Populiariausios Valorant lažybų svetainės 2024

Valorantiškos esporto lažybos yra vienas svarbiausių dalykų, vykstančių esporto lažybų scenoje. Šiame vadove sužinokite viską, ką reikia žinoti apie lažybas dėl šio palyginti naujo žaidimo, kuris konkuruoja su tokiais kaip Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) ir Fortnite tiek esporto, tiek lažybų srityje.

Po pristatymo 2020 m., Valorant greitai tapo mėgstamiausiu esporto scenoje ir akimirksniu buvo pradėtas rodyti lažybų svetainėse. Šiuo metu tai yra viena populiariausių esportų, dėl kurių lažybininkai lažinasi.

Populiariausios Valorant lažybų svetainės 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Viskas, ką reikia žinoti apie Valorant

„Valorant“ yra naujausias amerikiečių kūrėjo ir leidėjo vaizdo žaidimas Riot Games. Tai tas pats vaizdo žaidimų magnatas už internetinės kelių žaidėjų mūšio arenos franšizės, Legendų lygos.

Pradedantiesiems „Valorant“ yra 5 prieš 5 personažais pagrįstas taktinis FPS herojaus vaizdo žaidimas, pasiekiamas „Microsoft Windows“. Nemokamas žaidimas remiasi „Unreal Engine 4“ – geriausiu realiuoju laiku 3D kūrimo varikliu, pasižyminčiu puikia grafika ir garsu, kad būtų galima visapusiškai pasinerti. Žaidimas pradėtas kurti 2014 m., tačiau oficialiai išleistas 2020 m. birželio 2 d.

„Valorant“ žaidimo eiga

„Valorant“ žaidėjai puolime arba gynyboje atlieka agentų vaidmenį. Žaidimo objektas priklauso nuo režimo. Šiuo metu šis FPS turi septynis režimus:

 • Neįvertinta: Atakuojanti komanda turi susprogdinti bombą (Spike). Tai yra Bo25 rungtynės, todėl karūną užima pirmoji komanda, laimėjusi 13 raundų.
 • Spike Rush: Tai yra Bo7 rungtynės, kai visi žaidėjai puolime nešasi smaigalį, tačiau kiekviename raunde galima suaktyvinti tik vieną smaigalį.
 • Konkurencinga: Komandos pakaitomis žaidžia gynyboje ir puolime, o įvedama pergalėmis pagrįsta reitingavimo sistema, kai žaidėjai gauna rangus po penkių žaidimų.
 • Deathmatch: 14 žaidėjų dalyvauja devynių minučių mūšyje. Norėdami laimėti šiame režime, žaidėjai turi gauti 40 nužudymų.
 • Snowball Fight: Team Deathmatch režimas, kai žaidėjams reikia 50 nužudymų, kad laimėtų.
 • Eskalavimas: Kad laimėtų šiame režime, komanda turi pereiti visus 12 lygių arba per 10 minučių būti aukštesniame lygyje nei priešininkas.
 • Replikacija: visa komanda žaidžia kaip atsitiktinai parinktas agentas Bo9 rungtynėse.

Lažybos dėl Valorant esports

Valorant lažybos turi daug galimybių ir yra gana panašios į CS: GO lažybos rinkose. Žemiau pateikiami populiariausi pasirinkimai:

 • Tiesioginis nugalėtojas: nuspėkite, kuri komanda laimės turnyrą.
 • Rungtynių nugalėtojas: nuspėkite komandą, kuri laimės rungtynes.
 • Žemėlapio nugalėtojas: nuspėkite komandą, kuri laimės žemėlapį.
 • Pirmasis kraujas: numatykite komandą, kuri pirmą kartą nužudys.
 • Smailių gamykla: Numatykite, ar užpuolikai sėkmingai susprogs bombą (Spike).
 • Spike defuse: Numatykite, ar gynėjai sėkmingai nukenks bombą (Spike).
 • Pasirinkti personažai: kai kuriose svetainėse žaidėjai gali lažintis už simbolius, kuriuos pasirinks komanda.
 • Bendros sumos: kai kurių lažybų agentūros įvairios žaidimo statistikos, pvz., nužudymų, spygliuočių, nukenksminimo, tūzų ir kt.
 • Tūzas: Numatykite, ar vienas žaidėjas vienas pašalins visus priešininkus per vieną raundą.
 • Komandos tūzas: Numatykite, ar kiekvienas žaidėjas pašalins vieną žaidėją iš kitos komandos.

