Dignitas

„Dignitas“ yra garsi esporto komanda, įkurta 2003 metais. Komanda yra viena žinomiausių ir atpažįstamiausių kompanijų profesionaliame žaidimų versle. Jie turi keletą didžiausių ir populiariausių esporto komandų. Partneriams, ieškantiems tiesioginių vartų į žaidimų ir esporto rinkas, „Dignitas“ unikali ir išskirtinė prekės ženklo pozicija suteikia galimybę turėti vieną kartą gyvenime. „Dignitą“ 2016 metų rugsėjį įsigijo NBA „Philadelphia 76ers“.

„Dignitas“ remiančių kūrybingų ir sėkmingų įmonių „Harris Blitzer Sports & Entertainment“ šeima apima NHL „New Jersey Devils“ ir „Prudential Center“, daugiafunkcį objektą Niuarke, NJ vadovaujantys partneriai Joshas Harrisas ir Davidas Blitzeris vadovauja investuotojų grupei, kuriai priklauso visa tai. „Dignitas“ sukūrė „New Meta Entertainment“ (NME) – skaitmeninę sporto ir pramogų įmonę, veikiančią trijose pagrindinėse vertikalėse. Šie trys veikiantys sektoriai yra esporto komandos, investicijos, turinys ir rinkodara. Įmonė buvo įkurta 2019 m. rugsėjį, o Michael Prindiville yra grupės generalinis direktorius.

Dignitas
„Dignitas“ žaidėjai

„Dignitas“ žaidėjai

„League of Legends“ padalinys yra gana talentingas. Penkių žaidėjų sąraše yra Dongwoo 'River' Kim (Pietų Korėjos k.), Ersin Gören alias Blue (Belgija), Toàn 'Neo' Trần (Vietnamas) ir Vincentas 'biofrost' Wang (kanadietis). „Dignitas“ taip pat turi „League of Legends“ akademijos padalinį. Jį sudaro šeši nariai: Trevoras 'Spawn' Kerr-Tayloras ir Isaacas 'Darkwings' Chou, Yujie 'Eclipse' Wu Lawrence'as 'eXyu' Lin Xu, Juanas 'JayJ' Guibertas ir Mervin-Angelo Lachica, slapyvardžiu Dayos. Eclipse yra vienintelis amerikietis komandoje. Likusieji yra kanadiečiai.

„Dignito“ CS: GO divizione yra šeši žaidėjai. Penki žaidėjai yra švedai, įskaitant Adamas „Friberg“ Fribergas (Švedija) ir Farukas „Pita“ Pita. Kiti žaidėjai yra Ludvig Alonso slapyvardžiu HEAP (Švedija), Patrik 'f0rest' Lindberg (Švedija) ir Jonas 'Lekr0' Olofsson (Švedija). Tik Håkon 'hallzerk' Fjærli yra iš Norvegijos.

Kiti žaidėjai

„Dignitui“ atstovauja tik trys žaidėjai Fortnite konkursuose. Tai Matthew 'Mero' Faitel (Jungtinės Amerikos Valstijos), Piero Ramirez slapyvardžiu Pgod (Peru) ir Lucas Cardenas slapyvardžiu Dukez (Meksika).
Julianos Maransaldi slapyvardis „showliana“ (Brazilija) ir Amanda „rain“ Smith (Kanada) yra vienas iš penkių narių „Valorant Female“ padalinio. Kiti trys amerikiečių žaidėjai yra Emmalee „EMUHLEET“ Garrido, Melisa „jų“ Mundorff ir Stefanie „Stefanie“ Jones.

„Rocket League“ padalinyje yra keturi žaidėjai, įskaitant Jacką „ApparentlyJacką“ Bentoną (Anglija) ir Jorisą „Joreuzą“ Robbeną (olandas). Kiti du yra Kyle'as „Scrub Killa“ Robertsonas (Škotija) ir Bostonas Scottas, žinomas kaip Bostonas (JAV).

