Viskas, ką reikia žinoti apie: Fantasy Betting

Fantazijos lažybos smarkiai išpopuliarėjo internetinių lošimų scenoje dėl savo jaudinančio ir greito pobūdžio, kartu su tuo, kad sporto entuziastai, turintys įžvalgų apie žaidėjų statistiką ir sportą apskritai, turi būdingų įgūdžių, kai kalbama apie komandos pagrindus. atranka – ir tai iš esmės yra fantazijos esmė.

Trumpai tariant, fantastines sporto lažybas galima apibūdinti kaip internetinį įgūdžių žaidimą, kurio metu lažybininkas sudaro virtualią žaidėjų komandą, kuri renka taškus pagal tam tikrą su sportu susijusią statistiką.

Ar norite pabandyti? Pateikiame visų pagrindinių dalykų, tokių kaip fantazijos žaidimo, patikimo sporto lažybų pasirinkimo, populiarių sporto lažybų, patarimų, gudrybių ir strategijų, kaip padidinti jūsų laimėjimo potencialą, apžvalgą.

Flag

No matches found, please try:

lt Country FlagCheckmark

1xBet

lt Country FlagCheckmark
BonusIki 1500 € + 150 nemokamų sukimų
Show less...Rodyti daugiau
Gaukite savo premiją
  • Epas Sportinė knyga Tiesioginis pokalbis 24/7
Show less...
Rodyti daugiau
  • Epas Sportinė knyga Tiesioginis pokalbis 24/7

Elektroninio sporto pasaulis gali būti labai painus tiems, kurie prie jo nėra pripratę. Tačiau niekas negali paneigti, kad tai taip pat labai įdomu ir įdomu. Tą patį galima pasakyti ir apie internetinius kazino.

BonusIki 600 USD
Show less...Rodyti daugiau
  • Didelis žaidimas
Show less...
Rodyti daugiau
  • Didelis žaidimas

22Bet veikia nuo 2017 m. Ji priklauso TECHSOLUTIONS NV, Kurasao įsikūrusiai organizacijai. Dėl savo Curacao lošimo licencijos, kuri galioja iki 2023 m. lapkričio 23 d., dauguma internetinių žaidėjų mano, kad ji yra saugi, nes Kiurasao vyriausybė yra labai vertinama internetinių žaidimų aplinkoje.

BonusGaukite 100 € indėlio premiją
  • Išskirtinis Esport žaidimų asortimentas
  • Didelė sporto šakų įvairovė
  • Didelės vertės akcijos ir premijos
Show less...
Rodyti daugiau
  • Išskirtinis Esport žaidimų asortimentas
  • Didelė sporto šakų įvairovė
  • Didelės vertės akcijos ir premijos

Loot.bet yra išskirtinis esporto paslaugų teikėjas, labai rekomenduojamas dėl jo patikimumo ir puikios paslaugos. Kaip ilgalaikė ESports parinktis, šis teikėjas užsitarnavo solidžią reputaciją tarp žaidėjų nuo pat savo įkūrimo 2016 . Atsidavęs meistriškumui ir pasiryžęs teikti geriausią įmanomą esporto patirtį, Loot.bet tapo geriausiu žaidėjų pasirinkimu visame pasaulyje.

Fantastinio sporto paaiškinimas

Fantastinio sporto paaiškinimas

Mes anksčiau pateikėme pagrindinį fantastinių sporto lažybų paaiškinimą, o realybė yra tokia, kad tai iš tikrųjų yra gana paprasta. Kaip įgūdžių žaidimas, jums būtų naudinga suprasti sporto šaką, dėl kurios statote statymą, tačiau net naujokai gali tai išbandyti išmokę kai kurių tinkamų taktikos, jas pritaikydami ir improvizuodami niuansų. žaidimo.

Fantazijos lažybose jums tereikia surinkti žaidėjų komandą pagal tam tikrus atrankos kriterijus. Tada jūsų žaidėjai uždirba taškų už jūsų virtualią komandą pagal jų pasirodymą realiose žaidimuose ir, jei jūsų bendras taškų skaičius yra didžiausias, jūs esate nugalėtojas.

