PSG Esports

PSG Esports yra Paryžiuje įsikūrusi profesionali vaizdo žaidimų apranga. Tai Prancūzijos futbolo milžino klubo „Paris St-Germain“ padalinys. Spaudos konferencijoje 2016 m. spalį klubo prezidentas Nasseras Al-Khelaifi atskleidė savo atėjimą į perspektyvią vaizdo žaidimų sritį. Jie tapo pirmuoju profesionaliu Europos klubu, sukūrusiu esporto padalinį. Aukščiausia esporto komanda bendradarbiavo su internetiniu lažybų tarpininku Betway kaip pagrindiniu rėmėju.

Pagal šį sandorį lažybų įmonė komandai tiekia marškinius ir švarkus. Be to, jie teikia unikalų turinį socialinėje žiniasklaidoje.

PSG Esports
PSG Esports žaidėjai

PSG Esports žaidėjai

Po paleidimo PSG Esports pradėjo nuo FIFA esport, o vėliau buvo išplėsta įtraukiant kitus žaidimus. Klubas išaugo ir tapo vienu žinomiausių visame žaidimų pasaulyje. Jis išpopuliarėjo ir įsitvirtino kaip populiariausių drabužių dalis. Buvo pristatyta daugiau žaidimų, įskaitant Dota 2, Legendų lygosir „Brawl Stars“. Visa tai palengvino daugybė strateginių santykių su pagrindinėmis komandomis, ypač Azijoje.

FIFA sąrašą sudaro trys žaidėjai: Kataro AF5, Maniika ir Nkanteem (abu iš Prancūzijos). Nuo 2019 m. pradžios AF5 buvo išskirtinis žaidimų transliuotojas. Jis lydi klubo FIFA žaidėjus per jų varžybas ir gamina išskirtinį turinį apie jų žygdarbius ir pasiekimus.

Maniika yra patyrusi žaidėja ir superžvaigždė esporto socialinės žiniasklaidos tinkle „Twitch“. Be to, jis yra fantastiškas treneris ir klube eina keliomis pareigomis. Jis taip pat yra eSporto akademijos techninis direktorius ir profesionalus žaidėjas. Nkantee, kylanti žvaigždė Prancūzijos FIFA scenoje, yra jaunatviškas 18-metis žaidėjas, kuris prie šios aprangos prisijungė 2021 m. balandį. Kartu su Maniika jie dalyvauja visose oficialiose klubo varžybose.

Muštynių žvaigždės

Nuo 2019 m. vasario mėn. PSG komanda buvo „Supercell“ mobiliojo žaidimo „Brawl Stars“ dalis. 2020 m. sausį PSG patvirtins abipusį savo Prancūzijos Brawl komandos pasitraukimą, tačiau vėliau, kovą, klubas nusprendė sudaryti naują komandą. Naujoji komanda buvo azijiečių ir įsikūrusi Singapūre. Komandos nariai buvo CoupdeAce, Relyh, Scythe (kaip pakaitalas), visi iš Singapūro ir Jordon (japonas).

Daug juoko

2020 m. birželio mėn garsioji esport komanda patvirtino savo sugrįžimą į League of Legends, bendradarbiaudami su Honkongo „Talon Gaming“, kad sukurtų PSG Talon. Žaidėjai apima; Hanabi (Su Chia-Hsiang, iš Taivano), upė (Kim Dong-woo, Pietų Korėja), klevas (Huang Yi-Tang iš Taivano), Unified (Wong Chun Kit iš Honkongo), Kaiwing (Ling Kai Wing iš Honkongo) -Kongas), Kartis (Su Chia-Hsiang iš Honkongo).

Bendra PSG ir Talon eSports įmonė dalyvauja Ramiojo vandenyno čempionatuose Taivane, Honkonge, Makao, Tailande, Singapūre, Malaizijoje ir Filipinuose. PSG.LGD komandos žaidėjai yra Ame (Wang Chunyu, kinų), NothingToSay (Cheng Jin Xiang, Malaizija), Faith_bian (Zhang Ruida, kinų k.), XinQ (Zhao Zixing, kinų k.) ir y' (Zhang Yiping, taip pat kinų k.)

PSG Esports žaidėjai
Stipriausios PSG Esports rungtynės

Stipriausios PSG Esports rungtynės

Grupė pasiekė įspūdingą konkurencinį rekordą. Jie laimėjo keletą konkursų ir konkursų, kuriuose dalyvavo. PSG sugebėjimus greitai pripažino gerbėjai ir kitos pasaulinės organizacijos netrukus po to, kai jie įžengė į esporto sceną. Per tuos metus komanda daug nuveikė. Dota 2 sąrašas yra sėkmingiausias ir galingiausias iš visų žaidimų, todėl bet kuriuo metu galima tikėtis puikių rezultatų.