„Dignitas“ žaidėjai
Stipriausi Dignito žaidimai

Stipriausi Dignito žaidimai

Komanda turi stiprų konkurencinį rekordą. Dignitas laimėjo keletą konkursų ir konkursų, kuriuose dalyvavo. Į esporto sceną įžengę gerbėjai ir kitos tarptautinės organizacijos greitai pripažino Dignito sugebėjimus. Per tuos metus grupė daug nuveikė. Counter-Strike ir Raketų lyga sąrašai buvo populiariausi ir galingiausi iš visų rungtynių komandoje. Taigi gerbėjai gali tikėtis fantastiškų rezultatų iš šių komandų.

Counter-Strike: Global Offensive

Komanda įstojo Counter-Strike 2004 m. spalį pasirašius Darkie, Equx, Intact, Syl ir Zenon. Vėliau, gruodžio mėn., Syl ir Darkie buvo pakeisti RaZiel ir GoldPush. Didelės sėkmės Dignitas sulaukė tik po metų. Per daugelį metų komanda pasiekė prieštaringų rezultatų. Pirmoji didelė pergalė buvo ESL Pro Series Germany IX sezono finale, neprisijungusiame B lygio turnyre.

Komanda neturėjo dar vienos svarbios pergalės iki CGS 2007: UK Combine, neprisijungusio A lygio turnyro. Nepaisant šių laimėjimų, iki 2014 m. ESL Major Series One Katovicų turnyro komanda nelaimėjo svarbaus piniginio prizo. Komanda 2:0 nugalėjo stipresnius pižamos „Ninjas“ ir laimėjo 22 000 USD prizą. Po to komanda įsitvirtino kaip viena geriausių esporto komandų.

Jų pirmoji svarbi pergalė buvo RLCS 5 sezono finale, S lygio turnyre. Įtemptame finale jie nugalėjo NRG Esports ir laimėjo 4:3. „Dignitas Rocket League“ padalinys laimėjo daugiau nei 700 000 USD ir yra vienas geriausių žaidėjų.

Raketų lyga

Padalinys buvo įkurtas 2018 m. sausį „Dignitui“ įsigijus „Applesauce“. Zol, vėžlys ir Čikaga. Tačiau gegužę „Dignitas“ įsigijo visą „Gale Force eSports“ sąrašą. Vėžlys, zolas ir Čikaga perėjo į neaktyvų sąrašą. Komandos sąraše įvyko didžiulių pasikeitimų ir ji yra viena garsiausių žaidimo esport komandų.

Stipriausi Dignito žaidimai
Kodėl „Dignitas“ populiarus?

Kodėl „Dignitas“ populiarus?

Vienas iš dalykų, apie kuriuos „Dignitas“ buvo žinomas pastaruosius kelerius metus, buvo pakelti komandos ar žaidėjai konkurencinio žaidimo pradžioje. Iš pradžių organizacija įsitraukė į tokius žaidimus kaip „Smite“, „Trackmania“ ir „Hearthstone“, taip pat dalyvaudama labiau pripažintuose pavadinimuose.

„Dignitas“ anksčiau nesirūpino savo žaidimais. Komanda sekė ne tik žinomus asmenis, bet ir lankėsi geriausiuose eSporto žaidimuose, nes jiems patiko žaidimas. „Dignitas“ pastaraisiais metais stengėsi išlikti priekyje, ieškodamas naujų ir populiarių žaidimų, kurie netrukus pateks tarp geriausių esporto komandų varžybų. Esporto komanda ieško būdų, kaip anksti patekti ir įdarbinti komandas.

Kodėl ši komanda yra populiari lažintis?

„Dignito“ padaliniai dalyvauja daugybėje internetinių ir neprisijungusių varžybų žaidimuose. Jie išgarsėjo kaip pasaulinio lygio žaidimų korporacija. Lošėjai turi pasirinkti jiems tinkamą svetainę. Tada jie turėtų pasinaudoti premijomis. Kai kurios iš šių lažybų svetainių siūlo esporto premija paskatos tiek naujiems, tiek esamiems žaidėjams. Šios paskatos didina grynųjų pinigų atsargas. Dėl to jie leidžia žaidėjams lošti daugiau tikrų pinigų, todėl padidėja jų šansai laimėti.

