Team Envy

Envy Gaming yra Šiaurės Teksase įsikūrusi pramogų ir el. sporto įmonė. 2021 m. „Envy Gaming“ susijungė su „OpTic Gaming“ ir sukūrė vieną populiariausių eSporto komandų. Šios komandos yra „OpTic Texas“ „Call of Duty League“, „Dallas Fuel“ „Overwatch“ lygoje, aukščiausią reitingą užimančios „Halo Championship Series“, „Valorant“ ir „Rocket League“ komandos. Kiekvieną dieną milijonai gerbėjų stebi įmonės žaidimų ir gyvenimo būdo turinio kūrėjus „YouTube“, „Twitch“ ir kitose socialinės žiniasklaidos platformose.

„Team Envy“ buvo įkurta 2007 m., turinti patyrusį „Call of Duty“ sąrašą. Nuo tada Mike'as Rufailas, savininkas ir generalinis direktorius, Dalase įsikūrusią organizaciją pavertė viena didžiausių pasaulyje eSporto komandų. Post Malone, Rufail, Hector Rodriguez, Grey Television ir eSports pradininkas Hectoras Rodriguezas yra Envy savininkai.

Team Envy
Apie Team Envy

Apie Team Envy

Rufailui padeda Ken Hersh, strateginis investicijų partneris, kuriam priklauso Hersh Interactive Group. Kitas komandos partneris yra profesionalus pokerio žaidėjas. Yra keletas papildomų investicijų iš reikšmingų Teksaso šeimų, vietinių investuotojų ir kai kurių nacionalinių investuotojų. „Team Envy“ bendradarbiauja su pagrindiniais prekių ženklais, tokiais kaip „Acer's Predator Gaming“, „Corsair“, „Jack in the Box“, „Jack's Links“ ir „Acer's Predator“ žaidimų linija.

Žaidėjai

„Valorant“ sąrašui vadovauja generalinis direktorius Talespin, pseudonimu Ronnie DuPree. Komandos vyriausiasis treneris yra Chetas Singhas. Komandos nariai yra Jimmy Nguyen, slapyvardžiu Marved, Jaccob Whitaker, slapyvardžiu Yay, Victor Wong ir slapyvardžiu Viktoras. Austinas Robertsas, taip pat žinomas kaip Crashies, ir FNS, kurio pilnas vardas yra Pujanas Mehta, yra jos žaidėjai.

Hector "H3CZ" Rodriguez, dabartinis OpTic žaidimų prezidentas, yra atsakingas už Call of Duty. Sethas „Scump“ Abneris vadovauja komandai, jam padeda kelių FPS čempionai Anthony „Shotzzy“ Cuevas-Castro, Indervir „Illey“ Dhaliwal ir Brandon „Dashy“ Otell.

„Lunchbox“ ir treneris Jasonas Brownas sudaro „Team Halo Envy“. Žaidėjai yra Lucid, tikrasis vardas Tomas Wilsonas, oficialus iGotUrPistola vardas Justinas Deese, Joey Taylor, slapyvardžiu TriPPPeY ir Bradas Lawsas, slapyvardžiu aPG.

„Dallas Fuel“ taip pat yra keli „Overwatch“ žaidėjai, kuriuos prižiūri Wolf ir Clint Petrzelka kaip žaidėjų vadovai. Komandos nariai yra Mat' Tazmo' Taylor, Helen' Dear' Jang, Taehun' Edison' Kim ir Eui-Seok Lee, taip pat žinomas kaip Bebaimis. Hyeonseok "ChiYo" Han, Yeong-Han Kim, taip pat žinomas kaip SP9RK1E, ir Han-Been Choi, slapyvardžiu Hanbin, yra kiti žaidėjai. Sąjungą užbaigia Jun Kwon, Minseo "Griyo" Kang ir Dong-Ha Kim, slapyvardžiu Doha.

„Rocket League“ sąraše yra Nickas „rūkas“ Costello, taip pat žinomas kaip Andreasas Jordanas, ir Pierre'as Silfveris, populiariai „Turbopolsa“.
Sethas Manfieldas yra vienintelis „Team Envy“ atstovas „Magic: The Gathering“. „Super Smash Bros.“ Justin Hallet ir Allias Wizzrobe atstovauja „Team Envy“.

Apie Team Envy
Stipriausi komandos Envy žaidimai

Stipriausi komandos Envy žaidimai

Team Envy konkuruoja, transliuoja ir kuria turinį įvairiems vaizdo žaidimams. Franšizė turi eSport komandos „Rocket League“ 2019 m. „Forbes“ paskelbė „Call of Duty“, „Overwatch“, „Valorant“ ir „Super Smash Bros. Envy Gaming“ aštuntąja vertingiausia el. sporto organizacija pasaulyje.

Pareigos šauksmas

Team Envy yra bene ilgiausiai dirbantis ir matomiausias profesionalas Pareigos šauksmas komanda. Tačiau pastaruoju metu komanda turėjo nemažai problemų. Envy nesugebėjo sukurti asortimento, kuris galėtų nuolat atnešti trofėjus, kartu užtikrinant prekės ženklo atstovavimui reikalingą nuoseklumą. Taip yra dėl dažno sąrašo judėjimo, kolektyvinio nepakankamo pasirodymo ir vertinamų žaidėjų praradimo.

