Populiariausios Warcraft lažybų svetainės 2024

Iš pradžių 2002 m. išleistas kaip „Warcraft 3: Reign of Chaos“, jį sukūrė Pūga ir išleista „Microsoft Windows“ kaip jau žinomos „Warcraft“ vaizdo žaidimų serijos dalis. Tačiau tik po kelių metų 2003 m., kai buvo išleistas papildymas „The Frozen Throne“, „Warcraft 3“ tapo svarbia eSporto scenos dalimi.

Tai taptų nuolatiniu buvimu įvairiuose el. sporto festivaliuose, tokiuose kaip elektroninio sporto pasaulio taurė, pasauliniai kibernetiniai žaidimai ir pasaulinė vaizdo žaidimų serija. Jis būtų ypač populiarus Pietų Korėjoje ir Kinijoje. Nors 2010 m. jos populiarumas šiek tiek sumažėjo dėl įvairių kitų eSporto pavadinimų pristatymo, pastaraisiais metais jis išlaikė didelį sekėjų skaičių.

„Warcraft 3“ vyksta praėjus keleriems metams po „Warcraft II“ įvykių ir pasakoja apie Degančio legiono bandymą užgrobti išgalvotą Azeroto pasaulį, padedant Undead armijai, kuriai vadovauja žuvęs paladinas Arthas Menethil. Jis seka Žmonių aljansą, Orkų ordą ir naktinius elfus, kurie kartu stengiasi juos sustabdyti, kol nesugadino Pasaulio medžio.

Warcraft 3 yra realaus laiko strateginis žaidimas, sukurtas fantazijos pasaulyje. Realaus laiko strategija arba RTS yra porūšis strateginiai vaizdo žaidimai kuriame visi žaidėjai gali žaisti vienu metu „realiu laiku“, o ne paeiliui.

Realaus laiko strateginiame žaidime, pvz., „Warcraft“, kiekvienas žaidėjas stato pastatus ir manevruoja iš dalies valdomus vienetus, kad apsaugotų vietas žemėlapyje ir (arba) sumažintų priešininko išteklius. Tradiciniame RTS žaidime galima statyti papildomų blokų ir pastatų, nors tai paprastai riboja poreikis išleisti surinktus išteklius.

Apibendrinant galima pasakyti, kad toks RTS žaidimas kaip „Warcraft“ apima išteklių rinkimą, bazių kūrimą, žaidimo technologinį vystymą ir netiesioginį vienetų valdymą.

Populiariausios Warcraft lažybų svetainės 2024
Zhang Wei
ExpertZhang WeiExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Lažybos ant Warcraft

Augant žaidimo populiarumui ir tobulėjant eSporto lažybų scenai, buvo neišvengiama, kad lažybų agentūros, sporto lažybos ir „wow eSports“ lažybų svetainės pradės įtraukti „Warcraft 3“ į savo lažybų pasiūlymą.

Kai nuspręsite statyti „Warcraft“, turėsite atrasti tinkamą eSporto lažybų svetainę, atitinkančią planuojamą statymą. eSporto lažybos dabar pasiekiamos vis daugiau internetinių lošimų svetainių, pradedant tradiciniais lažybų tarpininkais ir baigiant specializuotomis eSporto lažybų svetainėmis.

Lažybos dėl vaizdo žaidimų gali atrodyti kitaip nei tradicinės sporto lažybos, tačiau pripratę prie eSporto pamatysite, kad statymas už el. sporto veiksmą yra tas pats kaip futbolo, krepšinio ar žirgų lenktynių statymas.

Taigi, kaip atlikti eSporto statymą ir kaip laimėti statymą? Tai tas pats, kas atlikti ir laimėti tradicinį statymą. Pasirinkite jus dominančią eSport lažybų rinką ir patikrinkite eSporto šansai kad įsitikintumėte, jog tai jums tinka.

Didelis eSporto lažybų pranašumas yra tas, kad jis yra labiau interaktyvus su bendruomenėmis, tiesiogine transliacija, statistika, socialine žiniasklaida ir daugiau iš geriausių eSporto lažybų, todėl lažybos dėl vaizdo žaidimų yra tokia puiki lažybų patirtis.

