Statykite Overwatch League 2024

Overwatch League (taip pat žinomas kaip OWL), kaip viena pirmųjų profesionalių esporto lygų, atstovauja komandoms iš viso pasaulio. „Blizzard Entertainment“ lygą pradėjo 2018 m. su 12 komandų. Po metų išsiplėtusi iki 20 komandų, lyga pradėjo nuolatinį kilimą, kurį paskatino 2018 m. 50 milijonų žaidėjų turinčio esporto žaidimo Overwatch populiarumas.

Žaidėjų atlyginimai prasidėjo nuo 50 000 USD už minimalias 1 metų sutarties sąlygas, įskaitant išėjimą į pensiją, sveikatos draudimą, būstą ir žaidėjų treniruočių vietas. Komandos žaidėjams paskirstė ne mažiau kaip 50 procentų pajamų premijų forma. Pirmąjį sezoną lygos čempionai gavo minimalią 1 milijono dolerių premiją. Remiantis pranešimais, „Blizzard“ vadovybė kalbėjosi su Wesu Edensu, „Milwaukee Bucks“ bendrasavininkiu, apie Čikagoje įsikūrusios komandos valdymą, dalyvaujantį esporto turnyrų sąraše. Tačiau šis susitarimas nebuvo įvykdytas.

Apie OverwatchbendruomenėKodėl „Overwatch League“ populiari?Kodėl šiame turnyre populiaru lažintis?Populiarios komandos
Eglė Valaitytė
WriterEglė ValaitytėWriter

Apie Overwatch

Overwatch į rinką pateko 2016 m., kaip kelių žaidėjų komandinis šaudyklės žaidimas, kurį sukūrė ir paskelbė „Blizzard Entertainment“. Žaidime kiekvienas žaidėjas paskiriamas vienai iš dviejų komandų. Kiekviena komanda turi šešis žaidėjus iš žaidimo simbolių arba „herojų“ sąrašo. Kiekvienas herojus prisijungia prie žaidimo su skirtingais sugebėjimais, kurie padeda komandai pasiekti tikslus žemėlapyje.

Žaidėjai pradeda nuo 1 patvirtinimo lygio, pereina į 5 lygį. Kiekvienas patvirtinimas turi įtakos žaidėjo patvirtinimo lygiui. Jei žaidėjas negauna papildomų patvirtinimų, jo lygis gali sumažėti. Bausmės žaidimo ataskaitų sistemoje taip pat gali atimti iš žaidėjo pritarimą.

Apdovanojimai

Žaidėjai gali gauti „Lot Box“ dėžutes, priklausomai nuo patvirtinimo lygio. Aukštesni lygiai suteikia daugiau „Lot Box“ apdovanojimų. Žaidėjui atlikus žygdarbį arba pademonstravus talentą, žaidimas atrakina garbės ženklą. Visų trofėjų suskirstymas pateikiamas pagrindinio meniu karjeros apžvalgos skiltyje. Žaidėjai gali pasidalinti šiais pasiekimais su draugais.
Žaidimo metu žaidėjas įgyja aukštesnius lygius ir atrakina parinktis, skirtas pritaikyti herojaus garsą ir išvaizdą. Tinkinti personažą taip pat galima pagrindiniame herojų galerijos meniu.

Grobti

„Loot Boxes“ taip pat siūlo tinkinimo parinktis. Žaidėjas atrakina dėžę kiekviename aukštesniame lygyje. Žaidėjai taip pat gauna kreditus, kad galėtų nusipirkti daugiau tinkinimo parinkčių. Žaidėjas gauna portreto rėmelį kiekviename 10-ame lygyje, kol uždirbs juos visus.

bendruomenė

„Overwatch“ kadaise gyvavusi, produktyvi bendruomenė pastaraisiais metais sumažėjo. Vis dėlto, 2022 m. žaidžiant beveik 7 milijonus žaidėjų per mėnesį, žaidimas vis dar gyvas ir visame pasaulyje pritraukia internetinių esporto lažybų svetaines. Kadangi dauguma žaidėjų yra aktyvūs socialinėje žiniasklaidoje, žaidimas vis dar mažėja nuo 50 mln. 2018 m. iki naujausių skaičių. Nors daugumos žaidimų žaidėjų skaičius kasmet mažėja, dramatiškas „Overwatch“ žaidėjų nuosmukis nežada nieko gero ateičiai. Kai kurie ekspertai mano, kad žaidimo žaidėjų skaičius sumažėjo, nes trūksta naujo turinio ir atnaujinimų.

