Bnj komandoje šiuo metu yra du patyrę žaidėjai. Prieš prisijungdamas prie komandos, Xandas susikūrė FURIA Esports nario reputaciją. Jis laimėjo VCT: South America Last Chance kvalifikaciją su Brazilijos organizacija ir pateko į čempionus, kur finišavo grupės etape. „Ninjas in Pijamas“ kontratakų sudėtis stiprėjo padedama visų kitų jaunų ir perspektyvių komandos draugų. Ji jau įsitvirtino kaip viena geriausių pasaulio esporto komandų.

Kitas iš aukščiausios komandos grupėje yra Rainbow Six Siege. PSYCHO yra žaidimo lyderis, kuris tarnauja kaip komandos smegenys ir balsas. Gustavo yra laikomas vienu iš labiausiai įgudusių žaidėjų esporto industrijoje. Jis naudoja savo protą ir greitus refleksus, kad pergudruotų savo priešininkus. Kartu šie atsidavę žaidėjai, pasižymėję visais lygiais, padėjo komandai laimėti trofėjų. Tai dar ne viskas. Likusi komanda turi ilgą istoriją, įskaitant daugybę pergalių daugelyje tarptautinių turnyrų.

Nindzės pižamose stipriausi žaidimai
Laimėjusios komandos ir svarbiausios pižamos nindzės akimirkos

Laimėjusios komandos ir svarbiausios pižamos nindzės akimirkos

Pižamos nindzės turi ilgą ir garsią istoriją. Iš tiesų, šis klubas labai anksti pradėjo ragauti didelių varžybų pergalių. Įspūdingas gyvenimo aprašymas buvo sukurtas visų pirma per LAN konkursą, kuriame jie nustelbė profesionalų renginį, pralaimėdami kelis mėnesius. Be to, 2012 m. jiems pavyko laimėti kiekvieną tarptautinį LAN turnyrą.

Jie užsitarnavo reputaciją konkuruodami su geriausiais beveik keliolikoje skirtingų žaidimų pavadinimų. Iki jų iširimo komanda kovojo Counter-Strike. Prieš išvykdami jie laimėjo ir CPL Winter 2001, ir NGL-One I sezono finalus. Nuo tada jie grįžo į gerai žinomą komandą.

NiP laimėjo DreamHack Winter 2013 turnyrą prieš VeryGaming netrukus po jų sugrįžimo ir ESL One: Cologne turnyrą po keturių mėnesių prieš Fnatic. Jie taip pat laimėtų DreamHack 2014 m. žiema, DreamHack Masters Malmo ir StarLadder i-League StarSeries 2 sezonas StarLadder i-League. Abu pastarieji du buvo 2016 m.

Labai sėkmingas 2021 m

Aukščiausia esporto komanda taip pat laimėjo 2021 m Šeši kvietimai, kasmetinis profesionalus Rainbow Six Siege čempionatas, kurį organizuoja žaidimo kūrėjas ir leidėjas Ubisoft. Turnyras, vykstantis Monrealyje, Ubisoft studijos, kuri kuria žaidimą, būstinėje, suburia geriausias komandas iš viso pasaulio. Šis renginys yra tarsi neformalus pasaulio čempionatas, žymintis praėjusių metų pabaigą. Komanda užėmė antrąją vietą 2020 m.

Jis taip pat užėmė pirmąją vietą „Copa Elite Six-Season 2021“: 2 etape ir „Six August 2020 Major-Brazil“. Kiti reikšmingi pasirodymai yra Brasileirao 2021 finalas ir Six Sweden Major 2021, kur komanda užėmė antrąją vietą.

Po dviejų sąrašo pakeitimų organizacija nusprendė atsisakyti Dota 2 komandos 2020 m., kad daugiau dėmesio būtų skiriama kitoms savo esport komandoms. Prastas „Dota 2“ našumas privertė komandą skirti išteklių CS: GO įgulai sugrąžinti šlovę.

Jie taip pat atnaujino League of Legends padalinius, kad atkurtų savo ilgalaikį buvimą scenoje ir užtikrintų stabilesnę aplinką. Organizaciniu požiūriu komanda mano, kad šis optimizavimas yra būtinas norint visiškai sutelkti dėmesį į rezultatus, kurių tikisi visi gerbėjai ir partneriai visame pasaulyje.

Laimėjusios komandos ir svarbiausios pižamos nindzės akimirkos
Kur ir kaip lažintis už Ninjas pižamose

Kur ir kaip lažintis už Ninjas pižamose

„Ninjas in Pijamas“ komanda sėkmingai žaidžia CS: GO. „Rainbow 6“, „VALORANT“ ir FIFA komandos taip pat pasiekė pagirtinų rezultatų. Taigi lažybos dėl jų gali būti puikus pasirinkimas. Esporto lažybų svetainės 1xBet, Betway, ComeOn bet, ivip9 yra geriausios vietos rasti rinkas, kuriose dalyvauja šios komandos. Tai yra geriausi, nes jie siūlo puikius šansus ir platų rinkos pasirinkimą.

„Ninjas in Pijamas“ lažybų statistika CS: GO rodo, kad pastaraisiais metais jie turėjo stiprią komandą. Vartotojai taip pat gali lažintis, kad komanda laimės konkretų leidimą. Dauguma šių lošimo svetainių leidžia tai padaryti gerokai anksčiau. Lošėjai gali paįvairinti specialius šios komandos statymus, tokius kaip handikapai, daugiau ar mažiau sužaistų raundų rinkų ir teisingų taškų statymas. Todėl ši komanda yra puikus pasirinkimas žaidėjams.

Kaip žaidėjas, žiūrėdami įvykius ar vaizdo įrašus, kuriuose dalyvauja komanda, galite sužinoti daugiau apie įvairias sritis, kuriose šios komandos yra stiprios. Be to, „NiP's Valorant“, „League of Legends“ ir FIFA komandos turi potencialo, todėl žaidėjai turėtų apsvarstyti galimybę statyti už jas būsimose varžybose. Kadangi šios komandos dar turi išgarsėti, patartina statyti nedidelėmis sumomis ir rinkti rungtynių nugalėtoją.

Kur ir kaip lažintis už Ninjas pižamose

Vėliausios naujienos

Nindzės pižamos ir toliau dominuoja el. sporte
2022-07-21

Nindzės pižamos ir toliau dominuoja el. sporte

ZETA skyrius užsitikrino finalą Valorant čempionų turas „Masters“ Reikjaviko atkrintamųjų varžybų vieta su svarbia pergale du prieš vieną prieš „Ninjas“ pižamose. Abi komandos į atrankos rungtynes pateko turėdamos vieną prieš vieną rekordą grupių etape, laimėdamos „Fnatic“ ir pralaimėdamos DRX.