Giants Gaming

„Giants Gaming“ buvo įkurta 2008 m. Malagoje, Ispanijoje. Komanda oficialiai žinoma kaip „Vodafone Giants“. Tačiau jis labiau žinomas kaip milžinai. Giants yra profesionali eSporto įmonė, įsikūrusi Ispanijoje. Komanda turi padalinius, dalyvaujančius „League of Legends“ ir kituose žaidimuose. „League of Legends“ (LoL) komanda dalyvauja Europos lygos legendų čempionato serijoje.

Anksčiau organizacija Rainbow Six Siege rengdavo dvi eSport komandas, kur jos sulaukė didžiulio populiarumo. Viena iš Singapūro komandų varžėsi Pietryčių Azijos profesionalų lygoje. Kitas iš Ispanijos dalyvavo Ispanijos piliečių varžybose.

Giants Gaming
Giants žaidimų studija

Giants žaidimų studija

Čia yra konkurencija, pramogos ir daug turinio geriausia eSporto komanda. Patalpose yra jų įrašų studija, kurioje saugoma turinio skyriaus garso ir vaizdo patirtis, „GGM Studios“.

Keletas populiariausių Milžinų ekosistemos laidų yra kuriamos ir transliuojamos iš šios vietos. Žinomiausi eSporto vardai keliauja per daugybę rinkinių, todėl „Giants Gaming“ gali generuoti neribotą turinį, susietą su kasdiene klubo veikla.

Milžinai yra daugiau nei tik profesionalūs sportininkai; jie turi vieną populiariausių eSporto komandų pramonėje. Įvairūs įmonės padaliniai yra sujungti į unikalią, skaidrią ir atvirą atmosferą, skirtą nuolatinei sinergijai sukurti.

Klubo biurai ne tik puikiai suplanuoti, kad įmonės darbuotojams būtų suteikti visi reikalingi patogumai, bet ir toliau būtų galima įdarbinti naujus narius.

Giants žaidimų studija
„Giants Gaming“ žaidėjai

„Giants Gaming“ žaidėjai

„League of Legends“ sąraše yra penki žaidėjai. Tarp narių yra Nubar Sarafian slapyvardis MAXLORE (iš Jungtinės Karalystės), Antonio' TH3ANTONIO Espinosa (Ispanija) ir Paul Lardin slapyvardžiu STEND (prancūzų kalba). Sąraše taip pat yra du treneriai: Jose Miguelis Pinto, žinomas kaip FEARLESS (portugalas), ir Alejandro Fernandez-Valdes, slapyvardžiu JANDRO (ispanas).

„Valorant“ sąrašą sudaro keturi asmenys. Tai Adam "Jesse" Tvrtnek (čekas) ir Batuhan Malgaç alias "Russia" (turkiškai). Kiti du žaidėjai, Adolfo Gallego Hermida slapyvardžiu FIT1NHO ir Fabianas 'QUICK' Pereira Gomezas, yra ispanai.

Kovinių žaidynių sąrašas yra visiškai ispaniškas. Joan Namay Millones, slapyvardžiu Shanks, yra profesionali „Giants Gaming“ Dragonballz žaidėja. VEGAPATCH, oficialiai žinomas kaip Alfonso Martinez Pozo, yra profesionalus „Street Fighter“ žaidėjas „Giants“ gretose kartu su Javier Sanabria Grueso, slapyvardžiu SH4RIN. José Mara Maté Moreno, žinomas kaip CAIPER, yra profesionalus Giant žaidėjas Tekken.

„Pokemon“ Miguel Marti de la Torre, slapyvardžiu Sekiam, atstovauja „Giants Gaming“.

„Giants Gaming“ žaidėjai
Stipriausi „Giants Gaming“ žaidimai

Stipriausi „Giants Gaming“ žaidimai

  • Valorant: Giants Gaming prisijungė Valorantiškas 2020 m. birželio mėn. su laisvųjų agentų būriu SuperStars, Yurii, donQ ir Fit1nho, o vėliau įtraukė StarWraith ir HITBOX, kad užbaigtų sąrašą. Netrukus „Hitbox“ perėjo į trenerio darbą ir jį pakeitė Jonba. Po kelių neblogų pasirodymų vietiniuose konkursuose jie atsivestų penktąjį ir paskutinįjį SuperStars narį eXerZ. Su šia sudėtimi jie pasiekė neblogų rezultatų Europoje, tačiau tikroji jų sėkmė atėjo Ispanijos arenoje, kur jie pateko į kelių LVP Genesis taurių finalą ir aukštas vietas NGL Open ir GameGune 22.
  • Legendų lygos: The Legendų lygos dalis korporacijos buvo įkurta 2012 m. liepą. Jie turėjo įspūdingų pasirodymų turnyruose, įskaitant trečiąsias vietas DreamHack Valencia 2012 ir The Siege.
  • Apex legendos: Prieš pirmąjį šios disciplinos pasaulio čempionatą milžinai Apex legendos „Giants Gaming“ komanda reguliariai dalyvauja tarptautinių turnyrų finaluose ir yra pirmoji ir vienintelė Europos komanda, laimėjusi tris ALGS Europos kvalifikacijas.
Stipriausi „Giants Gaming“ žaidimai
Kodėl „Giants Gaming“ yra populiarus?

