Pareikškite teises į savo Esports Premijos kodai 2023

Lažybos dėl esporto yra palyginti naujas reiškinys, tačiau daugelis žmonių laimėjo dideles pinigų sumas lažindami žaidimuose – nuo Dota 2 ir League of Legends iki CS:GO ir Valorant. „eSports“ lažybų svetainės reklamos kodas, taip pat žinomas kaip reklamos kredito kodas, yra kodas, sudarytas iš raidžių arba skaitmenų, kurį žaidėjai gali įvesti lažybų svetainės reklamos laukelyje, kad gautų tam tikrą specialią paskatą. Lažybų tarpininkų reklaminį kodą paprastai naudoja lažybų tarpininkai kaip įsigijimo strategiją, padedančią pritraukti naujų klientų, ir gali padėti pradėti eSporto lažybas.

Pareikškite teises į savo Esports Premijos kodai 2023
Kur rasti reklamos kredito kodus esport lažybų svetainėseKaip veikia reklamos kredito kodaiNemokamų statymų patarimai ir gudrybėsAtsakingas lošimas
Kur rasti reklamos kredito kodus esport lažybų svetainėse

Kur rasti reklamos kredito kodus esport lažybų svetainėse

Daugelis lažybų svetainių aiškiai neskelbia reklamos kredito kodų savo svetainėse, tačiau yra būdų, kaip rasti geriausius galimus reklamos kredito kodus.

Vienas iš būdų yra tiesiog „Google“ naudoti pasirinktą lažybų svetainę kartu su žodžiais reklamos kodas. Tai vienas iš patikimiausių būdų, kaip rasti ieškomą reklamos kredito kodą. Taip pat galite įtraukti savo mėgstamą eSport į paieškos užklausą, kad gautumėte unikalių ir neįprastų reklamos kredito kodų.

Pavyzdžiui, „League of Legends“ gerbėjas naršytų „League of Legends Worlds Promo Code 1xBet“, kad surastų ieškomą reklaminį pasiūlymą. Nepamirškite naudoti reklamos kredito kodus tik iš patikimų ir saugių svetainių, pvz 1xBet, Betsson ir Betsafe, be kita ko.

Kur rasti reklamos kredito kodus esport lažybų svetainėse
Kaip veikia reklamos kredito kodai

Kaip veikia reklamos kredito kodai

„eSports“ lažybų reklamos kredito kodo gavimas yra tik pusė darbo; taip pat turite teisingai jį naudoti, kad gautumėte naudos. Tai nėra sudėtinga užduotis, tačiau tam reikia kelių etapų.

Kiekviena svetainė turi savo taisyklių ir kriterijų rinkinį, kurie nurodyti priemokų sąlygose. Labai svarbu perskaityti reklamos kredito kodo ar bet kurio kito taisykles ir sąlygas eSports premija tiesą sakant. Premijų sąlygose dažnai pateikiama svarbi informacija, pvz., leidžiami mokėjimo būdai, minimalūs šansai, dėl kurių turite statyti, lažybų reikalavimai ir pan. Ignoruokite juos rizikuodami.

Jei ieškote reklamos kredito kodo, dažniausiai būsite paraginti įvesti specialų arba unikalų kodą registracijos metu arba atliekant pirmąjį įnašą. Pavyzdžiui, jei turite „Worlds100“ reklamos kredito kodą, kurį norite įvesti, turite eiti į svetainę, prisiregistruoti kaip naujas žaidėjas ir įvesti „Worlds100“ nurodytoje srityje, kai paprašys reklamos kredito kodo.

Kitose reklamose greičiausiai reikės įvesti kodą dedant arba konkrečiame premijos puslapyje.

Kaip naudoti reklamos kredito kodus

Jūsų pasirinkta „eSports“ lažybų svetainė, o ne „eSport“, valdo, kaip išleidžiate a registracijos premija. Tačiau, atsižvelgiant į įsigyjamą tipą, yra el. sporto lažybų taktikos, kurios gali padėti išnaudoti visas reklamos kodo galimybes.

Kaip veikia reklamos kredito kodai
Nemokamų statymų patarimai ir gudrybės

Nemokamų statymų patarimai ir gudrybės

Jei reklamos kredito kodas skirtas indėlio atitikimo pasiūlymui, jis atitiks jūsų pirmąjį indėlį iki tam tikros sumos. Premijos kreditas paprastai įskaitomas į jūsų sąskaitą, kai įvykdote tam tikrus lažybų reikalavimus. Tai gali padėti paįvairinti statymus, nes suteikia papildomų lėšų.

