Populiariausios Hearthstone lažybų svetainės 2024

„Hearthstone“ yra gerai įvertintas esporto pavadinimas, kurį sukūrė ir išleido „Blizzard Entertainment“. Nors šis skaitmeninis kolekcinis kortų žaidimas (CCG) buvo išleistas tik 2014 m., jis atkreipė daugiau nei 100 milijonų esporto lažybų dalyvių dėmesį visame pasaulyje. Neabejotina, kad vienas iš labiausiai žavinčių „Hearthstone“ savybių yra tai, kad jis pasiskolino savo personažus ir daiktus iš „World of Warcraft“. Šis didžiulis kelių žaidėjų internetinis vaidmenų žaidimas (MMORPG), kurį beveik prieš du dešimtmečius taip pat išleido „Blizzard Entertainment“, yra atviro pasaulio dizaino.

Tai leidžia žaidėjams užsiimti daugybe jaudinančių veiklų, pavyzdžiui, atlikti misijas ir kovoti su monstrais. Kaip tikėjosi kūrėjai, jis sulaukė neįtikėtinos komercinės sėkmės, todėl padėjo pagrindus sukurti aštuonis pagrindinius išplėtimo paketus.

Populiariausios Hearthstone lažybų svetainės 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

„Hearthstone“ kortelės

Kortos yra „Hearthstone“ žaidimo pagrindas. Paprastai šis el. sportas yra šių keturių tipų:

 • Miniono kortelės
 • Rašybos kortelės
 • Hero kortos
 • Ginklų kortelės

Pažymėtina, kad kiekviena korta yra unikali ir atspindi sugebėjimus, efektus ir charakterius, kuriuos žaidėjai gali turėti rungtynių metu. Pavyzdžiui, burtų kortos suaktyvina konkretų vienkartinį efektą ir žaidėjai gali jomis sunaikinti savo priešininkus arba pastarojo pakalikus.

„Hearthstone“ žaidimo eiga

Patrauklus „Hearthstone“ aspektas yra paprastas žaidimo būdas, jį galima žaisti tiek asmeniniame, tiek „Mac“ kompiuteryje. „Android“ / „iPhone“ naudotojai taip pat gali atsisiųsti mobiliąsias šio esport versijas ir žaisti visą savo gyvenimą.

„Hearthstone“ yra dviejų žaidėjų konkurencinis sportas, kuriame žaidžiamos 1 prieš 1 rungtynės. Kiekvienas iš jų gali pasigirti dviem priešininkais, dalyvaujančiais mūšyje, o paeiliui žaidžia savo kortomis. Žaidėjai gali laisvai išsikviesti „pakalikus“, kurie gali dalyvauti rungtynėse jų vardu, o tai reiškia, kad mūšis gali vykti tarp kompiuteriu valdomo dalyvio ir žmogaus žaidėjo arba dviejų žmonių priešininkų.

„Hearthstone“ žaidėjai pasirenka „herojų“ iš „Warcraft“ istorijos, kuri jiems atstovauja. Kai kurie galimi žaidimo režimai yra šie:

 • Solo nuotykiai
 • Arena
 • Dvikovos
 • Mūšio laukai
 • Tavernos muštynės

Lažybos dėl Hearthstone

„Hearthstone“ buvo klasifikuojamas kaip vienas iš geriausių esport žaidimų, dėl kurių galima lažintis, ir paaiškinama, kodėl daugelis žaidėjų to pasirinko. Kai nori lažintis, jis turi ieškoti geros reputacijos „Hearthstone“ lažybų svetainės. Platforma, kuriai teikiama pirmenybė, šio žaidimo lažybininkams turėtų suteikti puikių šansų ir puikių premijų.

