FaZe Clan

FaZe Clan, anksčiau žinomas kaip FaZe Sniping, yra Los Andžele įsikūrusi eSporto įmonė, įkurta 2010 m. Ji gali pasigirti konkurencingomis komandomis įvairiuose tituluose, įskaitant Rocket League, Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO), FIFA, „Halo“, „Valorant“, „Tom Clancy's Rainbow Six Siege“, „Fortnite“, „Call of Duty“ ir „PUBG: Battlegrounds“. Ši geriausia esporto komanda prisijungė prie žaidimų pasaulio kaip Call of Duty komanda, kurią sudaro Jeffas „House Cat“ Emannas, Benas „Resistance“ Christensenas ir Ericas „CLipZ“ Rivera.

Tada šie žaidėjai pateko tarp geriausių „Call of Duty: Modern Warfare 2“ snaiperių, kurie sulaukė daug dėmesio, nes žaidimas dar buvo pradiniame etape. Šios organizacijos populiarumas dar labiau išaugo, kai ji pasirašė sutartį su Tedu „Fakie“

FaZe Clan
FaZe Clan žaidėjai

FaZe Clan žaidėjai

Palyginti su kitomis esporto komandomis, „FaZe Clan“ toli gražu nebuvo įprastas dalykas. Jo „YouTube“ turinys buvo labiau skirtas gerbėjų pramogoms, o ne žaidėjų meistriškumo turnyruose demonstravimui. Šis aspektas labai padidino socialinių tinklų sekimą. 2012 m. „FaZe Clan“ „YouTube“ kanalas pasiekė 1 mln. prenumeratorių. Rašymo metu jis surinko 7,69 mln. daugiau prenumeratorių ir 1 141 865 761 peržiūrą.

Šiandien FaZe Clan gyvena daugiau nei 90 eSport sportininkų. Jie visi yra išskirtinai talentingi žaisti įvairius vaizdo žaidimus ir kurti aukščiausio lygio žaidimų turinį.

Peržiūrėkite šį išsamų „FaZe Clan“ dabartinio aktyvaus sąrašo suskirstymą pagal kai kuriuos šių žaidėjų žaidimus:

Counter-Strike: Global Offensive

 • rain (Norvegija), broky (Latvija), Twistzz (Kanada), ropz (Estija), karrigan (Danija), olofmeister (Švedija), RobbaN (Švedija) - vyriausiasis treneris, innersh1ne (Rusija) - trenerio asistentas

Fortnite Battle Royale

 • Megga (JAV), Nate Hill (JAV), Dubs (JAV), Bizzle (JAV), Mongraal (JK), Martoz (Nyderlandai), Cented (Kanada)

Valorantiškas

 • babybay (JAV), supamen (JAV), POACH (JAV), dicey (JAV), POISED (Kanada), jdm (JAV) – vyriausiasis treneris, zecK (JAV) – trenerio padėjėjas

Rainbow Six Siege

 • cameram4n (Brazilija), soulz (Brazilija), Bullet1 (Brazilija), Astro (Brazilija), cyb3r (Brazilija), Ramalho (Brazilija) – vyriausiasis treneris

Raketų lyga

 • Allushin (Kanada), AYYJAYY (JAV), Firstkiller (JAV), Moopy (JAV) - vyriausiasis treneris

PUBG: Battlegrounds (PC)

 • Aitzy (Rusija), D1gg3r1 (Suomija), Fexx (Didžioji Britanija), Gustav (Danija), Didz (Kanada) - vyriausiasis treneris

PUBG: Battlegrounds (mobilusis)

 • Vintorez (Tailandas), Korpaii (Tailandas), sOup77 (Tailandas), TonyK (Tailandas), BulShark (Tailandas), MR5 (Tailandas), MaFia (Tailandas) - vyriausiasis treneris

FIFA

 • Tass (JK), Jas (JK)

FIFA internete

 • Michael04 (Tailandas), TDKeane (Tailandas), JubJub (Tailandas)

Kartais „FaZe Clan“ gali pakviesti vieną ar du išskirtinai kvalifikuotus žaidėjus, kad užpildytų savo sąrašus, jei tam tikri komandos nariai negali dalyvauti pagrindiniai esporto renginiai. Tai gali būti dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui, dėl vizų sudėtingumo ir sustabdymo.