Primename, kad „Valorant“ lažybose lažybininkai gali pasirinkti statyti prieš prasidedant rungtynėms arba kai žaidimas vyksta (lažybos gyvai).

Kodėl Valorant yra populiarus?

Nors tai gana nauja esporto scenoje, „Valorant“ yra gerbėjų mėgstamiausia, pritraukianti net CS: GO ir „Fortnite“ gerbėjus. „Active Player“ statistika rodo, kad „Valorant“ per 2021 metus išlaikė 12 milijonų aktyvių žaidėjų.

Aktyvių žaidėjų pikas siekė 15 mln. Nors „Valorant“ vis dar užgožia tokie, kaip „Apex Legends“, „League of Legends“ ir „CS: GO“, jis jau aplenkė „Overwatch“ ir „COD: Modern Warfare“, turinčius atitinkamai septynis milijonus ir 10 milijonų aktyvių vartotojų.

Taigi, kas skatina šio vaizdo žaidimo populiarumo augimą?

Žaisti Valorant internete

Viena iš priežasčių, kodėl „Valorant“ kasdien populiarėja, yra tai, kad tai yra nemokamas žaidimas. To buvo tikimasi dabar, kai visi kiti dideli eSporto žaidimai perėjo prie F2P. Be nemokamo žaidimo, Valorant galima žaisti internete, todėl FPS žaidimo gerbėjai iš viso pasaulio gali kovoti individualiai arba komandose nuotoliniu būdu.

Interneto bendruomenė

Plati internetinė bendruomenė, pradedant forumais ir baigiant socialine žiniasklaida, daro „Valorant“ populiarią. Tokiose platformose žaidėjai iš viso pasaulio gali bendrauti. Kai kurios didžiausios „Valorant“ bendruomenės yra „Discord“, „YouTube“, „Facebook“, „Instagram“ ir „Twitter“.

Influenceriai

Trečioji Valorant populiarumo priežastis – influenceriai. Nėra jokių abejonių, kad „Valorant“ bus dominuojanti jėga scenose ir geriausiose „eSport“ lažybų svetainėse. Pramonėje jį nuoširdžiai priima ir palaiko kai kurie žymiausi eSporto žaidėjai. Buvęs CS: GO profesionalus žaidėjas ir transliuotojas Shroud ir Ninja, profesionalus žaidėjas, „YouTuber“ ir „Twitch“ transliuotojas, gyrė „Valorant“.

Didžiausi Valorant žaidėjai

Kaip minėta anksčiau, Valorant yra panašus į CS: GO. Daugelis CS: GO žaidėjų pereina į Valorant. Tai apima profesionalius žaidėjus. Kai kurie iš CS: GO į Valorant perėję garsūs vardai yra Tysonas „TenZ“ Ngo, Oscaras „mixwell“ Cañellas Colocho ir Tyleris „Skadoodle“ Lathamas.

Ir tai ne tik CS: GO. Prie šio žaidimo prisijungia ir „Fortnite“ žaidėjai. Čia vėl keli „Fortnite“ palaikantys žaidėjai, įskaitant Harrison „psalm“ Chang, Pontus „Zyppan“ Eek, Jake „POACH“ Brumleve ir Aleksandr „zeek“ Zygmunt, paliko „Fortnite“ ir pasirinko „Valorant“.

Tiek paprasti žaidėjai, tiek profesionalūs žaidėjai mėgsta „Valorant“ dėl to, kaip „Riot Games“ struktūrizuoja viską, pradedant žaidimo mechanika, ekonomine sistema ir individualaus žaidimo bei komandinio darbo deriniu.

Valorantiniai esporto turnyrai

Geriausias „Valorant“ dalykas yra didžiulis jų skaičius turnyrai ir varžybos ištisus metus. Tai taip pat gera žinia lažybininkams, nes jie visus metus turi internetines Valorant lažybų rinkas. Įdomu tai, kad yra ir vyrų, ir moterų varžybos, apimančios A pakopos, B pakopos, C pakopos ir S pakopos varžybas.

Taigi, kokios yra geriausios „Valorant“ esporto varžybos?

Valorant čempionai

„Riot Games“ organizuojamas „Valorant Champions“ yra prestižiškiausias „Valorant“ turnyras. 2021 m. „Valorant Champions“ buvo įžanginis turnyras, kurio prizas buvo 1 000 000 USD. Šiais metais „Riot Games“ greičiausiai surengs renginį.