Lengva, tiesa?

Su tradicinės sporto lažybos, lažybininkai lažinasi dėl sporto įvykių baigties, tačiau fantazijos lažybose jūs statote kitus lažybininkus, kurie taip pat sukūrė fantastines komandas, ir laimi tas, kurio komanda pranoksta likusias.

Užsirašyti:

Nors fantazijos lažybos laikomos įgūdžių žaidimu, yra ir atsitiktinumo elementas. Nepriklausomai nuo jų žinių ar kompetencijos lygio lažybininkams niekada negarantuojamas laimėjimas. Net ir su geriausiais, geriausiai vertinamais žaidėjais, komandos gali ir pralaimi rungtynes, turnyrą, sezoną ir pan. Kai kurios traumos įvyksta ir šie nelaimingi, nenumatyti įvykiai neigiamai veikia jūsų šansus, tačiau jie yra neatsiejama dalis ir dažnai prisideda prie žaidimų laukimas ir jaudulys.

Fantastinio sporto paaiškinimas
Kaip žaisti fantastines sporto lažybas

Kaip žaisti fantastines sporto lažybas

Kaip minėta anksčiau, fantastinio sporto lažybose yra keletas lažybų būdų, tačiau pasirinktas lažybų tipas priklauso nuo sporto šakos ir nuo to, ar lygoje dalyvaujate visą sezoną, ar renkatės kasdienį fantastinį sportą.

Komandų kūrimo taisyklės taip pat skiriasi priklausomai nuo sporto šakos, tačiau dažniausiai jums suteikiamas biudžetas arba atlyginimo riba, kad galėtumėte pasirinkti žaidėjus (kiekvienas jų turi kainų etiketę) savo komandai. Taškai ir vertinimo sistemos taip pat skiriasi. Pavyzdžiui, tai, kaip jūsų komanda pelno taškus futbole, skirsis nuo to, kaip jie uždirba beisbolo ar futbolo taškus. Futbole žaidėjas, esantis plačiausio puolėjo pozicijoje, kauptų taškus pagal savo jardus, kamuolius ir pan., o futbolininkas reitinguotų įvarčius, baudas ir pan.

Fantazijos lygos

Jau žinote, kad fantazijos lygos paprastai apima žaidimą prieš kitą fantazijos komandą. Futbole nugalėtojas karūnuojamas, jei jo komanda surenka daugiausiai taškų iš pradinės sudėties, todėl tikslas yra pasirinkti formaciją, kuri surinks geriausią bendrą statistiką ir surinks daugiau taškų, ir galiausiai prizinio fondo laimėtoją. .

Tačiau kai kurios lygos neskiria 100% prizinio fondo. Vietoje to nugalėtojai gauna tam tikrą procentą, o antrosios vietos laimėtojams skiriamos mažesnės sumos.

Fantastinio sporto lažybininkai taip pat gali pasirinkti žaisti tik prieš vieną varžovą. Jų statomų statymų suma būtų vienoda, o laimėtojas (kuris išeina su varžovo statymu) nustatomas pagal tai, kurios komanda surinko daugiausiai taškų.

Kasdienis fantastinis sportas

Kasdienis fantastinis sportas suskaido mėnesius trunkantį klasikinių fantastinių lygų viso sezono formatą į mažesnius, daugiau veiksmo kupinus gabalus, kuriuose kiekvieną dieną ar savaitę galite pasirinkti savo mėgstamiausius žaidėjus. Nėra didelio įsipareigojimo, todėl nesate įstrigę, tarkime, dėl prasto žaidėjų pasirinkimo (mėnesius ir mėnesius), kurie neduoda rezultatų ir nelaimi pinigų.

Kasdieniniame fantastiniame sporte traumos ir prasti skersvėjai bei sandoriai nėra problema, kaip ir sezono versijoje.