Tačiau norint sėkmingai lažintis dėl Hearthstone, reikia ne tik pasirinkti geriausia esport lažybų svetainė. Medžiotojai taip pat turi išmokti, kaip tai veikia arba ko iš jų tikimasi. Paprastai jie gali statyti už asmenis, kurie greičiausiai laimės rungtynes, ir kitus veiksnius, tokius kaip žaidėjų vaidmenys ir kortos. Be to, lažybininkai turėtų susipažinti su turimais Hearthstone esport statymais. Jie apima:

 • Rungtynių nugalėtojas
 • Pasukite statymus
 • Specialūs statymai
 • Realių pinigų statymai
 • Handicap statymai

Prieš atlikdamas statymus, žaidėjas turi suprasti, ką reiškia kiekvienas iš šių statymų. Pavyzdžiui, rungtynių laimėtojas tinka tiems, kurie planuoja lažintis už žaidėją, kuris, jų nuomone, laimės tam tikras rungtynes. Kita vertus, specialūs statymai yra konkretesni. Lošėjas gali statyti už ką nors panašaus į žaidėją, kuris greičiausiai pirmas baigs tam tikrą rungtynių veiklą, arba už kortas, kurias žaidėjai naudos rungtynėms progresuojant.

Kodėl „Hearthstone“ yra populiarus?

Kai kurie žmonės nesupranta, kodėl „Hearthstone“ yra vienas iš labiausiai mėgstamų šiandienos sporto šakų. Tiesa ta, kad yra daug priežasčių tai paaiškinti. Jie apima:

„Hearthstone“ interneto bendruomenė

„Hearthstone“ sulaukė milijonų registruotų žaidėjų, praleidžiančių valandų valandas, palankumą. Dauguma jų bendrauja su bendraamžiais įvairiuose forumuose ir socialinės žiniasklaidos svetainėse. Kai kurios temos, apie kurias jie diskutuoja, yra būsimi turnyrai ir patarimai, kaip mėgautis šiuo skaitmeniniu kortų žaidimu, kuris padeda pradedantiesiems leistis į „Hearthstone“ žaidimo ir lažybų kelionę.

Žaisti Hearthstone internete

Tai yra kažkas kita, dėl kurios „Hearthstone“ populiarumas bėgant metams palaipsniui didėjo. Žaidėjai neprivalo atitikti jokių sudėtingų reikalavimų, kad galėtų mėgautis šiuo žaidimu. Jiems tereikia pasiekti įrenginius, atitinkančius rekomenduojamus procesoriaus ir operacinės sistemos reikalavimus. Jie apima AMD® Athlon™ 64 X2 arba Intel® Pentium® D ir Windows 7, Windows 8, arba Windows 10.

Big Hearthstone žaidėjai

Kitas elementas, padidinęs šio CCG populiarumą, yra jo patogumas pradedantiesiems, o tai atveria duris mėgėjams tapti dideliais „Hearthstone“ žaidėjais. Verta paminėti, kad „Blizzard Entertainment“ visi žaidėjai turi ištirti „Naujų žaidėjų reitingai“ prieš prisijungdami prie tinkamo reitingavimo režimų. Tai leidžia jiems žaisti prieš kitus nepatyrusius žaidėjus ir gauti nemokamus paketus žaidimo eigoje.

Kodėl „Hearthstone“ žaidėjai tai mėgsta?

„Hearthstone“ žaidėjai mano, kad tai žavi dėl visų nuostabių pranašumų. Pradedantiesiems šis žaidimas pasižymi neįtikėtinu vaizdu, jau nekalbant apie aukščiausią garso dizainą. Dėl jaudinančio žaidimo žaidėjai tikisi fantastiško laiko, kai tik įeina į savo žaidimų kambarius.

Kaip žaisti Hearthstone

Kai kurie esporto žaidėjai renkasi „Hearthstone“, nes jo mokytis nereikia. Viena iš strategijų, kurias jie gali naudoti norėdami patobulinti savo žaidimo įgūdžius, yra pagerinti jų seką sutelkiant dėmesį į žaidimą. Tai leidžia jiems stebėti teisingą pakalikų tvarką ir pagerina jų patirties kokybę.

Didžiausi Hearthstone žaidėjai ir komandos

Kaip ir tikėtasi, šis žaidimas patinka daugeliui Hearthstone entuziastų dėl kai kurių produktyviausių žaidėjų, tokių kaip:

 • Santo Kenta (šlovė)
 • Wataru Ishibashi (posesi)
 • Yashima Nozomi (Alutemu)
 • Thijs Molendijk (Thijs)
 • Jerome'as Faucheris („Monsanto“)
 • Brianas Easonas (kruvinas veidas)
 • Simone Liguori (Leta)
 • Enzo Flock (Warma)

Daugelis žaidėjų taip pat seka populiarųjį „Hearthstone“. komandos, už kurias galima statyti juos per varžybas. Pavyzdžiai:

 • Komandos skystis
 • Nova eSports
 • Komanda SoloMid
 • 9 debesis
 • Fnatic
 • G2 Esports
 • Komandos paslaptis
 • Žaidimai „Spacestation“.
 • Dalaso imperija
 • Draugas Žaidimas

Ar yra „Hearthstone“ čempionatas?