Uždegimo serija

„Valorant Ignition“ seriją sudaro keli turnyrai; pavyzdžiui, Epulze Royal SEA Cup, Rise of Valour, FTW Summer Showdown, GGTech Invitational 2 – LAS, Cyber Games Arena Pacific Open, WePlay! VALORANT Invitational ir BLAST Twitch Invitational.

Pirmasis smūgis

Šis turnyras buvo pirmosios didelės Valorant varžybos. Misija buvo karūnuoti pirmojo asmens šaudyklės regiono čempionus. Tai taip pat yra tarp geriausių „Valorant“ rungtynių, dėl kurių galima statyti.

Aukščiau yra keletas didžiausių Valorant turnyrų. Kiti verti paminėjimai apima Arena of Valor tarptautinis čempionatas, Zotac Cup Valorant, Champions Tour Europe, Rivals Women's Cup, Champions Tour Turkija, Okeanijos turas, Valorant Masters Cup ir Charge Gaming Valorant Cup.

Galingos lažybų svetainės

Valorantiškos lažybų svetainės tampa vis populiaresnės dabar, kai operatoriai supranta, koks didelis šis žaidimas. Esports lažybininkai skuba įtraukti Valorant į meniu. Deja, ne visos esporto lažybų svetainės verta patikrinti. Taigi, kaip lažybininkai gali rasti geriausią „Valorant“ esporto lažybų programą?

Pirmas dalykas yra žaisti licencijuotoje lažybų svetainėje. Prieš registruodamiesi įsitikinkite, kad svetainė turi galiojančią licenciją. Tada atkreipkite dėmesį į „Valorant“ lažybų rinkų prieinamumą. Kai kuriose svetainėse ištisus metus yra daug turgų, o kitose – tik keli aukščiausio lygio renginiai. Kitas aspektas yra banko galimybės.

Žaidėjai turėtų įsitikinti, kad yra depozitas o išėmimo būdai, taip pat valiutos, jiems palankūs. Taip pat verta pasidomėti drąsiomis premijomis. Kaip ir kituose esport žaidimuose, lažybininkai turi daug akcijų ir premijų, į kurias gali pretenduoti lažybininkai.

Tiems, kurie nėra tikri, kurios Valorant esports lažybų svetainės yra geriausios prisijungti, Valorant lažybų ekspertai padarė daug pastangų. Jie rekomenduoja Betwinner, 22BET, Betsson, William Hill, Leo Vegas 10Bet ir ComeOn.

Geriausios Valorant komandos

Valorant neabejotinai bus didelis. Vaizdo žaidimas, organizuojantis CS: GO ir Fortnite žlugimą, pritraukia net dideles esporto komandas. Kelios geriausios esporto komandos jau prisijungė prie „Valorant“ esporto scenos. Dabar labai svarbu žinoti geriausias komandas, už kurias galima statyti. Žemiau galite rasti didžiausias komandas.

Acend

Neabejotinai geriausia „Valorant“ komanda yra didžiausio turnyro „Valorant Champions“ nugalėtoja. Geriausia komanda, už kurią galima statyti Valorant, yra „Acend“, Europos esporto apranga. Nors kituose 2021 m. renginiuose komandai sekėsi ne taip gerai, jie visus nustebino laimėdami 2021 m. „Valorant Champions“ titulą, nugalėdami tokius, kaip „Team Secret“, „Team Liquid“ ir „Gambit Esports“. Tikriausiai „Acend“ pratęs savo dominavimą 2022 m.

Gambit Esports

Anksčiau žinomas kaip Gambit Gaming, Gambit Esports yra antras geriausias Valorant klanas. Rusijos esporto komanda dominuoja visus metus ir puikiai pasirodė „Valorant Champions 2021“. Gambit išmušė X10 CRIT ir KRU Esports, o finale nusileido Acend. Tikėtis, kad 2022 m. Gambit pasirodys stipresnis.

Kitos geros komandos, už kurias galima statyti, yra Team Secret, Cloud9 Blue, Fnatic, KRU Esports, Team Liquid, Sentinels, 100 Thieves, G2 Esports, Team Vitality, TENSTAR, LDN UTD ir BIG.

Valorant lažybų privalumai ir trūkumai

Kaip ir dvi monetos pusės, Valorant esports lažybos turi privalumų ir trūkumų. Žemiau pateikiamos gerosios ir blogosios šio žaidimo lažybų pusės.