Halo

Kada Halo „Infinite“ buvo pristatytas, „Envy“ buvo viena iš devynių franšizės komandų, kurios pateko į lygą atgimstant. Kiekviena iš devynių komandų gavo savo „Spartan“ odą ir išskirtinę ginklo odą bei emblemą. Envy paskatino gerbėjus įsigyti savo komandos „riboto leidimo“ odą.

Valorantiškas

Šiaurės Amerikos eSporto organizacija „Envy“ pakeitė savo prekės ženklą Valorantiškas komanda varžysis po OpTic Gaming reklamjuoste. Per daugelį metų komanda turnyruose laimėjo daugiau nei 250 000 USD.

Raketų lyga

2017 m. įsigijusi „Northern Gaming“ seriją, „Team Envy“ prisijungė Raketų lyga. Bendrovė paskelbė savo sąrašą 2018 m., tačiau grįžo 2020 m., kai ją įsigijo „Vanguard“.

Stipriausi komandos Envy žaidimai
Kodėl Team Envy yra populiarus?

Kodėl Team Envy yra populiarus?

„OpTic“ laimėjo 47 titulus ir turi daugiau nei 24 milijonus sekėjų socialinėje žiniasklaidoje. 2021 m. „OpTic Gaming“ susijungė su „Envy Gaming“, o H3CZ tapo organizacijos nuosavybės grupės nariu. „OpTic Texas“ dalyvaus 2022 m. „Call of Duty“ lygos sezone ir bandys atkovoti titulą, kurį Dalaso imperija pelnė 2020 m.

Team Envy rungtyniauja įvairiuose eSporto žaidimuose, kuriuose lošėjams suteikiamos įvairios lažybų galimybės. Geriausios Team Envy lažybų svetainės siūlo konkurencingus koeficientus dabartinėms ir būsimoms rungtynėms.

Team Envy turėjo keletą puikių sezonų ir neįtikėtinų laimėjimų daugelyje eSporto kategorijų. Jie laikomi viena sėkmingiausių eSporto organizacijų CS: GO ir Call of Duty istorijoje. Komanda yra pirmoji Šiaurės Amerikos eSporto komanda, pavadinta Korėjos „Overwatch“ čempionais. Team Envy taip pat turi ilgiausią pergalę „Overwatch“ Gineso pasaulio rekorde.

Kodėl Team Envy yra populiarus?
Team Envy apdovanojimai ir rezultatai

Team Envy apdovanojimai ir rezultatai

Esportas šiuo metu yra neįtikėtinai populiarus visame pasaulyje. Renginiuose dalyvauja geriausios eSporto komandos, kurios suteikia gerą patirtį geriausiems žaidėjams. Visame pasaulyje jau vyksta šimtai pagrindinių eSporto renginių su dideliais prizų fondais.

Didžiulis ir įvairus eSporto turnyrų pasirinkimas yra eSporto pramonės centre. Jie yra plakanti eSporto pramonės širdis, kuri padeda pagrindą geriausiems eSporto komandos žaidimams ir esporto lažyboms. Esporto turnyrai anksčiau buvo nedideli, vietoje rengiami renginiai. Dabar vienas turnyras gali būti vertas dešimčių milijonų dolerių.

Žymi rezultatai

„Call of Duty“ komanda laimėjo 2016 m. CWL čempionatą, kuriame gavo 800 000 USD prizą. Jie taip pat laimėjo MLG Online National Championship 2010. 2017 m. CWL čempionate komanda laimėjo 200 000 USD užėmusi antrąją vietą. Komanda taip pat užėmė antrąją vietą CWL Pro lygos 2 etapo atkrintamosiose 2017 m. varžybose ir laimėjo 120 000 USD. Komanda taip pat tris kartus užėmė antrąją vietą. Jie apima Call of Duty čempionatas 2014 ir 2013 ir MLG Online National Championship 2010. Per daugelį metų komanda laimėjo daugiau nei 1,8 mln.

„Halo“ komanda 2017 m. „Halo“ pasaulio čempionate laimėjo stulbinančius 200 000 USD ir užėmė antrąją vietą. Jie taip pat laimėjo 100 000 USD tame pačiame turnyre 2018 m. Komanda laimėjo HCS Pro League NA 2017 Fall: Regular sezoną ir UMG Daytona 2017. Be to, Team Envy laimėjo HCS Pro League NA 2016 Fall: Finals, ME Las Vegas 2016 , ir HCS Pro League NA 2016 ruduo: reguliarusis sezonas.

Kiti rezultatai

The Valorant laimėjo VCT 2021: North America Stage 1 Challengers 2 ir Cloud9 To The Skyes. Komanda laimėjo 125 000 svarų sterlingų VCT 2021: Stage 3 Masters-Berlynas tais pačiais metais. Komanda užėmė trečią vietą VCT 2021: North America Stage 3 Challengers atkrintamosiose varžybose ir laimėjo 15 000 USD.

