Statykite Arena of Valor International Championship 2024

Arena of Valor, anksčiau Strike of Kings, yra internetinis vaizdo žaidimas, kurį sukūrė TiMi Studio Group. Jis pasiekiamas „iOS“, „Android“ ir „Nintendo Switch“ įrenginiuose. Tai yra vienas populiariausių žaidimų Azijoje, nes dalyvauja beveik visuose pagrindiniuose regiono eSporto renginiuose.

„Arena of Valor“ tarptautinis čempionatas yra garsiausias „Arena of Valor“ renginys. Šis turnyras kasmet vyksta per pastaruosius penkerius metus pagal AIC franšizę. Šeštoji iteracija, kurią organizavo VSPN, Level Infinite ir Garena, prasidėjo 2022 m. birželio 16 d. ir baigsis 2022 m. liepos 10 d. Fondo prizas paprastai kinta kiekvienais metais, o 2022 m. renginyje numatomas didžiausias prizas 2 milijonai dolerių. Iki šiol visi „Arena of Valor International Championship“ renginiai vyko internetu.

Eglė Valaitytė
WriterEglė ValaitytėWriter

Viskas, ką reikia žinoti apie Arena of Valor tarptautinį čempionatą

„Valor“ arena, anksčiau Strike of Kings, yra internetinis vaizdo žaidimas, kurį sukūrė TiMi Studio Group. Jis pasiekiamas „iOS“, „Android“ ir „Nintendo Switch“ įrenginiuose. Tai yra vienas populiariausių žaidimų Azijoje, nes dalyvauja beveik visuose pagrindiniuose regiono eSporto renginiuose.

AoV žaidimo eiga

Arena of Valor yra kelių žaidėjų žaidimas, kuriame yra mūšio arena. Kiekvienas žaidėjas pasirenka veikėją, kurį valdys mūšio lauke. Žaidimo personažai vadinami herojais, kurių kiekvienas turi unikalių sugebėjimų.

Kuo daugiau žaidėjas naudoja herojų, tuo daugiau galimybių jis įgyja. Žaidėjai gali užsidirbti patirties ir aukso keliais būdais, įskaitant pabaisų ir pakalikų žudymą, konstrukcijų sunaikinimą ir kitų žaidėjų nugalėjimą.

Tada auksas gali būti panaudotas specialių žaidimo elementų įsigijimui, kurie suteikia žaidėjui pranašesnių sugebėjimų, kurie pravers mūšio arenoje. Be to, auksas gali padėti žaidėjams nusipirkti daugiau herojų. Kita vertus, įgyta patirtis gali atrakinti ir išplėsti daugiau sugebėjimų, kad herojus taptų galingesnis.

Žaidimo režimai

Arena of Valor turi kelis žaidimo režimus, iš kurių populiariausias yra 5v5, paprastai vadinamas Grand Battle. Pagrindinis žaidėjų tikslas šiame režime yra sunaikinti priešo bokštelius ir užsitikrinti keletą misijų, pavyzdžiui, užmušti Tamsųjį žudiką ir sunaikinti priešininko branduolį. Didžiojo mūšio rungtynės paprastai trunka nuo 12 iki 18 minučių.

„Black City Arena“, kuri yra 1v1 režimas, yra dar vienas populiarus žaidimo režimas. Jame yra tik viena juosta, bokštas, raudonos ir mėlynos spalvos šerdis, du šepečiai horizontalaus mūšio lauko šonuose ir HP puodas.

Taip pat dažnai žaidžiama šešėlių dvikova. Šis 3 prieš 3 režimas žaidžiamas Flatland Battlefield ir turi mažesnį žemėlapį. Jame yra tik vienas bokštelis, o kiekviena komanda turi pagrindinę bazę. Žaidimai yra greitesni, kiekvienas trunka nuo 4 iki 6 minučių.

Kiti žinomi žaidimo režimai yra „Abyssal Clash“, „Hook Wars“, „Futball Fever“, „Death Match“, „Gladiator's Summit“, „Mayhem Mode“ ir „Duo Race“.

Arena of Valor tarptautinio čempionato lažybų koeficientai

Žaidėjai, norintys lažintis dėl Arena of Valor tarptautinio čempionato turnyrų, dažniausiai nori išnagrinėti siūlomus koeficientus įvairios eSporto lažybų svetainės. Idealiu atveju Arena of Valor lažybų koeficientai paprastai skiriasi priklausomai nuo kelių veiksnių, tokių kaip statymo tipas ir pasirinkta eSporto lažybų svetainė. Dauguma eSporto lažybų teikėjų paprastai siūlo platų lažybų tipų pasirinkimą praktiškai visoms įvykio rungtynėms.

