Populiariausios Fortnite lažybų svetainės 2024

„Fortnite“ šiuo metu yra vienas populiariausių internetinių vaizdo žaidimų. „Epic Games“ sukurtas žaidimas, kuriame yra apie 350 milijonų registruotų žaidėjų ir daugiau nei 10 milijonų registruojamų kasdien, yra tikras hitas pramonėje. Šis populiarumas išplito ir lažybų pramonėje. Daugelis eSports lažybų svetainių turi jį tarp savo pavadinimų. Tačiau vis dar kyla klausimų, ar Fortnite turėtų būti įtrauktas į eSporto žaidimų sąrašą.

Šiame straipsnyje bus išsamiai išnagrinėtas žaidimas. Straipsnyje siekiama pasiūlyti daugiau mechanikų žmonėms, kurie ketina lažintis „Fortnite“. Taip pat yra daug naudos iš populiaraus esporto žaidėjų. „Fortnite“ pirmą kartą išleido „Epic Games“ 2017 m. Tai įvyko po daugybės vėlavimų, daugiausia dėl poreikio diegti naujovių ankstesniuose „Epic“ žaidimuose. Žaidimas buvo išleistas kaip išankstinės prieigos mokamas pavadinimas. Planuojama, kad 2019 m. būtų galima žaisti nemokamai. „Fortnite“ yra trijų versijų: „Save the World“, „Battle Royale“ ir „Creative“.

Populiariausios Fortnite lažybų svetainės 2024
Zhang Wei
ExpertZhang WeiExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Fortnite versijos

Fortnite: Išsaugokite pasaulį

Tai buvo pirmasis išleistas pavadinimas. Tai hibridinis bokšto gynybos šaudyklės išgyvenimo žaidimas, kuriame telpa iki keturių žaidėjų. Misija yra kovoti su būtybėmis, kurios atrodo kaip zombiai, siekiant apginti žaidėjų teritoriją ir objektus. Žaidėjai gali statyti įtvirtinimus ir naudoti spąstus, kad įveiktų šias būtybes.

Fortnite: Battle Royale

Jis taip pat buvo išleistas 2017 m. Maždaug tuo metu, kai buvo išleista „Save the World“, „Player Unknown Battlegrounds“ taip pat tapo labai populiari tarp žaidimų. „Epic“ greitai pradėjo kurti „Battle Royale“ režimą savo ankstesniame žaidime.

Šiuo režimu iki 100 žaidėjų kovoja, kol lieka tik vienas nugalėtojas. Kai jis buvo išleistas kaip nemokamas žaidimas 2017 m. rugsėjį, daugiau nei 10 milijonų žaidėjų per dvi savaites priėmė „Battle Royale“. Tai išlieka sėkmingiausiu „Fortnite“ modeliu. Šį režimą milijonai žaidėjų taip pat žaidžia kaip „Fortnite“.

Fortnite: kūrybingas

Buvo išleistas 2018 m. gruodžio mėn. Šis režimas suteikė žaidėjams dar daugiau laisvės. Jie gali susikurti savo mūšio arenas ir pasaulius. Savo privačiose salose žaidėjai gali turėti draugų ir dalyvauti varžybose, pavyzdžiui, lenktynėse. Jis prasidėjo kaip įsigytas žaidimas, prieš pereinant prie nemokamo žaidimo modelio.

„Save the World“ palaikoma „MacOS“, „Windows“, „Xbox One“ ir „PlayStation 4“. „Battle Royale“ ir „Save the World“ palaikomos visos šios, taip pat „Android“, „iOS“ ir „Nintendo Switch“.

Lažybos dėl Fortnite

Kaip geriausias esportas, „Fortnite“ galima rasti daugelyje esporto lažybų svetainių katalogų. Taigi pirmasis žingsnis yra rasti jums tinkančią lažybų svetainę. Tinkamumą lemia prieinamumas jūsų šalyje, lažybų rinkos ir varžybos, koeficientai ir sandorių išlaidos, be kitų veiksnių. Kai kurie žaidėjai taip pat mano, kad internetinės sporto lažybų programos yra tinkamumo veiksnys.

Jūsų statymai bus nustatyti pagal režimą, dėl kurio statote. Populiariausias lažybų būdas yra „Battle Royale“. Jis populiarus dėl didesnio nenuspėjamumo ir daugybės jame dalyvaujančių žmonių. Dėl skaičių jis siūlomas daugelyje lažybų namų ir dažnai turi geresnius Fortnite koeficientus. Jūs taip pat turėtumėte to siekti!