„Rocket League“ iškovojo daugybę pergalių. Jis laimėjo „WePlay Esports Invitational“ su „Rocket League“ Šiaurės Amerikoje. Jie taip pat laimėjo RLCS X sezoną – Pavasaris: Lamborghini Open – NA regioninį 3 renginį ir RLCS sezoną X – žiemą: NA regioninį 2 sezoną. Team Envy laimėjo RLCS X sezoną – rudenį: NA regioninį 3 renginį. RLCS 2021-22 – Ruduo: NA regioninis renginys 3 – Fall Classic ir „Gfinity the United Kingdom Elite Series“ – 3 sezonas.

Apdovanojimai

  • Žaidimo apdovanojimai 2015 – Metų eSporto žaidėjas
  • SXSW Gaming Awards 2016 – vertingiausia sporto komanda
  • „eSports Industry Awards 2016“ – Metų el. sporto komanda
Team Envy apdovanojimai ir rezultatai
Geriausi ir populiariausi „Team Envy“ žaidėjai

Geriausi ir populiariausi „Team Envy“ žaidėjai

JKap

„Call of Duty“ komandai atstovauja Jordanas Kaplanas. Amerikietis užima 193 vietą pasaulyje ir 26 vietą JAV. 28-erių futbolininkas per 97 turnyrus laimėjo beveik 400 000 USD. Šiose varžybose Jordanas džiaugiasi 57,73% pergalių rekordu.

Apatija

Kitas gerai žinomas „Call of Duty“ žaidėjas „Team Envy“ yra Brayanas Zhelyazkovas. Per 71 varžybas, kuriose žaidė, žaidėjo pergalių rodiklis siekia 54,44 proc. Per šiuos konkursus žaidėjas uždirbo daugiau nei 300 000 USD. Jis užima 253 vietą pasaulyje ir 39 vietą JAV.

laimingas

Vincentas Schopenhaueris yra oficialus prancūzų kilmės Valorant žaidėjo vardas. Geriausias žaidėjas iš daugiau nei 130 turnyrų laimėjo daugiau nei 400 000 USD. Šiuo metu jis užima 310 vietą pasaulyje ir 10 savo šalyje. Jis turi 82,08 procento pergalių visose varžybose.

Atominis

„Rocked League“ žaidime 18-metis žaidėjas yra labai mėgstamas. Massimo Franceschi, žaidėjo pilnas vardas, pergalės procentas per 55 turnyrus siekė 74,57. Per šiuos įvykius jis uždirbo daugiau nei 100 000 USD.

Geriausi ir populiariausi „Team Envy“ žaidėjai
Kur ir kaip lažintis už Team Envy

Kur ir kaip lažintis už Team Envy

Loot.bet, Pixel.bet ir 1xBet yra vienos geriausių eSporto lažybų svetainių. Šios svetainės yra skirtos įvairiems rinkos segmentams, skirtiems nedideliems ir reikšmingiems Team Envy renginiams. Tiesioginio pokalbio parinktis paprastai pasiekiama tiesioginės transliacijos metu, o perskaičius kitų žmonių pastabas gali paaiškėti, ką kiti galvoja apie komandos pasirodymą ir dabartinę komandos būklę. Šios svetainės rekomenduojamos „Valorant“ lažyboms, „Halo“, „Rocket League“ ir kitai veiklai.

Kokia yra geriausia lažybų strategija „Team Envy“?

Prieš žaidėjams pradedant lažintis dėl Team Envy, paprastai yra protinga nustatyti biudžetą ir žinoti, kiek jie nori išleisti. Labai svarbu įnešti tik tas sumas, kurias malonu prarasti, nes kai kurie statymai bus atliekami už statymus, kurie mažai tikėtina, kad laimės.

Ankstesnių Team Envy rungtynių stebėjimas yra puikus būdas susipažinti su komanda. Tai padeda nustatyti, kuri eSporto žaidimai jie puikiai tinka ir kur žaidėjai gali rasti geresnių lažybų galimybių. Tai taip pat puikus būdas pažinti atskirus žaidėjus ir jų indėlį į bendrą komandos pasirodymą.

Labai svarbu patikrinti galimas lažybų rinkas keliose eSports lažybose, atsižvelgiant į tai, dėl kokių eSporto žaidimų žaidėjai nori lažintis. Tai leidžia atlikti statymus, kurie labiau linkę laimėti. Rungtynių laimėtojai, turų nugalėtojai ir bendri nugalėtojai yra dažniausiai pasitaikančios eSporto rinkos, į kurias turėtų atsižvelgti naujokai.

Vieni iš kitų lažybų rinkų yra tiesioginiai arba ateities statymai, statymai su negalia, statymai virš/mažesni, nelyginiai statymai, handikapai ir apsidraudimo statymai. Nors yra daugybė eSporto lažybų svetainės, paprastai yra gera idėja tyrinėti pažįstamas sritis.

Kur ir kaip lažintis už Team Envy