Kodėl „Giants Gaming“ yra populiarus?

„Giants Gaming“ komanda siūlo platų žaidimų pasirinkimą. Todėl geriausios eSporto lažybų svetainės siūlo įvairius šansus. „Giant“ komandos sugebėjimas konkuruoti aukščiausiame profesionaliame lygyje buvo labai svarbus jų sėkmei.

Ispanijos komanda atstovauja platų ankstesnių žvaigždžių laimėjimų spektrą. Šie istoriniai palikimai ir prasmingi ryšiai padėjo į „Giant“ sąrašus įdarbinti geriausius talentus. Šie veiksniai taip pat padėjo komandai augti, todėl ji tapo vienu populiariausių eSporto lažybų variantų.

„Giants Gaming“ bendradarbiauja su keliais tarptautiniais prekių ženklais, kad padėtų jiems išplėsti savo komandą. Nike, KITKAT, NESQUIK, Chupa Chups ir Burger King yra pasauliniai Giants Gaming komandos partneriai. Oficialūs eSporto komandos partneriai yra Maggi Fusian, Diesel Only the Brave ir Hot Wheels. „Drift“, be kita ko, yra vienas iš licencijuotų „Giant“ žaidimų tiekėjų, padedantis valdyti prekės ženklą.

Kodėl „Giants Gaming“ yra populiarus lažintis?

Giants Gaming turėjo daug sėkmės, ypač Dota 2. Komanda yra gerai žinoma Europoje ir turi daug sekėjų. Jų susitelkimas į pasaulinio prekės ženklo įsitvirtinimą padėjo jiems pasiekti dar daugiau traukos.

Prieš pradėdami bet kokią internetinių lažybų veiklą, žaidėjai turėtų atlikti namų darbus. Nors jokia komanda negali garantuoti sėkmės, žaidėjai gali tuo pasinaudoti internetinių eSport lažybų patarimai bet kokiu atveju. Asmenys gali juos naudoti norėdami susipažinti su tam tikrais žaidimais.

Kodėl „Giants Gaming“ yra populiarus?
„Giants Gaming“ apdovanojimai ir rezultatai

„Giants Gaming“ apdovanojimai ir rezultatai

Valorantiškas

„Valorant“ padalinys yra tarp geriausių eSporto komandų. Per daugelį metų komanda yra iškovojusi keletą pergalių. 2021 m. „Giants“ laimėjo LVP-Rising Series Nr. 3, bet vėliau užėmė trečią vietą „Red Bull Home Ground Nr. 2“. Komanda taip pat užėmė antrąją vietą „VCT 2021: Europe Stage 3 Challengers 2“ ir laimėjo 11 000 USD.

2020 metais komanda laimėjo „Valorant Master“ serija Invitational # 1, Guardianes GG Series # 2 ir LVP-Genesis Cup Vision. Jis tris kartus užėmė antrąją vietą, įskaitant LVP – Genesis Cup Viento. Kiti du atvejai buvo LVP-Gemini Cup Fuego ir GameGune 22.

Legendų lyga (LoL)

Komanda turi keletą reikšmingų pergalių, įskaitant Iberijos taurę 2021 m. Jie taip pat laimėjo SuperLiga 21 sezoną ir Iberijos taurę 2020 m. Be to, komanda pasiekė įvairių rezultatų. Jie tris kartus užėmė antrąją vietą; Iberijos taurė 2019, Europos Masters Summer 2019 ir Iberijos taurė 2018. Iki šiol komanda įvairiuose turnyruose laimėjo per 85 000 USD.

Komanda taip pat yra pelniusi keletą apdovanojimų. „SuperLiga Orange“ 18 sezone Attila buvo apdovanotas naudingiausiu žaidėju, o „NightT“ laimėjo „ES LCS Summer 2016“ naujoko prizą. „NightT“ taip pat buvo įtrauktas į EU LCS Summer 2016 All-Pro komandą. SMittyJ buvo apdovanotas 3-iąja visų profesionalų komanda ES LCS vasarą 2016 m.

Counter-Strike: Global Offensive

2020 m. kovo 16 d. Gro paliko organizacines pareigas ir sutelkė dėmesį į trenerio darbą. Tačiau tų pačių metų balandį „Giants Gaming“ sąrašą įsigijo 9 debesis. Per daugelį metų komanda iš įvairių konkursų laimėjo daugiau nei 3 000 000 USD prizų. Vienas ryškiausių rezultatų buvo PGL Major Kraków 2017, kur jie užėmė pirmąją vietą ir gavo pusę milijono dolerių piniginį prizą.

