NewBee

„NewBee“ yra geriausia esporto komanda, kurios būstinė yra Kinijoje. Komanda laimėjo 2014 m. tarptautinį turnyrą, o 2017 m. tarptautiniame turnyre užėmė antrąją vietą. „NewBee“ skyrė Dota 2 ir League of Legends. Be to, komanda turėjo StarCraft 2, Warcraft 3 ir Hearthstone padalinius. Po to, kai laimėjo 2014 m. „The International“, „NewBee“ atsiėmė 5 mln. USD piniginį prizą. Dėl laimėjimo jie buvo įtraukti į Gineso rekordų knygą dėl didžiausio prizinio fondo tuo metu esporto varžybose.

Deja, 2021 m. sausį „NewBee“ ir jo žaidėjai patyrė nuolatinį draudimą dalyvauti visuose „Valve“ renginiuose dėl susitarimų dėl rungtynių. Draudimas taip pat apima League of Legends (LoL) ir Hearthstone komandas ir žaidėjus.

NewBee
„NewBee“ žaidėjai

„NewBee“ žaidėjai

„Dota 2“ komanda turėjo keletą „NewBee“ atstovų įvairiuose turnyruose. Tarp žaidėjų buvo Xu 'Moogy' Han, Yin Rui slapyvardžiu Aq ir Wen' Wizard' Lipeng. Yan' Waixi' Chao, Zeng Hongda slapyvardžiu Faith ir Lai 'Fonte' Xingyu atstovavo NewBee įvairiuose Dota 2 konkursuose 2020 m.

Tarptautinės 2014 m. komandos žaidėjai buvo Zhang' xiao8' Ning, Zhang 'Mu' Pan, Chen' Hao' Zhihao ir Wang Jiao, slapyvardžiu Banana. Likę komandos nariai buvo Wang' SanSheng' Zhaohui ir Gong Jian, slapyvardžiu ZSMJ. Visi nariai buvo kinai.

Daug juoko

The Legendų lygos komanda per metus turėjo keletą žaidėjų. Tai daugiausia kinų, įskaitant; Fang Qi-Fan slapyvardžiu Skye, Bao' V' Bo, Hong Hao slapyvardžiu HanXuan ir Zhu Yong-Quan slapyvardžiu Quan. Kiti žaidėjai yra Lei' Corn' Wen, Zhang Hong-Wei slapyvardžiu Mor, Li' Dream6' Xiang ir Lin Wei-Xiang slapyvardžiu Lwx.

Kiti geriausi komandai atstovavę žaidėjai buvo Liu Qing-Songas, slapyvardžiu Crispas, Yu „Happy“ Rui ir Li Wei-Jun, slapyvardžiu Vasili, tarp daugelio kitų Kinijos žaidėjų, kurie išvyko po to, kai buvo išformuotas sąrašas.

Hearthstone

Skyriuje buvo mažiau žaidėjų, atstovaujančių „NewBee“, nei „League of Legends“. Tarp žaidėjų yra Wu „Wayne'as“ Wei Han „Princas“ Xiao ir Feng Jianbin, slapyvardžiu Hulk. Kiti yra Shen Yang, slapyvardžiu God Slayer, Zhang' lovelychook' Bohan ir Luo Siyuam, slapyvardžiu Kismet, kurie taip pat atstovauja NewBee Hearthstone konkursuose. Likę nariai buvo Hu' NaiGoD' Chao, Jiang Xu slapyvardžiu Bubble, Song Ming slapyvardžiu LonelyGod ir Sung' Richard Knight' Bing. Visi žaidėjai sąraše buvo kinai.

StarCraft 2

The StarCraft II Sąrašas buvo mažas, tik penki žaidėjai. Tarp narių buvo Baek Dong Jun slapyvardžiu Dear (pietų korėjietis) ir Sasha' Scarlett' Hostyn (kanadietis). Likę nariai buvo kinai; Wang Yu lun slapyvardžiu Shana, Li' TIME' Peinan ir Hu' Top' Tao. Komanda buvo išformuota 2020 M. KOVO M.

Warcraft

The Warcraft Sąrašas buvo sudarytas 2018 m., bet vėliau išformuotas 2020 m. balandį. Komandos nariai buvo Guo' eer0' Zixiang (kinas), Jo Ju Yeon slapyvardžiu LawLiet ir Park 'Lyn' Joon, abu Pietų Korėjos gyventojai.