Kodėl „Warcraft“ yra populiarus?

„Warcraft 3“ sulaukė didžiulės sėkmės ir per trumpą laiką nuo jo išleidimo pergalvojo internetinius kelių žaidėjų vaizdo žaidimus. Žaidimas buvo parduotas milijonais kopijų, sukurdamas kultinį statusą ir labai ištikimų gerbėjų bazę. Kai žaidimas pateko į konkurencinę eSporto sritį, jis pagimdė daugybę populiarių turnyrų ir žvaigždžių žaidėjų.

Kadangi el. sporto lažybų rinkoje yra tiek daug žinomų žaidimų, „Warcraft 3“ lažybų organizatoriai šiek tiek pamiršo, nors profesionalių turnyrų renginiai ir toliau beveik kiekvienais metais vyksta įvairiose pasaulio vietose.

Kita vertus, „Blizzard“ žino, kaip prikelti seną klasiką. „Warcraft 3“ populiarumui mažėjant, „Blizzard“ nusprendė įkvėpti žaidimui naujos gyvybės. „Warcraft 3: Reforged“ – vizualiai patobulinta ir atnaujinta klasikinio žaidimo versija, išleista 2020 m.

Interneto bendruomenė

Žaidimas buvo ypač populiarus Kinijoje, Pietų Korėjoje, Vokietijoje, Švedijoje ir Japonijoje. Milijonai žmonių visame pasaulyje stebėjo tokius turnyrus kaip Elektroninio sporto pasaulio taurė, Pasaulio kibernetiniai žaidimai, Pasaulio eSporto žaidynės, Tarptautinis el. sporto festivalis ir Pasaulio vaizdo žaidimų serija. Ir žaidimas neapsiribojo tik profesionaliomis varžybomis; ji turėjo šimtus tūkstančių vartotojų įvairiose mėgėjų konkurencijos arenose, tokiose kaip Battle.net.

Žaidimas Warcraft Online

„Warcraft 3“ žaidėjai patenka į žemėlapį ir turi rinkti išteklius, tokius kaip auksas ir mediena, kad sukurtų savo bazę ir sukurtų pakankamai didelę armiją, kad nugalėtų savo priešininką.

Ir tai tik žaidimo pradžia. Norėdami laimėti žaidimą, žaidėjas turi apginti savo bazę ir sunaikinti priešo bazę. Be daugybės naujų funkcijų, „Reign of Chaos“ pristatė dvi naujas rases: „Naktinius elfus“ ir „Undead“ kartu su originaliais orkais ir žmonėmis, todėl rasių skaičius padidėjo iki keturių.

„Warcraft 3“ yra vienas iš nedaugelio žaidimų, kuriuose yra armijos padalinių herojai, o ne tokie žaidimai kaip „Dota“, „League of Legends“ ar „Starcraft 2“, kuriuose jūs arba valdote čempioną, arba susikoncentruojate tik į bazės kūrimą. Kiekvienos „Warcraft 3“ lenktynės turi unikalų herojų, kiekvienas herojus klasifikuojamas pagal savo pagrindinį statusą – jėgą, judrumą ir sumanumą.

Vieni geriausių herojų iš kiekvienos rasės yra Kalnų karalius žmonėms, Orko Taurenas Chieftain, vėlyvojo žaidimo mėgstamiausias Mirties riteris iš Undead ir Elfų rasės demonų medžiotojas, kuris, be abejo, turi blogiausius žaidimo herojus. .

Dideli Warcraft žaidėjai

„Warcraft 3“ greičiausiai buvo pirmasis kompiuterinis žaidimas istorijoje, sukėlęs eSporto legendas. „Warcraft 3“ konkurencinėje armingoje scenoje buvo daug gerai žinomų vardų.

Li „Sky“ Xiaofeng

Li Xiaofeng buvo kinų „Warcraft 3“ meistras, sukėlęs revoliuciją žmonių rasės vaizdavimo žaidime. 2005 ir 2006 m. jis laimėjo Pasaulio kibernetines žaidynes su Kinijos raudonais marškinėliais. Šios varžybos buvo laikomos tarptautinių „Warcraft 3“ žaidimų viršūne, o Li pergalė jame dvejus metus iš eilės pelnė vietą Pasaulio kibernetinių žaidimų šlovės muziejuje. .