Žaidėjų rinkimas

Tada išmintingai pasirinkite žaidėjus. Paprasčiausias statymas yra 1X2, kai išrenkate aiškų nugalėtoją.

Žaidėjų atranka vadovaujasi supratimu apie pasiskirstytą šansą. Šansų sklaida parodo, kuris žaidėjas turi geresnius įgūdžius. Jei žaidėjų A ir B skirtumas yra atitinkamai -1,5 (+130) ir +1,5 (-158), tai reiškia, kad pirmasis žaidėjas yra labiau įgudęs.

Dabar statymas už pirmąjį žaidėją (geriausias iš trijų) reiškia, kad jis turi laimėti bent du žaidimus, kad jūsų statymas laimėtų. Statymas už du žaidėjus reiškia, kad jie turi laimėti arba pralaimėti mažiau nei 1,5 žemėlapio. Antrojo žaidėjo skirtumas techniškai suteikia žaidėjui laisvę pralaimėti dvejas rungtynes ir jūsų statymas vis tiek laimi.

Kiti populiarūs statymai apima žemėlapio trukmės statymą, sunaikintų bokštų skaičių, pirmojo / antrojo žemėlapio nugalėtoją, bendrą raundą ir turo negalias. Turėtumėte pereiti prie sudėtingesnių statymų, nes geriau suprasite žaidimus ir žaidėjus.

Kodėl „Fortnite“ yra populiarus?

Jei 300 milijonų žmonių mėgsta žaidimą, jame turi būti kažkas ypatingo. Paprastai tai net nėra sudėtingi dalykai. Tokie paprasti dalykai, kaip grafika ir mobiliojo ryšio palaikymas, gali labai padėti populiarinti žaidimą. Taigi, kuo „Fortnite“ ypatingas?

Keli leidimai / režimai

Trys žaidimo režimai suteikia įvairaus skonio žaidėjams galimybę rinktis. Natūralu, kad žmonės mėgsta turėti pasirinkimų. Jei norite turėti savo ypatingą salą ir visišką laisvę, „Creative“ yra jums tinkamas režimas. Nužudyk varžovus, kol būsi paskutinis?

Žaisk Battle Royale. Išgelbėk pasaulį puikiai tinka komandoms, kurios nori padaryti gera pašalindamos zombius.
Kai kuriems žmonėms patinka laikas nuo laiko perjungti skirtingus režimus. Tai gerai veikia, kad žaidimas netaptų monotonišku.

Palaikoma skirtinguose įrenginiuose

Labai stipri pusė, kai kalbama apie šiuolaikinius žaidimus. Šiandien dauguma žmonių prisijungia prie interneto per mobiliuosius įrenginius. Taip pat vis labiau populiarėja darbas nuotoliniu būdu, o tai reiškia, kad žmonės daug juda. Šie žmonės nori pasiekti savo mėgstamus žaidimus iš bet kur ir bet kokiais įrenginiais, kuriuos pasiima su savimi.

„Fortnite“ puikiai pasirodė šioje srityje. Pradinė jo versija palaiko keturias operacines sistemas. Du paskesni režimai pridėjo dar du ir neseniai buvo pradėti naudoti „Xbox Series X/S“ ir „PlayStation 5“ konsolėms.

Reguliarūs konkursai

Visame pasaulyje reguliariai rengiamos varžybos, kurias organizuoja Fortnite entuziastai. Šie turnyrai dažniausiai vyksta internete. Tai suteikia žaidėjams galimybę žaisti iš beveik bet kurios pasaulio vietos. Kai kurie iš šių konkursų taip pat turi gerus prizus.

Kadangi esportas tampa įprastas visame pasaulyje, šios varžybos sudaro gerą dirvą Fortnite klestėti. Žaidimas klestėjo, nepaisant kai kurių argumentų, kad tai nėra esportas. Kai kurie mano, kad tai daug pauzių, pvz., kai slepiasi, atima „sportinį“ aspektą. Tačiau ji ne kartą atlaikė šią kritiką. Tai rodo, koks tai jaudinantis žaidimas.

Lažybų įtraukimas

Kaip ir daugelyje kitų sporto šakų, „Fortnite“ domisi lažybininkai. Aukščiau rasti geriausia esport lažybų svetainė, jie nori žinoti, kaip vyksta žaidimai, dėl kurių jie stato. Rimti lažybininkai, prieš padėdami jiems pinigų, skiria laiko ištirti, kaip žaidžia skirtingos komandos ir žaidėjai. Vien tai Fortnite uždirbo daug sekėjų.

