Astralis

Astralis, dar žinomas kaip AST, neabejotinai yra viena geriausių eSporto komandų pasaulyje. Danijos apranga pasiekė aukštumas ir tapo dominuojančia jėga geriausiuose eSporto turnyruose ir varžybose. Šiame suvestinėje sužinokite kiekvieną smulkmeną apie Astralis – nuo jo įkūrimo iki įvairių žaidimų, kuriuose jis dalyvauja. Taip pat sužinokite apie komandos pasiekimus ir pasiekimus pasaulinėje eSporto arenoje ir, svarbiausia, kaip lažintis dėl Astralis.

„Astralis“ yra garsi eSport komanda, įkurta 2019 m., kai jos įkūrėjai nusipirko RFRSH Entertainment – eSporto įmonę, kurią 2016 m. įkūrė Nikolajus Nyholmas ir Jakobas Lundas Kristensenas. RFRSH Entertainment turėjo dvi komandas: Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) ir League of Legends. Po RFRSH Entertainment įsigijimo abi komandos pradėjo žaisti su Astralis prekės ženklu. Dėl to į „Astralį“ persikėlė ir atitinkamų komandų žaidėjai bei pagrindiniai darbuotojai.

Astralis
Apie Astralį

Apie Astralį

Įmonei „Astralis Group Management ApS“ priklausanti „Astralis“ yra pirmoji eSporto franšizė, įtraukta į viešumą po to, kai 2019 m. gruodžio mėn. buvo įtraukta į „Nasdaq First North Growth Market“. Remiantis naujausiomis bendrovės finansinėmis ataskaitomis, „Astralis“ grynosios pajamos 2021 m. fiskaliniais metais buvo apie 10 mln. USD, ty 45% daugiau nei praėjusiais metais.

Šiandien Astralis yra viena populiariausių eSporto komandų. Ji bendradarbiauja su kai kuriais pasaulyje pirmaujančiais prekių ženklais, įskaitant GARMIN, POWER, Aim Lab, Logitech, UNIBET, Turtle Beach, OMEN by HP, Hummel, Secretlab, Next Level Trading ir Bang & Olufsen, kad būtų galima paminėti keletą.

Apie Astralį
Astralio komandos

Astralio komandos

Nors „Astralis“ pradėjo kaip geriausia esporto komanda CS: GO, ji išsiplėtė į kitus padalinius. Nuo 2022 m. eSports apranga turi sąrašus Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends (LoL), Fortnite, FIFA ir Rainbow Six: Siege.

Kaip minėta anksčiau, dvi pionierių komandos dalyvavo CS: GO ir League of Legends. Įsigijęs dvi RFRSH Entertainment komandas, „Astralis“ žengė į priekį ir įkūrė FIFA komandą, anksčiau žinomą kaip „Future FC“, o vėliau išleido „Rainbow Six: Siege“ sąrašą, anksčiau žinomą kaip „Disrupt Gaming“. Kita vertus, „Astralis Fortnite“ komanda buvo suformuota 2021 m., pasirašius „Th0masHD“, vieną geriausių profesionalų žaidėjų pasaulyje. mūšio karališkasis žaidimas tuo metu.

Šiandien visos penkios komandos žaidžia po oficialiomis komandos spalvomis – juoda ir raudona, su „Astralio“ logotipu – po „Astralio“ skėčiu.

Astralio komandos
„Astralis“ stipriausi žaidimai

„Astralis“ stipriausi žaidimai

Nors „Astralis“ turi komandas penkiuose „eSports“ padaliniuose, jos dominuoja „Counter-Strike: Global Offensive“. Komandos sėkmę CS: GO galima sieti su RFRSH Entertainment sąrašo įsigijimu, į kurį buvo įtrauktos kai kurios pirmojo asmens šaudyklės, įskaitant René "cajunb" Borg, Andreas "Xyp9x" Højsleth, Finn "karrigan" Andersen, Nicolai "dev1ce". Reedtzas ir Peteris „dupreehas“ Rasmussenas. Be gausaus sąrašo, negalima ignoruoti ir komandos trenerio Danny „zonico“ Sørenseno vaidmens. Buvęs CS: GO profesionalus žaidėjas buvo labai svarbus Astralis CS: GO komandos sėkmei. 2020 m. „The Games Award“ jis laimėjo „Geriausio esporto trenerio“ titulą.

Su keturiais CS: GO Majors savo trofėjų spintoje ir daugiau nei 20 kitų čempionatų Astralis yra neabejotinai geriausia CS: GO komanda. Beje, „Valve“ ir „Hidden Path Entertainment“ kelių žaidėjų pirmojo asmens šaudyklė CS: GO yra stipriausias „Astralis“ žaidimas.

