Gambit Esports

Gambit Esports yra geriausia eSporto komanda iš Rusijos. Rusijos telekomunikacijų įmonei MTS priklausanti komanda iš pradžių buvo žinoma kaip Gambit Gaming. Gambit buvo įkurta 2013 m. sausio mėn., įsigijus Maskvos penketuko senąją League of Legends komandą. „Apex Legends“, „Dota 2“ ir „Valorant“ yra vieni iš žaidimų, kuriuose „Gambit“ varžosi geriausios eSporto komandos. Jame buvo komanda „League of Legends“ žaidime, kuri varžėsi visoje Europos lygos legendų čempionato serijoje. Komanda anksčiau taip pat dalyvavo „League of Legends“ žemyninėje lygoje.

Diamondprox, Darien, Alex Ich, Edward ir Genja buvo pirmieji Gambit's League of Legends komandos žaidėjai. Šis garsus būrys laimėjo IEM Global Challenge Katowice praėjus mažiau nei savaitei nuo įkūrimo. „Gambit Esports“ buvo pirmoji komanda už Azijos žemyno ribų, nugalėjusi dvi geriausias Pietų Korėjos komandas pakeliui į čempionatą.

Gambit Esports

Gambit Esports žaidėjai

2020 m. kovo mėnesį IEM pasaulio čempionate, kuris vyko Vokietijoje, komanda užėmė trečią vietą, pralaimėjusi tik vieną mačą. LCS Eurolygoje, kuri vyko Kelne (Vokietija), Gambit du kartus pateko į pirmąjį trejetuką. Komandos debiutiniai metai baigėsi pergale IEM Kelne. Bėgant metams Gambit tapo viena populiariausių eSporto komandų pasaulyje.

„Dota 2“ komanda įvairiuose konkursuose pateikia žvaigždžių sąrašą. Šis tarptautinis būrys buvo suburtas 2021 metų pabaigoje ir šiuo metu rungtyniauja antrajame DPC EEU divizione. Žaidėjai yra Aleksejus Sviridovas, slapyvardžiu Smiling CARRY (Baltarusija) ir Maksym' Mellojul' Pnov (Ukraina).

Likę Dota 2 nariai yra rusai, įskaitant Vasilij Shishkin, slapyvardžiu AfterLife. Kiti yra Olegas 'sayuw' Kalenbet ir Nikita Balaganin slapyvardžiu pantomem. Komandos vyriausiasis treneris yra Timuro Ahilleso Kulmukhambetovas. Aleksandras „StrangeR“ Solomonovas yra generalinis direktorius, o Ivanas Karpovas – ivanas_4sv yra valdytojas.

Gambit taip pat sudaro sąrašą Apex Legends, kurį sudaro trys žaidėjai ir vadybininkas Aleksandras „Sweetypotzas“ Scherbakovas. Kiti žaidėjai yra Leonidas Grišinas, slapyvardžiu Leogri3x6, ARTur' Artyco' Tishchenko ir Konstantinas Kozlovas, slapyvardžiu Hardeckis. Visi žaidėjai yra rusai, išskyrus Artyco, kuris yra ukrainietis.

„Valorant“ sąrašą sudaro septyni nariai iš Rusijos. Tarp žaidėjų yra komandos vadovas Vladimiras „Kayosas“ Ivanovičius. Igoris Vlasovas, slapyvardžiu Redgaras, Ayaz' nAts' Akhmetshin ir Nikita' d3ffo' Sudakovas taip pat yra Valorant žaidėjai Gambit Esports. Bogdano Sheydoso Naumovas ir vyriausiasis treneris Andrejus Šolohovas, slapyvardžiu Engh, papildo sąrašą.

Section icon
„Gambit Esports“ stipriausi žaidimai

„Gambit Esports“ stipriausi žaidimai

Šiuo metu komanda turi tris rungtynes. Jie daug dėmesio skyrė šiems trims, todėl jie stiprėja.

Dota 2

Gambitas suformavo a Dota 2 2017 m. gegužės mėn. Dota 2 komanda iškovojo vicečempionų medalius Katovicuose ir Hamburge ESL One pasaulio čempionate. „Gambit Esports“ užėmė trečią vietą ir laimėjo bronzos medalį Singapūre „ONE eSports“. Komanda beveik pateko į pagrindines metų varžybas „The International“ Šanchajuje. Tai įvyko po to, kai Kijeve ir Bukarešte jie užėmė antrąsias vietas nepilnamečių kategorijoje. Per DPC 2018–19 sezoną „Major“ Maskvoje komanda pateko tarp aštuonių geriausių komandų.

Apex legendos

„Gambit Esports“ pradėjo „Apex Legends“ filialą 2019 m. rugpjūtį. Pirmosiose LAN rungtynėse komanda pasiekė fantastišką šios disciplinos žaidimą ir pateko į turnyro Krokuvoje finalą. Iki 2020 m. „Gambit Esports“ buvo tarp trijų geriausių Europos komandų šiame žemyne. 18 savaičių Gambit's Apex komanda buvo aukščiausio rango Europos komanda.

