Fnatic

Team Fnatic, dar žinoma kaip FNC, yra profesionali esporto apranga. Tai yra viena geriausių sporto komandų konkurencinių elektroninių sporto lažybų istorijoje. Per pastaruosius kelerius metus organizacija eksponentiškai išaugo ir pelnė vietą tarp populiariausių esporto komandų sąrašo. Be populiarumo renginiuose, „Fnatic“ yra mėgstamiausia tarp esporto lažybų entuziastų. Prekės ženklas taip pat gali pasigirti profesionalių žaidimų įrangos linija, įskaitant klaviatūras, peles, ausines, kilimėlius ir kt.

„Team Fnatic“ 2004 m. įkūrė austrų esporto verslininkas Samas Mathewsas, kartu su jo motina Ann Mathews. Komanda, kurios būstinė yra Londone, taip pat turi bazes Berlyne, Taivane, Kvala Lumpūre, Belgrade ir Tokijuje.

Fnatic
Apie „Fnatic Esports“

Apie „Fnatic Esports“

Įmonei vadovauja Samas Mathewsas kaip valdybos pirmininkas, o Wouteris Sleijffersas yra generalinis direktorius. Kita vertus, buvusi „Fnatic CS: GO“ žvaigždė Patrikas „cArn“ Sättermonas 2012 m. tapo vyriausiuoju žaidimų vadovu.

Per daugelį metų „Team Fnatic“ pasitelkė strategines partnerystes, siekdama sustiprinti savo prekės ženklą, kurdama el. sporto legendas, „eSports“ profesionalią įrangą ir įtvirtindama el. sporto kultūrą visame pasaulyje. Bendrovė bendradarbiauja su kitais geriausiais prekių ženklais, įskaitant AMD, Hisense, OnePlus, Twitch, BMW, LeTou, PCSpecialist, Monster Energy ir Jack Link's. Anksčiau FNC taip pat rėmė SteelSeries ir net MSI.

Nors prieš du dešimtmečius ji pradėjo veikti kaip mažas prekės ženklas, „Team Fnatic“ yra viena vertingiausių esporto komandų. 2020 m. „Forbes“ ataskaitoje buvo apskaičiuota, kad jos vertė siekia apie 120 mln. USD, kasmet generuojant apie 16 mln.

„Fnatic eSports“

Šiandien „Team Fnatic“ yra kelių divizijų eSporto komanda, dalyvaujanti daugiau nei septyniuose divizionuose. Iki šiol organizacija uždirbo daugiau nei 17 mln. USD ir jai priklauso 3-ios žiūrimiausios Vakarų esporto komandos 2020 m. rekordas. Socialinėje žiniasklaidoje turinti daugiau nei 33 mln.

FNC įsitraukė į aktyvų eSportą 2006 m., kai įsigijo World of Warcraft (WoW) komandą. Sąraše buvo Vo0, TooGood ir Ztrider, trys geriausi žaidėjai tuo metu. Trijulė puikiai pasirodė visose aukščiausios klasės varžybose ir iškovojo tris titulus. Kitais metais „Fnatic“ subūrė „DotA“ komandą ir greitai tapo vienu sparčiausiai augančių eSports prekių ženklų, įtraukdama kelis kitus geriausiai įvertintus esporto padalinius.

Apie „Fnatic Esports“
„Team Fnatic“ geriausi esporto skyriai

„Team Fnatic“ geriausi esporto skyriai

Kaip minėta pirmiau, „Team Fnatic“ dalyvauja keliuose „eSports“ padaliniuose, apimančiuose įvairius žanrus, tokius kaip kelių žaidėjų internetinė mūšio arena (MOBA), strateginiai žaidimai ir šaudymo žaidimai. Žemiau pateikiamas dabartinių divizijų, kuriuose dalyvauja ši komanda, sąrašas ir dabartiniai sąrašai.

