Team MVP

„Team MVP“ yra garsi Pietų Korėjos sporto komanda, turinti „Overwatch“, „Counter-Strike: Global Offensive“, „Player Unknown's Battlegrounds“ ir „League of Legends“ sąrašus. Komandos MVP anksčiau rengė Dota 2, Heroes of the Storm ir StarCraft II turnyrus. MVP komanda Competition of Legends anksčiau varžėsi Division of Legends Champions Korea (LCK), Pietų Korėjos aukščiausioje profesionalų lygoje, o 2018 m. pabaigoje buvo iškritusi į Challengers Korea lygą (CK).

Komanda buvo pirmoji Korėjos komanda, kuri pateko į tarptautinį IV atkrintamųjų varžybų pirmąjį etapą. Komanda pralaimėjo Team Liquid po to, kai įveikė Virtus.pro. Nepaisant to, kad turnyre yra vienintelė Pietų Korėjos Dota 2 komanda, jų dalyvavimas Sietle paskatino tiesioginę SpoTV transliaciją su auditorija.

Team MVP
Komandos MVP žaidėjai

Komandos MVP žaidėjai

Dota 2

2013 metais prie komandos prisijungė Jimmy' DeMoN' Ho (JAV). TI4 komandą 2014 m. sudarė Pietų Korėjos Park Tae-won slapyvardžiu March, Kim Seon-yeob slapyvardžiu QO ir Lee Sang-don slapyvardžiu Forev. Kiti žaidėjai sąraše buvo Lee 'Reisen' Jun-Yeong ir Lee Seung-gon slapyvardžiu Heen. Tais pačiais metais komandą paliko du žaidėjai. Tai buvo Kim 'DuBu' Doo-young ir Jung Har slapyvardžiu Solara, abu korėjiečiai.

2015 m. TI5 komanda buvo papildyta naujais žaidėjais, kurie pakeis išėjusius. Damien' kpii' Chok (Australija) prisijungė prie komandos kartu su Wong Jeng Yih slapyvardžiu NutZ (Singapūras). Kitais metais Pyo No-a slapyvardis MP buvo įtrauktas į sąrašą. Kim Tae-sung, slapyvardžiu Velo, prie komandos prisijungė 2016 m. Komanda išsivystė į vieną iš geriausios pasaulio esporto komandos. Deja, MVP Phoenix buvo išformuotas 2017 m.

Counter-Strike: Global Offensive

Kalbant apie CS:GO, iširusią komandą daugiausia sudarė pietų korėjiečiai. Lee Hyun-pyo slapyvardžiu Xign, Kim' HSK' Hae-sung, Jeon Jung-Hyeon slapyvardžiu rindA. Kiti buvo Kwon' Argency' Soon-woo ir Jung Soo-Yong slapyvardžiu kAyle. Komandos treneris Ronaldas Rambo Kimas buvo iš JAV.

Komandoje taip pat yra kitų žaidėjų, tokių kaip Ahn Ho-kyeong slapyvardžiu Timon, Nam Hyeong-Ju slapyvardžiu Sound, Park' zwff' Min-Seok ir Pyeon Seon-ho slapyvardžiu Termi, kuris buvo treneris. Kim Kee-Suk, slapyvardžiu suckle, taip pat buvo žymus laikinas komandos MVP atstovas.

Legendų lygos

The Legendų lygos Sąrašą daugiausia sudarė Pietų Korėjos gyventojai, tokie kaip Park SU-Hyeon slapyvardžiu Beware, Kim Byeong-jun slapyvardžiu Morka ir Kim Seon-Gyu slapyvardžiu Crow. Kiti žaidėjai sąraše buvo Cho' Motive' Se-hee, Kim Jae-jin slapyvardžiu Neulbo, Seo 'Garden' Jeong-won ir Lee Ho-Seong slapyvardžiu Edge. Kim Kyu-Seok ir Kim' Iffy' Hyeon-jun taip pat buvo MVP LoL sąraše.

2015 metais prie komandos prisijungė penki žaidėjai. Kang 'ADD' Geon-mo, Oh Hyun-sik slapyvardžiu MaHa ir An Jun-hyeong slapyvardžiu Ian. Na Woo-Hyung slapyvardžiu Pilotas ir Jeong' Max' Jong-bin buvo likę sąrašo nariai, visi Pietų Korėjos gyventojai. Cha In-Myeong slapyvardžiu ChaResh ir Lee Jong-won slapyvardžiu Saroo buvo MVP komandos nariai.

Komandos MVP žaidėjai
Komandos MVP stipriausios rungtynės

Komandos MVP stipriausios rungtynės

Dota 2

Rugsėjo 1 d. JeeF prisijungė prie komandos vadovo pareigų. MVP sukūrė antrąją Dota 2 komanda kitą mėnesį, pavadinta MVP Phoenix, lapkričio 21 d. Tą patį mėnesį MVP Phoenix įtraukė į savo sąrašą American DeMoN. Gruodžio mėnesį DeMoN paliko komandą po to, kai laimėjo NSL 2 sezoną.