Valorantiškas

2020 m. rugsėjį Gambit pradėjo savo veiklą Valorantiškas padalinys. NVS varžybose komanda laimėjo dvi rungtynes ir parsivežė bronzos medalį. „Valorant group“ buvo pirmoji NVS komanda, laimėjusi „VCT Masters“ 2021 m. kovo mėn. pabaigoje. Rugpjūčio mėn. „Gambit Esports“ laimėjo VCT EMEA Challengers. Panašiai rugsėjį komanda užėmė pirmąją vietą VCT Masters varžybose Berlyne. Gruodžio mėnesį vykusiame „Valorant Champions“ turnyre komanda užėmė antrąją vietą.

„Gambit Esports“ stipriausi žaidimai
Kodėl Gambit Esports yra populiarus?

Kodėl Gambit Esports yra populiarus?

The eSporto komanda surinko milijonus sekėjų iš viso pasaulio. Gambit Esports sugebėjo užmegzti partnerystes su pripažintais prekių ženklais, o tai padėjo jiems tobulėti.
Tarp partnerių yra WASD.TV ir Abios. Interaktyviosios medijos platforma WASD.TV yra srautinio perdavimo paslauga, kuria remdamasi MTS kuria įvairius žaidimų, profesionalaus eSporto ir daugialypės terpės turinio sprendimus. Gambit Esports yra pagrindinis platformos partneris.

„Abios“ yra svarbus B2B el. sporto duomenų ir statistikos šaltinis nuo 2013 m. Jų API suteikia išsamiausią informaciją ir didžiausią rungtynių aprėptį, todėl idealiai tinka bet kokiems duomenų reikalavimams.

Kodėl „Gambit Esports“ yra populiarus lažintis?

Nepaisant pagrindinių žaidėjų praradimo ir kalbų keitimo, „Gambit Esports“ komanda LoL mieste antrus metus iš eilės laimėjo IEM Kelną. Tai buvo šeštas iš eilės komandos finišas tarp trijų geriausių IEM renginyje, pelnęs jų lygos komandai neoficialų „Intel Extreme Masters“ titulą

Gambit Esports yra unikalus tuo, kad žaidžia įvairiose garsiose eSport komandose, todėl nesunku atrasti Gambit Esports lažybas internete. Tai bus paprasta rasti lažybų koeficientai savo Dota 2, Apex Legends ir Valorant komandose. Be to, netrukus bus galima lažintis kai kuriose įdomiose el. sporto varžybose, kuriose dalyvaus „Gambito“ komandos, pavyzdžiui, „Valorant Champions“.

Kodėl Gambit Esports yra populiarus?
Gambit Esports apdovanojimai ir rezultatai

Gambit Esports apdovanojimai ir rezultatai

Valorantiškas

Komanda iš įvairių konkursų laimėjo daugiau nei 450 000 USD. 2021 m. komandai buvo labai sėkmingi metai, kai jie laimėjo 150 000 ir 225 000 USD Valorant čempionai Atitinkamai 2021 ir VCT 2021: Stage 3 Masters Berlin. Gambit Esports laimėjo VCT 2021: EMEA Stage 3 Challengers Playoffs ir VCT 2021: CIS Stage 3 Challengers 1.

Metų pradžioje „Gambit Esports“ laimėjo keturis VCT 2021 turnyrus. Tai buvo atitinkamai CIS Stage 1 Challengers 2, CIS Stage 1 Masters ir CIS Stage 2 Challengers 2.

Apex legendos

Prieš pirmąjį šios disciplinos pasaulio čempionatą „Gambitas“ Apex legendos sudėtis buvo paskelbta 2019 m. rugpjūčio mėn. Gambit komanda reguliariai dalyvauja tarptautinių turnyrų finaluose ir yra pirmoji ir vienintelė Europos komanda, laimėjusi tris ALGS Europos kvalifikacijas. Komanda iš įvairių konkursų laimėjo daugiau nei 160 000 USD. Šiais metais komanda užėmė trečią vietą ALGS: 2022 Split 1 Playoffs – EMEA, kur gavo 25 000 USD prizą.

Tačiau 2021 m. jų rezultatai buvo skirtingi. Jie pradėjo laimėdami ALGS Winter Circuit #4 – Europe, o metus baigė laimėdami ALGS: 2021 Split 1 Pro League – EMEA. Praėjusiame turnyre jie laimėjo 30 000 USD. Tačiau tarp metų jie užėmė aštuntą vietą 2021 m. ALGS čempionate – EMEA, laimėdami 15 025 USD po to, kai laimėjo „GLL Masters Spring - Show Match“. Jie taip pat užėmė antrąją ir trečiąją vietą „GLL Master Spring -Europe“ ir „ALGS Winter Circuit Playoffs“ – EMEA, atitinkamai. 2020 m. komanda laimėjo ALGS Online #3 -Europe ir ALGS Summer circle #1 -EMEA.

