G2 Esports

G2 eSports, anksčiau Gamers2, yra Europos el. sporto franšizė, dalyvaujanti keliuose eSporto turnyruose ir renginiuose. Organizacijos būstinė yra Berlyne, Vokietijoje. Ją 2014 m. vasario mėn. įkūrė „League of Legends“ profesionalus žaidėjas Carlosas Rodriguezas Santiago ir investuotojas Jensas Hilgersas. 2015 m. spalio mėn. Gamers2 prekės ženklas buvo pakeistas į G2 eSports.

Organizacija taip pat paskelbė apie savo pagrindines vertybes – kūrybiškumą, ryžtą, ambicijas, inovacijas, aktualumą ir viziją tapti pasauliniu pramogų prekės ženklu, paremtu eSportu.

G2 Esports
G2 eSports komandų sąrašai

G2 eSports komandų sąrašai

Organizacija turi aštuonis geriausios esporto komandos, kurių kiekvienas turi keletą geriausių profesionalių eSporto žaidėjų pasaulyje. G2 eSports komandos žaidžia keletą žaidimų, įskaitant League of Legends, Hearthstone, Rainbow Siege Six, Rocket League, iRacing, Halo Infinite, Fortnite ir Counter-Strike: Global Offensive. G2 eSports turėjo keletą kitų padalinių, kurie buvo nutraukti dėl įvairių priežasčių. Padalijimai buvo skirti Call of Duty, Clash Royale, Overwatch, Heroes of the Storm, Paladins ir PlayerUnknown's Battlegrounds.

Kiekviena G2 eSporto komanda susitelkia tik į vieną eSporto žaidimą. „Counter-Strike: Global Offensive“ komandos sąrašą sudaro Nikola Kovacas, Aleksi Virolainenas, Ilja Osipovas, Nemanja Kovac ir Audricas Jugas. Praėjusiais metais komanda laimėjo 63%, o tai yra gana įspūdinga, atsižvelgiant į tai, kokia sunki konkurencija yra žaidime.

„League of Legends G2 eSports“ komandą sudaro Marcinas Jankowskis, Raphaelis Crabbe'as ir Dylanas Falco. Praėjusiais metais komandos pergalių rodiklis buvo gana žemas, bet dabar šiemet ji turėtų atsigauti. G2 eSports Rainbow Six komandą sudaro Niclas Mouritzen, Juhani Toivonen, Daniel Romero, Joonas Sovolainen ir Fabian Hailsten. „Valorant“ komandą sudaro „Avova“, „Nukkye“, „Hoody“, „Meddo“, „m1xwell“ ir „Pipson“. „Rocket League“ komandą sudaro „JKnaps“, „Atomic“ ir „Chicago“. „Fortnite“ žaidėjai yra jahq, Letshe, Jelty, Mackwood, Ajerss ir Smqcked. Halo Infinite komandą sudaro Sabinater, Tusk, Str8 Sick ir Gilkey.

G2 eSports žaidėjai yra iš kelių skirtingų šalių, dauguma jų yra įsikūrę Europoje. Komandų sąrašai taip pat paprastai keičiasi reguliariai, nes taip užtikrinama, kad komandos turėtų didesnes galimybes gerai pasirodyti.

G2 partneriai

„G2 eSports“ turi įvairų partnerių sąrašą. Organizacija labai glaudžiai bendradarbiauja su partneriais, siekdama užtikrinti, kad jie teiktų geriausią eSporto patirtį ir pramogas. Tarp partnerių yra lažybų bendrovės, skaitmeninės piniginės įmonės ir srautinio perdavimo paslaugos. Kitos įmonės vis tiek gali tapti partneriais, atlikdamos greitą ir paprastą procesą, paryškintą svetainėje G2 eSports oficiali svetainė.