Yoanas „ToD“ Merlo

Yoanas Merlo yra dar vienas gerai žinomas žaidėjas, laimėjęs Pasaulio eSporto žaidynes, Blizzard Worldwide Invitational ir Cyberathlete Professional League. Jis taip pat puikiai pasirodė Pasaulio kibernetinėse žaidynėse, kur iškovojo sidabro ir bronzos medalius bei buvo pripažintas geriausiu 2007 m. „Warcraft 3“ žaidėju.

Wang „Infi“ Xuwen

Žaisdamas žaidimą Wang Xuwen buvo žinomas dėl to, kad pastatė daugybę puolimo ir gynybos bokštų. Jis laimėjo daugybę turnyrų, įskaitant tarptautinį eSporto festivalį 2007 m., KODE5 Maskvoje, Pasaulio eSporto žaidynes 2008 m., Pasaulio kibernetines žaidynes 2009 m. ir Warcraft 3 čempionų lygos XIV sezoną su komanda World Elite.

Ar yra „Warcraft“ turnyras ar lyga?

Bene didžiausias ir laukiamiausias Warcraft turnyras yra ESL Pro Tour, arba tai, kas kartais vadinama „DreamHack Open“.

„Dreamhack“ prasidėjo 1990-ųjų pradžioje kaip nedidelis klasės draugų ir draugų susibūrimas Malungo pradinės mokyklos rūsyje Švedija. 1994 m. jis buvo perkeltas į mokyklos valgyklą ir tuo metu tapo vienu iš didesnių regioninių demonstracinių technologijų ir žaidimų renginių. Tai taip pat buvo pirmasis renginys, pavadintas DreamHack.

Renginys, įvykęs 1997 m. Arena Kupolen Borlänge mieste, tapo didžiausiu Švedijos LAN vakarėliu ir trečiu pagal dydį vakarėliu Skandinavijoje tuo metu. Be to, „DreamHack 2001“ ir vėlesni renginiai vyko Elmia parodų centre Jonšiopinge, kur jis ir liko.

2012 m. lapkričio 15 d. „DreamHack“ paskelbė apie partnerystę su „Major League Gaming“ (MLG) ir „Electronic Sports League“ (ESL), siekdama paremti Šiaurės Amerikos ir Europos eSporto scenų augimą ir plėtrą. Šis bendradarbiavimas apėmė universalius reitingus, vieningas konkurencijos struktūras ir kitas funkcijas.

2020 m. rugsėjo 30 d. ESL paskelbė, kad nusprendė susijungti su DreamHack. Abi įmonės veikia kaip viena, tačiau abu prekių ženklai valdomi atskirai. ESL Pro Tour 2020 yra pirmasis profesionalus „Warcraft 3“ turas pasaulyje. ESL, bendradarbiaudama su DreamHack, organizuoja, remia ir veda renginį.

Nenuostabu, kad geriausiai konkurse pasaulio arenoje pasiekusi šalis yra Pietų Korėja. Kai Kalifornijoje įsikūrusi e-sporto įmonė Gen.G 2019 m. Seule atidarė Gen.G Elite Esports akademiją, jie nuėjo taip toli, kad pasakė, kad „Pietų Korėja vis dar laikoma el. sporto meka“ ir „tai čia yra daugiausia talentų“

Pietų Korėja visada buvo konkurencinio vaizdo žaidimo apibrėžimas. Internetiniai žaidimai Pietų Korėjoje atsirado anksčiau ir greičiau nei bet kur kitur pasaulyje. Kai dešimtojo dešimtmečio pabaigoje tauta pirmą kartą pristatė spartųjį internetą, išaugo 24 valandas per parą veikiančių žaidimų kavinių, žinomų kaip „PC bangs“, skaičius.

Šios intriguojančios, dažnai pogrindinės, vietos virto žaidimų kultūros epicentrais, galiausiai surengdamos neformalius turnyrus. Iki 2000 metų Pietų Korėjos kabeliniai kanalai pirmieji pasaulyje transliavo internetinių žaidimų varžybas.