  • Legendų lygos – Martinas „Wunder“ Nordahlas Hansenas, Iván „Razork“ Martín Díaz, Marek „Humanoid“ Brázda, Elias „Upset“ Lipp, Zdravets „Hylissang“ Iliev Galabov ir Yasin „Nisqy“ Dinçer.
  • CS: EIK - Freddy "KRIMZ" Johansson, Ludvig "Brollan" Brolin, Owen "Smooya" Butterfield, Alexander "ALEX" McMeekin ir William "Mezii" Merriman.
  • Valorantiškas - Jamesas "Mistic" Orfila, Jake'as "Boaster" Howlettas, Nikita "Derke" Sirmitev, Martin "Magnum" Peňkov ir Andrew "BraveAF" Gorchakovas.
  • Dota 2 - Ng "ChYuan" Kee Chyuan, Marc Polo Luis "Raven" Fausto, Djardel Jicko B. "DJ" Mampusti, Anucha "Jabz" Jirawong ir Kam "Moon" Boon Seng.
  • Rainbow Six: Siege – Etienne'as „Mag“ Rousseau, Jasonas „Lusty“ Chenas ir Patrickas „MentalistC“ Fanas.
  • Halo – Torezas „Envore'as“ Broylesas, Juliano „Sceptify“ Sadiku, Chase'as „SuperCC“ Cavuto ir Joey „Juziro“ Bartholomay.
  • FIFA - Diogo "Diogo" Mendesas ir Donovanas "Tekkz" Hunt.

Viršuje pateikiami šiuo metu aktyvūs sąrašai. Anksčiau esporto organizacija turėjo Clash Royale, Smite, ShootMania Storm, PUBG ir Heroes of the Storm sąrašus.

„Team Fnatic“ geriausi esporto skyriai
Kodėl komanda Fnatic yra populiari esporto lažybose?

Kodėl komanda Fnatic yra populiari esporto lažybose?

Esporto lažybos yra viena iš greičiausiai augančių internetinių lošimų rinkų. Lygiai taip pat geriausiai vertinamos futbolo komandos, tokios kaip Miuncheno „Bayern“ ir „Manchester City“, yra futbolo lažybų favoritės, taip pat „Teal Fnatic“ yra populiari esporto lažybų srityje.

Dominavimas esporte

Pagrindinė priežastis, dėl kurios dauguma žaidėjų mėgsta lažintis dėl Team Fnatic, yra ta, kad tai vargu ar nuvilia. Tai viena sėkmingiausių esporto organizacijų istorijoje. Įdomu tai, kad „Fat Company“ buvo paskelbta novatoriškiausia 2021 m. žaidimų kompanija. Lažėjai ieško geriausių komandų, galinčių gauti pelną; Team Fnatic yra tokia įmonė.

Kelių divizionų esporto komanda

Team Fnatic yra kelių divizionų eSporto komanda, todėl ji tinka visiems lažybų entuziastams, nesvarbu, ar jie užsiima strateginiais žaidimais, šaudymo žaidimais ar sporto modeliavimu. Komanda taip pat dalyvauja visose varžybiniai turnyrai, įskaitant aukščiausio lygio įvykius, todėl žaidėjai turi daug lažybų rinkų.

Dafabet partnerystė

Be dominavimo el. sporto srityje ir to, kad tai yra kelių divizionų komanda, didžiulis rėmimas taip pat turėjo įtakos eksponentiniam Team Fnatic populiarumo augimui geriausios esporto lažybų svetainės. 2015 m. „Team FNC“ bendradarbiavo su žinomu lažybų tarpininku „Dafabet“, sudarydama daugiametį susitarimą. Ši partnerystė pastūmėjo „Fnatic“ į didžiulę „Dafabet“ žaidėjų bazę.

„Fnatic“ taip pat turi daug duomenų, padedančių žaidėjams įvertinti komandos jėgą. Visi pastarųjų turnyrų rezultatai pateikiami oficialioje komandos svetainėje.