Argumentai "už"

 • Lažybų svetainių prieinamumas: Nors iš pradžių buvo labai nedaug esporto lažybų lažybų tarpininkų, siūlančių Valorant statymus, šiandien yra daugybė Valorant lažybų svetainių.
 • Lažybos yra smagu: Valorant gerbėjams lažybos už mėgstamas komandas gali pridėti šiek tiek adrenalino žiūrint tiesiogines transliacijas.
 • Valorant lažybų premijos: Bukmekeriai apdovanoja fantastiškas premijas eSporto lažybų gerbėjams, įskaitant Valorant lažybų dalyvius.
 • Daug turnyrų: dabar, kai šis žaidimas yra eSporto žlugdančioji jėga, jis gali pasigirti daugybe turnyrų. Lažuotojai gali būti tikri, kad Valorant turgeliai veiks visus metus.

Minusai

 • Tinkamų duomenų trūkumas: daugeliui žemos pakopos įvykių gali būti sunku rasti svarbių duomenų, pvz., komandos formą, h2h ir pan.
 • „Valorant“ statymai sukelia priklausomybę: „Valorant“ statymai gali sukelti priklausomybę, kaip ir žaidžiant patį žaidimą. Žaidėjai turi žaisti atsakingai, kad būtų saugūs.

Valorantiški lažybų koeficientai

Prieš įsitraukdami į Valorant lažybas, lošėjai turi suprasti, kaip veikia koeficientai. Gerai tai, kad Valorant koeficientai veikia taip pat, kaip ir šansai kitus esporto žaidimus lažybų scenoje. Iš esmės yra trys šansų formatai.

 1. Dešimtainis koeficientas: Taip pat žinomas kaip Europos koeficientas, tai yra populiariausias „Valorant“ koeficientų formatas. Norėdami apskaičiuoti laimėjimą, dešimtainį koeficientą padauginkite iš statymo
 2. Trupmeniniai šansai: Taip pat žinomas kaip Didžiosios Britanijos arba JK koeficientas, tai yra seniausias šansų formatas. Kaip rodo pavadinimas, jis pateikiamas trupmenomis; yra skaitiklis ir vardiklis. Kai kurios Valorant lažybų svetainės turi trupmeninius koeficientus. Skaitiklis (kairėje) rodo, kiek laimėta, o vardiklis (dešinėje) yra statymas
 3. Pinigų linija: Taip pat žinomas kaip Amerikos šansai, čia šansai pateikiami kaip neigiami (mėgstamiausi) arba teigiami (netinkami). Mėgstamiausi koeficientai (-) nurodo sumą, kurią reikia įdėti norint laimėti 100 USD. „Underdog“ koeficientai (+) rodo laimėtą sumą už kiekvieną 100 USD statymą. Žaidėjai atgauna savo statymą.

Kai kurios svetainės turės tik vieną iš šių šansų formatų, tačiau geriausia esport lažybų svetainė suteikia žaidėjams galimybę pasirinkti naudoti pageidaujamą šansų formatą.

Patarimai ir gudrybės

Yra keletas patarimų, kurie gali padėti žaidėjams priimti geresnius sprendimus dėl statymo Valorant.

 1. Pirmiausia būtinai sekite Valorant varžybas, kad žinotumėte, kada jos vyksta, žaidimo formatus ir dalyvaujančias komandas. Taip pat svarbu suprasti geriausias komandas, už kurias galima statyti.
 2. Antra, patikrinkite, ką sako Valorant esport lažybų ekspertai. Nors tokios Varorant prognozės gali būti ne 100%, jos gali labai padėti.
 3. Galiausiai, stebėkite šansus. Kuo didesnis šansas, tuo mažesnė tikimybė ir atvirkščiai. Bukmekeriai nuodugniai analizuoja komandas, todėl daugeliu atvejų jie visada yra teisūs dėl šansų.
About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
eSportas
About

Jun-ho Kim, Pietų Korėjos dinamiškas Esports maestro, EsportRanker yra žinių švyturys. Sumaišydamas analitinį meistriškumą su įgimta meile žaidimams, Jun-ho atskleidžia sudėtingą internetinių konkursų gobeleną, užtikrindamas, kad žaidėjai liktų informuoti ir įkvėpti.

Send email
More posts by Jun-ho Kim