Cloud9 Esports

„Cloud9“ yra viena populiariausių, didelių ir sėkmingiausių esporto organizacijų pasaulyje. Nuo 2013 m. Santa Monikoje, Kalifornijoje, JAV įsikūrusi organizacija kelia bangas įvairiose disciplinose visame esporto pasaulyje. Ji buvo sėkminga tiek konkurencijos, tiek verslo srityse ir tapo antra vertingiausia 2020 m. esporto apranga.

Dabartinės geriausios esporto komandos gimimas prasidėjo 2013 m. Kai „Quantic Gaming“ nutraukė ryšius su visais penkiais „League of Legends“ (LoL) žaidėjais, jie kartu subūrė komandą „NomNom“. Netrukus po to jie pervadino jį į Cloud9. Netrukus „Quantic Gaming“ atgavo komandą. Kitas greitas posūkis Jackas Etienne'as ir Pauline Etienne išpirko šių žaidėjų kontraktus už maždaug 20 000 USD. Tai pažymėjo profesinės organizacijos gimimą. Todėl Jackas ir Pauline yra laikomi „Cloud9“ įkūrėjais.

Cloud9 Esports
Cloud9 skyriai ir žaidėjai

Cloud9 skyriai ir žaidėjai

Per devynerius gyvavimo metus organizacija sudarė daugybę padalinių visoje esport pramonėje. Paprastai jie patenka ir išeina iš kai kurių pavadinimų pagal poreikius. Jų buvimas buvo jaučiamas „Overwatch“ ir „League of Legends“, kur jie turi franšizės komandas. Kitos franšizės neturinčios komandos veikė pagal „Cloud9“ prekės ženklas apima Call of Duty, Battle Royale, Apex Legends, Fortnite, Halo, Dota 2, Hearthstone, Counter-Strike, Valorant, Smite, World of Warcraft ir Teamfight Tactics.

Profesionaliai valdoma organizacija turi daugybę žaidėjų, kurie nuolat ateina ir išeina. Jie turi akademiją, kuri nuolat skleidžia naujų talentų. Kai kurie iš populiariausių vardų jų profesionalų sąraše yra Skadoodle (Tyler Latham), N0thing (Jordan Gilbert), Stewie2k (Jakey Yip), EternaLEnVy (Jacky Mao), autimatic (Timothy Ta) ir b0ne7 (Pittner Armand). Tai yra geriausi žaidėjai ir pagrindiniai uždirbantys asmenys sąraše, kurį sudaro daugiau nei 100 žaidėjų ir populiariausios esporto komandos. Bendrovė žaidėjams per metus sumoka daugiau nei 1 600 000 USD.

Augimas ir plėtra

Greita pirmojo LoL skyriaus sėkmė paskatino Cloud9 plėstis į kitus padalinius. 2014 m. jie prisijungė prie „Smite esports“. 2014 m. jie įkūrė devynis naujus padalinius. Dėl vidinių problemų 2014 m. padalinys buvo išformuotas, tačiau 2015 m. jis buvo atkurtas. 2015 m. buvo įkurta „Vainglory“, pagrindinis organizacijos jutiklinio ekrano el. dabartinė „Cloud9 Esports, Inc.

Dėl šio augimo „Cloud9“ tapo garsia esporto komanda, turinti daugiau nei milijoną gerbėjų, kurie iš viso praleido 15 milijonų valandų sekdami aprangos žaidėjus. Grynasis poveikis buvo rėmėjų antplūdis. 2017 m. korporacija gavo 28 milijonų dolerių finansavimą iš Alex Ohanian, Hunter Pence ir Craft Ventures.

The Raketų lyga padalinys buvo įkurtas 2017 m. „Riot Games“ pranešė, kad tais pačiais metais „Cloud9“ užsitikrino „LoL Championship Series“ lošimo automatą už maždaug 10 mln. USD. 2018 m. užmezgus didelę partnerystę su Red Bull, Cloud9 žaidėjai, be kitų susitarimų, vilkėjo Red Bull marškinėlius. Jie taip pat gavo 50 milijonų dolerių kitame finansavimo etape. Jie įkūrė 30 000 kv. pėdų būstinę ir mokymo bazę Los Andžele, todėl jie gavo esporto įmonės MVP reitingą iš Forbes. Bendrovės vertė 2020 metais siekė 350 mln.

Cloud9 skyriai ir žaidėjai
Stipriausi „Cloud9“ žaidimai

Stipriausi „Cloud9“ žaidimai

Legendų lygos

Tai nenuostabu, turint omenyje, kad visos organizacijos gimimas yra sutelktas į šį žaidimą. Būtent šio padalinio sėkmė paskatino plėtrą ir augimą iki šiol. Po padalinio sukūrimo 2013 m. komanda, kurią sudarė Balls, Hai, LemonNation, Meteos ir Sneaky, siautėjo. Jie laimėjo 13 žaidimų iš eilės ir pasiekė 2013 m. NA LCS Summer Split rekordą ir paskelbė pranešimą. Jie taip pat turėjo precedento neturintį 750 dienų bėgimą su ta pačia sudėtimi.

