Premijos

Šiame el. sporto lažybų premijų vadove nuodugniai apžvelgiamos visos geriausios elektroninių sporto lažybų akcijos, kaip jos veikia ir, svarbiausia, kaip lažybininkai gali pretenduoti į jas ir jas panaudoti.

Nėra jokių abejonių, kad eSports lažybos ima viršų. Nors pramonė prieš pandemiją augo lėtai, tiesioginių rungtynių sustabdymas „Covid-19“ piko metu suteikė eSporto lažyboms naujos gyvybės. Šiandien eSporto lažybų pramonė klesti, ir kiekvienas lažybų tarpininkas nori gabalėlio pyrago – nuolat augančios eSporto lažybų paslaugų paklausos. Geriausiose eSporto lažybų svetainėse siūlomos pelningos akcijos, kitaip dar vadinamos lažybų premijomis.

Pinigų grąžinimo premija

Jei negalite rasti pinigų grąžinimo pasiūlymų savo pageidaujamoje eSport lažybų svetainėje, yra kitų strategijų, kurias galite naudoti norėdami rasti geriausią galimą pinigų grąžinimo premiją. Vienas iš būdų yra tiesiog ieškoti „Google“ pinigų grąžinimo premijų. Tai vienas iš patikimiausių būdų rasti premiją, kuri geriausiai atitinka jūsų poreikius. Tiesiog ieškokite frazių grynųjų pinigų grąžinimo premija, tada pasirinkite patikimą eSport lažybų svetainę, pvz., Betway, Betsson arba 1xBet, ir pageidaujamą el. sportą, jei toks yra.

Rodyti daugiau...
Lėšų įnešimo premija

Indėlių premijos yra patraukli reklama tiek nuolatiniams, tiek atsitiktiniams žaidėjams. Vis daugiau internetinių kazino pradėjo teikti lažybų pasiūlymus, kad pritrauktų naujų ir sugrįžtančių klientų. Yra daug depozito premijų, tačiau nemokami statymai be įnašo premijos pasirodė esąs populiarus pasirinkimas tarp lažybų auditorijos. 

Rodyti daugiau...
Premijos kodai

Lažybos dėl esporto yra palyginti naujas reiškinys, tačiau daugelis žmonių laimėjo dideles pinigų sumas lažindami žaidimuose – nuo Dota 2 ir League of Legends iki CS:GO ir Valorant. „eSports“ lažybų svetainės reklamos kodas, taip pat žinomas kaip reklamos kredito kodas, yra kodas, sudarytas iš raidžių arba skaitmenų, kurį žaidėjai gali įvesti lažybų svetainės reklamos laukelyje, kad gautų tam tikrą specialią paskatą. Lažybų tarpininkų reklaminį kodą paprastai naudoja lažybų tarpininkai kaip įsigijimo strategiją, padedančią pritraukti naujų klientų, ir gali padėti pradėti eSporto lažybas.

Rodyti daugiau...
Pasveikinimo premija

Esporto lažybų pasveikinimo premijos yra vienos iš geriausių reklamų, kurias žaidėjas gali gauti užsiregistravęs internetinėje esporto lažybų svetainėje. Šiame straipsnyje gilinamasi į šias premijas, siekiant nustatyti, kas tai yra, kaip jos veikia, kaip jas gauti ir dar daugiau. Kaip rodo pavadinimas, pasveikinimo premijos yra akcijos, kuriomis eSports lažybų organizatoriai naudojasi naujiems žaidėjams. Yra du pagrindiniai pasveikinimo premijų tipai; be depozito ir depozito premijos.

Rodyti daugiau...
No Deposit Bonus

Premijos be įnašo suteikia žaidėjams puikią galimybę žaisti eSporto lažybų svetainėje nepažeidžiant banko. Premija be depozito reiškia, kad žaidėjai paprastai gauna nemokamus sukimus lošimo automatuose arba piniginį atlygį. Taip pat yra premija be įnašo, kuri leidžia žaidėjams per ribotą laiką panaudoti nustatytą nemokamų pinigų sumą. Tokios premijos sukuriamos remiantis prielaida, kad žaidėjas užsiregistruoja svetainėje.

Rodyti daugiau...
Lojalumo Premija

Šiandienos eSporto lažybų svetainėse yra įvairių būdų apdovanoti atsidavusiems žaidėjams. Jei žaisite reguliariai, sporto lažybos kada nors pakvies jus į įvairias lojalumo programas. Prisijungę prie klubo, pradėsite kaupti taškus, kai užsiimate tam tikra veikla, pavyzdžiui, įnešate lėšų į savo sąskaitą. 

Rodyti daugiau...
Naujo žaidėjo premija

Esporto lažybų svetainės naudoja registracijos premijas, kad pritrauktų naujų klientų. Beveik visos geriausios esporto lažybų svetainės naujiems klientams suteiks nemenką pasveikinimo premiją. Tai pasiūlymai, suteikiantys jums papildomų lažybų lėšų, kurias galite naudoti statydami statymus už tokias esportas kaip Dota 2, CS:GO, FIFA, Rocket League, Hearthstone, League of Legends ir kt. 