Kodėl „Dignitas“ populiarus?
„Dignitas Esport“ apdovanojimai ir rezultatai

„Dignitas Esport“ apdovanojimai ir rezultatai

CS: EIK

Team Dignitas Counter strike divizionas per įvairius turnyrus uždirbo daugiau nei 1 000 000 USD prizų. „Dignitas“ laimėjo EPICENTER 2016, WESG 2016 Europos finalus ir DreamHack European Minor at Tours 2016. Šiuose trijuose turnyruose komanda uždirbo atitinkamai 250 000, 29 960 ir 30 000 USD. TeamDignitas taip pat laimėjo CS: GO Čempionų lygos 2 sezoną, nugalėjęs HellRaisers ir uždirbęs 25 000 USD.

Dignitas užėmė šeštąją vietą Esports Championship Series 2 sezono finale ir penktą vietą ELEAGUE 2 sezone. Dviejų turnyrų metu komanda uždirbo 45 000 ir 50 000 USD. Deja, „Dignitas“ pralaimėjo Team EnVyUs „Global eSports Cup“ 1 sezone, tačiau uždirbo 50 000 USD.

Raketų lyga

Šis padalinys turėjo pagirtiną sėkmę „Rocket League“ turnyruose. Jie laimėjo RLCS 2021-22- Ruduo: ES regioninis įvykis 2- BMW Rocket League Open ir RLCS 9 sezonas - Europa. Jie gavo atitinkamai 30 000 ir 96 397 USD piniginį prizą.

Team Dignitas taip pat laimėjo DreamHack Pro Circuit: Leipcigas 2019, RLCS Season 6-Europe, Northern Arena: Rocket League Invitational 2 ir RLCS Season 5 -finals. Laimėjusi šiuos turnyrus, Team Dignitas uždirbo atitinkamai $50,000, $38,531, $15,000 ir $100,000.

Vienas didžiausių jų laimėjimų piniginių prizų atžvilgiu buvo RLCS 6 sezono finalas. Nepaisant to, kad finale 4:1 pralaimėjo „Cloud9“, „Dignitas“ uždirbo 120 000 USD.

Legendų lygos

LoL padalinys pastaruoju metu neturėjo didelės sėkmės. 2017 m. NA LCS vasarą komanda užėmė ketvirtą vietą ir uždirbo 20 000 USD. „Team Dignitas“ pralaimėjo „Team SoloMid“ 2-ojo sezono regiono finale – Šiaurės Amerika 2012 m., tačiau uždirbo 30 000 USD. Dignitas taip pat uždirbo 20 000 USD už 2012 m. IEM VI sezono pasaulio čempionato vicečempionus. 2012 m. 2 pasaulio čempionate Team Dignitas užėmė 12 vietą, bet uždirbo 25 000 USD.

Valorantiškas

Moterų grupė iškovojo tris pergales turnyrai. „Team Dignitas“ įveikė TSM X „Missharvey Invitational 2021“, o „Fly High Invitational“ finale taip pat įveikė AIMPUNCH. „Dignitas“ užėmė trečią vietą „VCT 2022: Game Changers North America Series 1“ turnyre, 2:1 pralaimėjęs „Shopify Rebellion“.
Pagrindinis padalinys turėjo mažiau sėkmės iki jo iširimo 2020 m. Jie užėmė ketvirtą vietą „Pop Flash 2010“ ir antrą vietą „Pittsburgh Knights Before Christmas-2020“.

„Dignitas Esport“ apdovanojimai ir rezultatai
Geriausi ir populiariausi Dignito žaidėjai

Geriausi ir populiariausi Dignito žaidėjai

Mero

Matthew Faitel pasiekė daugiausiai NA-E FNCS laimėjimų rekordą. Jo pasitikintis ir įžūlus būdas, kaip penkis kartus FNCS čempionas, kelia siaubą jo oponentams, kai jie planuoja, kaip jo išvengti. Jis vienas aplenkė kiekvieną kitą trijulę/komandą 4 sezono 2 skyriaus didžiajame finale, pretenduodamas į geriausio Šiaurės Amerikos žaidėjo titulą, o bendruomenė jį išrinko geriausiu 2021 m. žaidėju.