FaZe Clan žaidėjai
„FaZe Clan“ stipriausi žaidimai

„FaZe Clan“ stipriausi žaidimai

Peržiūrėkite titulus, kuriuose „FaZe Clan“ žaidėjai yra stipriausi:

CS: EIK

2022 m. FaZe Clan užėmė CS: GO pasaulio reitingo viršūnę, išstumdamas Natus Vincere. Šis kelių žaidėjų pirmojo asmens šaudyklės žaidimas iš pradžių buvo išleistas 2012 m. rugpjūčio mėn. ir yra ketvirtasis Valve Counter-Strike serijos pavadinimas. Jį galima žaisti daugelyje platformų, pvz., „Microsoft Windows“, „MacOS“, „Play Station 3“, „Linux“ ir „Xbox 360“.

Pareigos šauksmas

Kai kurie „FaZe“ nariai taip pat pademonstravo puikius įgūdžius žaisdami šią populiarią pirmojo asmens šaudyklės vaizdo žaidimų seriją. Ši įmonė turi komandas, kurios varžosi įvairiuose tituluose, įskaitant Call of Duty: Warzone, Call of Duty: Infinite Warfare, Call of Duty: Black Ops 2, Call of Duty: Ghosts, Call of Duty: WWII ir Call of Duty: Advanced Warfare.

Fortnite

Fortnite nusipelno patekti į stipriausių FaZe titulų fondą, nes jos nariai surinko daugiau nei 2 mln. „Epic Games“ išleido šį „Battle Royale“ žaidimą 2017 m., skirtą daugybei platformų, įskaitant „MacOS“, „Windows“, „iOS“, „Android“ ir „PlayStation 4“ bei „PlayStation 5“.

PUBG: mūšio laukai

Kitas populiariausias „FaZe“ žaidimas yra PUBG: mūšio laukai. Ši įmonė turi asmeninių kompiuterių ir mobiliųjų įrenginių sąrašus su konkurencingais žaidėjais, kurie iki šiol dalyvavo daugiau nei 45 turnyruose.

„FaZe Clan“ stipriausi žaidimai
Kodėl FaZe Clan populiarus?

Kodėl FaZe Clan populiarus?

„FaZe“ neabejotinai užsitarnavo savo vietą sąraše populiariausios esporto komandos. Daugeliui žaidėjų patinka lažintis dėl jo, nes jo nariai išdrįso žaisti daugiau nei 10 žaidimų, o tai reiškia, kad jie neapsiriboja lažybomis tik dėl vieno titulo.

Be to, ši esporto organizacija įsitvirtino kaip gana dominuojanti komanda, užsibrėžusi būti geriausia. Jos žaidėjai sužibėjo daugybėje vietinių ir tarptautinių žaidimų turnyrų ir daugelyje jų laimėjo pirmąją vietą.

Dar kažkas, dėl ko „FaZe Clan“ itin patrauklus lošėjams, yra jo įtraukimas. Pradedantiesiems jos nariai yra nuo 20+ šalyse, įskaitant:

 • Jungtinės Valstijos
 • Prancūzija
 • Švedija
 • Kanada
 • Prancūzija
 • Belgija
 • Slovakija
 • Jungtinė Karalystė
 • Portugalija
 • Kazachstanas
 • Ispanija
 • Korėja

Be to, 2019 m. „FaZe Clan“ sužavėjo daugybę vaizdo žaidimų pasaulio žmonių, pasirašydama savo pirmąją žaidėją Soleil „Ewok“ Wheeler (prieš tai, kai ji pasirodė kaip translytė). Tuo metu jai buvo tik 13 metų, o tai parodė šios komandos atsidavimą ugdyti jaunus žaidimų talentus.