Rungtynių nugalėtojas yra vienas iš populiariausi lažybų tipai geriausiuose Arena of Valor International Championship turnyruose. Žaidėjai numato, kuri komanda laimės konkrečias rungtynes. Lažybų rezultatas gali būti laimėjimas arba pralaimėjimas.

Dažniausiai šansai laimėti mėgstamai komandai yra žymiai mažesni. Kitas susijęs statymo tipas yra įvykio nugalėtojas. Už tai žaidėjai stato, kuri komanda laimės čempionatą.

Lažybų su handikapu tipai rodo apribojimus, taikomus mėgstamai komandai laimėti, todėl statymai tampa tolygesni. Rezultatas yra tai, kad šansai taip pat tampa artimesni, o tai geriausiai tinka žaidėjams, norintiems lažintis, kad laimės priešingesnė komanda.

Didesnis/mažesnis statymo tipas reikalauja, kad žaidėjai statytų, ar komanda surinks daugiau ar mažiau nei nurodytas skaičius. Idealiu atveju šis statymas suteikia lažybininkams laisvę prognozuoti rezultatus iš platesnio diapazono.

Kiti statymo tipai „Arena of Valor International Championship“ yra teisingas rezultatas, pirmasis kraujas, bendras nužudymų skaičius, žemėlapio handikapas ir žemėlapio nugalėtojas.

Kodėl „Arena of Valor International Championship“ yra populiarus tarp žaidėjų?

Lažybų rinkų įvairovė neabejotinai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl „Arena of Valor International Championship“ yra populiari tarp žaidėjų. Dauguma gerbiamų internetinių eSport lažybų svetainių siūlo lažybų rinkas beveik visoms renginio rungtynėms, todėl žaidėjams, kurie mėgsta žaidimą, lengva lažintis už mėgstamiausi žaidėjai ir komandos.

Kita priežastis yra ta, kad dauguma eSports lažybų svetainių siūlo patrauklius koeficientus (mažas maržas) daugumai Arena of Valor rungtynių. Šansai yra patrauklesni nei įprastai ir pritraukia daugiau žaidėjų į atitinkamas svetaines. Potencialios sumos, kurias žaidėjai gali laimėti lažindami turnyre, didėja padidėjus koeficientams.

Lažintis dėl Arena of Valor International čempionato lygų taip pat gana paprasta. Daugumą eSports lažybų teikėjų siūlomų lažybų tipų lengva suprasti ir atlikti. Dėl to jie tinka net lažybų žaidėjams, neturintiems lažybų patirties. Dauguma lažybų taip pat teikia gyvų lažybų rinkas turnyras.

Tai naudinga, nes žaidėjai gali analizuoti rungtynes ir atlikti statymus gyvai, remiantis patikima informacija realiuoju laiku. Be to, visi žaidimai paprastai yra gerai suplanuoti prieš turnyrą, todėl žaidėjai gali lengvai stebėti visas rungtynes gyvai.

AoV tarptautinio čempionato nugalėtojos komandos ir didžiausios akimirkos

Daugelis „Arena of Valor“ komandų dalyvavo šešiose iki šiol vykusiose „Arena of Valor“ tarptautinio čempionato iteracijose, dauguma jų kiekvienais metais turi skirtingus žaidėjus.

Tačiau įspūdingais pasirodymais varžybose išsiskyrė kelios komandos ir žaidėjai. Čia pateikiami pagrindiniai pastarųjų metų „Arena of Valor International Championship“ turnyrai, sprendžiant iš įspūdingų jų pasirodymų.

Burrium United E-Sports

„Burriam United eSports“ yra 2021 m. „Arena of Valor International“ čempiono titulo savininkas. Komanda laimėjo 40 % 1 milijono dolerių prizinio fondo, o 20 % atiteko pirmajai vicečempionai V Gaming. „Hong Kong Attitude“ užėmė antrąją vietą ir laimėjo 15 % prizinio fondo.

„Burriam United eSports“ yra profesionali el. sporto organizacija, įsikūrusi Tailande. Tarp aktyvių žaidėjų, laimėjusių čempionatą 2021 m., buvo Satittitirat Chetnarong, Anurak Saengjan, Pakinai Srivijarn ir Weerapat Rungchaeng.