2014 m. vasario mėn. MVP Phoenix komanda žaidė KDL 1 sezone, o DuBu žaidė komandoje. Gegužės mėn. Finiksas sėkmingai užsitarnavo vietą „The International 4“, užėmęs antrąją vietą TI4 Pietryčių Azijos atrankos varžybose. 2015 m. komandoje buvo daug veiklos. Vasario mėnesį Finikso komanda buvo padalinta, o Heenas ir Forevas persikėlė į MVP Hot6ix. Febby ir Kpii prisijungė prie MVP Phoenix, kad užpildytų laisvas vietas. Kovo mėnesį „Reisen“ tapo neaktyvus ir jį pakeitė „NutZ“.

Counter-Strike: Global Offensive

Komanda sėkmingai dalyvavo įvairiuose turnyruose iki jos iširimo 2020 m. Komandos MVP nokautavo ALPHA_Raudonoji komanda siekia laimėti Cobx Masters 2 etapą. Jie taip pat įveikė NASR_„eSports“ eXTREMESLAND ZOWIE Asia CS: GO 2018 finale. 2018 m. „ZOTAC Cup Masters“ komandos MVP esporto komandos finale įveikė „Signature Gaming“.

Komandos MVP stipriausios rungtynės
Kodėl komandos MVP populiarus?

Kodėl komandos MVP populiarus?

Pietų Korėjos kelių žaidimų komandą daugiausia sudarė žaidėjai iš MVP klano. Komanda startavo kaip StarCraft II komanda 2010 m. pabaigoje. GSL progresuojant komandos MVP į Dota 2 sceną pateko 2013 m. rugsėjį. Tą pačią dieną komandos MVP StarCraft II komanda paliko eSports organizaciją ir prisijungė prie KeSPA. MVP komanda savo Twitter ir Facebook paskyrose turi tūkstančius sekėjų.

Kodėl populiaru lažintis dėl komandos MVP?

Komandos MVP rungtyniavo įvairūs esportiniai žaidimai, kuris lošėjams suteikė daugybę lažybų galimybių. Geriausios komandos MVP lažybų svetainės žaidėjams siūlė konkurencingus koeficientus dabartinėms ir būsimoms komandos žaidimams.

Komandos MVP Dota turėjo keletą puikių sezonų ir neįtikėtinų laimėjimų daugelyje esporto kategorijų. Jie buvo laikomi viena sėkmingiausių esporto organizacijų Dota 2 ir CS: GO didžiuosiuose turnyruose. Jų bėgimas at Tarptautinė turnyrai padėjo Team MVP suburti naujų gerbėjų ir taip išpopuliarėti.

Kodėl komandos MVP populiarus?
Komandos MVP apdovanojimai ir rezultatai

Komandos MVP apdovanojimai ir rezultatai

Dota 2

Komanda buvo labai sėkminga įvairiose varžybose, kuriose laimėjo daugiau nei 2 000 000 USD prizų. Komanda turėjo didžiulę sėkmę „The International 2016“ ir „The International 2015“ turnyruose. Komandos MVP užėmė šeštąją ir septintąją vietą, atitinkamai 934 761 USD ir 829 333 USD kiekviename turnyre. Komanda taip pat laimėjo 255 000 USD už ketvirtą vietą „The Shanghai Major 2016“ ir 202 500 USD už šeštąją vietą „The Manila Major 2016“.

Komanda MVP laimėjo keletą turnyrų, įskaitant Pro Gamer League 2016- Summer ir WePlay Dota 2 League Season 3. Jie taip pat laimėjo Dota Pit League 4 sezoną ir World Cyber Arena 2015 -SEA Pro kvalifikaciją ir Korea Dota League 3 sezoną. Komandos MVP pirmasis reikšmingas laimėjo Nexon Sponsorship LEAGUE 2 sezoną, kur jie laimėjo konkursą ir uždirbo 75 605 USD.

Counter-Strike: Global Offensive

Komandos MVP komanda „Counter-Strike“ laimėjo keletą turnyrų, tokių kaip „Cobx Masters Phase 2“, kur laimėjo 60 706 USD. Jie taip pat laimėjo eXTREMESLAND ZOWIE Asia CS: GO 2018 ir ZOTAC Cup Masters 2018- Asia. Atitinkamuose turnyruose jie uždirbo 40 000 ir 10 000 USD. Laimėjęs CS: GO Asia Summit, MVP uždirbo 30 000 USD.

2018 m. „ZOTAC Cup Masters“ turnyre MVP už ketvirtą vietą surinko 20 000 USD. Jie laimėjo panašų prizą, užėmę keturioliktą vietą ESL Pro lygos 7 sezono finale. Komandos MVP du kartus užėmė antrąją vietą 2018 m., du kartus WESG 2017 Asia Pacific Finals ir ZEN Esports Network League 2017- Finals uždirbo 20 000 USD ir 6 859 USD.