Kodėl komanda Fnatic yra populiari esporto lažybose?
Geriausi Fnatic žaidėjai

Geriausi Fnatic žaidėjai

Kaip viena geriausių esporto komandų, Team Fnatic pritraukia tik geriausius žaidėjus. Komanda nuolat užsiima perkėlimais, veržiasi į kitas komandas, siekdama surasti naujų talentų. Šiandien „Team Fnatic“ turi keletą žaidėjų, kurie paliko pėdsaką esporto pramonėje.

Žemiau yra keletas geriausių „Fnatic“ žaidėjų, kuriuos reikia žiūrėti.

  • 20-metis Donovanas „Tekkz“ Huntas neabejotinai yra vienas geriausių „Team Fnatic“ žaidėjų. FIFA profesionalus žaidėjas yra geriausias žaidime ir jau per trejus metus gali pasigirti 11 titulų. Tarp geidžiamiausių titulų yra 4 čempionatai, įskaitant eChampions League.
  • Kitas žinomas „Fnatic“ žaidėjas yra Krimzas, profesionalus švedų sportininkas, žaidžiantis „Team Fnatic“ komandos CS: GO šautuvu. Jis vertinamas kaip vienas nuosekliausių žaidėjų nuo tada, kai 2014–2016 m. pradėjo dominuoti scenoje su Olofu „olofmeisteriu“ Kajbjer Gustafssonr (dabar FaZe Clan). Šiandien jis išlieka pagrindiniu FNC.
  • Kiti verti paminėjimų yra Jasonas "Lusty" Chen (Rainbow Six Siege), Jamesas "Mistic" Orfila (Valorant), Torez "Envore" Broyles (Halo), Marc Polo Luis "Raven" Fausto (Dota 2), Martin "Wunder" Nordahl Hansenas (legendų lyga).
Geriausi Fnatic žaidėjai
„Fnatic“ komandos pasiekimai ir pagyrimai

„Fnatic“ komandos pasiekimai ir pagyrimai

2004 m. įkurta FNC yra viena seniausių eSporto komandų. Ji dalyvavo daugiau nei 990 turnyrų ir 2022 m. vasario mėn. uždirbo daugiau nei 17 mln. USD. Per visą „Team Fnatic“ kelionę komanda iškovojo keletą geriausių titulų ir pasiekė naujų rekordų.

7☓ LEC pavadinimai

Vienas didžiausių FNC laimėjimų buvo pasiektas Legendų lygos komanda, kuri trofėjų kabinete gali pasigirti 7 LEC titulais. Komanda laimėjo 1 sezono čempionatą, aplenkdama tokias komandas kaip „Against All Authority“, „Team SoloMid“ ir „Epik Gamer“ ir atsiėmė 50 000 USD prizą.

Kiti „Fnatic“ pavadinimai apima ES LCS 2018 m. vasara, EU LCS 2018 pavasaris, EU LCS 2015 vasara, EU LCS 2015 pavasaris, EU LCS 2014 pavasaris, EU LCS 2013 vasara ir EU LCS 2013 pavasaris

3☓ Pasaulio puolimo pagrindai

„Fnatic“ taip pat dominuoja CS: EIK, supakuojant 3 pasaulinius puolimo pagrindus. Pirmasis pasirodė per Dreamhack Winter 2013. FNC nugalėjo pižamos „Ninjas“ ir grįžo namo su 100 000 USD prizu šiame finale. Antrosios pagrindinės varžybos buvo surengtos per ESL One Katowice 2015, penktosios pagrindinės, vykusios Katovicuose, Lenkijoje. Fnatic finale vėl atleido Ninjas su pižama ir parsivežė 100 000 USD vertės kačiuką šiame turnyre. „Team Fnatic“ nugalėjo „ESL One Cologne 2015“ Kelne, Vokietijoje, įveikusi „Team EnVyUs“.