Remiantis neseniai atlikta Švietimo ministerijos apklausa, eSportas dabar yra penktas pagal paplitimą ateityje Pietų korejietis mokinių, atsiliekant tik nuo sportininkų, gydytojų, mokytojų ir skaitmeninio turinio kūrėjų. 2022 m. eSportas netgi bus įtrauktas į Azijos žaidynes.

Geriausi žaidėjai, pvz Legendų lygosLee Sang-hyeok, kodiniu pavadinimu Faker, pasiekia tokį patį šlovės ir turto lygį kaip ir K-pop stabai. Milijonai žmonių įsijungia ir žiūri juos žaidžiančius realiuoju laiku internete. Prieš pandemiją gerbėjai susigrūdo į eSporto arenas, kurios atrodė kaip roko koncerto ir imtynių stadiono kryžius.

Nenuostabu, kad geriausias žaidėjas yra korėjiečių kilmės. Jang 'Moon' Jae Ho yra penkis kartus „Warcraft 3“ pasaulio čempionas, buvęs legendinis „Night Elf“ žaidėjas „Warcraft 3“ ir „Zerg“ žaidėjas „Starcraft II“. Jis laimėjo tris nacionalines Pietų Korėjos lygas, taip pat keturis MBCGame pasaulinio karo sezonus.

Mėnulis dažnai buvo matomas „Warcraft 3“ žaidime, naudojant strategijas, kurios tapo standartu daugeliui „Night Elf“ žaidėjų ir buvo pramintos „5-ąja lenktyne“. Jis dalyvavo ir laimėjo daugiausiai televizijos transliuojamų „Warcraft 3“ žaidimų iš visų „Warcraft 3“ žaidėjų.

Kai buvo išleistas „Starcraft II“, jis varžėsi svarbiausiuose „Starcraft II“ ir „Warcraft 3“ renginiuose, bet galiausiai Moonas perėjo prie „Starcraft II“ visu etatu, kai prisijungė prie Fnatic 2012 metų sausio mėnesį.

Moon pasirodo dokumentiniame filme „Beyond the Game“ kaip vienas iš „Warcraft 3“ žaidėjų.

„Warcraft“ statymai pas tiekėjus

„Warcraft 3“ lažybų svetainės šiais laikais praktiškai yra keturlapiai dobilai, tačiau yra lažybų internete. Naujai išleistas „Warcraft 3: Reforged“, taip pat atsidavusi gerbėjų bazė, išpuoselėta dešimtmečius, ir lažybų dėl „World of Warcraft“ ir „Heroes of the Storm“ sėkmė prisidėjo prie „Warcraft 3“ lažybų scenos.

Yra daugybė sporto lažybų, kuriose galite atlikti statymus dėl Warcraft 3. Ieškodami geriausio internetinio sporto lažybų, turite atsižvelgti į savo poreikius ir pageidavimus. Tokie veiksniai kaip žaidimo dažnis ir norimų atlikti statymų tipai gali turėti įtakos jūsų sprendimui. Kai kurie žmonės gali teikti pirmenybę internetinėms lažyboms su patogia sąsaja, o kitiems gali būti labiau rūpi statymų skaičius, kurį jie gali atlikti per dieną.

Norėdami lažintis, pirmiausia turite užsiregistruoti patikimame lažybų tarpininke. Norėdami sumažinti riziką, pirmiausia turėtumėte peržvelgti lažybų tarpininkų taisykles dėl „Warcraft 3“ lažybų.

Geriausios „Warcraft 3“ lažybų svetainės yra šios:

  • 1xBet
  • Tarpininkas
  • 10bet
  • Parimatch
  • Betssonas

Atminkite, kad vien todėl, kad svetainė siūlo eSport, tai nebūtinai reiškia, kad ji siūlo lažintis visose rungtynėse. Vėlgi, kadangi kai kurie internetiniai sporto lažybų tinklalapiai į vandenį panardina tik vaizdo žaidimus, jie gali nuspręsti sutelkti dėmesį tik į pagrindinius renginius, tokius kaip tarptautinės taurės, nekreipdami dėmesio į mažesnių renginių renginius.

Atsižvelkite į tai, kad neturėtumėte apsiriboti tik vienu sporto lažyba. Kalbant apie „Warcraft 3“ lažybas, ne visi lažybų tarpininkai yra lygūs. Kai kurios gali pateikti tik keletą rinkų, o kitos gali pasiūlyti platesnį asortimentą.