Overwatch

The Overwatch komandai nepasisekė kaip CS: GO ir Dota 2. Jie užėmė šeštąją vietą „Overwatch Contenders 2018“ 3 sezone: Korea ir aštuntą „Overwatch Contenders 2019“ 1 sezone: Korea. Dvejose varžybose MVP komanda laimėjo atitinkamai 14 419 ir 11 600 USD. Komandos MVP laimėjo 14 162 USD „Overwatch CONTENDERS 2018“ 2 sezone: Korėja.

Legendų lygos

Komanda neturėjo didžiulės sėkmės kaip Dota 2 komandai. Jie užėmė antrąją vietą „Rift Rivals 2017“: LCK vs. LPL vs. LMS, kur laimėjo 10 000 USD. Jie taip pat laimėjo 17 596 USD už ketvirtą vietą 2017 m. LCK pavasarį. Dar viena reikšminga sėkmė buvo 2016 m. LCK vasarą, kur jie uždirbo 9 040 USD už finišą šeštoje vietoje, o 2018 m. LCK pavasarį jie užėmė devintą vietą ir uždirbo 9 348 USD.

PUBG

The PUBG padalinys taip pat nebuvo labai sėkmingas. Jie užėmė trečią vietą PUBG Warfare Masters 2018- pilotiniame sezone ir uždirbo 11 221 USD prizą. Komandos MVP užėmė antrą vietą AfreecaTV PUBG lygos pilotiniame sezone, kur laimėjo 18 630 USD.

Komandos MVP apdovanojimai ir rezultatai
Geriausi ir populiariausi komandos MVP žaidėjai

Geriausi ir populiariausi komandos MVP žaidėjai

DuBu

Kim Doo-young yra Pietų Korėjos Dota 2 žaidėjas, žaidęs už komandos MVP. Jis padėjo komandai laimėti Pro Gamer League 2016- Summer, WePlay Dota 2 League Season 3 ir Dota Pit League Season 4. DuBu yra populiarus žaidėjas, kurio socialiniuose tinkluose, įskaitant Twitch, yra daugiau nei 100 000 sekėjų.

Stax

Oficialiai žinomas kaip Kim Gu-taek, žaidėjas yra išėjęs į pensiją „Counter-Strike“ profesionalas. Žaidėjas turi tūkstančius sekėjų per socialinės žiniasklaidos puslapius. Pietų korėjietis yra gerai žinomas dėl savo šautuvo vaidmens, kur jis laimėjo apytiksliai 23 000 USD. Staxas turi daugiau nei dvidešimt devynis sekėjus savo „Twitch“ profilyje ir tūkstančius sekėjų „Instagram“ ir „Twitter“.

Kim Kyu-Seok

Tai Pietų Korėjos „League of Legends“ žaidėjas ir treneris. Jis gerai žinomas dėl savo džiunglių vaidmens ir alternatyvių ID; Revenger arba Yondu.

QO

Kim Sun Yeob yra Dota 2 žaidėjas iš Pietų Korėjos ir Australijos. Kai jis buvo Australijoje, mokydamasis žaidimo QO žaidė DotA savo malonumui po rankena RoastedKimchi. Kai buvo išleistas žaidimo tęsinys Dota 2, jis žaidė toliau. 2017 m. sausį jis pasitraukė iš komandos MVP likus kelioms dienoms iki jos išmontavimo.

Motyvas

„League of Legends“ žaidėjas oficialiai žinomas kaip Cho Se-hee. Žaidėjas yra gerai žinomas dėl savo palaikymo vaidmens. Motive prie komandos MVP prisijungė 2018 m. balandžio mėn., o paliko kitų metų gruodį.

Geriausi ir populiariausi komandos MVP žaidėjai
Kur ir kaip statyti už komandos MVP

Kur ir kaip statyti už komandos MVP

Žaidėjai gali matyti komandos MVP komandos koeficientus Unibet, ArcaneBet, 1xBet ir Betwinner. Komandos MVP renginius taip pat galima rasti GGBet, Pixel.bet, Casumo ir 22BET, tarp geriausios esporto lažybų svetainės. Šios svetainės siūlo įvairias esporto turnyrų rinkas, tačiau žaidėjas visada turi jas palyginti ir pasirinkti tinkamiausią variantą.

Lažybų strategija už komandos MVP

Svarbus papildomas bet kurios geriausios esporto komandos ir jų žaidėjų tyrimas. Žaidėjai gali aptikti naudingas lažybų galimybes rinkdami gerus duomenis apie dabartinę komandos formą ir pagrindinius žaidėjus.

Kita vertus, komandos MVP turės didelį pranašumą dvikovose, vykstančiose daugumoje įvykių. Jie beveik visada yra aiškūs favoritai, ypač kai žaidžia „Dota 2“ ir „CSGO“. Kadaise jie buvo viena populiariausių esporto komandų Dota 2 turnyruose. Komandos MVP neseniai iškovojo šešias pergales dideli turnyrai, įskaitant „The International 2017“, už 934 761 USD. Tai, be jokios abejonės, yra geriausios el. sporto komandos pasaulyje, už kurias galima lažintis geriausiose esporto lažybų svetainėse.

Kur ir kaip statyti už komandos MVP