Mobile Betting

Mobilusis telefonas daugeliu atžvilgių pakeitė mūsų gyvenimą. Nors dauguma žmonių tai laiko savaime suprantamu dalyku, mums būtų labai ribotos užduotys, kurias galėtume atlikti, jei pamestume savo mobiliuosius telefonus. Dėl šios priežasties šiais laikais beveik visi turi mobiliuosius telefonus.

Vienas ryškiausių pokyčių, kuriuos sukūrė mobilieji telefonai, yra žaidimų pramonė. Mobilieji žaidimai ir mobilusis el. sportas populiarėja sparčiai, todėl vis daugiau žmonių pradėjo rinktis mobiliąsias esporto lažybas. Pateikiame viską, ką reikia žinoti apie mobiliojo sporto lažybas.

Kas yra mobilusis esportas?

Kas yra mobilusis esportas?

Esportas yra vaizdo žaidimų konkurencijos forma. Įgudę žaidėjai iš viso pasaulio susirenka ir varžosi didelių kompanijų organizuojamose varžybose.

Pavyzdžiui, DPC turnyrų serija skirta populiariam žaidimui Dota 2. Ši ekosistema, kurioje žaidėjai varžosi tarpusavyje didelio masto turnyrai ir varžybos vadinamas esportu.

Kadangi esportas iš esmės yra vaizdo žaidimai, konkurentai naudoja elektroninius įrenginius, kad galėtų varžytis esporto renginiuose. Šie įrenginiai gali būti kompiuteriai arba žaidimų pultai.

Kalbant apie mobilųjį esportą, tai tiesiog mobiliųjų žaidimų esporto scena. Mobiliųjų žaidimų turnyruose ir mobiliojo žaidimo varžybose visi dalyviai privalo naudoti telefoną, o ne kompiuterį ar vaizdo žaidimų pultą.

Paprasčiau tariant, mobiliųjų žaidimų esportas yra esportiniai vaizdo žaidimai, žaidžiami mobiliajame įrenginyje, pvz., PUBG Mobile ir Call of Duty Mobile.

Kas yra mobilusis esportas?
Skirtumas tarp mobiliųjų ir įprastų esporto žaidimų

Skirtumas tarp mobiliųjų ir įprastų esporto žaidimų

Nors tiesa, kad kai kurie mobilieji esportiniai žaidimai yra pagrįsti kompiuteriniais žaidimais ir atrodo labai panašūs į jų asmeninio kompiuterio versijas, mobilieji esporto žaidimai daugeliu atžvilgių skiriasi nuo įprastų esportų žaidimų.

Visų pirma, pakalbėkime apie vaizdinius. Kadangi mobilieji telefonai neturi daug galios, kad galėtų valdyti sudėtingus kompiuterinius žaidimus, esports mobilieji žaidimai turi daug prastesnės kokybės grafiką. Net jei palygintume įprastą sportinį žaidimą prieš penkerius metus su naujausiu mobiliuoju sporto žaidimu, skirtumas būtų akivaizdus.

Antra, yra mechanika. Mobilieji esporto žaidimai turi skirtingą mechaniką, kai kalbama apie šaudymą, judėjimą ir pan PUBG yra per didelės, palyginti su mobiliąja versija.

Kitas svarbus skirtumas, kurį turi konkurenciniai mobilieji žaidimai, yra tas, kad mobilieji esporto žaidimai yra skirti valdyti jutikliniu ekranu. Kita vertus, įprasti žaidimai yra valdomi valdikliu arba pelės ir klaviatūros deriniu.

Skirtumas tarp mobiliųjų ir įprastų esporto žaidimų
Geriausi mobilieji esporto žaidimai

Geriausi mobilieji esporto žaidimai

Yra daug mobiliųjų esporto žaidimų. Štai keletas geriausių mobiliųjų esporto žaidimų, dėl kurių galite statyti.

Hearthstone

Hearthstone yra vienas iš populiariausių mobiliųjų esporto žaidimų. Negana to, tai taip pat vienas seniausių mobiliųjų esporto žaidimų, išleistas dar 2014 m.

„Hearthstone“ yra kortų žaidimas, kurį sukūrė „Blizzard“. Priežastis, kodėl „Hearthstone“ turi tokią masinę ir sėkmingą konkurencinę sceną, yra ta, kad „Blizzard“ kuria žaidimus, atsižvelgdama į esportą.