Atnaujinimai ir pataisymai

Geras žaidimas turi būti dinamiškas. „Fortnite“ tai įrodė sukūrusi tris žaidimo režimus. „Battle Royale“ buvo ypač savalaikė ir išmintinga reakcija į konkurenciją. Net ir šiandien galite žaisti naujausias „Save the World“ versijas. „Epic“ atliko gerą darbą, reguliariai atnaujindamas ir greitai ištaisydamas kiekvieno žaidimo modelio klaidas.

Nemokamas žaidimas ir išankstinė prieiga

Ankstyvosios prieigos išleidimas yra geras triukas, norint įtraukti žmones į žaidimą, tačiau norint juos išlaikyti, reikia daugiau nei to. Epic puikiai panaudojo abi korteles. Daugelis žmonių prisijungė prie „Save the World“, norėdami pasinaudoti išankstinės prieigos parinktimi. Kai kurie išliko net tada, kai tapo aukščiausios kokybės. Tada „Epic“ pasiūlė savo naujausią režimą kaip nemokamą žaidimą. Tai paskata žmonėms, kurie neprisijungė prie žaidimo, ir atlygis tiems, kurie liko ištikimi ankstesniems režimams.

Ar yra „Fortnite“ turnyras?

Taip, yra a Fortnite pasaulio taurė, ir daug įdomių dalykų aplink jį.

Kas yra Fortnite pasaulio taurė?

Tai kasmetinis įvykis, kurį „Epic“ pristatė po trečiosios „Fortnite“ versijos išleidimo. Įžanginis turnyras vyko 2019 m. liepos 26–28 d. Jis vyko 23, 771 Arthur Ashe stadione, Niujorke, kuris yra didžiausias teniso stadionas pasaulyje. Pasaulio čempionatas subūrė pavienius žaidėjus ir komandas įvairiose kategorijose, būtent:

 • Solos (liepos 28 d.): 3 mln. USD piniginis prizas nugalėtojui, 50 000 USD kiekvienam dalyviui. Laimėjo Kyle'as Giersdorfas, 16 metų amerikietis, naudodamas internetinį slapyvardį Bugha.
 • Duetai (liepos 27 d.): 3 milijonai dolerių nugalėtojui, 100 000 dolerių kiekvienam duetui. Emilis Bergquistas Pedersenas, dar žinomas kaip Nyhrox, ir Davidas 'Aqua' Wangas pasidalino pagrindiniu prizu.
 • Kūrybinė taurė: 3 milijonų dolerių prizinis fondas nugalėtojams. Laimėjo Faze Cizzorz vadovaujama „Fish Fam“
 • Pro-Am (liepos 26 d.): 1 milijonas dolerių laimėtojams, skirtiems jų pasirinktai labdaros organizacijai. 3 mln. USD fondas likusiai daliai, taip pat pasirinktoms labdaros organizacijoms. Laimėjo „Airwaks“ („Streamer“) ir „RL Grime“ (muzikos prodiuseris).

Kvalifikacija

Vyko kvalifikacijos procesas, kurio metu buvo atrinkta apie 200 žaidėjų/komandų, kurios dalyvaus pasaulio čempionate. Norėdami gauti kvalifikaciją, žaidėjai ir komandos žaidė prieš kitus savo internetiniame regione. Kiekvieną savaitę tam tikros srities žaidėjai solo ir duetų komandos sužaisdavo iki dešimties rungtynių su savo kategorijos varžovais. Renginiai vyko internetu ir buvo atrinkta apie 3000 daugiausiai taškų surinkusių komandų/žaidėjų.

Tada 3000 dalyvavo sekmadienio renginyje, kuriame 20 geriausių komandų / žaidėjų pateko į pasaulio čempionatą. Kvalifikacijos procese visame pasaulyje dalyvavo daugiau nei 40 mln.
„Fortnite Creative Cup“ kvalifikacijos procesas buvo panašus. Tačiau tai buvo padaryta per penkis dviejų savaičių laikotarpius nuo 2019 m. balandžio iki birželio mėn.

Kiekvieną aktyvią savaitę žaidėjai dalyvavo kūrybiniame iššūkyje. Tada užbaigtas iššūkis buvo pateiktas Epic, kuris savo ruožtu pasitelkė teisėjų grupę, kad išrinktų tris geriausius pasaulio čempionatui. Kiekviena kvalifikacija uždirbo 5000 USD.

