Team Spirit

„Team Spirit“ yra Maskvoje įsikūrusi Rusijos žaidimų įmonė. Padavėjas, modelis ir būsimasis gydytojas subūrė komandą po to, kai metė darbą ir mokslus, kad galėtų tęsti savo aistrą žaidimams. Jie įkūrė komandą 2015 m. ir toliau rungtyniavo Counter-Strike: Global Offensive, Dota 2, League of Legends ir Hearthstone turnyruose. Vos per šešerius metus grupė pakilo ir tapo geriausia esporto komanda.

Pagrindinis jų tikslas yra konkuruoti su geriausiais žaidimų klubais pasaulyje ir nuolat pasirodyti aukščiausiame lygyje. Įtraukiant strateginį ir kryptingą bendradarbiavimą, komanda siekia paveikti savo visuomenę.

Team Spirit
Apie komandos dvasią

Apie komandos dvasią

2021 m. vasarą buvo patvirtinta, kad DPC sezonas prasidės tik antroje metų pusėje. Per tą laiką „Team Spirit“ eksperimentavo su naujomis sąrašo formavimo strategijomis. Jie norėjo rasti naujų pavadinimų, kurie padėtų jiems sukurti vieną geriausių esporto komandų. Iš daugiau nei 80 susidomėjusių žaidėjų tik 12 bus atrinkti į visas pozicijas.

Yellow Submarine apranga buvo įkurta ir iškart pradėjo atstovauti Komandos dvasia įvairiose varžybose. Anot Chukalino (grupės generalinio direktoriaus), visas renesansas ir „Yellow Submarine“ sąrašo pasirašymas buvo komandos tikslų dalis.

Apie pasirašymą buvo pranešta oficialioje komandos svetainėje ir socialinių tinklų paskyrose. Esporto komanda taip pat paskelbė apie Silent pridėjimą nauju treneriu (Airat Gaziev). 2020 m. gruodį „Team Spirit“ pergalingai sugrįžo į „Dota 2“ su buvusiu „Yellow Submarine“ sąrašu.

Apie komandos dvasią
Team Spirit žaidėjai

Team Spirit žaidėjai

Kiekvienas šios komandos dalyvis nusprendė nutraukti studijas ir darbą, kad galėtų treniruotis. Visi CS: GO komandos žaidėjai yra rusai. Tai Chopperis (Višniakovas Leonidas), Magixxas (Vorobjevas Borisas), Degsteris (Gasanovas Abdulkhalikas), Patsi (Isjanovas Robertas) ir S1renas (Ogboblinas Pavelas).

Trys rusai TORONTOTOKYO (Khertek Alexander), Collapse (Khalilovas Magomedas), Mipoška (Naydenovas Jaroslavas) ir du ukrainiečiai Mira (Kolpakovas Miroslaw) ir Yatoro (Mulyarchuk Ilja) sudaro komandos Dota 2 sąrašą.

Grifonas (Gudkovas Nikita), Dreampull (Leksinas Markas) ir Diamondproxas (Rešetnikovas Danilas) yra trys „League of Legends“ komandos rusai. Mytant (Zavalny Evgeny) ir Edward (Abgaryan Edward iš Armėnijos) papildo 5 narių komandą.

Vienintelis komandos atstovas Hearthstone turnyruose yra Silvername (Vladislavas Sinotovas) iš Rusijos.

Team Spirit žaidėjai
„Team Spirit“ stipriausi žaidimai

„Team Spirit“ stipriausi žaidimai

Dota 2

2015 m. gruodžio mėn. įsigijusi CIS Rejects, Team Spirit debiutavo šiame žaidime. Jis išaugo dėl įvairių rezultatų ir tapo vienu iš stipriausios komandos Dota 2 turnyruose. Jis įtvirtino savo vietą tarp geriausių pasaulio komandų. „International 2021“ didžiajame finale komanda nugalėjo PSG.LGD.