Taip. Kasmet vyksta „Hearthstone“ pasaulio čempionatas, ir tai yra didžiulis sandoris visai šio kortų žaidimo bendruomenei. Aštuoni puikūs „Hearthstone“ žaidėjai varžosi dėl iš anksto nustatyto piniginio prizinio fondo. Jie yra iš Europos, Azijos Ramiojo vandenyno, Amerikos ir Kinijos.

Pirmasis „Hearthstone“ turnyras įvyko 2013 m., likus keliems mėnesiams iki šio žaidimo oficialaus išleidimo. „Blizzard“ išrinko aštuonis išskirtinius „Hearthstone“ žaidėjus, kurie dalyvavo šiame konkurse. Artosis (Daniel Ray Stemkoski), vienas ryškiausių esporto žaidėjų, laimėjo šį konkursą, pelnęs geidžiamą „Židinio didmeistris“ titulą.

Vėliau vyko ir daugiau turnyrų, o paskutinis – Hearthstone 2021 pasaulio čempionatas, vykęs gruodžio 18–19 d. Japonas Wataru Ishibashi, liaudyje žinomas kaip „posesi“, laimėjo neįtikėtiną 200 000 USD prizą. Posesi finale 3:2 įveikė šlovę (Sato Kenta), tačiau pastarasis taip pat gavo 100 000 USD prizą.

„Hearthstone“ pasaulio taurės lažybos

„Hearthstone“ esport lažybų entuziastai gali apsilankyti „Hearthstone Esports“ „YouTube“ kanale ir transliuoti „Hearthstone“ pasaulio čempionato rungtynes. Tai supaprastins lažybų procesą, nes juose bus pateikta tiksli informacija apie žaidėjus ir turnyrą. Galimos šios kalbos:

 • Anglų
 • japonų
 • Mandarinų
 • ispanų (LATAM)
 • korėjiečių
 • portugalų (LATAM)

Norint žiūrėti Hearthstone pasaulio čempionato rungtynes ir gauti įvairių apdovanojimų, reikia susieti jų „Blizzard Battle.net“ ir „YouTube“ paskyras. Patartina, kad jie pirmiausia išmoktų tinkamumo taisykles, kad jų laikytųsi ir mėgautųsi be rūpesčių žiūrint.

Lažybos dėl „Hearthstone“ pas tiekėjus

„Hearthstone“ lažybos yra daug malonesnės, kai žaidėjas pasirenka jas teikiančias aukščiausios klasės esporto lažybų programas. Pažymėtina, kad tai ne visada lengvas būdas, daugiausia naujiems esporto lažybų entuziastams. Į kokius veiksnius šie žaidėjai turėtų atkreipti dėmesį? Peržiūrėkite kai kuriuos iš jų žemiau.

Šansai

Įvairūs teikėjai siūlo skirtingus koeficientus „Hearthstone“ lažybų dalyviams. Lažybų žaidėjai, trokštantys pasimėgauti nepamirštamomis lažybų patirtimis, turi pasirinkti platformas su palankiomis šansais, nes jie virsta didesniais laimėjimais.

Akcijos

Premijos praturtinti žaidėjų lažybų patirtį. Todėl tie, kurie stato „Hearthstone“, turėtų pasitenkinti esporto lažybų svetainėmis, siūlančiomis pelningas reklamas, kad galėtų lažintis dėl daugiau rungtynių, komandų ar žaidėjų.

Mokėjimo metodai

The geriausios esporto lažybų svetainės priimti įvairius saugius mokėjimo metodai palengvinti patikimą pinigų išėmimą ir įnešimą. Jo teikiamos parinktys taip pat turėtų palaikyti daugelį valiutų, kad „Hearthstone“ lažybininkams visame pasaulyje būtų patogiau įnešti ir išimti grynųjų pinigų.