Rodyti daugiau...
Nemokami Statymai

Nemokamas statymas yra statymas, kurio metu statymo nereikia mokėti. Atlikdami nemokamą statymą įgyjate galimybę laimėti neįdėjus pinigų į prizinį fondą. Tai vienas geriausių būdų pradedantiesiems pradėti lažintis. Tai garantuoja, kad jie niekada nepraras pradinės statymo ir bus patogiau lošti internete. Nemokami statymai taip pat leidžia jiems sekti savo lažybų eigą matydami, ar jie laimėjo, ar pralaimėjo kiekvieną lažybų dieną.

Rodyti daugiau...

No Wagering Bonus

Ką reikia žinoti apie esporto lažybų premiją

Ką reikia žinoti apie esporto lažybų premiją

Pirmiausia, esporto lažybų premijos yra akcijos, skirtos lošėjams, kurie mėgsta lažintis esporte. Dabar ar veikia esporto lažybų premijos? Ir jei taip, kodėl bukmeikis turėtų taip išdalinti pinigus?

Nors kai kurie priešininkai teigia, kad vaizdo žaidimų lažybų premijos nėra teisėtos, tiesa ta, kad premijos veikia. Taip, lažybų operatoriai dalija pinigus žaidėjams reklamuodami.

Daugumą lošėjų abejoja dėl lažybų atlygio yra tai, kad beveik neįmanoma įveikti griežtų lažybų limitų, kuriuos žymi premijos.

Tačiau, kaip atsargumo žodį, žaidėjai turi būti atsargūs dėl kai kurių nekokybiškų prekiautojų su netikromis premijomis. Bet bet koks licencijuotas ir reguliuojamas esporto lažybų svetainė siūlo teisėtas premijas. Taigi, kodėl lažybų agentūros žaidėjams siūlo lažybų akcijas?

Norint suprasti priežastį, pirmiausia svarbu pripažinti, kad internetinių lošimų sektoriuje yra didelė konkurencija. Yra tūkstančiai lažybų tarpininkų, siūlančių esporto lažybų rinkas.

Kaip ir bet kuris kitas verslas, esporto lažybų svetainių operatoriai turi paskatinti naujus žaidėjus ir, svarbiausia, išlaikyti esamus. Rinkodaros skyriai atideda biudžetą klientų įsigijimui ir išlaikymui. Tada šie pinigai išleidžiami žaidėjų premijoms siūlyti.

Ką reikia žinoti apie esporto lažybų premiją
Kaip veikia internetiniai esporto lažybų pasiūlymai?

Kaip veikia internetiniai esporto lažybų pasiūlymai?

Yra daugybė esporto lažybų premijų. Juos galima suskirstyti į dvi pagrindines kategorijas; premijos be užstato ir depozito premijos.

Esports be indėlių premijos

Geriausias atlygis, kurį siūlo esports lažybų agentūros, yra premija be depozito, dar žinoma kaip nemokami statymai. Kaip rodo pavadinimas, žaidėjams nereikia įnešti pinigų, kad galėtų pasinaudoti šiais pasiūlymais.

Naujiems žaidėjams kaip pasveikinimo premija siūloma be įnašo. Norėdami gauti šią dovaną, žaidėjai turi užsiregistruoti lažybų svetainėje ir užpildyti žaidėjų profilius. Be sveikinimo premijos be įnašo, žaidėjai gali mėgautis šiais įnašais vėliau savo lažybų kelionėje. Taip yra, jei tas konkretus elektroninio sporto lažybų tarpininkas neturi indėlių premijų.

Esporto indėlių premijos

Daugelyje svetainių nėra jokių indėlių premijų, tačiau bet kuris vertas esporto bukžeris nepraleis indėlio premijos. Jis išduodamas, kai naujas žaidėjas įkelia savo sąskaitą.

Pasveikinimo indėlio premija yra pati populiariausia ir pritaikyta naujiems žaidėjams. Priklausomai nuo lažybų tarpininko, lažybininkai gali reikalauti šios premijos per pirmąjį arba paskesnį įnašą. Be sveikinimo įnašo premijos, nėra jokių indėlių papildymo premijų, kurios apdovanoja žaidėjus per visą lažybų kelionę, kai jie toliau finansuoja savo sąskaitas.

Kaip reikalauti lažybų premijų

Esporto lažybų premijos gali būti suaktyvintos automatiškai, kai žaidėjas atitinka pasiūlymo reikalavimus. Kitos svetainės reikalauja, kad žaidėjai gautų atlygį naudodami kupono kodus.

Kaip veikia internetiniai esporto lažybų pasiūlymai?
Kaip naudotis esporto lažybų premijomis

Kaip naudotis esporto lažybų premijomis

Šiame segmente kreipkitės į ekspertus; išsami informacija apie tai, kaip rasti esporto lažybų premijas, kaip jas panaudoti, kai kurios strategijos ir, svarbiausia, diskusija apie lažybų reikalavimus.