Už šiuos išnaudojimus jie iš viso uždirbo 18 208 300 JAV dolerių. Tai buvo didžiausias apdovanojimas per visą vaizdo žaidimų istoriją. Jie buvo pirmoji Rytų Europos komanda, laimėjusi tarptautinį turnyrą po to, kai 2011 m. Natus Vincere laimėjo savo debiutinį mačą. Po pergalės Team Spirit tapo viena populiariausių esporto komandų, sukaupusių daugybę gerbėjų ir verslo sandorių visame pasaulyje.

Count-Strike: Global Offensive

2016 m. birželį organizacija pasirašė „Team Phenomenon“ narius. Per visus pagrindinius čempionatus grupė progresavo ir konkuravo sąžiningai. iDISBALANCE (Artemas Jegorovas) ir chopperis (Leonidas Višniakovas) prisijungė prie komandos praėjus trejiems metams po jos įkūrimo. Tais pačiais metais iš komandos buvo atleisti ir COLDYY1 (Pavelas Veklenko), ir SotF1k (Dmitrijus Forostjanko). Jų tikslas – įdarbinti perspektyvius žaidėjus, galinčius atstovauti klubui pagrindiniuose turnyruose visame pasaulyje. Vietoj atleistų žaidėjų buvo atvežtas Miras (Nikolajus Bityukovas) iš „Gambit Gaming“ ir 17-metis Magixxas (Borisas Vorobjovas) iš ESPADA komandos.

„Team Spirit“ stipriausi žaidimai
Kodėl „Team Spirit“ yra populiari

Kodėl „Team Spirit“ yra populiari

Nors susikūrusi komanda susidūrė su buitinėmis komandomis, ji visiems įrodė, kad jos niekada nereikėtų sumenkinti. Pradiniame ir vėlesniuose turnyruose jiems taip pat nesisekė gerai, tačiau puikūs kelių rungtynių rezultatai privertė gerbėjus juos pripažinti. Mokydamasi iš savo klaidų ir nuolat tobulėdama, komanda laimėjo BTS Pro Series 4 sezoną: EU/CIS, užėmusi tarp 5 geriausių (4-a) Epic Prime League 1 sezone (2020).

Komandos dvasia sulaukė didžiulio populiarumo per jų „Dota 2“ aprangą. Aukščiausia apdaila įvairūs turnyrai kur jie nuliūdino populiariausi vardai padėjo jų populiarumui. „International 10“ buvo vienas įdomiausių turnyrų, o gerbėjai stebėjo „Team Spirit“ kelionę į pergalę. Tai buvo tada, kai jie įgijo didžiausią populiarumą, pademonstruodami, kad buvo geriausi sezono tamsieji žirgai, nugalėję ankstesnius čempionus (OG Esports).

Europos komanda (OG) Europe laimėjo 2018 ir 2019 m Tarptautinė. Jie startavo apatinėse skliaustuose, eliminuodami turnyro favoritus ir stipriausias komandas. Komanda lėtai progresavo, kol galiausiai laimėjo didžiausią prizinį fondą vaizdo žaidimų istorijoje po įspūdingo 5 žaidimų finalo.

Kodėl „Team Spirit“ yra populiari
Team Spirit apdovanojimai ir rezultatai

Team Spirit apdovanojimai ir rezultatai

2020 metų rugpjūtį prasidėjo didžioji dabartinės komandinės dvasios era. Tuo metu penki žaidėjai susibūrė pavadinimu Geltonasis povandeninis laivas. Komandai sekėsi išskirtinai gerai – ji net pasiekė NVS reitingo viršūnę. Dėl to Team Spirit įsigijo jį kaip vieną iš savo padalinių ir sutiko pasirašyti visus savo žaidėjus. Tačiau komanda nedalyvavo Dota (2020) čempionate po to, kai renginys buvo atšauktas dėl pasaulinės COVID-19 pandemijos.