„NewBee“ žaidėjai
Stipriausi NewBee žaidimai

Stipriausi NewBee žaidimai

Dota 2

„NewBee“ dėmesio centre atsidūrė 2014 m. pradžioje. Tai įvyko per kinų pertvarką prieš prasidedant Tarptautinėketvirtasis turnyras. Tada komanda vadinosi „Svajonių komanda 2“. Gandus apie naują žaidimų aprangą sukėlė kapitono xiao8 įrašas QQ, kuriame jis pasakė: „Nauja pradžia 2014 m. po trejų metų LGD, amžinai svajonė 5“

Vos per kelias savaites komanda paskelbė, kad dalyvaus trečiajame „Sina Cup“ sezone. Sąrašas, kuris paskelbimo metu vis dar buvo slaptas, vėliau atskleidė Mu, ChuaN, Hao ir Faith kaip kitus narius kartu su Xiao. Pastarieji keturi buvo buvę „Invictus Gaming“ ir „TongFu“ nariai.
Legendų lygos

Komanda laimėjo šešis kartus ir dešimt kartų pralaimėjo ir užėmė 4 vietą savo 2017 m. LPL pavasario sezono grupėje. Jie vis tiek laimėjo atkrintamųjų varžybų vietą, kur 3:1 laimėjo prieš Invictus Gaming. Tada juos kėliniuose 3:0 įveikė „EDward Gaming“.

Demancia taurėje (2017 m.) jie užėmė apgailėtiną 13 vietą po to, kai 1:2 nusileido Young Glory. Reikalai nelabai pagerėjo ir vasarą, kai buvo iškovota devynios pergalės, o pralaimėta septynios – grupės etape užėmė trečią vietą. Pergalė 3:0 prieš Snake esports atkrintamosiose buvo vėl sužlugdyta 0:3 pralaimėjus WE komandai kėliniuose.

Stipriausi NewBee žaidimai
Kodėl NewBee yra populiarus?

Kodėl NewBee yra populiarus?

Prieš draudimą „NewBee“ buvo viena sėkmingiausių ir populiariausių esporto komandų Dota 2. Organizacija užėmė pirmąją vietą „The International 4“ ir antrąją vietą „The International 7“. „International“ arba TI yra Dota 2 konkurencinės scenos viršūnė.

„NewBee“ išgarsėjo dėl savo „Dota 2“ aprangos. Geriausi finišai keliuose renginiuose, kuriuose jie nugalėjo gerai žinomus varžovus, padidino jų žinomumą. Gerbėjai stebėjo „NewBee“ siekį triumfuoti 2014 m. tarptautinėse varžybose, viename iš įdomiausius turnyrus. Tai buvo tada, kai jie išgarsėjo įrodydami, kad buvo geriausi sezono metu, nugalėję Vici Gaming.

Turnyro pagrindiniame turnyre varžėsi 16 komandų, 11 iš jų gavo tiesioginį kvietimą. Tuo pačiu metu kitos keturios turėjo patekti į atranką per atskiras regionines atrankas, o atrankos vicečempionai turėjo galimybę žaisti dėl paskutinės vietos pagrindiniame turnyre. NewBee buvo vienas iš geriausios esporto komandos gauti tiesioginių kvietimų, o jų piniginiai prizai sukūrė naują rekordą. Tai sukūrė komandą kaip pasaulinį namų Dota 2 būrį.

Kodėl NewBee yra populiarus?
NewBee apdovanojimai ir rezultatai

NewBee apdovanojimai ir rezultatai

Dota 2

„Dota 2“ vis dar yra viena garsiausių esport komandų visame pasaulyje. Iš įvairių konkursų, kuriuose dalyvavo, komanda laimėjo daugiau nei trylika milijonų dolerių. Tarptautiniai 2014 ir 2017 m. leidimai buvo ryškiausi rezultatai. Komanda laimėjo 2014 m. leidimus ir uždirbo rekordinius 5 025 029 USD.

NewBee užėmė antrąją vietą po to, kai pralaimėjo Team Liquid, bet gavo rekordinį 3 950 067 USD prizą. Komanda taip pat uždirbo 686 602 USD prizo iš „The International 2019“, nepaisant to, kad užėmė 11 vietą.

„NewBee“ laimėjo kelis turnyrus, įskaitant ESL One Genting 2018, kur uždirbo 160 000 USD. Jie taip pat gavo 150 000 ir 69 000 USD už pergalę „Perfect World Masters“ ir „Galaxy Battles“ atitinkamai. NewBee laimėjo Dota 2 Professional League 2 sezoną – Top ir Nanyang Dota 2 Championships 2 sezoną, kur uždirbo atitinkamai 238 000 ir 100 610 USD.

Komanda laimėjo „World Cyber Arena 2014“ ir uždirbo 326 257 USD. Vėliau „The Manila Major 2016“ NewBee užėmė trečią vietą, bet gavo 315 000 USD prizą.

Legendų lygos

Legendų lygos divizionas nėra toks sėkmingas, kaip Dota 2 komanda, tačiau pasiekė neblogų rezultatų. „NewBee“ LPL 2017 vasaros atkrintamosiose varžybose užėmė šeštąją vietą ir uždirbo 30 400 USD. Komanda uždirbo 29 000 USD už šeštą vietą LPL 2017 pavasario atkrintamosiose varžybose.

StarCraft II ir Warcraft

Komercinės sėkmės šiose varžybose komanda neturėjo. StarCraft II žaidime NewBee laimėjo NeXT 2019 pavasarį, bet užėmė antrąją vietą NeXT 2019 rudenį. „NewBee“ 2019 m. Kinijos komandų čempionate 2 sezone užėmė aštuntą vietą, o „The China Team Championship 2019“ 1 sezone užėmė ketvirtą vietą.