Dota 2

Komanda yra sėkmingiausia Gambit apranga. „Dota 2“ komanda iš įvairių konkursų laimėjo daugiau nei 700 000 USD. Šis tarptautinis būrys buvo suburtas 2021 metų pabaigoje ir šiuo metu rungtyniauja antrajame DPC EEU divizione. Gambit dar neatitiko reikalavimų Tarptautinė, pagrindinis renginys populiariausiame MOBA NVS šalyse, tačiau komanda į jį taikosi.

Nepaisant to, kad bendrame turnyre buvo mažiau pirmųjų finišų, komanda turėjo komercinės sėkmės tuose pačiuose turnyruose. Jie laimėjo 54 000 USD ir 42 000 USD „StarLadder ImbaTV Dota 2 Minor Season 3“ ir „WePlay“! Bukovelis! Nedidelis atitinkamai 2020 m. Anksčiau jie iš viso laimėjo 470 000 USD per įvairius turnyrus. Daugiausia buvo iš „The Bucharest Minor“ ir „StarLadder ImbaTV Dota 2 Minor“ 1 sezono, kur jie laimėjo po 70 000 USD užėmę antrąją vietą.

Gambit Esports apdovanojimai ir rezultatai
Geriausi ir populiariausi Gambit Esports žaidėjai

Geriausi ir populiariausi Gambit Esports žaidėjai

Besišypsantis riteris

Oficialiai Aleksejus Sviridovas žinomas 20-metis Baltarusijos žaidėjas yra darbštus, ramus ir protingas. Jis vaidina Carry vaidmenį „Dota 2“, kuris reikalauja, kad žaidėjai priimtų teisingą sprendimą, ir šiuo atžvilgiu jam iki šiol sekėsi.

Mellojul

21-erių Ukrainos žaidėjas oficialiai žinomas Maksym Pnov vardu. Mellojul yra komandos žaidėjas, nebijantis prisiimti atsakomybės. Jo gilus herojus ir gebėjimas jaustis patogiai įvairiose „Dota 2“ komandos strategijose leidžia jam išsiskirti iš savo kolegų. Savo socialinėje žiniasklaidoje ir „Twitch“ jis pritraukė tūkstančius sekėjų.

AfterLife

25 metų Vasilijus Šiškinas yra tylus ir nekalbus IRL. Afterlife yra vienas labiausiai patyrusių oflaneerių NVS šalyse. Jis žaidė pirmajame „Dota 2“ pagrindiniame turnyre 2016 m., likus metams iki pirmosios „Gambito“ „Dota 2“ komandos įkūrimo.

Redgaras

Talentingas žmogus, kuris yra visko žinovas. Igoris pasiekė Grandmaster lygį League of Legends EUW ir 100 geriausių Hearthstone, o Maskvoje laimėjo Universiteto lygos čempionatą Counter-Strike: Global Offensive. 24 metų rusas oficialiai žinomas Igorio Vlasovo vardu.

Geriausi ir populiariausi Gambit Esports žaidėjai
Kur ir kaip statyti Gambit Esports?

Kur ir kaip statyti Gambit Esports?

Tai jaudinantis momentas lošti su „Gambit Esports“ komandomis, kurios konkuruoja su geriausiomis pramonės šakomis. 1xBet, Betway, Betwinner, Pixel.bet ir Betfair yra geriausios el. sporto lažybų svetainės, kuriose galima rasti Gambit Esports šansus.

Kai žaidėjai stato, kad bet kuri iš Gambit eSports komandų laimėtų, jie turi galimybę užsidirbti pinigų. Tačiau kai kurios komandos yra pranašesnės už kitas ir gali būti saugesnis pasirinkimas. Gambit turi galingą Dota 2 komandą. 2021 metų kovą Gambit Apex taip pat užėmė pirmąją vietą Europos reitinge.

„Gambit Valorant“ buvo pirmoji NVS eSporto lygos komanda, laimėjusi „VCT Masters“. Ilja „Toose“ Černyšovas, „Gambit Fortnite“ žaidėjas, taip pat buvo nugalėtojų dueto dalis „DreamHack Open“ Fortnite Duo konkursas.

Kokia yra geriausia strategija statyti Gambit Esports?

Žaidėjai gali rinktis iš įvairių lažybų parinkčių, kurias visas galima išbandyti nemokamai. Tačiau vartotojai turi būti pasirengę skirti laiko tam, kad ištirtų ir išplėtotų konkrečių lažybų metodų suvokimą. Strategija neabejotinai bus naudinga žaidėjų eSporto lažyboms ilgainiui.

Lažybos prieš rungtynes yra vienas geriausių būdų statyti už kiekvieną Gambit Esports komandą. Lažėjai galės atlikti statymus konkrečiose rinkose prieš eSporto rungtynių pradžią. Be standartinių rungtynių laimėtojų rinkų, kai kurie lažybų agentai taip pat leis žaidėjams lažintis dėl kitų su žaidimu susijusių įvykių.

Kur ir kaip statyti Gambit Esports?