Kur rasti esporto lažybų premijas

Beje, ne visose sporto lažybų svetainėse yra premijų. Atminkite, kad yra žaidėjų, kurie nenori viso sudėtingumo, kuris žymimas kartu su apdovanojimais.

Bet ką daryti žaidėjams, kurie nori padidinti savo bankrotą su indėlių premijomis arba išbandyti esporto lažybas nenaudodami savo pinigų? Na, šioje skiltyje dalijamasi keliais patarimais, kurių žaidėjams reikia norint gauti geriausias esporto lažybų reklamas.

Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, yra susipažinti su geriausių internetinių vaizdo žaidimų lažybų agentūrų rekomendacijomis. Tokiose svetainėse redaktoriai atlieka visą sunkų darbą. Jie sudaro geriausių esporto lažybų premijų sąrašus ir reguliariai juos atnaujina. Užuot gaišę daug laiko naršydami šimtus lažybų svetainių, pasikliaukite lengvai prieinama medžiaga.

Kitas būdas, kuriuo žaidėjai gali gauti geriausias esport lažybų tarpininkų premijas internetu, yra užsiprenumeruoti įspėjimus apie apdovanojimus ir pasiūlymus svetainėje ar svetainėse, kuriose jie yra užsiregistravę. Jie taip pat gali gauti naujausias akcijas apsilankę lažybų svetainės akcijų puslapyje. Čia skelbiamos visos esamos ir būsimos premijos.

Kaip naudotis esporto lažybų premijomis
Esporto lažybų premijų strategijos

Esporto lažybų premijų strategijos

Suradę premiją ir ją pareikalavę, lažybininkai turėtų galvoti apie strategiją, kaip įveikti namą. Dvi priežastys paaiškina, kodėl lažybininkams reikia strategijos.

Pirma, yra būtinų žinių apie premijas, kurių dauguma žaidėjų nesupranta. Naudodami daugumą lažybų akcijų, žaidėjai neatgauna savo statymo, kai laimi statymą su premijos pinigais.

Kitas dalykas, yra lažybų reikalavimai. Pradedantiesiems tai yra skaičius, kiek kartų lažybininkai turi žaisti, kad galėtų atsiimti laimėjimus, gautus iš premijos pinigų.

Dėl šių dviejų priežasčių lažybininkams sunku paversti premijinius pinigus tikrais pinigais, kai lažinasi už esportą naudojant premijinius pinigus. Tačiau pasirinkę tinkamą strategiją, žaidėjai gali padidinti savo šansus įveikti lažybų reikalavimus. Žemiau yra keletas strategijų, kurias žaidėjai gali naudoti norėdami turėti geresnes galimybes namuose.

Dideli šansai yra labai svarbūs

Atsižvelgiant į tai, kad daugumoje akcijų neapmokama, verčiau naudokite statymų premijas. Taip. Statyti žemesnio lygio žaidėjus yra rizikinga, tačiau ji turi gerą grąžą. Daug kartų didžiausios Europos komandos pralaimėjo varžovams. Žaidėjai gali pataikyti su premija, pasirinkdami tokius didelius, „šiek tiek nerealius“ šansus.

Arbitražo lažybos

Kita strategija, suteikianti žaidėjams pranašumą prieš griežtas premijų sąlygas arbitražo lažybos, populiarinamos kaip „arb“ lažybos. Arbitražo lažybose žaidėjai lažinasi dėl visų galimų rezultatų. Bet tada arbitražas tinka ne visiems. Tuo labiau, esport lažybininkai vengia šios praktikos.

Padalinkite premiją į mažesnius statymus

Atlygio pinigų padalijimas į mažesnius statymus taip pat gali padėti žaidėjams gauti papildomų pinigų. Taip yra ta prasme, kad žaidėjai gali lažintis už atskirus žaidimus ir greičiau įveikti lažybų reikalavimus, nei lažindami premiją už ilgą statymo kortelę.

Esporto lažybų premijų strategijos
Atsakingas lošimas

Atsakingas lošimas

Iš tiesų, esporto lažybų premijos yra nenugalimos ir dažnai sukelia problemų dėl lošimo. Pradedantiesiems probleminis lošimas, kitaip vadinamas kompulsiniu lošimu, iš esmės yra priklausomybė nuo lošimų. Kaip ir pačiuose esporto žaidimuose, yra didelė tikimybė, kad žaidėjai įsitrauks į lažybas. Be to, labai svarbu, kad žaidėjai imtųsi atsargumo priemonių.

Kad išvengtų problemų lošimo, lažybininkai pirmiausia turi nustatyti griežtą lažybų biudžetą ir niekada neviršyti nustatyto limito, kad ir kas bebūtų. Jie taip pat turėtų bet kokia kaina vengti nuostolių. Svarbu tai, kad lošėjai neturėtų pakeisti mokyklos ar dirbti esporto lažybomis. Jei žaidėjas įtaria, kad yra priklausomas, būtinas savęs pašalinimas ir pagalbos ieškojimas.

Atsakingas lošimas