PUBG mobilusis

Kitas yra PUBG Mobile. Didžioji dalis nuopelnų kuriant esporto sceną mobiliesiems vaizdo žaidimams gali būti priskirta PUBG Mobile. Daugelis žmonių mano, kad PUBG Mobile esportas yra pirmasis tikras mobilusis esporto žaidimas.

„PUBG Mobile“ iš esmės yra mobilioji populiariojo esporto žaidimo „PlayerUnknown's Battlegrounds“ versija. „PUBG Mobile“ sukūrė „Tencent Games“ ir jis pasirodė 2018 m. kovo mėn. Nuo tada jis pritraukė daugybę žaidėjų į geriausių konkurencingų žaidimų mobiliesiems sceną.

Garena nemokama ugnis

Tikriausiai vienas iš vienintelių žaidimų, galinčių prilygti arba viršyti PUBG Mobile populiarumą, yra Garena Free Fire. „Garena Free Fire“ buvo paleista dar 2017 m. ir praktiškai išpopuliarėjo. „Garena Free Fire“ konkursų žiūrovų skaičius reguliariai viršija 2 mln.

„Free Fire“ yra gana panašus į „PUBG Mobile“, tačiau jame yra daugybė funkcijų, kurios traukia mobiliuosius žaidėjus. Kitas „Free Fire“ ir „PUBG Mobile“ bendras dalykas yra tai, kad abu šie žaidimai yra populiariausi Vidurio ir Rytų Azijoje, ypač Indijoje ir Kinijoje.

Call of Duty Mobile

Kai „Battle Royale“ žaidimai buvo paleidžiami į kairę ir į dešinę mobiliesiems įrenginiams, labai reikėjo pirmojo asmens šaudymo žaidimo, kuriame būtų tradiciniai režimai, pvz., „deathmatches“. Čia pasirodo Call of Duty Mobile.

„Call of Duty Mobile“ šiuo metu yra viena populiariausių konkurencinių pirmojo asmens šaudyklių, skirtų mobiliesiems įrenginiams. Jame taip pat yra didžiulė esporto scena.

Būtent šiuose žaidimuose išvysite daugiausiai veiksmo mobiliajame esporte. Taigi, statymams turėtumėte pasirinkti vieną iš šių žaidimų.

Nors visi šie žaidimai yra puikios galimybės, renkantis vieną žaidimą lažyboms turite nuspręsti patys. Pasirinkite žaidimą, apie kurį žinote daugiausiai ir jį žaidėte.

Geriausi mobilieji esporto žaidimai
Viskas, ką reikia žinoti apie „Mobile Esports“ lažybų koeficientus

Viskas, ką reikia žinoti apie „Mobile Esports“ lažybų koeficientus

Esporto lažybų koeficientai lažybos mobiliajame sporte yra būdas parodyti rezultato tikimybę. Pavyzdžiui, tarkime, kad vyksta PUBG mobiliojo telefono esporto rungtynės. Jei tam tikra komanda labai gerai žaidžia ir yra laikoma labiausiai tikėtina laimėti rungtynes, tada tikimybė, kad ši komanda laimės, yra didelė.

Tačiau jei rezultato tikimybė yra didesnė, grąža, kurią gausite statydami ir laimėję statymą, taip pat bus palyginti nedidelė.

Yra trys pagrindiniai būdai, kaip šansai pateikiami mobiliojo sporto lažybose: dešimtainis, trupmeninis ir amerikietiškas. Dešimtainiu formatu šansai pavaizduoti skaičiumi ir dešimtainiu skaičiumi, pvz., 2,5 arba 4,6. Trupmeniniu formatu šansai pateikiami kaip trupmena, pvz., 1/5 arba 2/4. Galiausiai amerikietiški koeficientai žymimi arba teigiamu ženklu su skaičiumi, arba neigiamu ženklu su skaičiumi, pvz., +150 arba -200.

Visi skirtingi šansų pateikimo būdai perteikia skirtingą informaciją apie rungtynes. Tačiau įprastų šansų skirtumo nėra internetinės esporto lažybos ir mobiliojo sporto lažybos.

Viskas, ką reikia žinoti apie „Mobile Esports“ lažybų koeficientus
Kodėl „Mobile Esports Betting“ yra populiarios?

Kodėl „Mobile Esports Betting“ yra populiarios?

Mobilieji žaidimai padarė tai, ko kitoms žaidimų formoms niekada nepavyko efektyviai padaryti, ty pritraukti daug žaidėjų iš auditorijos, kuri nesidomėjo žaidimais ir niekada nelietė vaizdo žaidimų konsolės ar žaidimų kompiuterio. Kaip mobilieji žaidimai tai padarė?