Be to, ši komanda yra mėgstama daugelio aistringų esporto lažybų, nes yra daugybė FaZe Clan lažybų svetainių. Tai suteikia jiems galimybę atrasti kuo daugiau šių lažybų tarpininkų, kol jie atsiras jų lūkesčius atitinkančio.

Kodėl FaZe Clan populiarus?
FaZe Clan apdovanojimai ir rezultatai

FaZe Clan apdovanojimai ir rezultatai

Niekas negali paneigti, kad „FaZe“ šiandien yra viena geriausių esport komandų konkurencinių žaidimų scenoje. Nors apdovanojimas dar turi būti apdovanotas, jis gavo daugybę geriausių vietų esporto čempionatai. Peržiūrėkite kai kuriuos šios komandos neįtikėtinus įvairių titulų rezultatus.

R6

FaZe laimėjo trečiąją vietą Šeši kvietimai 2022 m. „Six Sweden Major 2021“ jis užėmė pirmąją vietą ir parėjo namo su 200 000,00 USD. Jos „Rainbow Six“ sąrašas įveikė tokias komandas kaip „Ninjas in Pyjamas“, „DAMWON Gaming“ ir „Rogue“.

CS: EIK

„FaZe“ valdo CS: GO pasaulį ilgiausiai. 2022 m. vos įpusėjo ir jau laimėjo du trofėjus, nes užėmė 1 vietą „Intel Extreme Masters“ XVI sezone ir ESL Pro League 15 sezone.

Šios įmonės CS: GO sąrašas užėmė 1 ir 2 vietas daugiau nei 25 konkursuose 2016–2022 m.

FIFA internete

FaZe FIFA Internetinis žaidėjų sąrašas uždirbo 70 000,00 USD laimėjusi du turnyrus 2022 m. 2021 m. ši komanda keturiose varžybose, įskaitant EACC vasarą, EA čempionų taurės rudenį ir FIFAe žemyninę taurę, užėmė 1 ir 2 vietas.

Pareigos šauksmas

2020–2022 m. „FaZe Call of Duty: Warzone“ žaidėjų sąrašas uždirbo daugiau nei tris šimtus tūkstančių dolerių, žaisdamas konkurencinėje kovoje. Pavyzdžiui, ši komanda laimėjo pirmąją vietą „Hitch Hide 'n' Seek (Hiders) 2022 m., Mountain Dew Showdown (2021 m.), Twitch Rivals: Doritos Bowl | Warzone (2021 m.) ir 2021 m. World Series Of Warzone (Captains Cup (NA Duos)).

PUBG: mūšio laukai

„FaZe“ užėmė 3 vietą „PCS6: Europe 2022“ ir atnešė 27 000,00 USD. 2021 m. ji taip pat buvo tarp geriausių komandų tame pačiame turnyre ir užėmė 2 vietą. Ši esporto įmonė dalyvavo aštuoniuose PUBG konkursuose 2020 m., tačiau užsitikrino tik pirmąsias vietas PCS2: Europa, Toby's Tryhard ketvirtadienis - 1 savaitė ir Toby's Tryhard ketvirtadienis - 3 savaitė.

Overwatch

2016 m. ir 2017 m. FaZe buvo neįtikėtinai konkurencingas Overwatch sąrašas. Pirmasis žaidė aštuoniuose turnyruose, atitinkamai keturiuose ir trijuose užėmė pirmą ir antrą vietą.

2017 m. „FaZe“ dalyvavo septyniuose „Overwatch“ turnyruose, tačiau dviejuose užėmė tik 2 vietą.

PUBG mobilusis

„FaZe PUBG Mobile“ sąrašas buvo gana aktyvus 2020 ir 2021 m. Pastarosiose jis pasirodė prastai, tačiau 2020 m. „GamelinG Nations Cup“ ir 2020 m. „Suphanburi City Championship“ užėmė atitinkamai 1 ir 3 vietas.