Solidus klientų aptarnavimas

Puiki „Hearthstone“ lažybų platforma teikia pirmenybę lažybų poreikiams, o juos patenkinti pasitelkia patikimi klientų aptarnavimo ekspertai. Šie specialistai turėtų kalbėti keliomis kalbomis, draugiški, kantrūs ir pasiekiami visą dieną ir naktį.

Šiandien kai kurie iš geriausių rinkoje esančių „Hearthstone“ tiekėjų yra „22Bet“, „Megapari“, „Betmaster“, „Casumo“ ir „Betwinner“. Nors šiose platformose nėra tų pačių funkcijų, jos turi puikią esporto lažybų patirtį siūlančios reputaciją.

Stebėkite geriausias Hearthstone komandas ir statykite tiksliai

Kaip rekomenduojama, „Hearthstone“ lažybininkai turėtų išnaršyti internete visą vertingą informaciją apie šį CCG, kad galėtų atlikti tiksliausius statymus. Tai apima šio žaidimo aukšto rango komandas, pvz., šias:

 • Komandos skystis: Ši Hearthstone komanda buvo įkurta 2000 metais Nyderlanduose. Šiandien ji didžiuojasi būdama geriausių esporto organizacijų lygoje, kurioje žaidėjai specializuojasi „Hearthstone“ ir kituose žaidimuose, tokiuose kaip „League of Legends“, „Dota 2“, „Heroes of the Storm“, „Apex Legends“ ir „Valorant“.
 • 9 debesis: Ši žaidimų komanda buvo įkurta Šiaurės Amerikoje. Jame dalyvauja profesionalūs žaidėjai, žinomi dėl išskirtinių įgūdžių žaidžiant Hearthstone ir kitas populiarias esportas, tokias kaip Counter-Strike: Global Offensive, Dota 2, Smite ir League of Legends.
 • Draugas Žaidimas: Lažėjai taip pat turėtų stebėti „Comrade Gaming“ – JK įsikūrusią žaidimų komandą su „Hearthstone“ žaidėjais iš įvairių Europos vietų.
 • Komanda SoloMid: Kai kurie esporto gerbėjai žino šią komandą kaip TSM, kuri yra įsikūrusi Jungtinėse Amerikos Valstijose ir joje yra itin talentingų žaidėjų Hearthstone ir daugybė kitų žaidimų, įskaitant Battlegrounds Mobile India, Fortnite, League of Legends, Rainbow Six Siege, „Apex Legends“ ir „Magic: The Gathering Arena“.

Pažymėtina, kad tai nėra vienintelės išskirtinės „Hearthstone“ komandos. Punters taip pat turėtų tyrinėti kitus dalykus, pvz., „Ace Breakers EU“, „Team Ascension“, „FlowEsports“, „Infected Gaming“, „ROOT Gaming“, „Meet Your Makers“ ir „Team Archon“.

Už ir prieš

Žemiau peržiūrėkite geriausius „Hearthstone“ privalumus ir trūkumus.

Argumentai "už"

 • Aukštos kokybės: „Hearthstone“, be abejo, yra vienas geriausių kolekcinių kortų žaidimų šiandien. Jo bendras dizainas yra patrauklus, jau nekalbant apie tai, kad tai yra įprastas, poliruotas variantas, skirtas pasiūlyti maksimalią pramogą tiek žaidėjams, tiek gerbėjams.
 • Prieinamumas: „Hearthstone“ entuziastams nereikia nieko mokėti, kad galėtų žaisti, nes tai nemokama. Tada šis žaidimas pasiekiamas ne tik „Android“ išmaniuosiuose telefonuose, bet ir „Microsoft Windows“ ir „Mac OS X“ operacinėse sistemose, o tai reiškia, kad žaidėjo įrenginys nėra pagrindinis veiksnys, nusprendžiantis, ar jam patinka „Hearthstone“, ar ne. Be to, ją siūlo daugybė esporto lažybų programų, todėl žaidėjai, norintys lažintis, siūlo daugybę galimybių.
 • Gyva bendruomenė: „Hearthstone“ gali pasigirti didžiule, įvairiapusiška ir energinga bendruomene, prie kurios gali prisijungti žaidėjai ir gerbėjai, kad galėtų pasikalbėti ir sužinoti daugiau apie tai. Laukiami visi, nepaisant jų patirties ar žinių apie kolekcinius kortų žaidimus. Dauguma „Hearthstone“ šeimos narių yra pasiekiami per tokias platformas kaip „YouTube“, „Twitch“, „Facebook“, „Reddit“ ir „Twitter“.
 • Paprastumas: Daugelis žaidėjų prisipažino, kad jiems lengva suprasti „Hearthstone“ ir kaip jis veikia. Kai kurie iš jų yra pradedantieji, ką tik prisijungę prie esporto pasaulio, kiti yra profesionalai, turintys daug žinių apie šiuos žaidimus, įskaitant Warcraft seriją.