Šios papildomos lėšos gali leisti lošti dėl komandų ar žaidėjų, dėl kurių įprastai nestatytumėte, arba netgi rizikuoti lažintis dėl mažesnių žaidėjų, siekiant didesnio pelno. Jei statymas laimi, jūs galite laimėti daug, bet jei pralaimite, išskaitomos tik jūsų premijos lėšos.

Jei turite nerizikingų statymų reklamos kredito kodą, galėsite pirmą kartą statyti platformoje ir uždirbti lažybų kreditą, lygų daliai arba visam pradiniam įnašui. Pavyzdžiui, 100 procentų nerizikingas statymas iki 250 USD klientui būtų apdovanotas 250 USD, kurie bus panaudoti vienam ar daugiau nemokamų statymų, jei jo pirmasis kvalifikuotas statymas yra nuostolis.

Tai gali padėti jums suprasti eSport, dėl kurio lažinate, ypač jei nesate naujokas eSport arba eSport lažybose apskritai. Nerizikingi statymai taip pat naudingi, jei tavo mėgstamiausia komanda žaidė keletą nestabilių žaidimų ir nežaidžia visa savo potencialu. Kai kurie reklamos kredito kodai skirti padidintiems statymams. Padidinti statymai yra panašūs į padidintus varžovo ar komandos koeficientus. Pavyzdžiui, galite susidurti su padidintu statymu žaidėjui, kuris padidina savo +200 iki +300, o tai padidina jūsų laimėjimą, jei jūsų statymas laimi.

Tai yra vieni geidžiamiausių reklamos kodų, ypač tarp patyrusių lažybų, kurie yra įsitikinę savo lažybų gabumais. Pavyzdžiui, kai kurie numatė, kad DAMWON Gaming nugalės EDG 2021 m. LoL Worlds. Tačiau jei patyręs lažybininkas tiki, kad EDG laimės, nors ir nėra laukiamas čempionas, reklamos kredito kodas su padidintu statymu už EDG būtų vyšnia. prognozuojamas pelnas.

Taip pat yra sezoninių arba konkretiems renginiams skirtų pasiūlymų, pvz., reklamos kredito kodai Call of Duty League, DreamHack renginiai, elektroninės sporto pasaulio taurės, „League of Legends“ pasaulio taurė, Fortnite taurė, ir taip toliau.

Šie reklamos kredito kodai idealiai tinka lažybininkams, kurie yra gerbėjai ir žiūri žaidimus prieš svarbius įvykius, nes jie gali atlikti protingus statymus pagal komandos ar asmens ankstesnį pasirodymą, formą ir būklę. Jiems šių įvykių reklamos kredito kodų gavimas yra neabejotinas būdas padidinti savo bankrotą.

Sezoniniai arba konkrečiam įvykiui skirti reklamos kodai yra ypač naudingi lažybų dalyviams, kurie tiesiog mėgsta lažintis dėl svarbiausių įvykių, net jei jie yra žaidimo naujokai. Šie kodai gali padėti jiems pradėti lažintis dėl šių el. sporto šakų, nes kai kurie reklaminiai kodai gali veikti kaip apsauginis tinklas, jei statymai žlunga.

Nemokamų statymų patarimai ir gudrybės
Atsakingas lošimas

Atsakingas lošimas

Laikykite azartinius lošimus tik kaip tam tikrą laisvalaikį. Turite būti pasirengę prarasti pinigus ir suprasti tuos praradimus kaip neišvengiamą žaidimo elementą. Tai neabejotinai teisingas būdas lošti.

Laukimas arba reikalavimas laimėti paprastai yra azartinių lošimų problemų priežastis. Kai šie žaidėjai pralaimi, jie gali būti nusivylę arba nervingi, todėl jie gali rizikuoti daugiau pinigų bandydami susigrąžinti savo nuostolius. Tai gali sukelti siaubingą domino efektą, kuris greitai išauga.

Atidėkite konkrečią pinigų sumą, kurią norite prarasti bet kuriuo metu. Jei nustatysite savo ribas ir jų laikysitės, turėtumėte turėti galimybę mėgautis azartiniais lošimais niekada nepatekdami į bėdą. Kontroliuokite laiką, kurį praleidžiate lošdami, taip pat ribokite išleidžiamų pinigų sumą. Azartiniai lošimai laisvalaikiu yra priimtini tol, kol galite tai sau leisti, tačiau jie neturėtų užvaldyti jūsų gyvenimo.

Nebijokite kreiptis į ką nors, jei žinote arba įtariate, kad lošimas tampa jūsų problema. Nėra ko gėdytis, o bandymas savarankiškai spręsti problemą yra bevaisis. Tam tikros grupės gali jums padėti, jei jums nepatogu spręsti savo sunkumus su draugais ar šeima.

Atsakingas lošimas