Palyginti su žaidėjų dalyvavimu „League of Legends“, „Fornite“ ir kituose populiariuose žaidimuose, „Overwatch“ 6 milijonai žaidėjų yra lašas. Šie internetiniai žaidimai praneša apie didelį žaidėjų skaičių, todėl Overwatch atsilieka nuo besiplečiančios esporto rinkos ir geriausių el. sporto turnyrų.

Kodėl „Overwatch League“ populiari?

Vis dėlto OWL išlieka populiarus ir didžiausių esporto turnyrų pasiūlyti žaidėjams galimybę konkuruoti. Profesionalios komandos žvalgo žaidėjus iš kitų lygų, kurias valdo Blizzard. 2017 m. „Open Division“ atvėrė mėgėjų komandoms galimybę varžytis panašioje į profesionalų lygas pagrindiniuose esporto turnyruose. Kvalifikuoti žaidėjai patenka į mėgėjų post sezoną, paskirstyti regioninėms rungtynėms.

Nedidelis atlygis suteikiamas žaidėjams, kurie sezono rungtynes baigia komandoje prieš atkrintamąsias. Kreditas išperkamas Blizzard skaitmeninėje parduotuvėje. Sėkmingos regioninės komandos gali laimėti prizų. Atvirojo skyriaus žaidėjai atvyksta iš septynių regionų, įskaitant Pietų Ameriką, Ramųjį vandenyną, Šiaurės Ameriką, Korėją, Europą, Kiniją ir Australiją.

Sėkmingi žaidėjai ir komandos pereina į mažąją lygą, vadinamą Overwatch Contenders. 2018 m. „Blizzard“ paleido „Contenders“, siekdama sujungti regioninius turnyrus taip, kad būtų palaikoma „Overwatch League“. Pretendentus sudaro pasauliniai divizionai, kuriuose yra kelios komandos. Kiekviena komanda gali būti sudaryta iš mėgėjų ir profesionalių žaidėjų. „Contender“ komanda, jei ji yra susijusi su „Overwatch League“ akademijos komandos programa, gali pasirašyti du žaidėjus, kad jie galėtų judėti pirmyn ir atgal tarp akademijos komandos ir OWL komandos.

Čempionato komandos iš Atvirojo diviziono persikelia į „Contenders“ varžytis esporto čempionatuose. 2018 m. „Blizzard“ išsiplėtė pridėdama du padalinius – Pietų Ameriką ir Australiją. Siekdama skatinti teisingumą, iki 2019 m. „Blizzard“ apribojo žaidėjų, kuriems leidžiama varžytis iš ne komandos regiono, skaičių iki trijų.

Kodėl šiame turnyre populiaru lažintis?

Overwatch sveikina naujus žaidėjus, tiek mėgėjus, tiek profesionalus. Dėl žaidimo sudėtingumo lygio jis yra šoninis pasirinkimas Counter-Strike žaidėjams, kurie gali ieškoti pokyčių, arba naujokams, ieškantiems įspūdžių. Dėl gerai organizuotų režimų, ryškių spalvų ir įdomių personažų žaidimas yra vizualiai patrauklus ir skatinantis žaidėjus. Vaizdinė animacija ir efektai padeda žaidėjams parodyti jiems reikalingus veiksmus, kad komanda iškovotų pergalę.

„Overwatch“ žaidėjai ir gerbėjai nėra vieninteliai, kuriems patinka žaidimas. Lažybų dėl esporto turnyrų galimybių yra daug, nes sporto lažybos internetu leidžia entuziastams lažintis dėl rezultatų statant statymus dėl rungtynių baigties, komandos sėkmės ir atskirų žaidėjų. Kaip ir daugelyje el. sporto šakų, „Overwatch“ yra populiarus pasirinkimas lošėjų, kurie išanalizavo komandas ir pasirinko mėgstamiausius

Lažybos dėl Overwatch League

Prieš statant statymą svarbu ištirti Overwatch lygą. Žaidimo išmanymas yra labai svarbus norint atlikti gerą statymą. Dauguma sporto lažybų siūlo daugybę informacijos apie žaidimą ir komandas, todėl lošėjai gali įsigilinti pažvelk į pasirinkimus ir šansus prieš lažinant lėšas. Išsami informacija gali apimti naujausią informaciją apie įvykius, turnyrus ir čempionatus. Taip pat naudingos naujienos apie žaidimo pakeitimus ir žaidėjų atnaujinimus. Turėdamas svarbią informaciją apie koeficientus, rungtynes ir atskirus žaidėjus, lošėjas turi daug šansų atlikti solidų statymą.