Tarptautinis Dota 2 čempionatas yra pelningiausi žaidimų renginiai. Per pastaruosius šešis turnyrus jie pasiekė pasaulio prizų rekordą. Pasikeitus renginio vietai, praėjusiais metais renginys vyko Bukarešte, Rumunijoje. Iš pradžių publikos pasirodymas tribūnose buvo tikimasi, tačiau dėl COVID-19 plitimo pavojaus Valve (šeimininkas) nusprendė atsisakyti visuomenės dalyvavimo ir pasirinko virtualų modelį sekti žaidimus.

Prizai

Kalbant apie piniginius prizus, 2021 m. turnyras buvo rekordinis įvykis. Jo bendras prizinis fondas siekė 40 milijonų dolerių, iš kurių 18 milijonų dolerių atiteko laimėjusiai komandai – Team Spirit. Jie sugebėjo atkeršyti už ankstesnį pralaimėjimą PSG: LCD OGA Dota PIT Invitational turnyre, kur užėmė antrąją vietą. Bendruomenei įsigijus Compendium ir Battlepass, Valve galėjo garantuoti šį prizą. Šiais metais atnaujinant Dota Pro trasą, Team Spirit naudojasi ankstesnių turnyrų patirtimi, kad gautų geriausią įrangą savo kasdienėms treniruotėms.

Kiti svarbūs Dota pasiekimai Dota varžybose: DPC EEU 2021/2022 Tour 1: I diviziono (2 pakopa) ir Pinnacle taurės (2 pakopa) nugalėtojai. Jiems taip pat pavyko 2018 m. užimti 3 vietą „Galaxy Battles II: Emerging Worlds“ varžybose po to, kai 2017 m. laimėjo Almeo Esports taurę (3 pakopa).

Team Spirit's CS: GO komanda turi keletą laimėjimų įvairiose varžybose. Jis laimėjo Pinnacle Cup II, DreamHack Open 2021 m. sausio mėn.: Europe, Nine to Five # 3, Eden Arena: Malta Vibes – Week 8, ESL One Road to Rio-CIS ir SECTOR: MOSTBET 1 sezoną.

Be to, jis taip pat buvo antroji vieta kai kuriose kitose pagrindinėse varžybose. Šie turnyrai yra Čempionų taurės finalai, StarLadder & ImbaTV Invitational Chongqing, visi 2018 m., ir CIS Minor čempionatas (2017 m.) Atlantoje.

Team Spirit apdovanojimai ir rezultatai
Geriausi ir populiariausi „Team Spirit“ žaidėjai

Geriausi ir populiariausi „Team Spirit“ žaidėjai

„Dota 2“ sąrašas geriausiai žinomas dėl apdovanojimų „Dota 2“, kuriame jie laimėjo pagrindinį prizą 2021 m. tarptautiniame turnyre. „Diamondprox“ (Danilas Reshetnikovas) ir Edwardas (Edwardas Abgaryanas) yra du labiausiai patyrę žaidėjai NVS scenoje. Diamondprox yra garsus džiunglininkas, turintis daug patirties. Antrajame ir trečiajame sezone jo drąsios strategijos suformavo konkurencines rungtynes. Jis pirmasis atrado efektyvų kovos su džiunglėmis strateginį metodą. Jo žaidimai visada siūlomi geriausios esporto lažybų svetainės.

Edvardas geriausiai žinomas dėl savo priešiško žaidimo stiliaus kaip atrama botlane ir yra laikomas fantastišku „Thresh“ žaidėju (galbūt prilygsta Korėjos žaidėjui „MadLife“). Pirmosiomis League of Legends turnyrų dienomis abu jie buvo žinomi kaip Maskvos penketas. Komanda visame pasaulyje buvo žinoma kaip pirmoji, padariusi didelę įtaką Korėjos scenos viršenybei. Šie du yra populiarūs žaidimų bendruomenėje ir padeda augti Team Spirit.