Komandai sekasi dėl prizų ir iškovotų pozicijų. Pirmą vietą užėmė „Funspark ULTI 2021“ ir „V4 Future Sports Festival“ – Budapeštas 2021, kur laimėjo atitinkamai 150 000 ir 169 000 USD. Nepaisant to, kad „Blast Premier: World Final 202“ komanda užėmė antrąją vietą, komanda gavo 250 000 USD prizą. Jie finišavo treti PGL majoras Stokholme 2021 m., tačiau pavyko laimėti 140 000 USD prizą. „Giants Gaming“ laimėjo „Intel Extreme Masters XV“ pasaulio čempionatą su didžiuliu 400 000 USD prizu.

„Giants Gaming“ apdovanojimai ir rezultatai
Geriausi ir populiariausi Giants Gaming žaidėjai

Geriausi ir populiariausi Giants Gaming žaidėjai

  • MAXLORE: Nubaras Sarafianas yra „League of Legends“ žaidėjas, grįžtantis į gimtąjį miestą po gero Superlygos sezono su „Movistar Riders“ 2021 m. Kai 2017 m. žaidė „Misfits“, jis tapo pasauline sensacija ir metai iš metų demonstruoja savo aukštą lygį. .
  • JESSE: Adam Tvrtnek yra puikus profesionalus League of Legends žaidėjas. Per savo dvejų metų patirtį Jesse'as turi pergalių rekordą su komandomis, kuriose žaidė, laimėdamas penkių lygių B ir C konkursus. Pastaruosius kelis mėnesius jis praleido UCAM, kur laimėjo kiekvieną turnyrą, kuriame dalyvavo.
  • RUSIJA: Batuhan Malgaç yra profesionalus Valorant žaidėjas, atstovaujantis garsiajai eSport komandai Giants Gaming. Turkas žaidėjas dominavo varžybose Ispanijoje, pasižymėjęs gimtojoje šalyje.
  • Blauzdos: Joan Namays Millones yra profesionali „Dragonball Z“ žaidėja „Giants“. Jis neabejotinai geriausias. Jis yra vienintelis Ispanijos varžovas, suviliojęs visas kitas Ispanijos žaidimų bendruomenes pamatyti jo žygdarbius EVO – didžiausiose pasaulyje kovinių žaidimų varžybose. Jis EVO finišavo ketvirtas, sumušdamas visus ankstesnius rekordus.
Geriausi ir populiariausi Giants Gaming žaidėjai
Kur ir kaip lažintis „Giants Gaming“?

Kur ir kaip lažintis „Giants Gaming“?

Vienas iš naujausių populiarių lažybų veiksmų yra eSporto lažybos. Kas mėnesį žaidžiamos kelios rungtynės, kuriose dalyvauja „Giants Gaming“. The geriausios eSporto lažybų svetainės duoti šansus kiekviename konkurencinio žaidimo aspekte. Lažybos už „Giants Gaming“ komandas gali atrodyti kitaip nei įprastos sporto lažybos, tačiau žaidėjams pripratę jie pastebės, kad tai niekuo nesiskiria nuo lažybų dėl klasikinių rungtynių.

Žaidėjai stato eSports statymą ir laimi. Tai kaip standartinio statymo atlikimas ir laimėjimas. Žaidėjai turi pasirinkti savo mėgstamą eSport lažybų rinką ir patikrinti eSporto šansus, kad įsitikintų, jog jis jiems puikiai tinka. Bendruomenė, tiesioginės transliacijos, statistika, socialinė žiniasklaida ir daugiau geriausių eSporto lažybų rengėjų daro lažybas dėl eSporto tokia smagia patirtimi.

Kokia yra geriausia šios komandos lažybų strategija?

Galimų eSporto statymų kokybė ir kiekis labai skiriasi įvairiose sporto lažybose. Rungtynių statymai, arba statymai dėl žaidimo baigties ar reikšmingesnio įvykio, šiuo metu yra populiariausias tipas. Tačiau kai kurios iš geriausių pramonės eSporto lažybų svetainių, įskaitant 1xBet, Pixel.bet, Betwinner, eksperimentuoja su „gyvai“ arba „žaidimo“ lažybomis, kurios apima statymus dėl įvykių, vykstančių rungtynių metu.

Žaidimo rinkas sudėtinga nustatyti ir prižiūrėti tradicinės sporto šakos. Taigi, prireiks daug laiko, kol atsiras geras lažybų gyvai pasirinkimas įvairiems eSporto renginiams įvairiuose lažybų renginiuose.

Kur ir kaip lažintis „Giants Gaming“?