Planavimas yra esminis lažybų dėl esporto turnyrų elementas. Naujokams OWL lygos stebėjimas prieš statant gali suteikti vertingos informacijos apie tai, kaip žaidimas veikia ir kodėl komandos laimi. Pavyzdžiui, žaidėjų ir komandų reitingai gali suteikti vertingos informacijos lažyboms. Tačiau būsimi žaidėjai, pasisekę mėgėjų lygose, taip pat gali išlikti konkurencingi OWL. Žvilgsnis į asmenis ir komandas gali padėti lošėjui įveikti šansus, kai ateina laikas lažintis.

Be to, sporto lažybų tyrimas užtikrina, kad lošėjas turi reikalų su licencijuota, patikima lažybų platforma. Gerbiami lažybų tarpininkai pateikia geriausius koeficientus ir naujausią informaciją apie turnyrus ir žaidėjus. Informacija yra būtina norint priimti pagrįstą lažybų sprendimą. Prieš lažindamasis lažybininkas turi suprasti komandos ar žaidėjo reitingą.

Be to, populiarios platformos yra būdas bendrauti su panašiai mąstančiais „Overwatch“ entuziastais. Sporto lažybų centras leidžia tai padaryti lengviau aptarti lažybų strategijas su patyrusiais lošėjais. Bendras sutarimas dėl lažybų ne visada pasiekiamas, tačiau kartais informacijos mainai su bendruomene gali pakelti lažybininko lošimo strategiją.

Pasirinkę gerai apžiūrėtą sporto lažybų platformą, prisiregistruokite prie paskyros. Lengva įnešti indėlį ir pradėti statyti. Populiarios platformos siūlo lošėjams prieigą prie tarptautiniu mastu pripažintų skaitmeninių piniginių, banko pavedimų ir kriptovaliutų įnešimo galimybių.

Populiarios komandos

„Overwatch“ komandos yra kibirkštis, kuri skatina gerbėjų susijaudinimą dėl žaidimo. Viena iš priežasčių, kodėl žaidimas vis dar gyvas, yra dinamiškas žaidėjų, mėgstančių konkuruoti, žaidimas. Atskiri žaidėjai internete pasiekia ikoninį statusą, kuris kyla iš gerbėjų ir žaidimų entuziastų liaupsinimo. Nuo laimėtų OWL rungtynių iki varžybų viso pasaulio turnyruose – tai trys komandos išsiskiria kaip dominuojančios pasaulinės konkurentės.

9 debesis

Vis dar laikomas „Overwatch“ galia, 9 debesis nuosekliai užima pirmąsias vietas kiekviename turnyre. Dažnai priskiriama prie favoritės, komanda nusileidžia ir užima antrąją vietą daugelyje turnyrų. Nepaisant to, Coud9 laimėjo keletą gerbiamų titulų, tokių kaip ONAG Invitational ir Agents Rising.

KOMANDOS PAvydS / KOMANDOS PAvydS

Team Envyus, dabar vadinama Team Envy, vis dar laikoma viena geriausių komandų Vakaruose. Į komandų rekordą įtrauktos pirmosios vietos „Operation Breakout“, „OG Invitational“ ir kituose svarbiuose renginiuose. Pirmajame OWL sezone lygoje „Team Envyus“ dominavo prieš Pietų Korėjos komandas ir sėkmingai kovojo su kitomis lygos komandomis. Komanda pateko į 2019 metų atkrintamąsias varžybas ir pralaimėjo Vankuverio „Titans“.

Netinkamai

Turnyruose dominuoja netinkami žaidėjai, laimi „The Battle“ ir „Europe's Atlantic Showdown“ kvalifikaciją. Kol komanda ir toliau laimi, kiekvienas žaidėjas ir kolektyvinė komanda yra geriausi „European Outreach“ konkurentai rinkoje.

About the author
Eglė Valaitytė
Eglė Valaitytė
Apie

Eglė Valaitytė, technologijomis besidominti lietuvaitė su dideliu aistrai tiešsaistes žaidimams, tapo viena iš lyderių tiešsaistes kazino lokalizacijos srityje. Sujungdama tautinį didžiavimąsi ir greitai besivystančią skaitmeninę kazino sritį, Eglė sieja tradicinę Lietuvą su sparčiai augančia tiešsaistes žaidimų pramone.

Send email
More posts by Eglė Valaitytė