Kitos geriausios Astralio komandos

Vienas iš kitų, kuriuos reikia žiūrėti, yra „Astralis“ FIFA komanda. Visai neseniai Stephanie „Teca“ Luana tapo pirmąja moterimi, iškovojusia prestižinį FIFA „Challenger“ režimą. Tai ženklas, kad Astralis FIFA komanda yra pasirengusi didybei. Andrejaus „Xerxe“ Dragomiro sugrįžimas į „Astralis League of Legends“ sąrašą ir Kiss „Vizicsacsi“ Tamás pasirašymas taip pat reiškia, kad „Astralis“ bus komanda, kurią reikia stebėti LoL turnyruose.

„Astralis“ stipriausi žaidimai
Kodėl Astralis populiarus?

Kodėl Astralis populiarus?

Astralis yra vienas iš populiariausios eSport komandos kad lažybininkai stato. Yra keletas priežasčių, kodėl ši komanda garsėja eSporto lažybų scenoje.

Pirma, tai komandos dominavimas Counter-Strike: Global Offensive turnyruose. Komanda pasižymėjo keturiomis CS: GO Majors, įveikdama populiarius pavadinimus, įskaitant FaZe Clan, Fnatic, Team Liquid ir Natus Vincere. „Astralis“ taip pat buvo jėga, su kuria reikia atsižvelgti keliuose kituose geriausiuose CS: GO turnyruose. Neabejotinai dėl šio dominavimo komanda tampa populiari lažybų scenoje, nes žaidėjai visada stato už produktyviausius nugalėtojus ir žaidėjus.

Kita „Astralio“ populiarumo priežastis – platus socialinių tinklų pasiekiamumas. Komanda gali pasigirti milijonais sekėjų savo socialinės žiniasklaidos kanaluose: Twitter, Facebook, Twitch, YouTube ir Instagram. Dėl plačios auditorijos ji yra populiari eSporto komanda lažybų scenoje.

Paskutinė yra jos partnerystė su UNIBET, vienu geriausių eSporto lažybų agentų. Komanda pradėjo bendradarbiauti su UNIBET, todėl lažybų srityje ji yra pirmaujanti. Tai reiškia, kad dauguma UNIBET žaidėjų labiau linkę lažintis už Astralis nei bet kurią kitą eSporto aprangą.

Kodėl Astralis populiarus?
Astralio apdovanojimai ir rezultatai

Astralio apdovanojimai ir rezultatai

„Astralis“ yra viena labiausiai apdovanotų eSporto komandų, ypač „Counter-Strike: Global Offensive“. Komanda iš 127 iš viso surinko 9 347 284,71 USD turnyrai. Žemiau pateikiami keli didžiausi danų aprangos laimėjimai.

  • ELEAGUE Major: Atlanta, 2017 m: „Astralis“ išvyko su „ELEAGUE Major: Atlanta 2017“ trofėjų 10-ajame „Counter-Strike: Global Offensive Major“ čempionate, įveikdamas kitas 15 komandų ir atsiėmė 500 000 USD prizą. „Astralis“ dalyvavo pirmajame finale, kuriame visos Danijos komanda susipriešino su „Virtus.pro“. Po įnirtingos kovos AST trečiosiose geriausiųjų iš trijų finalo rungtynėse įveikė Virtus.pro ir laimėjo pirmąjį „Major“.

  • FACEIT Major: Londonas 2018 m: Antrasis „Astralis“ „Major“ pasirodė 13-ajame „Counter-Strike: Global Offensive Major“ čempionate, kuriame dalyvavo 24 komandos. Aplenkęs „FaZe Clan“ ir „Team Liquid“, „Astralis“ susitiko su Natusu Vincere, kuris kėliniuose įveikė BIG, o pusfinalyje – MIBR. Nors buvo tikimasi, kad rungtynės bus kupinos adrenalino, „Astralis“ sugebėjo aplenkti Natus Vincere, įveikęs Ukrainos komandą ir iškovojo antrąjį pagrindinį čempionatą bei 500 000 USD prizą.

  • „Intel Extreme Masters“ XIII sezonas: „Katovicai Major“, 2019 m: Trečiasis Astralis Major atėjo 14-ajame Counter-Strike: Global Offensive Major čempionate, kuriame taip pat dalyvavo 24 komandos. „Astralis“ dar kartą įrodė savo dominavimą CS: GO, atkrintamosiose įveikdamas „Ninjas in Pijamas“ ir „MIBR“ ir susitiko su ENCE, kuris nustebino pasaulį įveikęs „Team Liquid“ ir „Natus Vincere“ ir pateko į finalą. Bet kaip visi tikėjosi, ENCE neprilygo Astraliui. Danai išvyko namo su savo trečiuoju pagrindiniu čempionatu ir 500 000 USD, kad taptų trečiąja komanda, laimėjusia pagrindinius turnyrus iš eilės.