NewBee laimėjo Penguin Sky taurę ir užėmė trečią vietą Super WGL 2019 (Team) Warcraft varžybose. Abu jie taip pat turėjo nedidelę komercinę sėkmę.

NewBee apdovanojimai ir rezultatai
Geriausi ir populiariausi NewBee žaidėjai

Geriausi ir populiariausi NewBee žaidėjai

Chen Zhihao

Hao, Kinijos žaidimų bendruomenėje dažnai žinomas kaip generolas Hao, yra vienas entuziastingiausių scenos žaidėjų. Hao yra patyręs LAN konkursuose ir dalyvavo tokioms esport komandoms kaip NewBee, TongFu, Nirvana.cn, Pandarea, TyLoo, Invictus Gaming ir Vici Gaming. Jo entuziazmas rungtynių metu yra legendinis. Jis labai trokšta žudyti kaip nešiojamasis žaidėjas, tai liudija daugybė jo nardymų dėl nužudymų.

Jo pavojingi judesiai apibūdina jo asmenybę, o dėl jo agresijos atsirandantys atlygiai ar nesėkmės gali būti naudingi arba pakenkti komandai, kurioje jis dalyvauja. Hao varžėsi visuose „The International“ leidimuose ir užėmė 9–12 vietą 2011 m. su „TyLoo“, 7–8 vietą 2012 m. (TongFu), 4-ą 2013 m. (TongFu), 1-ą 2014 m. su „NewBee“ ir 4-ą 2015 m. („Vici Gaming“). ir 4 vieta 2016 m. („NewBee“).

Mu

Zhang Pan yra profesionalus Dota 2 žaidėjas iš Kinijos. Mu varžėsi su Tongfu 2012 ir 2013 m. tarptautinėse varžybose, užėmęs aštuntuką ir ketvirtąjį. Jis pasirašė sutartį su „NewBee“ 2014 m. pradžioje, laimėjo „The International 2014“ ir buvo „The International 2015“ ir „The International 2016“ komandos narys. 2016 m. rugsėjo 14 d. jis paskelbė apie savo išvykimą.

Xiao8

Tada buvo pranešta, kad Zhang Ning yra „Kinijos svajonių komandos“ narys. Vėliau paaiškėjo, kad NewBee kartu su Hao jį nupirko už maždaug 100 000 USD, prisijungdami prie KingJ ZSMJ ir Mu. Xiao8 pradės kaip pagalbinis žaidėjas, kol Banana ir Sansheng pakeis ZSMJ ir KingJ, perleisdami offlane Xiao8. Nepaisant to, kad grupė buvo beveik pralaimėta, ši komanda tuomet pretenduotų į 2014 m. „The International“. Liepos 29 d. Xiao8 paskelbė, kad pasitraukia iš profesionalaus žaidimo „Weibo“.

Geriausi ir populiariausi NewBee žaidėjai
Kur ir kaip lažintis „NewBee“

Kur ir kaip lažintis „NewBee“

Yra keletas lažybų pasiūlymų esporto lažybų koeficientai. Žaidėjai, sulaukę legalaus lažybų amžiaus, gali lažintis tokiuose žaidimuose, jei elektroniniai lošimai jų šalyje yra legalūs. Lošėjai lažindamiesi renkasi skinus (virtualius daiktus žaidimuose) ir tikrus pinigus. „Skin“ azartiniai lošimai dabar yra daug populiaresni nei lažybos grynaisiais. „Game skins“ yra populiariausia „Skin“ bukmedžių valiuta, kuri sudaro daugiau nei pusę visos lažybų veiklos.

GGBet, 1Xbet ir Betway yra keletas elito lažybų svetainių, kurios siūlo konkurencingiausius NewBee esporto lažybų koeficientus. Rinkose yra „Dota 2“ ir „League of Legends“, taip pat kitos esporto akcijos. GGBet ir toliau siūlo konkurencingiausias esporto lažybų rinkas.

„NewBee“ lažybų strategijos

Vienas iš geriausia strategija yra lažintis apie bet kurio „NewBee“ konkurso nugalėtoją geriausios esporto lažybų svetainės. Statymai dėl teisingo balo ir statymai dėl handikapo rungtynių nugalėtojų rinkoje yra perspektyvus pasirinkimas. Vartotojai taip pat gali lažintis, kiek žemėlapių NewBee laimės vienoje serijoje ir kiek raundų laimės pagal žemėlapio handicapą. Net jei jie yra šiek tiek sudėtingi, žaidimo lygiosios, pratęsimo ir mažiau/daugiau statymai taip pat galimi dėl visų sužaistų žemėlapio raundų.

Žaidėjai visada turi tyrinėti ankstesnius komandos pasirodymus, naujienas ir bendras pramonės tendencijas, kad galėtų vadovautis savo lažybų strategijomis.

Kur ir kaip lažintis „NewBee“