Sporto pamišę gerbėjai ir fantastinio sporto mėgėjai gali laukti nenutrūkstamo linksmybių ir pramogų rinkdamiesi tikslią pasirinktą startinę sudėtį arba komandą. Taip pat yra daugiau galimybių laimėti, nes konkursai nuolat vyksta kasdien ir kas savaitę.

Atlyginimo viršutinė riba, kuri tam tikru lygiu suvaržo jūsų pasirinkimą, vis dar galioja, tačiau tai nebūtinai trukdo jūsų kontrolei. Atminkite, kad ne visada brangiausi žaidėjai yra geriausi – tai ypač pasakytina apie kasdienį fantastinį sportą.

Štai žingsniai, kaip pradėti fantazijos lažybas:

1. Raskite gerą reputaciją sporto lažybų knygelę

Pasirinkite patikimą fantazijos svetainę arba sporto lažybą (daugiau apie tai šiek tiek).

2. Užsiregistruokite arba prisijunkite

Jei esate naujas, susikurkite paskyrą arba tiesiog prisijunkite.

3. Pasirinkite fantastinį sportą

Eikite į kasdienį fantastinio sporto pasiūlymą ir pasirinkite tą, kuriuo labiausiai pasitikite. Turėtumėte turėti pakankamai žinių apie sportą, taip pat įžvalgas apie žaidėjus, komandas ir žaidimo eigą.

4. Pasirinkite žaidimo tipą

Pasirinkite savo lažybų ar žaidimo tipą (apie tai pakalbėsime kitame skyriuje).

Kaip žaisti fantastines sporto lažybas
Kasdieninio fantastinio žaidimo tipo ir lygos dydžio pasirinkimas

Kasdieninio fantastinio žaidimo tipo ir lygos dydžio pasirinkimas

Nemokami ritininiai žaidimai

Čia mes rekomenduojame pradėti savo fantazijos lažybų kelionę. Rizika neegzistuoja, nes žaisti galima nemokamai, todėl nereikia įmokėti ar lažybų, o tai leidžia laimėti tikrų pinigų, kad padidintumėte savo banko likutį. Taip pat vis dar turite galimybę pasirinkti pageidaujamą žaidimo tipą: „Head-to-Head“ (H2H), „Double Up“ (50/50) arba Garantuotą prizų fondą (GPP).

„Susikirtimas“ ir „Dvigubai aukštyn“

Šie žaidimų tipai suteikia jums maždaug 50 % galimybę laimėti nustatytą pinigų sumą arba tiesiog padvigubinti savo pinigus. H2H žaidimuose žaidi prieš vieną varžovą, o 50/50 žaidimų reikia įveikti pusę aikštės. Šių tipų pranašumas yra tas, kad jums nereikia kurti geriausios komandos, kad laimėtumėte – verčiau pabandykite sukurti visapusiškesnę komandą su saugiomis galimybėmis.

Garantuotas prizinis fondas

Šie žaidimai yra šiek tiek sunkesni, tačiau pranašumas yra tas, kad starto mokesčiai yra maži, o jei jūsų pasirinktai komandai sekasi gerai, prizai paprastai būna dideli. GPP turnyre susiduri su daugybe kitų lažybininkų, todėl tavo žinios ir supratimas apie žaidėjus ir pan. turi būti išskirtinai geras.

Kasdieninio fantastinio žaidimo tipo ir lygos dydžio pasirinkimas
Kaip išsirinkti geriausią fantastinių lažybų svetainę

Kaip išsirinkti geriausią fantastinių lažybų svetainę

Fantastinės sporto lažybos nėra priskiriamos tradiciniams azartiniams lošimams, nes jos laikomos labiau įgūdžių žaidimu, o ne sėkmės ar atsitiktinumu. Tačiau, nors jūsų pasirinktos fantastinės sporto šakos įgūdžiai tikrai yra svarbūs, rezultatas niekada nėra aiškus, nes iš esmės statote statymą dėl tikro žaidimo, kurio jūs nekontroliuojate. Nebent žaidžiate nemokamą fantazijos žaidimą, bet koks lažybos dėl žaidimo rezultatų reiškia, kad visada bus rizika.