  • „StarLadder Major“: Berlynas 2019 m: 15-ajame „Counter-Strike: Global Offensive Major“ čempionate „Astralis“ žengė į priekį, kad įrodytų pasauliui, kad tai yra geriausia CS: GO komanda, įveikusi kitas 23 komandas ir išsaugoti pasaulio čempiono titulą. Po kelių pasivaikščiojimų „Astralis“ įtikinamai įveikė Kazachstano eSports komandą AVANGAR ir laimėjo ketvirtą „Major“ turnyrą. Pergalė Vokietijoje buvo didžiulė, nes „Astralis“ tapo vienintele komanda, laimėjusia keturis „Major“ turnyrus ir galiausiai tapo geriausia „Counter-Strike: Global Offensive“ komanda istorijoje.

Aukščiau pateikti reikšmingiausi Astralio pasiekimai. Komanda laimėjo daugiau nei 20 kitų čempionatų, įskaitant IEM Global Challenge 2020, DreamHack Masters Winter 2020 Europe, BLAST Pro Series: Global Final 2019, ECS Season 8 Finals ir BLAST Pro Series: San Paulo 2019, kad tik paminėti keli.

Astralio apdovanojimai ir rezultatai
Geriausi ir populiariausi Astralis žaidėjai

Geriausi ir populiariausi Astralis žaidėjai

Vienas iš pagrindinių „Astralis“ sėkmės veiksnių yra jo talentas. Komanda daug investavo į talentų įgijimą, pritraukdama geriausius pasaulio žaidėjus į skirtingus divizionus. Žemiau yra keletas geriausių Astralis žaidėjų.

  • Peteris „dupreeh“ Rasmussenas (CS: GO): Dupreeh buvo labai svarbus Astralis CS: GO sąrašo sėkmei, padėdamas Danijos komandai iškovoti keturis pagrindinius ir daugelį kitų čempionatų. Po sėkmingo darbo „Astralis“, Dupreeh prisijungė prie „Team Vitality“ 2022 m.
  • Andreas "Xyp9x" Højsleth (CS: GO): Kitas „Xyp9x“ žaidėjas, kuris taip pat buvo komandos, kuri laimėjo keturis „Astralis“ pagrindinius turnyrus, dalis. Buvęs „Team Solomid“ ir „Team Dignitas“ žaidėjas buvo išrinktas vienu geriausių CS: GO žaidėjų 2018 m. ir toliau naikina varžovus „Astraliu“.
  • Lukas "gla1ve" Rossander (CS: GO): Rossander taip pat yra vienas geriausių ir populiariausių Astralis žaidėjų. Jis taip pat laimėjo keturis majorus ir toliau prekiauja su Astraliu.
  • Andrejus „Kserksas“ Dragomiras (LoL): Astralis neseniai pasirašė sutartį su „Xerxe“, kad sustiprintų savo LoL sąrašą. Džiungleris įneša daug patirties ir tikrai bus naudingas 2022 m. LEC Summer Split varžybose.
  • Stephanie "Teca" Luana (FIFA): Tapusi pirmąja žaidėja moterimi, kvalifikuota į FIFA „Challengers“ režimą, „Teca“ tikrai taps gerbėjų mėgstamiausia.
Geriausi ir populiariausi Astralis žaidėjai
Kur ir kaip lažintis už Astralis

Kur ir kaip lažintis už Astralis

Tiems, kurie domisi eSporto lažybomis, „Astralis“ yra viena geriausių komandų, už kurią galima lažintis. Tačiau žaidėjai turi žinoti keletą dalykų.

Pirma, kuri yra geriausia „Astralis“ komanda, kuria galima pasikliauti. Kaip aptarta anksčiau, Counter-Strike: Global Offensive yra padalinys, kuriame Astralis dominuoja. Tačiau lažybininkai, norintys lažintis dėl Astralis, turi didesnes galimybes, kai stato už Astralis CS: GO komandą. Astralis sąraše yra keletas geriausių CS: GO žaidėjų. Tačiau tai nereiškia, kad lažybos už kitas Astralio komandas nėra gera idėja. Tai yra tol, kol žaidėjai atsižvelgia į varžovą ir, svarbiausia, į šansus. Nykščio taisyklė – kuo didesnis šansas, tuo mažesnė tikimybė laimėti, ir atvirkščiai.

Kitas aspektas yra rasti geriausios eSporto lažybų svetainės. Žaiskite lažybų svetainėje be įnašo ir indėlių premijų, kad padidintumėte bankrotą. Geros reputacijos lažybų reguliavimo institucija taip pat turėtų licencijuoti svetainę. Galiausiai patikrinkite naudojimo ypatybes; pavyzdžiui, įvairių eSporto rungtynių ir turnyrų tiesioginės transliacijos. Ši fantastiška funkcija suteikia žaidėjams galimybę sekti veiksmą tiesiai iš lažybų svetainės.

Kur ir kaip lažintis už Astralis