Con

 • Žaidėjai turi sumokėti kelis dolerius, kad atidarytų naujausią „Hearthstone“ plėtrą.

„Hearthstone“ lažybų koeficientų supratimas

Visi „Hearthstone“ lažybų dalyviai turėtų suprasti šio CCG koeficientą prieš statydami statymus. Paprastai bukmieriai juos apskaičiuoja, bet ne panašiai. Štai kodėl vienos svetainės pasiūlymai gali skirtis nuo kitos. Laimei, jie veikia taip pat, kaip ir bet kuri kita sporto šaka, taigi, jei kas turi lažybų dėl pastarųjų, gali jas suprasti be vargo.

Populiariausi Hearthstone koeficientai yra dešimtainiai koeficientai, nes jie yra tiesmukiški. Su jais gana lengva apskaičiuoti galimą grąžą pagal savo statymus. Pavyzdžiui, darant prielaidą, kad Hearthstone žaidėjo Y koeficientas yra 3,22, o žaidėjas stato už juos 10 USD, tikėtina, kad laimėjęs jis gaus 32,2 USD (3,22 x 10).

Dauguma lažybų tarpininkų Jungtinėse Valstijose teikia pinigų linijos koeficientus, dar vadinamus amerikietiškais koeficientais. Jie pateikiami su teigiamais (+) arba minuso (-) ženklais kaip jų priešdėliai. Nors neigiami (-) koeficientai (mėgstamiausi) rodo sumą, kurią reikia pastatyti, kad išgrėbtų 100 USD, teigiami (+) rodo sumą, kurią reikia uždirbti už kiekvieną įduotą 100 USD, ir jie paprastai yra priskiriami žemesniems žaidėjams.

Lošėjai taip pat gali rasti lažybų su trupmeniniais koeficientais, pateikiamais trupmenine forma. Skaityti juos lengva. Pavyzdžiui, jei jie yra ¼, jie yra nepalankūs, nes žaidėjai uždirba 1 USD už kiekvieną investuotą 4 USD. Paprastai viršutinis skaičius reiškia išmokėjimą, o apatinis – statymo sumą.

„Hearthstone“ lažybų patarimai ir gudrybės

Nerekomenduojama lankytis „Hearthstone“ lažybų svetainėje nepasiruošus, nes žaidėjas gali atlikti daug neteisingų judesių ir prarasti visą savo bankrotą. Vienas iš patarimų, kurį jie turėtų visada atsiminti, yra tai, kad žinios apie šį žaidimą suteikia jiems galios statyti laimėjimus. Todėl lažybininkai turėtų suprasti visus „Hearthstone“ aspektus, įskaitant korteles, išplėtimo paketus, turnyrus ir klases.

Vėlgi, „Hearthstone“ lošėjams patariama būti išrankiems ir objektyviems statant už šį kortų žaidimą. Daugeliu atvejų lažybos dėl žaidėjo dėl to, kad jis patinka, yra neteisinga strategija. Vietoj to, žaidėjai turėtų statyti tik už rungtynes ir žaidėjus, kuriais jie yra bent jau įsitikinę. Lažybos dėl kiekvienos rungtynės ar turnyro, siekiant maksimaliai padidinti laimėjimą, taip pat yra bloga idėja.

About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
eSportas
About

Jun-ho Kim, Pietų Korėjos dinamiškas Esports maestro, EsportRanker yra žinių švyturys. Sumaišydamas analitinį meistriškumą su įgimta meile žaidimams, Jun-ho atskleidžia sudėtingą internetinių konkursų gobeleną, užtikrindamas, kad žaidėjai liktų informuoti ir įkvėpti.

Send email
More posts by Jun-ho Kim