2018 m. divizionas pateko į pusfinalį LoL pasaulio čempionatas ir panašus bėgimas 2019 m. LCS Spring Split. Jų forma 2021 m. šiek tiek sumažėjo, tačiau jų šlovės dienos išlieka didžiulės.

Raketų lyga

Vienas ryškiausių „Cloud9“ laimėjimų buvo „Rocket League Championship Series“ 6 sezono pasaulio čempionatas. Tai buvo įspūdingų metų įvykis, kai jie laimėjo tris pasaulinius čempionatus.

Overwatch

Vėlgi, 2018 m Overwatch lyga Didysis finalas. Jis išsiskiria šlovės jūroje, kur jie turi aukščiausius apdovanojimus „One Nation of Gamers Overwatch Invitational“, „Alienware Monthly Melee“ ir „Overkill“. „Cloud9 EU“ pateko į „Contenders Europe“ pusfinalį, o „Cloud9 KongDoo“ užėmė trečią vietą 4 „Overwatch APEX“ sezone.

Stipriausi „Cloud9“ žaidimai
Kodėl „Cloud9“ yra populiarus?

Kodėl „Cloud9“ yra populiarus?

Komanda yra labai populiari tiek tarp gerbėjų, tiek tarp lažybų, ir tam yra rimtų priežasčių.

  • Plačiai paplitusi operacija: Nors „Cloud9“ gimė ir vystėsi JAV, jis plačiai išplito, daugiausia į Europa ir Azija. Dauguma gerbėjų gali pasiekti „Cloud9“ komandą, su kuria jie gali susitapatinti. Daug žaidėjų reiškia, kad yra daug varžybų, kuriose dalyvauja „Cloud9“ padaliniai. Tai reiškia, kad lažybų tarpininkai turi daug rinkų, kuriose jie gali įtraukti Cloud9 rinkas.
  • Puikus valdymas: Organizacijos turtas nuolat augo tiek konkurencijos, tiek pajamų srityje. Galimybė pritraukti finansavimą padeda sukurti geriausią infrastruktūrą ir pritraukti geriausius žaidėjus. Geriausi žaidėjai neabejotinai lemia sėkmę varžybose ir savo ruožtu lažybų entuziastų pritraukimą.
  • Daugybė skyrių: „Cloud9“ neapsiribojo tik „League of Legends“. Sukūrę devynis padalinius vos per antrus veiklos metus, jie tapo geriausia esporto komanda. Jie tobulino ir tobulino visus šiuos padalinius, taip pat kūrė naujus žodžius. Akademijos įkūrimas reiškia, kad šie padaliniai nuolat aprūpina naujus talentus. Šis dalyvavimas reiškia, kad visada vyksta koks nors esportas, kurio metu gerbėjai gali mėgautis „Cloud9“ komandų veikla.
Kodėl „Cloud9“ yra populiarus?
„Cloud9“ apdovanojimai ir rezultatai

„Cloud9“ apdovanojimai ir rezultatai

Kaip organizacija „Cloud9“ gavo keletą apdovanojimų. „Forbes“ du kartus jį įvertino kaip pirmą ir antrą „Esport“ MVP. 2018 m. ji užėmė pirmą vietą, o 2020 m. nukrito į antrąją. Taip pat gavo bendrą finalininko apdovanojimą už geriausią debesimis pagrįstą prekybos aplinką „TradingTech Insight 2020 USA Awards“. Jie buvo pripažinti kaip geriausia 1% darbo vieta ir daug daugiau, todėl tai yra viena iš geriausios esporto komandos.

Varžybose įvairūs padaliniai taip pat pasirodė nepaprastai gerai. 2018-ieji jiems buvo puikūs metai, nes „Overwatch“, „Rocket League“ ir „Counter-Strike: Global Offensive“ laimėjo atitinkamai Overwatch lygos finalą, čempionato serijos 6 sezoną ir Bostono ELEAGUE Major.

Hearthstone

„Kolento“ buvo didžiulis „Hearthstone“ padalinys. Po to, kai jis buvo sukurtas 2014 m. Jube, tų pačių metų spalį jis laimėjo ViaGame House taurę Nr. 1. Rugsėjo mėnesį jis buvo karūnuotas DreamHack Hearthstone čempionato nugalėtoju. 2015 m. jis buvo CN vs EU Sn 2 čempionas. 2019 m. jis laimėjo StarLadder Hearthstone Ultimate Series Winter turnyrą.

Super Smash Bros

2014 m. spalio mėn. „Cloud9's Mango“ didžiajame finale įveikė „Mew2King“ ir laimėjo divizioną. Po ilgo nesėkmingo laikotarpio „Mango“ 2019 m. gegužės mėn. laimėjo „Get on My Level“ apdovanojimą.

