Arbitrage Betting

Patyrę lažybininkai visada ieško technikų ir kitų būdų, kuriuos jie gali panaudoti, kad lažybos būtų kuo mažiau rizikingos ir garantuotų savo laimėjimą. Vienas iš šių būdų yra arbitražo lažybos, kurios tampa gana populiarios esporto lažybų srityje. Arbitražo esporto lažybų darbas yra gana paprastas. Tačiau efektyviai naudoti arbitražo lažybas yra šiek tiek sudėtinga, ypač jei esate pradedantysis.

Jei norite įsitraukti į esporto arbitražo lažybas, tuomet esate tinkamoje vietoje. Čia yra viskas, ką reikia žinoti apie esporto arbitražo lažybas.

Kas yra Esporto arbitražo lažybos?

Kas yra Esporto arbitražo lažybos?

Arbitražinis esporto lažybos yra vienas iš pelningiausių lažybų būdų. Patyrę lošėjai naudojasi arbitražu lažybos dėl esporto renginių garantuoti savo pelną ir užtikrinti, kad jų statymas būtų šimtaprocentinis nerizikingas.

Kas yra arbitražas

Pirmiausia pabandykime apibrėžti arbitražo terminą. Arbitražas yra tada, kai žmonės naudojasi kainų skirtumais įvairiose rinkose. Produktų kainos ne visose pasaulio vietose vienodos. Skirtingose rinkose, pavyzdžiui, Azijos ar Australijos rinkose, yra skirtingos to paties produkto kainos.

Pavyzdžiui, tarkime, kad tam tikras gatavas produktas Kinijos rinkoje kainuoja 50 USD, o tas pats produktas – 200 USD Amerikos rinkoje. Šiuo kainų skirtumu galima pasinaudoti perkant jį iš pigesnės rinkos ir parduodant brangioje rinkoje.

Kas yra Esporto arbitražo lažybos?
Viskas apie „Arbitrage Esports Betting“

Viskas apie „Arbitrage Esports Betting“

Esporto arbitražo lažybos yra technika, kuria pasinaudoja lošėjai skirtingi šansai skirtingose internetinėse lažybų svetainėse, kad garantuotumėte pelną, nepaisant rezultato.

Bukmekeriai paprastai turi panašius koeficientus esporto renginiams. Pvz., jei populiari komanda kovos prieš varžovą, visi lažybų organizatoriai manys, kad mažesnė komanda turi mažą šansą laimėti. Tačiau kartais lažybų tarpininkai nesutaria vieni su kitais dėl esporto renginio rezultatų, o tai sukuria arbitražo galimybę.

Pavyzdžiui, tarkime, kad lažybų tarpininkas A mano, kad A komanda turi mažesnę tikimybę laimėti, o koeficientas yra 2,04, kad komanda A laimės. Kita vertus, lažybų tarpininkas B mano, kad komanda B yra mažesnė tikimybė laimėti tame pačiame renginyje ir turi koeficientą 2,08, kad komanda A laimėtų.

Jei statysite 100 USD už abu šiuos rezultatus, jums garantuojama daugiau nei 200 USD grąža, o daugiau nei 200 USD yra jūsų pelnas.

Viskas apie „Arbitrage Esports Betting“
Kaip naudotis Esports arbitražo lažybomis?

Kaip naudotis Esports arbitražo lažybomis?

Norėdami pasinaudoti arbitražo lažybomis, pirmiausia turėsite rasti du internetinis esporto bukletas kurie nesutinka su konkrečiu rezultatu.

Pavyzdžiui, tarkime, kad vyksta esporto rungtynės tarp A ir B komandų. Buklys A turi 2,09 koeficientą A komandai ir 1,90 B komandai. Tam pačiam renginiui Buklys B koeficientas yra 1,88 A komandai ir 2,11 komandai B. Abu lažybininkai nesutaria, kas laimės.

Suradę tokius koeficientus, pasirinkite rezultatą su didžiausiu koeficientu iš abiejų Bukžerių ir atlikite statymus. Tokiu atveju jūs statysite už komandą A bukleto A su koeficientu 2,09. Taip pat statysite už B komandą „Bookie B“ su koeficientu 2,11.

Šiame pavyzdyje aišku, kad jei statysite 100 USD už abu rezultatus, mainais gausite 209 USD arba 211 USD. Taigi, jūs gausite 9 USD arba 11 USD garantuotą grąžą.

Jums gali kilti klausimas, ar yra būdas pasinaudoti arbitražo esporto lažybomis ir gauti tą pačią grąžą, o ne 9 USD ir 11 USD. Na, yra būdas, ir tam jums reikia išmokti kai kuriuos skaičiavimus, paaiškintus vėlesniuose skyriuose.

Kaip naudotis Esports arbitražo lažybomis?
Esports arbitražo lažybų patarimai ir gudrybės

Esports arbitražo lažybų patarimai ir gudrybės

Prieš paaiškindami, kokius skaičiavimus reikia naudoti arbitražo lažybose, pateikiame keletą patarimų, kuriuos galite naudoti norėdami gauti geresnių rezultatų bandydami arbitražines esporto lažybas.