FaZe Clan apdovanojimai ir rezultatai
Geriausi ir populiariausi FaZe Clan žaidėjai

Geriausi ir populiariausi FaZe Clan žaidėjai

„FaZe Clan“ žaidėjai turi skirtingus įgūdžių lygius, o tai leido jiems pasiekti įvairių žygdarbių. Tai yra vieni iškiliausių šios garsios esporto komandos narių:

Håvardo „lietus“ Nygaard

rain yra FaZe Clan Counter-Strike: Global Offensive komandos narys. Rašydamas jis atnešė 896 795,87 USD, žaisdamas 112 CS: GO žaidimų šioje įmonėje ir daugiau kaip ankstesnių komandų, įskaitant „LGB eSports“ ir „G2 Esports“, dalis.

Suomių „karriganas“ Andersenas

Kaip ir lietus, karriganas taip pat yra daug pasiekęs CS: GO žaidėjas. Jis rungtyniavo „Counter-Strike“ nuo 16 metų. 2022 m. iš 207 žaidimų turnyrų jis uždirbo 1 153 938,78 USD.

Andrejus "babybay" Francisty

Babybay gali pasigirti nuostabiais žaidimų talentais, kurie matė, kaip jis uždirbo tūkstančius dolerių žaisdamas konkurencinėje kovoje. Prieš prisijungdamas prie Faze Clan Valorant komandos, jis buvo profesionalus Overwatch žaidėjas.

Chrisas "Simp" Lehras

Simp taip pat sulaukė pripažinimo kaip vienas geriausių FaZe narių. Dėl daugybės pergalių turnyruose jis suvaidino didžiulį vaidmenį sėkmingame Atlantos „FaZe Call of Duty“ sąraše.

Simp laimėjo daugiau nei dešimt vietinių LAN turnyrų, kol jam nebuvo 18 metų, todėl jis įkvėpė daugelį jaunų COD žaidėjų.

Geriausi ir populiariausi FaZe Clan žaidėjai
Kur ir kaip lažintis už Faze Clan

Kur ir kaip lažintis už Faze Clan

„FaZe Clan“ turi profesionalias komandas, žaidžiančias daugybę vaizdo žaidimų, todėl tai yra viena geriausių esport komandų, už kurią galima lažintis. Lošėjai, norintys lažintis, pirmiausia turi išnaršyti internetą, kad rastų aukščiausio rango Faze klaną esporto lažybų svetainės.

Šios lažybų agentūros turėtų pasiūlyti platų rinkų pasirinkimą, pvz., daugumą nužudymų, atvirų laimėjimų, handikapo, taškų skirtumo, pinigų linijos ir MVP statymų / geriausių žaidėjų. Be to, jie turi pateikti konkurencingus koeficientus, kad lošėjai, lažinantys iš tikrų pinigų, galėtų kuo geriau išnaudoti šį įsipareigojimą. Kitas svarbus aspektas, į kurį reikia atsižvelgti, yra esport aprėptis. Kai kurie lažybų organizatoriai daugiausia dėmesio skiria dideliems turnyrams, kuriuose dalyvauja „FaZe Clan“, kiti pateikia tik mažesnių įvykių koeficientus.

Lažintis „FaZe Clan“ yra lengva, naudojant geriausias esporto lažybų svetaines. Medžiotojai privalo statyti tik už rungtynes, kurias žaidžia jų žaidėjai, ir sukryžiuoti pirštus. Tačiau tai nereiškia, kad jie turėtų nerti stačia galva.

Pradedantieji lažybininkai turi pradėti tyrinėdami „Faze Clan“. Kas yra geriausi šios komandos žaidėjai ir kokius žaidimus jie žaidžia? Tai leidžia jiems suprasti, kam verta lažintis, jei jie planuoja atlikti MVP statymą. Taip pat rekomenduojama gauti premijas, kad padidintumėte savo bankrotą.

Kur ir kaip lažintis už Faze Clan