LGD, Kinijos Dota 2 milžinas, 2018 m. susibūrė su PSG. Netrukus po to, kai buvo užmegztas šis bendradarbiavimas, sąrašas laimėjo du konkursus ir pateko tarp geriausių pasaulio esporto komandų. 2018 m. tarptautinėse varžybose jie užėmė antrąją vietą. Ir nors dabartinis sąrašas dar nepasiekė tiek daug, kiek ankstesnis, jie tikrai įrodė, kad yra kompetentingi. Komanda laimėjo OGA Dota PIT Invitational ir WePlay AniMajor. 2021 m. tarptautiniame didžiajame finale juos nugalėjo „Team Spirit“, tačiau jie vis tiek užėmė stiprią antrąją vietą.

Ramiojo vandenyno čempionato serija (PCS) yra aukščiausio lygio Legendų lygos varžybos Taivane, Honkonge, Makao ir Pietryčių Azijoje. Komanda turi tris PCS titulus, iš kurių paskutinis buvo iškovotas 2021 m. rugpjūčio 29 d.

Stipriausios PSG Esports rungtynės
Kodėl PSG Esports yra populiarus?

Kodėl PSG Esports yra populiarus?

Keletas profesionalių klubų visame pasaulyje užsiėmė žaidimais per FIFA lygas, tačiau PSG žengė aukščiau ir daugiau. Ji turi naują požiūrį į bendravimą su savo rėmėjais ir taip pat pritraukia naujų į reikšmingas augančias šalis. 2020 m. gruodžio mėn. startavusi aktyvi organizacijos jaunimo žaidėjų sistema yra vienas ryškiausių jos bruožų. Skyrius džiaugiasi galėdamas pasiūlyti viliojančias perspektyvas tiek jauniems žmonėms, tiek siekiantiems profesionalų. Ši jaunimo sąranka daugiausia yra Prancūzijoje, tačiau ji randama visame pasaulyje.

PSG FIFA komandoje yra keletas geriausių žaidėjų pasaulyje, o klubas mano, kad dalyvavimas FIFA yra gera rinkodaros strategija, nes FIFA yra populiariausias žaidimas Prancūzijoje, Europoje ir greičiausiai pasaulyje. Tikslas yra integruoti esportą į futbolo komandą ir klubo superžvaigždes. Neymaras yra garsi savo pagrindinio klubo PSG superžvaigždė ir yra FIFA žaidimų ambasadorius. Todėl jam labai lengva paveikti gerbėjus, kad jie paremtų savo komandą ir reklamuotų ją visame pasaulyje. Dėl tokios rinkodaros PSG tapo viena populiariausių sporto komandų pramonėje.

PSG taip pat padidino savo įsipareigojimą mobiliesiems žaidimams. Jis tapo PSG.RRQ, kai investavo į Rex Regum Qeon, Indonezijos žaidimų komandą, kuri rungtyniauja Mobile Legends: Bang Indonesia Professional League. Tai padėjo komandai įsitvirtinti pramonėje ir pritraukti naujų gerbėjų į jų franšizę. Bet kuris esporto lažybų gerbėjas turėtų turėti omenyje PSG Esports bet kuriuo lažybų metu.

Kodėl PSG Esports yra populiarus?
PSG Esport apdovanojimai ir rezultatai

PSG Esport apdovanojimai ir rezultatai

Įžengus į pramonę, vienas iš pirmųjų žaidimų, kuriuose jie dalyvavo, buvo „Rocket League“. RLCS 4 sezonas: Europa buvo jų debiutinės „Rocket League“ varžybos ir jie užėmė ketvirtą vietą. Esport Rocket League klubų pakopa buvo pripažinta kompetentinga ir grėsminga didžiosioms komandoms.

Finale įveikusi G2, komanda laimėjo DreamHack Open Leipzig 2018. Esports komandai sekančių metų pirmas pusmetis buvo sunkus, tačiau jie kažkodėl užėmė trečią vietą RLCS 7 sezono Europos varžybose. „DreamHack Pro Circuit: Valencia 2019“ taip pat laimėjo komanda. Po to PSG „Rocket League“ komanda nusileido.

Dota 2

PSG.LGD susikūrė organizacijai susijungus su LGD Gaming, a Dota 2 supergalia. Senasis LGD būrys liktų, tačiau komanda būtų atnaujinta su nauju pavadinimu ir visa, kas po to. EPICENTER XL būtų pirmasis jų renginys pagal naują tapatybę, ir jie greitai jį laimėjo. Jie taip pat laimėjo kitą – MDL Changsha Major. Po Changsha Major komanda priartėjo prie pergalės „The International 2018“, tačiau finale nusileido 2:3 prieš OG ir kitais metais užėmė trečią „The International 2019“.