 • Pasirinkite statymus tik su dviem galimais rezultatais: Viskas gali tapti pernelyg sudėtinga, jei bandysite naudoti arbitražinį lažybas dėl statymų, kurių baigtys yra daugiau nei dvi. Daugeliu atvejų arbitražas neįmanomas, kai yra daugiau nei du rezultatai. Taigi, nebent esate ekspertas, neturėtumėte išbandyti arbitražo lažybų už statymus su daugiau nei dviem baigtimis.
 • Dar kartą patikrinkite savo skaičiavimus: Naudodami arbitražo lažybas atliksite kelis skaičiavimus. Jei kuris nors iš šių skaičiavimų yra neteisingas arba juose yra klaidų, arbitražas gali neveikti. Taip pat galite prarasti daug pinigų. Gera idėja visada dar kartą patikrinti visus savo skaičiavimus ir įsitikinti, kad klaidų nėra.
 • Išmokite greitai perjungti Bookamekrs: Bukmekeriai nuolat atnaujina savo šansus ir niekada negali žinoti, kada atsiranda arbitražo galimybė. Turėtumėte sugebėti greitai ir efektyviai pereiti nuo vieno lažybų tarpininko prie kito.
Esports arbitražo lažybų patarimai ir gudrybės
Arbitražo lažybų skaičiavimas

Arbitražo lažybų skaičiavimas

Yra du pagrindiniai dalykai, kuriuos turite apskaičiuoti naudodamiesi arbitražo esporto lažybomis. Pirmas dalykas yra arbitražo procentas, kuris nustato, ar koeficientai taikomi arbitražo lažyboms. Kitas dalykas yra statoma suma, tai yra sumos, kurias turite pastatyti už kiekvieną rezultatą, kad garantuotumėte panašų pelną.

Arbitražo procentų skaičiavimas

Norėdami patikrinti, ar šansai leidžia arbitražą, turite paimti didžiausius koeficientus iš abiejų lažybų organizatorių, padalyti juos iš vieneto, sudėti ir tada padalyti sumą iš 100. Jei atsakymas yra mažesnis nei 100, tuomet turite arbitražą. Šis skaičius vadinamas arbitražo procentine dalimi.

Aukščiau pateikto pavyzdžio skaičiavimai yra tokie:

(1/2,09 + 1/2,11) x 100 = 95,24.

Arbitražo statymo apskaičiavimas

Galite apskaičiuoti sumą, kurią turite pastatyti, kad gautumėte panašią grąžą, padalydami koeficientą iš 1, padaugindami jį iš 100, tada padaugindami iš bendros statymo sumos ir padauginę iš arbitražo procento.

Jei aukščiau pateiktame pavyzdyje turite iš viso statyti 200 USD, jūsų skaičiavimai būtų tokie:

 • ((1/2,09) x 100) x 200) / 95,24 = 100,48
 • ((1/2,11) x 100) x 200) / 95,24 = 99,52

Taigi, jums reikia statyti 100,48 USD už rezultatą, kurio koeficientas yra 2,09, ir 99,52 USD už rezultatą, kurio koeficientas yra 2,11. Tokiu būdu gausite apie 10 USD garantuotą grąžą.

Arbitražo lažybų skaičiavimas
Esports arbitražo lažybos žingsnis po žingsnio

Esports arbitražo lažybos žingsnis po žingsnio

Kad padėtų jums geriau suprasti, kaip patys galite naudoti arbitražines lažybas esporto renginiuose, pateikiame nuoseklų esporto arbitražo lažybų vadovą.

 • 1 žingsnis: Raskite du lažybų tarpininkus, kurie nesutaria dėl konkretaus esporto įvykio rezultato. Įsitikinkite, kad yra tik du šio statymo rezultatai.
 • 2 žingsnis: Išsirinkite rezultatą su didžiausiais abiejų lažybų tarpininkų koeficientais. Įsitikinkite, kad rezultatas nėra toks pat, kitaip tai reikštų, kad abu lažybų organizatoriai sutinka.
 • 3 veiksmas: Apskaičiuokite bendrą arbitražo procentą ir įsitikinkite, kad jis yra mažesnis nei 100. Jei jis didesnis nei 100, arbitražas negalimas.
 • 4 veiksmas: Nuspręskite, kiek iš viso pinigų norite panaudoti arbitražo statymui.
 • 5 veiksmas: Norėdami apskaičiuoti sumą, kurią turite pastatyti už kiekvieną statymą, naudokite bendrą pinigų sumą, kurią norite statyti, abiejų baigčių šansus ir aukščiau paminėtą formulę.
 • 6 veiksmas: Palaukite, kol lažybos bus baigtos, ir mėgaukitės savo laimėjimais.
Esports arbitražo lažybos žingsnis po žingsnio