G2 eSports komandų sąrašai
G2 eSports stipriausi žaidimai

G2 eSports stipriausi žaidimai

Legendų lygos

„G2 eSports“ turi vieną geriausių „eSports“ komandų Legendų lygos kuris kada nors buvo sukurtas Europoje. Dėl to komanda pastaruoju metu puikiai pasirodė. Išskyrus pasirodymą, G2 žaidėjai suteikia gerbėjams gerą pramogą. Jų sėkmę galima sieti su žaidimo pobūdžiu ir naujoviškomis strategijomis, kurios visada išlaiko gerbėjus savo vietoje.

Counter-Strike: Global Offensive

The CS: EIK komandą sudaro naujos ir senos žvaigždės, sujungusios didelius įgūdžius ir patirtį, kad pasiektų puikių rezultatų daugumoje turnyrų, kuriuose dalyvauja. Kai kurie pirmo lygio turnyrai, kuriuose komandai puikiai pasirodė, yra Blast Premier ir ESL Pro League.

Raketų lyga

Raketų lyga yra dar vienas žaidimas, kuriame G2 eSports nuosekliai pristato, ypač pastaruoju metu. Komanda paprastai naudoja apskaičiuotą koordinaciją, tačiau su ugnine agresija, kuri pasirodė labai veiksminga. Paskutinis geriausias pasirodymas buvo 2022 m. sausio mėn., kai laimėjo RLCS Fall Regional Event 2.

Rainbow Six Siege

Dominavo G2 eSporto komandos Rainbow Six Siege renginius ir turnyrus gana ilgą laiką, dalyvaudamas labiausiai pripažintuose turnyruose. Tarp geriausių pastarojo meto pasirodymų yra Europos lygos ir GSA lygos pergalė.

G2 eSports stipriausi žaidimai
Kodėl G2 eSports yra populiarus?

Kodėl G2 eSports yra populiarus?

G2 eSports komanda turi pasaulinį populiarumą, ypač tarp žaidėjų. Dauguma eSporto lažybų dažniausiai stato už komandą, ypač dėl žaidimų, kurie aukščiau paryškinti kaip stipriausi. Pagrindinė komandos populiarumo lošimo ratuose priežastis yra ta, kad ji nuolat gerai dirba aukščiausiame lygyje. Tai reiškia, kad žaidėjai gali patikimai statyti, kad komanda laimės, ir turėti didelę galimybę, kad statymai bus sėkmingi.

„G2 eSports“ taip pat turi labai išsamią svetainę, kuri paprastai yra reguliariai atnaujinama. Tai reiškia, kad žaidėjai gali lengvai ir patogiai rasti informaciją apie komandą. Lažėjai gali panaudoti informaciją priimdami sprendimus dėl lažybų. Dėl to komanda yra populiaresnė nei daugelis kitų, nes žaidėjams sunku pasiekti savo duomenis. Informacija apie „G2 eSports“ taip pat paprastai dalijasi milijonai jos gerbėjų.

Kita priežastis, kodėl „G2 eSports“ yra populiarus tarp lažybų dalyvių, yra ta, kad dauguma „eSports“ lažybų svetainių apima jų lažybų rinkas. Tai reiškia, kad žaidėjai gali lengvai rasti lažybų rinkas komandai. Jiems tereikia pasirinkti tinkamą lažybų svetainę.

Kita akivaizdi priežastis yra ta, kad komandos žaidimas paprastai yra linksmas. Lažybų dalyviai gali mėgautis rungtynių transliacija ir mėgautis pramogine verte. Lažybų žaidėjai netgi gali apsvarstyti galimybę žaisti gyvai, nes jiems patinka stebėti rungtynes.

Kodėl G2 eSports yra populiarus?
G2 eSports apdovanojimai ir rezultatai

G2 eSports apdovanojimai ir rezultatai

E-Sports Awards 2020

„G2 eSports“ laimėjo Metų el. sporto organizacijos 2020 m. „E-sports Awards“ apdovanojimą. Tai buvo vienas didžiausių komandos laimėjimų, pasiektų po ilgų metų įspūdingų pasirodymų visose el. sporto srityse. Organizacijos įkūrėjas per tą patį renginį pelnė ir Metų E-sporto asmenybės apdovanojimą.