„Pro-Am“ komandos buvo atrinktos pagal epą. Kiekviena komanda turėjo po streamerį (pro) ir įžymybę (am).

Pasaulio čempionatas

Pasaulio čempionate duetų ir solo kategorijos žaidė po šešias rungtynes. Likusiose kategorijose žaidė po penkias rungtynes / renginius.

Antrasis „Fortnite“ pasaulio taurės etapas turėjo vykti 2020 m. balandį. Tačiau jis buvo atšauktas, nes po koronaviruso protrūkio pasaulis buvo užblokuotas. 2021 m. leidimas taip pat nepavyko dėl tos pačios priežasties. Tačiau „Epic“ ir toliau rengia įvairius „Fortnite“ konkursus internete.

Fortnite pasaulio taurės lažybos

Galite statyti ir dėl pasaulio taurės, ir dėl atrankos varžybų. Tai labai priklauso nuo jūsų lažybų tarpininko. Kai kurie lažybų agentai apima visus įvykius, o kiti siūlo tik tam tikrus „Fortnite“ esporto žaidimus. Nors lažybos pasaulio čempionate yra labiausiai paplitusi praktika, lažybos dėl kvalifikacijos suteikia jums didelį pranašumą. Tai suteikia jums galimybę susipažinti su skirtingų kategorijų komandomis ir žaidėjais. Tokiu būdu jūs gaunate žinių, kaip lažintis žaidimo viršūnėje.

Statant dėl kvalifikacijos, svarbu statyti mažai. Didelis žaidėjų skaičius, bandantis gauti lošimo automatą, reiškia, kad net daugiausiai mėgėjų žaidėjai pirmauja. Naudokite šį lygį tik susipažinimui su dalyviais.
Laimei, tarp geriausių žaidėjų paprastai būna nuoseklumas. Pavyzdžiui, „Airwaks“ ir „Grime“ kartu laimėjo daugiau nei vieną „Fortnite“ konkursą.

Lažybos dėl Fortnite pas tiekėjus

Kaip minėta anksčiau, yra keletas veiksnių, pagal kuriuos turėtumėte vadovautis, kada lažybų teikėjo pasirinkimas lažintis su. Lažybos dėl e-sporto dar gana nauja. Todėl jis dar nepasiekė kai kurių sporto lažybų. Tačiau skaičius jau yra pakankamai didelis, kad išlepintumėte pasirinkimą.

Be aukščiau paminėtų veiksnių, taip pat turėtumėte pažvelgti į tai, kaip sporto lažybos pateikia savo šansus. Visada žaiskite su jums suprantamais šansais. Daugiau apie šansų tipus aptariama šiek tiek toliau.

Taip pat turėtumėte pasidomėti prieš statydami. Kai kurie patarimai apie geriausias komandas, už kurias galima statyti Fortnite, aptariami kitame skyriuje.

Vis dėlto lažybos dėl esporto neturėtų būti sudėtingos. Tai beveik kaip ir bet kuri kita sporto lažybų forma. Kai kurie lažybų agentai dabar įtraukia lažybas į savo rinkas. Netrukus tikriausiai bus virtualių žaidimų, kaip atsitiko su įprastu sportu. Skaitykite čia, kad gautumėte naujienų, ir žiūrėkite lažybų svetaines, kurios prideda naujų „Fortnite“ rinkų. Taip pat nepamirškite pasinaudoti daugybe pasiūlymų, kuriuos teikia lažybų svetainės, kurios siekia populiarinti esporto lažybas.

Kai kurie iš pirmaujančių kazino, kuriuos turėtumėte aplankyti, dažnai yra 888Betting, BetWinner, BetMaster, 22Bet, MegaPari ir 1Xslots.

Žymios Fortnite komandos

Per beveik ketverius gyvavimo metus daugelis žaidėjų siekė tapti profesionalais Fortnite tiek kaip solo ir komandos. Dauguma jų yra nuoseklūs, kai patenka į viršų ir dažnai yra saugūs statymai, kai žaidžia.

Žinant šiuos žaidėjus, padidėja jūsų šansai atlikti protingus statymus pagrindinių varžybų metu. Tačiau visada turėtumėte atsiminti, kad profesionalai susiduria su profesionalais, o lažybos išlieka absoliučios atsitiktinumo žaidimu. Štai keletas geriausių žaidimo:

Bugha

Pirmasis paminėjimas atitenka įžanginės Fortnite pasaulio taurės solo kategorijos nugalėtojui. Dabar 18 metų jaunuolis amerikietis parsivežė visą 3 milijonų dolerių piniginę ir vis dar yra čempiono titulas. Turnyre jis surinko 59 taškus, o antrąją vietą užėmė 33.