„Fnatic“ taip pat laimėjo keletą kitų titulų, įskaitant „DreamHack Masters Malmö 2019“, „World Electronic Sports Games 2017“, „Intel Extreme Masters XII“ – Pasaulio čempionatas ir „Intel Extreme Masters X“ Pasaulio čempionatas.

2☓ Šeši meistrų titulai

Fnatic taip pat yra buitinis pavadinimas Tom Clancy's Rainbow Six Siege su dviem prestižiniais titulais. Pirmasis – Australijoje vykstantis „Six Masters 2018“. „Team Fnatic“ trijuose žemėlapiuose 2:1 įveikė NORA-Rengo ir laimėjo 10 636,34 USD, o antrosios vietos laimėtojai namo išvyko su 4 254,56 USD. Dar viena nuostabi pergalė buvo pasiekta per „Six Masters 2019“, kai komanda padėjo 0RGL3SS ir atsiėmė 13 473,39 USD prizą.

Be dviejų „Masters“ titulų, „Team Fnatic“ turi keletą kitų „Rainbow Six Siege“ titulų, įskaitant „Pro League“ 10 sezoną – Azijos ir Ramiojo vandenyno regioną: Australiją ir Naująją Zelandiją, „Six Invitational 2020“ – Azijos ir Ramiojo vandenyno regioną: Australiją ir Naująją Zelandiją bei „Pro League“ 11 sezoną – Australiją ir Naujoji Zelandija.

1☓ e. Čempionų lyga

„Fnatic“ komanda taip pat yra didelė lyderė FIFA. Komandos šaulys „Tekkz“ laimėjo „eChampions League 2020 Invitational“. Jam priklauso keli kiti titulai, įskaitant FIFA Global Series Rankings 2020 – Xbox One ir FUT 20 čempionų taurės I etapas – finalas.

„Fnatic“ komandos pasiekimai ir pagyrimai
Kaip lažintis „Fnatic“?

Kaip lažintis „Fnatic“?

Iš tiesų, „Fnatic“ yra viena sėkmingiausių eSporto komandų ir geriausia lažintis. Tačiau prieš pradedant reikia žinoti keletą dalykų.

Darbo pradžia

Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, yra ieškoti lažybų svetainės su esporto lažybų rinkomis visuose „Team Fnatic“ padaliniuose. Kai žaidėjai suranda eSporto lažybų svetainę, kitas dalykas yra patikrinti, ar ji turi galiojančią licenciją. Dauguma lažybų agentūrų savo licencijavimo informaciją rodys svetainėje arba programos poraštėje. Kitas aspektas yra lažybų rinkos ir koeficientai. Lošėjai turėtų įsitikinti, kad bukmedžio žaidimų pasirinkime yra tam tikros el. sporto šakos, dėl kurių jie nori lažintis. Šansai taip pat turėtų būti palankūs šansų palyginimo priemonėms. Galiausiai įvertinkite galimus įnešimo ir išėmimo būdus.

Paskutinis profesionalo patarimas – atidžiai sekite Team Fnatic, kad žinotumėte, kuriose komandose ji yra geriausia tuo konkrečiu momentu. Turėdami šias žinias, žaidėjai gali būti geriau pasirengę priimti pagrįstus lažybų sprendimus. „Fnatic“ svetainė yra puikus šaltinis norint sužinoti apie naujausius „Team Fnatic“ rezultatus kiekviename padalinyje.

Kaip lažintis „Fnatic“?

Vėliausios naujienos

Nindzės pižamos ir toliau dominuoja el. sporte
2022-07-21

Nindzės pižamos ir toliau dominuoja el. sporte

ZETA skyrius užsitikrino finalą Valorant čempionų turas „Masters“ Reikjaviko atkrintamųjų varžybų vieta su svarbia pergale du prieš vieną prieš „Ninjas“ pižamose. Abi komandos į atrankos rungtynes pateko turėdamos vieną prieš vieną rekordą grupių etape, laimėdamos „Fnatic“ ir pralaimėdamos DRX.