Tai dar labiau išaugo į tų metų komandos pasiekimų sąrašą. Organizacija buvo nominuota dešimčiai kitų pareigų, o tai rodo, kaip gerai ji dirbo tais metais. Renginys dėl akivaizdžių priežasčių vyko internete, tačiau tai nesutrukdė G2 eSports gerbėjams visame pasaulyje švęsti pasiekimą.

G2 eSports apdovanojimai ir rezultatai
G2 eSports rezultatai

G2 eSports rezultatai

Kiekvienas iš aštuonių G2 eSports komandų padalinių per metus turėjo keletą įspūdingų pasirodymų. Bėgant metams, padaliniai su neįspūdingais pasirodymais buvo nutraukti, todėl organizacija tapo stipresnė ir geresnė. Žemiau yra keletas išskirtinių G2 eSport komandų pasirodymų, kurie komandai pelnė vietą tarp populiariausių esporto komandų.

Counter-Strike: Global Offensive

G2 eSports CS: GO komanda laimėjo 2017 m DreamHack Open Tours ir DreamHack Masters Malmo. Jis taip pat laimėjo ESL Pro League 5 sezoną ir eSports Championship Series 1. Už geriausius žaidimo pasirodymus komanda uždirbo daugiau nei 3,3 mln. USD.

Legendų lygos

G2 eSports League of Legends komanda laimėjo 2020 m. LEC vasaros čempionatą, 2020 m. LEC pavasario čempionatą, 2019 m. vidurio sezono kvietimą, 2019 m. LEC Spring Split, 2017 m. EU LCS pavasarį ir 2015 m. LCS reklamą. Tai yra tarp dešimčių kitų komandos laimėtų trofėjų. Taip pat yra šimtai kitų turnyrai kurioje G2 eSports užėmė antrą ar trečią pozicijas, o tai vis dar yra įspūdingi pasirodymai.

Rainbow Six Siege

„Rainbow Six Siege“ komandos geriausi rezultatai yra 2020 m. Europos lygos, 2020 m. GSA lygos ir Šeši kvietimai 2019 m. Kiti geriausi pasirodymai, kuriuos verta paminėti, buvo 2020 m. rugpjūčio 6 d., Europos lygos 1 sezonas, Europos atvirosios kovos ir 11 Pro lygos sezonas.

Valorantiškas

„G2 eSports Valorant“ komandos pasirodymas neabejotinai yra vienas įspūdingiausių iš visų organizacijos padalinių. Jis laimėjo keletą Valorant Ignition serijų, įskaitant Blast Twitch Invitational, LVL Clash 2, Allied E-sports Odyssey, Vitality European Open, WePlay Invitational ir Mandatory.gg Cup. Naujausias geriausias pasirodymas buvo 2021 m. Berlyne vykusiame „Stage 3 Masters“ etape.

Raketų lyga

G2 eSports Rocket League turi naujausią komandos trofėjų, iškovotą 2022 m. sausio mėn. už pergalę RLCS Winter NA Regional Event 2. Kiti geriausi pasirodymai – tokiuose turnyruose kaip RLCS Season X, Astronauts Star Circuit s1, Rocket League Championship Series 9 sezonas. , 2019 m. „DreamHack Pro Circuit“ ir RLCS 7 sezono pasaulio čempionatas.