Per savo laiką su No Clout komanda ir kaip dabartinės „Sentinel e-sports“ dalis, jis dalyvavo keliose varžybose. Jis yra toks geras, kad „Fortnite“ kūrėjai „Epic“ 2021 m. liepos mėn. jam padovanojo į jį panašią „skiną“. Kaip galima spėti, jis žaidžia „Battle Royale“!

Sargybiniai

Bugha yra ne tik Sentinels didelis vardas. Komandoje yra žaidėjų, kurie nuo komandos įkūrimo 2018 m. turi tris pagrindinius titulus. Per trumpą laiką jie laimėjo Pasaulio taurę ir Pro-Am. Jiems vadovauja Dylanas Sprouse'as „Daequan“ ir turi tokius žaidėjus kaip Tyleris Blevinsas „Ninja“, Dennisas Lepre'as „Cloak“ ir Jacobas „Knapmanas“

Komandos paslaptis

Komandos paslaptis yra Europos „Fortnite“ milžinas, kurio būstinė yra Berlyne, Vokietijoje. Įdomu tai, kad ji yra senesnė nei pati „Fortnite“, susikūrusi 2015 m. Jai vadovauja Maksym Koshkyn „Maxaxi“ ir Viktoras Trifonovas „Vitrus Pro“. Jie padarė nuolatinę pažangą „Fortnite“ varžybose ir pakilo iš 21 į šeštą „las Polaris LAN Pro“ serijoje. Tai perspektyvi komanda, kurią turėtų stebėti kiekvienas lažybininkas.

Faze klanas

Tai viena žiūrimiausių „Fortnite“ komandų, kurios „YouTube“ vaizdo įrašai peržiūrimi daugiau nei 800 mln. Pro žaidėjų Cloak, Team Captain ir FaZe įkurta komanda turi įdomių talentų. Tokie kaip Ninja, Dakotaz ir CouRage yra šios arklidės dalis.

Debesis devyni

Debesis devyni yra populiari ir sėkminga JAV Fortnite komanda. Jie puikiai pasirodė „Twitch“ ir yra vieni iš pirmųjų „Fortnite“ turnyrų konkurentų. Komandą sudarė Camachokiee, Brandonas Alvaradas „Patito“, Tyleris Blevinsas „Ninja“, Timothy Milleris „Bizzle“ ir TSM_Mitas laimėjo 87% „Fortnite“ konkursų, kuriuose jie dalyvavo.

Už ir prieš

Pažiūrėjus, kodėl „Fortnite“ yra toks populiarus, šis skyrius turėtų būti tik apibendrinta to, kas buvo aptarta – ir labai nedaug priedų. Ir paminėjimas apie trūkumus (kurių stebėtinai mažai).

Argumentai "už"

 • Įvairovė – žaidimuose žaidėjai gali rinktis iš trijų režimų
 • Reguliarūs atnaujinimai – žaidėjų rūpesčiai išklausomi ir į juos imamasi laiku, kartu su nuostabiais papildymais
 • Kelios varžybos – yra varžybų, kuriose žaidėjai gali užsidirbti tikrų pinigų. „Epic“ ir toliau kai kuriuos iš jų laikė internete net uždarymo laikotarpiu.
 • Suderinamumas – Fortnite žaidimus galima pasiekti keliuose įrenginiuose ir operacinėse sistemose. Jie neatsiliko nuo naujausių „PlayStation 5“ leidimų.
 • Nemokama žaisti – Kūrybinis žaidimo režimas yra nemokamas ir suteikia žaidėjams daug kūrybinės laisvės

Minusai

 • Pradinis „Fortnite“ režimas nesuderinamas su kai kuriomis operacinėmis sistemomis, tokiomis kaip „Android“ ir „iOS“
 • „Fortnite“: „Battle Royale“ užtemdė kitus režimus. Dėl to atrodo, kad „Epic“ jai skiria daugiau dėmesio nei kitiems režimams, taip nuskriausdami tuos, kurie mėgsta šiuos režimus
 • Kai kuriuose režimuose žaidėjai turi išleisti pinigus, kad galėtų žaisti

„Fortnite“ lažybų šansų supratimas

Lažybų koeficientai skirtingose šalyse pateikiami skirtingai. Patartina statyti naudojant jūsų šalyje taikomus koeficientus arba tuos, kuriuos gerai suprantate. Šansai atsiranda trimis pagrindiniais būdais

Amerikos šansai

Taip pat žinomi kaip pinigų linijos šansai, šie koeficientai rodomi kaip įprasti skaičiai su + ir - ženklais prieš juos. Minuso ženklai skiriami žaidėjams/komandoms, kurios laikomos didesne tikimybe laimėti. Pavyzdžiui, komanda, kurios koeficientas -100, yra favoritė, o +100 yra pralaimėtoja.