Overwatch

Be jau minėtos tarptautinės šlovės, 2016 m. kovą sukurta komanda savo formavimosi etapuose laimėjo keletą kviestinių turnyrų. Po Overkill ir Melee jie įveikė Team Liquid ir laimėjo Agents Rising turnyrą, savo pirmąjį pagrindinis turnyras laimėti.

Po daugybės sėkmingų savo veiklos metų „Cloud9“ komandoms nepavyko išsikovoti didelės šlovės po 2018 m., nepaisant to, kad vis dar liko jėgų, su kuriomis reikia atsižvelgti kiekvienose varžybose, kuriose jos dalyvauja. Jos patyrė keletą beveik nesėkmių, kai užėmė antrą arba trečią vietą. „Cloud EU“ pateko į „Contenders Europe“ pirmojo sezono pusfinalį, kur juos įveikė „Misfits Europe“. „London Spitfire“ tris kartus pateko į pusfinalį varžybose, kuriose dalyvavo 2018 m.

„Cloud9“ apdovanojimai ir rezultatai
Geriausi ir populiariausi Cloud9 grotuvai

Geriausi ir populiariausi Cloud9 grotuvai

Geriausi ir dauguma žaidėjų šioje skiltyje gali skirtis nuo to, kas rodoma kituose skyriuose. Taip yra dėl skirtingų naudojamų metrikų. Pavyzdžiui, sunku įvertinti LoL grotuvo populiarumą su Dota 2 grotuvo populiarumu. Uždarbis taip pat negali būti matas, atsižvelgiant į turnyro prizų ir žaidėjų kontraktų skirtumus.

  • Mangas (Joseph Marquez): „Mango“ daugiausiai šlovės turi „Cloud9“, vaidindamas Melee konkursuose ir atnešdamas tris titulus. Jis yra padalinyje jau beveik septynerius metus ir visada nušviečia gerbėjus ir lažybininkus, kai tik pradeda veikti. Jis dalyvavo 11 viršūnių susitikimų ir iki šiol buvo geriausias, kai 2021 m. liepos mėn. buvo pirmasis.
  • Robertas „Blaberis“ (Robertas Huangas): „League of Legends“ profesionalus žaidėjas Blaberis neabejotinai yra legenda tarp „Cloud9“ gerbėjų. 2017 m. jis prisijungė prie C9 akademijos. Tada jis nebuvo pradedantysis, tačiau įspūdingose akademijos parodose jis pateko į pagrindinę 2018 m. vasaros Splito sąrašo vietą. 2020 m. jam buvo paskirtas nuolatinis darbas ir nuo tada jis padarė didelį įspūdį – laimėjo MVP titulus ir buvo įtrauktas į „All-Pro“ komandą.

Kiti gerbėjų mėgstamiausi „Cloud9“ brolijoje yra „Jazzyk1ns“ (JasmieManankil – VALORANT), „Hai“, „Balls“, „SneakyMeteos“ ir „LemonNation“.

Geriausi ir populiariausi Cloud9 grotuvai
Kur ir kaip lažintis už Cloud9

Kur ir kaip lažintis už Cloud9

Didelis padalinių ir žaidėjų skaičius „Cloud9“ reiškia, kad dėl jų galima lažintis daugybe varžybų. Geriausios esporto lažybų svetainės, kuriose galite rasti Cloud9 žaidimų, yra bet365, Betway, 1XBet, Vulkanbet ir Pinnacle. Tai geros reputacijos svetainės su puikiomis svetainėmis ir puikiomis galimybėmis.

Kaip ir bet kuriai kitai lažyboms, esporto lažyboms tam reikia pagrindinių žaidimų žinių.

Tačiau pradedantiesiems, neturintiems tokių žinių, geriausias pasirinkimas yra aiškus rungtynių ar serijų nugalėtojas. Kad statistika jums padėtų, patartina sekti „Cloud9“ ir jos žaidėjus socialinėje žiniasklaidoje. Taip pat sekite esporto naujienų svetaines.

Kiti statymai skiriasi priklausomai nuo esporto tipo. Pavyzdžiui, statymas už „League of Legends“, MOBA žaidimą, skirsis nuo „Rocket League“ lenktynių žaidimo. Pasirinkite vieną ar kelis žaidimus ir susipažinkite su jais.

Norėdami atlikti statymus, turite susirasti esport lažybų svetaines ir jose užsiregistruoti. Aukščiau minėtos svetainės yra puikios. Meniu pasirinkite esports. Pasirinkite arba ieškokite „Cloud9“ komandos / žaidėjo, už kurį norite statyti, ir patikrinkite koeficientus. Jei jie jus tenkina, spustelėkite atlikti statymą ir patvirtinkite. Tada laukite lažybų baigties. Laukdami lažybų rezultatų galite sekti komandos veiklą.

Esporto lažybos reikalauja tų pačių savikontrolės ir strategijos priemonių, kaip ir kitoms sporto lažyboms. Rizikuokite, kurį galite sau leisti pralaimėti, turėkite fiksuotą lažybų biudžetą ir visada stebėkite, ar nėra priklausomybės požymių.

Kur ir kaip lažintis už Cloud9