Na, o pagrindinė to priežastis yra ta, kad žmonės nemėgsta leisti pinigų vaizdo žaidimų konsolėms ar žaidimų kompiuteriams. Tačiau jie išleidžia pinigus mobiliajam telefonui, nes tai daro daug daugiau nei gali kompiuteris ar žaidimų konsolė. Žmogus, niekada nežaidęs konkurencinio žaidimo, savo mobiliajame telefone išbando esporto žaidimą, jis akimirksniu užknisa.

Dėl šio mobiliojo esporto populiarumo padidėjimo išaugo mobiliųjų esporto lažybų populiarumas. Į mobilųjį esportą plūsta daugybė žmonių. Kita priežastis, kodėl mobiliosios esporto lažybos yra tokios populiarios, yra jaudulys.

Nauji žaidėjai, ateinantys į esporto sceną, daro tai, ko dar niekas nematė. Dėl to mobilusis esportas yra nepaprastai įdomus. Tai daro lažybas mobiliesiems esportams dar įdomesnes, nes jūsų pinigai yra ant linijos.

Kodėl „Mobile Esports Betting“ yra populiarios?
Mobilusis vs įprastos Esporto lažybos

Mobilusis vs įprastos Esporto lažybos

Kaip ir yra keletas skirtumų tarp mobiliojo esporto ir įprasto esporto, lažybos dėl mobiliojo esporto taip pat skiriasi nuo lažybos dėl įprasto esporto. Tačiau skirtumas iš tikrųjų nėra lažybų procese.

Kaip ir įprastuose esportuose, norėdami lažintis dėl mobiliojo sporto, turėsite kreiptis į lažybų tarpininką, patikrinti mobiliojo esporto įvykio baigties šansus ir atlikti statymą. Tačiau skirtumai pradeda atsirasti pačiuose žaidimuose, nes mobilieji žaidimai labai skiriasi nuo įprastų žaidimų.

Pagrindinis skirtumas yra nuspėjamumas. Mobiliosios esporto lažybos gali būti daug labiau nenuspėjamas nei lažybos už įprastus esporto žaidimus. Viena iš priežasčių yra ta, kad mobilusis esportas, palyginti su įprastu sportu, šiuo metu yra tik pačioje pradžioje. Puikūs žaidėjai atsiranda iš viso pasaulio, ir niekada nežinai, kada varžovas gali laimėti prieš geriausius esporto žaidėjus.

Antra, mobilusis esportas naudoja belaidį ryšį, kad sujungtų visus žaidėjus tarpusavyje. Nors ryšiai yra aukštos kokybės, belaidis ryšys niekada nėra patikimas. Rezultatai gali keistis dėl belaidžio ryšio nestabilumo. Žaidėjas gali įgyti ping pranašumą, o kitas gali prarasti dėl atsilikimo. Nors tai nėra įprasta, tai dažniau nei įprastas el. sportas.

Mobilusis vs įprastos Esporto lažybos
Esporto lažybos mobiliajame telefone

Esporto lažybos mobiliajame telefone

Norėdami atlikti statymus už esportą naudodami mobilųjį telefoną, pirmiausia turėsite rasti lažybų agentūras, turinčias mobiliąsias lažybų programėles. Po to turėsite įsitikinti, kad jie yra teisėti ir saugūs. Tai galite padaryti peržiūrėję atsiliepimus apie juos.

Suradę lažybų programėlę atsisiųskite programėlę ir užsiregistruokite lažybų tarpininke. Kai užsiregistruosite, turėsite atlikti tam tikrus indėlius naudodami indėlių būdai galima rasti lažybų tarpininke. Po to belieka ieškoti jums patinkančio esporto renginio ir atlikti statymus dėl rezultato su ką tik įneštais įnašais. Prieš atlikdami statymą, būtinai peržiūrėkite šansus.

Lažybos mobiliuosiuose įrenginiuose yra puiku, nes lažybų tarpininkai paprastai daug galvoja kurdami lažybų programą. Kadangi programos kuriamos šiais laikais, o svetainės buvo kuriamos seniai, pastebėsite, kad dauguma lažybų tarpininkų turi programas, kurios yra daug patogesnės nei jų svetainės.

Lažintis mobiliajame telefone taip pat daug patogiau. Tai galite padaryti net savo lovoje. Tačiau viskas priklauso nuo asmeninių pageidavimų.

Esporto lažybos mobiliajame telefone