Prieš pereidami prie fantazijos svetainės pasirinkimo, turime pabrėžti atsakingo lošimo praktikavimo svarbą. Prieš žaisdami fantaziją iš tikrų pinigų, nustatykite realų biudžetą ir niekada jo neviršykite.

Kriterijai renkantis el. sporto svetainę arba sporto lažybas

Geriausia internetinių lažybų svetainė skirsis kiekvienam asmeniui, atsižvelgiant į konkrečius žaidimus ar turnyrus ir varžybas, dėl kurių jie nori statyti – daugeliui netgi atsižvelgiama į siūlomų lažybų tipus. Štai pagrindinės gerų el. sporto svetainių savybės:

Patikima licencija

Įsitikinkite, kad jūsų pasirinktas sporto lažybos yra licencijuotas patikimos lošimų institucijos. Teisinė licencija reiškia, kad svetainė yra nuolat stebima ir garantuoja, kad bukmeistas veiks sąžiningai ir saugiai.

mokėjimo metodai

Eikite į mokėjimo parinktis ir įsitikinkite, kad pasirinkote įnešimo ir išėmimo būdai yra palaikomi.

Nemokamas žaidimas

Tai ypač svarbu naujiems lažybininkams. Žaisti nemokamus fantazijos sportus yra toks pat jaudinantis, tačiau tai nerizikinga ir puikus būdas tinkamai suprasti žaidimą prieš lažinantis su tikrais pinigais.

Akcijos ir premijos

Daugelis eSports lažybų svetainių siūlo naujiems klientams akcijas ir premijas kad jų bankrotas būtų pradėtas. Pinigų premija reiškia, kad lažybininkams tereikia jaudintis dėl pirmojo įnašo atlikimo vėliau.

Pagalba klientams

Jei kas nors nepavyktų, labai svarbu turėti skambučių centrą, pagalbos liniją arba socialinę žiniasklaidą, kuri teiktų paslaugas lažybininkams 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Vartotojo patirtis

Sporto lažybos, kurias pasirenkate fantastiniam sportui, turėtų turėti fantastišką vartotojo sąsają ir jame turėtų būti naudojama tik geriausia programinė įranga iš pirmaujančių pramonės tiekėjų.

Kaip išsirinkti geriausią fantastinių lažybų svetainę
Populiarios fantastinės sporto šakos, dėl kurių galima lažintis

Populiarios fantastinės sporto šakos, dėl kurių galima lažintis

Futbolas

Amerikietiškas futbolas (ir ypač NFL) JAV dominuoja fantazijoje. Garsioji virtuali lyga gali pasigirti daugiau nei 35 milijonų žmonių gerbėjų baze, o tai prilygsta maždaug 78% fantastinių žaidėjų šalyje.

Futbolas

Futbolas yra pirmaujanti fantastinė sporto šaka JK, turinti maždaug 8 milijonus aktyvių fantastinių žaidėjų. Dėl šios sporto šakos populiarumo visame pasaulyje gerbėjų skaičius nuolat auga. „Premier“ lygai – didžiausiai futbolo lygai pasaulyje – priklauso oficialus fantastinis žaidimas „Fantasy Premier League“ (FPL).

Kriketas

Indijoje, fantastinis kriketas užima aukščiausią vietą su stulbinančiu daugiau nei 100 milijonų žaidėjų stebėjimu. IPL ir Twenty20 kriketo čempionatas yra pagrindiniai virtualūs akcentai, o ekspertai mano, kad per ateinantį dešimtmetį jų skaičius padidės iki maždaug 400 mln.

Krepšinis

Krepšinis yra kasdienio fantastinio sporto lyderių lentelės viršuje. Krepšinio fanatikai negali atsiriboti nuo veiksmo, todėl logiška, kad jo eSportas taip pat yra didžiulis. JAV šiuo metu yra aktyviausi vartotojai, o skirtingų NBA komandų susidūrimai yra pagrindinis fantazijos akcentas.