G2 eSports rezultatai
Geriausi ir populiariausi G2 eSports žaidėjai

Geriausi ir populiariausi G2 eSports žaidėjai

Marcinas Jankovskis

Marcinas, liaudyje žinomas kaip Jankos, yra Lenkijos žaidėjas, gimęs 1995 m. Jis žaidžia žaidimą League of Legends kaip džiunglės. Jankosas uždirbo maždaug 492 000 USD nuo tada, kai buvo aktyvus ir padėjo komandai laimėti kelis turnyrus. Jis laimėjo keletą apdovanojimų, įskaitant du MVP titulus. Jis taip pat buvo pirmasis žaidėjas, Europos čempionate „League of Legends“ laimėjęs daugiau nei 300 žaidimų.

Kenny Schrub

Kenny Schrub, geriau žinomas kaip Kennys, žaidžia Counter-Strike: Global Offensive G2 eSports komandoje. Prancūzų žaidėjas gimė 1995 m. Prieš prisijungdamas prie G2 eSports, jis žaidė keliose kitose komandose, o tai reiškia, kad prie komandos prisijungė turėdamas daug patirties. Jis yra laimėjęs keletą apdovanojimų, o vienas pagrindinių jo laimėjimų buvo paskelbtas „The Game Awards“ Metų eSporto žaidėju.

Rasmusas Vinteris

Rasmusas populiariai žinomas kaip Caps. Jis vaidina Mid Laner vaidmenį žaidime League of Legends. Danijos žaidėjas profesionaliai pradėjo žaisti 2016 m., bet prisijungė prie G2 eSports prieš 2019 m. sezoną. Jis buvo pripažintas 2020 m. „League of Legends“ Europos čempionato MVP.

Benas McMillanas, populiariai žinomas kaip CTZN, yra profesionalus britų eSPorts žaidėjas, kurio specializacija yra Rainbow Six Siege žaidimas. CTZN laimėjo MVP titulą pačioje pirmoje pirmojo lygio rungtyje R6.

Geriausi ir populiariausi G2 eSports žaidėjai
Kur ir kaip lažintis už G2 Esports?

Kur ir kaip lažintis už G2 Esports?

Kur lažintis dėl G2 Esports

Internetinės eSporto lažybų svetainės pasiūlyti lengviausią būdą lažintis dėl G2 eSports. Šimtai lažybų svetainių siūlo lažybų rinkas daugeliui turnyrų, kuriuose paprastai dalyvauja G2 eSports. Lošėjai turi pasirinkti vieną iš tokių lažybų svetainių ir užsiregistruoti pagal lažybų teikėjo reikalavimus.

Rinkdamiesi lažybų svetainę, žaidėjai turi atsižvelgti į keletą dalykų, kad gautų geriausią eSporto lažybų platformą. Pasirinkta lažybų svetainė atlieka esminį vaidmenį nustatant žaidėjų lažybų patirtį.

Apsvarstymų pavyzdžiai yra licencijavimas, galimi mokėjimo būdai ir premijų pasiūlymai. Paprastas būdas tai padaryti yra patikrinti patikimą reitingavimo svetainę, kurioje pateikiamos geriausios eSporto lažybų svetainės. Reitingavimo svetainė gali suteikti naudingos informacijos ir pasiūlymų, kaip pasirinkti tinkamą svetainę pagal individualius poreikius.

Kaip lažintis dėl G2 Esports

Pirmiausia žaidėjai turi įnešti lėšų į savo lažybų sąskaitas, kurias jie panaudos statymams. Dauguma lažybų svetainių siūlo keletą mokėjimo metodai, leidžianti lažybininkams pasirinkti jiems patogiausią. Kitas žingsnis yra G2 eSports rungtynių ir tinkamo statymo tipo pasirinkimas. Verta paminėti, kad skirtingose lažybų rinkose yra skirtingi koeficientai.

Be to, bet kuris žaidėjas, norintis laimėti, visada turėtų lažintis geriausiose G2 sporto komandose. Atsakingas lošimas yra ne tik susitelkimas į garsią esporto komandą, kuri dirba aukščiausiame lygyje, bet ir yra neįkainojama norint mėgautis žaidimu.

Kur ir kaip lažintis už G2 Esports?