Konkurencinis Dota 2 sezonas 2021 m. prasidėtų su mažiau COVID-19 apribojimų ir viskas grįš į įprastas vėžes. Komanda laimėjo OGA Dota PIT Invitational ir WePlay AniMajor. Dėl to jų tarptautinės kampanijos buvo itin sėkmingos.

Daug juoko

Komandos „League of Legends“ kampanija buvo vidutiniškai sėkminga. Jų pirmasis turnyras pagal savo naują tapatybę buvo PCS Spring 2020, kur jie finale nugalėjo Machi Esports. Jie taip pat užėmė pirmąją vietą 2020 m. sezono viduryje.

PSG Esport apdovanojimai ir rezultatai
Geriausi ir populiariausi žaidėjai iš PSG Esports

Geriausi ir populiariausi žaidėjai iš PSG Esports

Vaizdo žaidimų srityje turnyrų pergalės dar ne viskas. Keletas konkurentų surinko daug sekėjų tiesiog tiesiogiai transliuodami savo turinį žaidžiant. PSG Talon komandai atstovaujantis Hanabi yra vienas populiariausių žaidėjų pasaulyje. Žaidėjo laimėjimo rodiklis yra 83,33 proc. 2021 m. gegužės mėn. jis užėmė trečią vietą 2021 m. vidurio sezono kvietimo konkurse.

Maniika (Johann Simon) yra FIFA žaidimų žaidėjas, kuris šiuo metu atstovauja klubui Xbox. Jis yra patyręs žaidėjas, turintis vis daugiau gerbėjų „Twitch“. Jis taip pat yra eSporto akademijos techninis direktorius. Darbas apima visų Akademijos programų priežiūrą, įskaitant 25 komandos trenerių mokymą, siekiant užtikrinti, kad klubo požiūris būtų perduotas. Jis sertifikuoja daugelį mokymo programų, kurios vėliau bus teikiamos „Studio PSG“ nuotoliniu būdu ar net seminarų metu.

Nkantee (Ilias El Rhazzaz) yra geriausias Prancūzijos FIFA žaidimų pramonės žaidėjas. Jis turi kontraktą su PSG, kuris galioja iki 2021–2022 m. sezono pabaigos ir 2021–2022 m. Jis tapo komandos nariu, kuris jam suteikė pirmąjį profesionalų kontraktą.

Geriausi ir populiariausi žaidėjai iš PSG Esports
Kur ir kaip lažintis dėl PSG Esports

Kur ir kaip lažintis dėl PSG Esports

Priklausomai nuo kategorijos, kiekvienas lažybų tarpininkas siūlo bendruosius arba pritaikytus statymus. Tai reiškia, kad nėra dviejų vienodų lažybų patirties, ypač kai kalbama apie įvairius žaidimus. Nepaisant to, žmonės turėtų jaustis užtikrintai, statydami PSG Esports, nes komandose yra labai kvalifikuotų žaidėjų.

Rivalry, Betway, GGBet, ArcaneBet ir Dafabet yra geriausios esporto lažybų svetainės už statymus už komandą. Šonas yra geras pasirinkimas žmonėms, kurie planuoja lažintis žaisdami Dota 2 arba League of Legends. Jie laikomi viena geriausių komandų pasaulyje Dota 2 ir jiems nebus sunku nugalėti net pačius baisiausius priešininkus. Pradedantiesiems tiesioginiai statymai už Dota ir rungtynių nugalėtojai turi gerą galimybę laimėti.

„League of Legends“ yra šiek tiek rizikingesnė, visų pirma todėl, kad tarptautinės komandos, ypač iš LCK ir LPL regionų, negali rasti pagrindo. Galutiniai statymai idealiai tinka nedideliems turnyrams arba PCS, o rungtynių nugalėtojų statymai turėtų būti naudojami tik tada, kai komanda žaidžia su statistiškai silpnesniu arba lygiaverčiu varžovu.

Apskritai, srautų ar VOD žiūrėjimas gali padėti geriau suprasti „Paris Saint-Germain Esports“ komandas. Labai smagu matyti, kaip jie patenka į „International“ finalą, be to, tai suteikia daug informacijos apie komandą. Bet kokiu atveju, prieš statydami statymus, būtinai atlikite namų darbus, tačiau Dota 2 ir League of Legends yra gana saugūs statymai.

Kur ir kaip lažintis dėl PSG Esports