Mero, kuriam 17 metų, šiuo metu yra aukščiausias 2022 m. reitingo žaidėjas ir bando laimėti FNCS pirmenybes.

Pgod

Piero Ramirez yra profesionalus Fortnite žaidėjas, kuriam 21 metai. Jis atrado „Fortnite“ 2018 m. pradžioje ir greitai įsitvirtino kaip vienas didžiausių žaidimo tikslų. Pgodas išaugo kaip konkurencingas žaidėjas ir įtakos kūrėjas, taip ilgai laukdamas sugrįžimo į „Twitch“, tapdamas vienu didžiausių Šiaurės Amerikos šauklių ir pritraukdamas milijonus sekėjų. Jis išplėtė savo „Twitch“ auditoriją ir tapo viena iš aktyviausių ir palaikančių, todėl atsirado šimtai gerbėjų svetainių, aistringai sekami jo pomėgiai madai ir didžiulis IRL turinio troškimas.

Dukezas

Ankstyvą Lucas Cardenas sėkmę Fortnite atnešė kūrybingi žaidimo režimai, tokie kaip zonų karai ir dėžių mūšiai, kur jo vizualiai gražus žaidimas iškart patraukė svarbių bendruomenės narių dėmesį. Varžybų scena suabejojo Dukezo gebėjimu paversti savo akinantį žaidimą turnyro vietomis, nes jis ir toliau demonstravo savo kūrybinį meistriškumą. Dukezas įsijautė į savo, kaip antrojo žaidėjo, vaidmenį ir visus šokiravo laimėdamas pirmąjį FNCS čempionatą 2 skyriuje, 7 sezone.

Geriausi ir populiariausi Dignito žaidėjai
Kur ir kaip statyti „Dignitas Esports“?

Kur ir kaip statyti „Dignitas Esports“?

„Dignitas“ rungtynėmis besidomintys asmenys kiekvienoje esport lažybų svetainėje gali rasti unikalių lažybų variantų, užtikrinančių išskirtinę lažybų patirtį, ypač įvairiuose čempionatuose. Lažytojai turėtų jaustis patogiai, statydami „Dignitas Esports“, nes jų komandose dirba aukštos kvalifikacijos žaidėjai.

The geriausios esporto lažybų platformos lažyboms už komandą yra GGBet Rivalry, ArcaneBet ir Betway. Komanda yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori lošti žaisdami CS: GO ar Rocket League. Jie yra pripažinti viena geriausių Counter-Strike komandų pasaulyje ir lengvai įveiks net pačius grėsmingiausius priešininkus. Statymai už tiesioginius žaidimus ir rungtynių nugalėtojus turi didelę galimybę laimėti pradedantiesiems.

„Dignitas Esports“ lažybų strategijos

Kitos komandos yra šiek tiek pavojingesnės, daugiausia todėl, kad atrodo, kad jos negali atsistoti. Rungtynių nugalėtojų statymai turėtų būti naudojami tik tada, kai komanda žaidžia su mažesniu arba lygiaverčiu varžovu, o tiesioginiai statymai puikiai tinka nedidelėse varžybose.

Punters gali sužinoti daugiau apie Dignitas Esports komandas žiūrėdami kanalus ir ankstesnes rungtynes. Įdomu stebėti, kaip jie patenka į tarptautinį finalą, be to, tai suteikia žmonėms daug žinių apie Dignito komandą. Svarbiausias dalykas, kurį žaidėjai turi padaryti prieš statydami statymus, yra atlikti namų darbus. Kita vertus, „Rocket League“ ir „Counter-Strike“ yra pakankamai saugūs pasirinkimai.

Kur ir kaip statyti „Dignitas Esports“?