Mipoška (Jaroslavas Naydenovas), žinomas esporto komandos vadovas ir vyriausias narys, 2017 m. turnyruose pradėjo dalyvauti kaip atskira komanda. Jis greitai pakilo į geriausių žaidėjų dešimtuką ir buvo vertinamas kaip perspektyvus kapitonas. Jo šlovė greitai išblėso, o 2019 m. jam buvo diagnozuota depresija. Po metų jis prisijungė prie Team Spirit ir dabar yra vienas geriausių komandos žaidėjų.

Geriausi ir populiariausi „Team Spirit“ žaidėjai
Kur ir kaip lažintis dėl Team Spirit

Kur ir kaip lažintis dėl Team Spirit

Naudotojai gali tyrinėti įvairias esporto rinkas, jei tik yra sulaukę legalaus lošimo amžiaus ir el. sporto lošimai jų šalyje yra legalūs. Lošėjai, lažindami, turi rinktis tarp tikrų pinigų ir skinų (virtualių daiktų žaidimuose). „Skin“ azartiniai lošimai šiuo metu yra daug labiau paplitę nei statymai grynaisiais. Sporto lažybos, loterijos, ruletė ir monetų metimai yra populiarios svetainės. CS: GO skinai yra populiariausia valiuta skinų bukletuose ir sudaro daugiau nei 80 % visos lažybų veiklos.

Betway yra gerai žinoma esporto lažybų svetainė, teikianti geriausią vertę lažybų koeficientai esporto žaidimuose. Tai viena iš nedaugelio svetainių, siūlančių plačias lažybų rinkas įvairiose esportų srityse. Tai apima Dota 2 ir CSGO, taip pat kitas plačias esporto akcijas. GGBet taip pat ir toliau teikia geriausias esporto lažybų rinkas.

Lažybos dėl bet kurių Esport rungtynių nugalėtojo yra viena geriausių strategijų. Lažybos dėl handikapo rungtynių nugalėtojų rinkoje ir statymai dėl teisingo balo taip pat yra palankios galimybės. Vartotojai taip pat gali lažintis dėl žemėlapių, kuriuos komanda laimėjo serijoje, ir raundų, laimėtų pagal žemėlapio handicapą. Lygiosios žaidimo (arba pratęsimo) ir daugiau/mažesnių raundų rinkos yra visos galimos, nors jos yra šiek tiek sudėtingos. Norint padidinti sėkmės tikimybę, reikia atlikti daugiau tyrimų apie ankstesnius komandų pasirodymus ir net dabartinius pranešimus.

Kur ir kaip lažintis dėl Team Spirit

Vėliausios naujienos

Team Spirit įsigijo nuostabų snaiperį
2022-08-18

Team Spirit įsigijo nuostabų snaiperį

Per jų Dota 2 padalinys, Team Spirit patyrė didžiulį populiarumą. Geriausi finišai keliose varžybose, kuriose jie nugalėjo žinomus sportininkus, prisidėjo prie jų žinomumo. Sirgaliai stebėjo „Team Spirit“ triumfavimą viename įspūdingiausių turnyrų „The International 10“. 

Parimatch palieka Rusiją, plečiasi Indijoje
2022-06-09

Parimatch palieka Rusiją, plečiasi Indijoje

Parimatch yra viena iš geriausių esporto lažybų svetainių, kurios yra patikimos, kur žaidėjai visada gali statyti lažybas dėl savo mėgstamų sporto šakų, turnyrų ar futbolo klubų. Parimatch siūlo lažybas gyvai, nuolatines sporto naujienas ir čempionatų įskaitas. Lažybų teikėjas taip pat pateikia išsamią statistiką ir kasdienę analizę. Lošėjai gali lažintis dėl daugiau nei dvidešimties sporto šakų iš daugiau nei penkiasdešimties šalių. Šie renginiai apima daugiau nei du šimtus lygų, kuriose kasdien vyksta daugiau nei 500 sporto renginių.