Komandos pasirodymas buvo toks įspūdingas, kad dauguma jos žaidėjų buvo apdovanoti apdovanojimais. Atpažintas pagal žaidėjų ID, NuNu laimėjo finalo MVP apdovanojimą ir geriausią vidurinį žaidėją, Overfly laimėjo geriausio „Dark Slayer“ komandos apdovanojimą, o „Difoxn“ laimėjo geriausio „Abyssal Dragon“ ekipos apdovanojimą.

MAD komanda

„MAD Team“ laimėjo ketvirtą „Arena of Valor International“ čempionato, vykusio 2020 m., iteraciją. Ši profesionali eSporto komanda įsikūrusi Taivane. Po išskirtinio pasirodymo komandai buvo skirta 40% prizinio fondo, kuris sudarė 200 000 USD.

Kai kurie įspūdingų pasirodymų vieneto žaidėjai buvo žaidėjas 03.22, kuris buvo finalo MVP ir geriausias Abyssal Dragon, ir KuKu, kuris buvo geriausios sudėties palaikymo nugalėtojas.

Komanda Flash

2019 m. „Arena of Valor International“ čempionate dalyvavo dvylika komandų, o „Team Flash“ tapo čempione. Komanda laimėjo 200 000 USD iš 500 000 USD prizinio fondo. Du „Team Flash“ žaidėjai, kurie labiausiai išsiskyrė per tą renginį, buvo XB, kuris laimėjo finalo MVP apdovanojimą, ir ADC, kuris laimėjo geriausios sudėties džiunglių apdovanojimą.

J komanda

„J Team“ laimėjo tarptautinį „Arena of Valor“ čempionatą 2018 m. ir iš prizinio fondo uždirbo 250 000 USD. Turnyro MVP apdovanojimas atiteko „J Team“ žaidėjui, kurio vartotojo vardas buvo Neilas.

Vis dar juda po ginklu

„Still Moving Under Gunfire“ komanda buvo pirmoji komanda, laimėjusi tarptautinį „Arena of Valor“ čempionatą. Komanda laimėjo pirmąją turnyro iteraciją, kuri įvyko 2017 m., kai varžėsi su 11 kitų tarptautinių profesionalų komandų. Laimėjusios komandos prizas buvo 200 000 USD.

Kur lažintis dėl Arena of Valor tarptautinio čempionato

Rasti tinkamą eSporto lažybų svetainę, kurioje būtų galima statyti didžiausiuose „Valor International Championship“ turnyruose, gali būti sudėtinga, nes eSporto lažybininkai gali turėti daug galimybių. Kai kurios vaizdo žaidimų lažybų svetainės nėra tokios geros, todėl lažybų patirtis gali būti prasta.

Žvelgiant į eSporto turnyrų ir lažybų platformų sąrašą, rasti tinkamiausią lažybų platformą gali būti gana sudėtinga. Vienas iš efektyviausių sprendimų – apsilankymas tam skirtoje eSports lažybų reitingavimo svetainėje. Tokiose svetainėse paprastai yra visa svarbi informacija, reikalinga norint pasirinkti tinkamas eSporto lažybų svetaines pagal pageidavimus, įskaitant geriausius pasiūlymus.

Kaip atlikti statymus dėl AoV IC

Pasirinkus eSports lažybų svetainę lažybų procesas yra gana paprastas. Lažybų dalyviai pirmiausia turi užsiregistruoti ir prisijungti prie lažybų svetainės bei finansuoti savo lažybų sąskaitas. Tada jie turi pasirinkti statymo tipą ir lažybų rinką. Pasirinkimas gali būti pagrįstas daugeliu veiksnių, įskaitant šansus ir galimus rezultatus.

Be to, žaidėjai taip pat turi nuspręsti, kokią pinigų sumą nori statyti už kiekvieną statymą. Žingsnis po žingsnio lažybų atlikimo procesas įvairiose eSporto lažybų svetainėse gali skirtis, tačiau paprastai reikia atlikti vos kelis paspaudimus. Reikia atkreipti dėmesį į tai, kad visi statymai turi būti atliekami laiku, paprastai prieš prasidedant atitinkamoms rungtynėms.

About the author
Eglė Valaitytė
Eglė Valaitytė
Apie

Eglė Valaitytė, technologijomis besidominti lietuvaitė su dideliu aistrai tiešsaistes žaidimams, tapo viena iš lyderių tiešsaistes kazino lokalizacijos srityje. Sujungdama tautinį didžiavimąsi ir greitai besivystančią skaitmeninę kazino sritį, Eglė sieja tradicinę Lietuvą su sparčiai augančia tiešsaistes žaidimų pramone.

Send email
More posts by Eglė Valaitytė