Trupmeniniai koeficientai

Taip pat žinomas kaip britų arba tradiciniai koeficientai. Pirmoji trupmenos dalis yra tai, kiek laimite prieš įdėtus pinigus, tai yra antroji dalis. 10/1 užsakymai reiškia, kad laimėsite 10 USD, jei statysite 1 USD.

Dešimtainis koeficientas

Populiarūs Europoje, šie koeficientai taip pat vadinami skaitmeniniais, europiniais arba žemyniniais koeficientais. Jas lengva suprasti, nes jūs tiesiog padauginate koeficientą iš savo statymo, kad gautumėte galutinę sumą, kurią gausite, jei jūsų statymas laimės. Jei statysite 5 USD už 2,00 koeficientą, gausite 10 USD, jei laimėsite, įskaitant savo statymą.

Taip pat turite suprasti koeficientus, tokius kaip sukrauti ir kaupiami statymai. Tai naujiena esporto ir „Fortnite“ lažybose, tačiau netrukus bus populiari daugelyje lažybų namų.

„Fortnite“ lažybų patarimai ir gudrybės

Lažybos dėl „Fortnite esport“ labai nesiskiria nuo lažybos dėl kitų sporto šakų. Todėl nesąžininga sakyti, kad yra tvirta lažybų strategija, kuri gali užtikrinti, kad laimėsite. Tai atsitiktinumo reikalas. Laimei, skirtingai nei kitose sporto šakose, „Fortnite“ varžybose dažniausiai būna iki šešių rungtynių, todėl šansų yra daugiau.

1 patarimas: visada stebėkite tendencijas

Šešių žaidimų varžybose galbūt norėsite išvengti pirmųjų vieno ar dviejų žaidimų. Dominuojantys žaidėjai greitai nustato tendenciją ir toliau laimi paskutiniuose turuose. Šiuose turuose lengviau atspėti teisingus spėjimus.

2 patarimas: pasirinkite konkrečias rinkas

Nedarykite statymų visur; turėti vieną ar kelias rinkas ir jose specializuotis. Pavyzdžiui, galite specializuotis ties statymais dėl laimėtojo ir apvalių statymų trukmės. Tai leidžia jums nuosekliai atlikti tyrimus, kuriuose tiksliau matote tendencijas.

3 patarimas: sekite konkursus

Dažnai sakoma, kad tikrieji gerbėjai stato ne pačius protingiausius statymus. Tačiau norint laimėti, reikia šiek tiek padirbėti. Turėkite varžybų kalendorių ir iš tikrųjų stebėkite komandas, kai jos žaidžia.

Galiausiai, turite laikytis įprastų lažybų patarimų, kurie galioja visoms sporto šakoms. Nestatykite emociškai. Turėkite fiksuotą biudžetą. Žaisk dėl malonumo, o ne tam, kad uždirbtum.

Padarykite „Fortnite“ lažybas tuo, kas patiktų ir kas privers jus pamilti žaidimą (daugiau).

About the author
Zhang Wei
Zhang WeiAreas of Expertise:
eSportas
About

Zhang Wei, geriau žinomas „Esports“ arenoje kaip „DragonMaster“, išsikovojo nišą kaip minčių lyderis internetinių kazino ir „Esports“ sankryžoje. Turėdamas neklystantį tendencijų instinktą ir kruopštų dėmesį detalėms, jis yra ir strategas, ir šios srities vizionierius.

Send email
More posts by Zhang Wei

Paskutinės naujienos

Įspūdingi važiavimai ir įvykiai, siekiant pagerinti Palworld patirtį
2024-02-16

Įspūdingi važiavimai ir įvykiai, siekiant pagerinti Palworld patirtį

Palworld pasauliniu mastu dominuojant vaizdo žaidimų pramonėje, gerbėjai džiaugiasi, kokia ateitis laukia šio būtybes gaudančio kūrimo ir išgyvenimo žaidimo. Šiame straipsnyje apžvelgsime keletą smagių perėjimų ir įvykių, kurie galėtų vykti Palworld, galimybes.