Populiarios fantastinės sporto šakos, dėl kurių galima lažintis
Fantazijos lažybų patarimai ir gudrybės siekiant sėkmės

Fantazijos lažybų patarimai ir gudrybės siekiant sėkmės

Statyti už tikrus pinigus? Suteikite sau pranašumą fantazijos sporto arenoje naudodami šias pergalių strategijas:

Stebėkite žaidėjus

Turėtumėte tikrai gerai suprasti kiekvieno žaidėjo aukštumas ir nuosmukius, o vienintelis būdas stebėti šią statistiką yra stebėti tiesiogines rungtynes. Įprasto žaidėjo pasirodymo supratimas padės numatyti jo gebėjimus ateities žaidimuose.

Žinokite sportą

Tai vyksta kartu su kiekvieno žaidėjo pasirodymo žinojimu. Norėdami tobulėti ir išnaudoti visas fantazijos galimybes, turite būti sporto gerbėjas arba gerai išmanyti žaidimą.

Turėti strategiją

Turėti lažybų strategiją yra apie žaidėjų pasirodymo supratimą ir puikų sporto supratimą apskritai. Prasta strategija be jokios minties gali sugadinti jūsų fantazijos sezoną jam net neprasidėjus. Geriausių žaidėjų sudarymas nereiškia, kad jie visi turi būti reitinguojami aukščiausiais reitingais. Viskas priklauso nuo balanso – ir visada turėtumėte apsvarstyti galimybę sutaupyti dalį savo biudžeto (atlyginimo viršutinę ribą, apie kurią kalbėjome anksčiau) sezono vidurio sandoriams ir pan.

Pradėkite nuo pigesnių lygų

Mes paskambinome populiariausios lygos sporto šakos, dėl kurių galima statyti fantazijoje, bet atminkite, kad žaisti taip pat brangiau. Jei nesate fantastinių sporto lažybų naujokas, pradėkite nuo pigesnių lygų, kad sutaupytumėte pinigų (kol būsite pasiruošę padidinti savo statymą) ir geriau susipažintumėte su dalykų veikimu.

Visada linksminkis

Žinoma, šiek tiek konkurencingumo yra puiku, bet dienos pabaigoje dalyvauti (ir net žiūrėti) bet kokioje sporto šakoje, realiame ar virtualiame, turi būti smagu. Taip pat žinokite savo ribas ir praktikuokite atsakingą lošimą.

Fantazijos lažybų patarimai ir gudrybės siekiant sėkmės

Faq

Viskas, ką reikia žinoti apie kazino

Kas yra fantazijos lažybos?

Fantazijos lažybos yra internetinis įgūdžių žaidimas, kuriame lažybų davėjas sukuria virtualią žaidėjų komandą, kuri kaupia taškus pagal tam tikrą su sportu susijusią statistiką.

Kuriam fantastiniam sportui lažintis lengviausia?

Lengviausias fantastinis sportas yra tas, kurį išmanote geriausiai, nes galėsite priimti geresnius sprendimus ir jūsų sėkmės strategiją motyvuos jūsų supratimas apie žaidimą.

Ar galite žaisti fantazijos sporto lažybas nemokamai?

Taip, fantastines sporto lažybas galite žaisti nemokamai daugelyje pripažintų ir patikimų eSporto lažybų svetainių. Nemokamas žaidimas sumažina bet kokią pinigų praradimo riziką, taip pat suteikia galimybę geriau susipažinti su žaidimu.

Ar fantazijos lažybos yra azartinių lošimų forma?

Fantastinės sporto lažybos teisiškai nėra laikomos tradiciniais azartiniais lošimais, nes jos laikomos įgūdžių žaidimais. Tačiau lažybininkai stato tikrus pinigus, todėl tai yra šiek tiek pilka zona.

Nepraleiskite šių premijų pasiūlymų

1xBet
1xBet
Lėšų įnešimo būdai
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Gaukite savo premiją1xBet peržiūra
22BET
22BET
Lėšų įnešimo būdai
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Gaukite savo premiją22BET peržiūra
Loot.bet
Loot.bet
100 € indėlio premija
Lėšų įnešimo būdai
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Gaukite savo premijąLoot.bet peržiūra
Close