Svarbiausia, kad ne visi esport bukmeikiai yra tokie stropūs ar kompetentingi nustatydami savo rinkų kainas kaip kiti. Taigi, prieš statydami statymą, pagalvokite apie visas savo galimybes. Netrukus galite pastebėti, kad gerai nujaučiate, su kuriais lažybų tarpininkais lažintis yra naudingiausia.

Norint sėkmingai statyti „Warcraft 3“, svarbiausia yra šie dalykai: išmokti žaidimą ir pažvelgti į esamą visų svarbių dalykų formą žaidėjai ir komandos.

Šių dalykų turėjimas galvoje suteikia didelę paramą, nes jie yra tarpusavyje susiję. Taip pat verta stebėti personalo judesius, nes net nedideli pakeitimai gali turėti didelės įtakos bendram „Warcraft 3“ rungtynių rezultatui.

Atkreipkite dėmesį į dabartinius žaidimus, nes jie gali turėti įtakos būsimiems žaidimams, jei norite uždirbti daugiau pinigų statydami „Warcraft 3“.

Stebėkite geriausias Warcraft komandas ir tiksliai lažinkitės

Kai kurie teigia, kad „Warcraft 3“ buvo pirmasis žaidimas, sukūręs pirmąsias eSporto legendas. Taip gali būti dėl to, kad „Warcraft 3“ yra labai 1 prieš 1 „eSport“, o tik kai kuriuose žemėlapiuose ir turnyruose reikia „2 prieš 2“.

ESL Pro Tour 2021 yra internetinis turnyras, kuriame žaidėjai skirstomi į tris regionus: Ameriką, Aziją ir Europą.

Įprastas varžybų kelias, neatsižvelgiant į regioną, yra užsiregistruoti į atvirą atranką ir tada gauti vietą uždaroje atrankoje. Tada dalyvaukite uždaroje kvalifikacijoje ir suteikite „Challenger“ vietą. Aukščiausio reitingo žaidėjai kviečiami į Challenger; jie nedalyvauja atrankos varžybose.

Jei norite sekti geriausius „Warcraft 3“ žaidėjus ir sugebėti statyti tiksliai, čia yra keletas geriausių žaidėjų, kuriuos reikia stebėti.

Iš Amerikos jums reikia žiūrėti į Oregone kilusį Viktorą „Hitmaną“ Liną. Jis yra aktyvus Orc žaidėjas, šiuo metu žaidžia DuSt Gaming ir Zero Effort. Taip pat iš Oregono, Abdulaziz "CrunCher" Abed yra aktyvus žmogaus žaidėjas. Šiuo metu jis yra „DuSt Gaming“ narys.

Azijos „Warcraft 3“ mūšio lauke Lai „Colorful“ Yongyun yra profesionalus kinų naktinių elfų žaidėjas. Žinoma, Jang "Moon" Jae Ho yra legendinis korėjiečių Night Elf žaidėjas, šiuo metu žaidžiantis DRX. Guo "eer0" Zixiang žaidė Orc, kai buvo su ZDR, bet dabar žaidžia Undead ir yra treniruojamas WFZ.

Eom "FoCuS" Hyo Sub, Park "Lyn" Joon ir Jeon "Soin" Jin Hwan yra profesionalūs Korėjos orkų žaidėjai. Moon "Chaemiko" Chae Young, kurio negalima painioti su Jang "Moon" Jae Ho, yra profesionalus Korėjos žmogaus žaidėjas, kuris šiuo metu yra lygoje su RAPTOR Gaming.

Xu „Fortitude“ Yuxing, dar vadinamas mielu pravarde „Romantic“, yra profesionalus Kinijos žaidėjas, besispecializuojantis žmonių rasėje.

Europietiškoje žaidimo pusėje vadovauja garsusis Dmitrijus „Happy“ Kostinas, geriausias „Warcraft 3“ žaidėjas, kilęs iš Rusijos, daugiausia dėmesio skiriantis „Undead“ lenktynėms. Andriy "Foggy" Koren yra iš Ukrainos ir specializuojasi Night Elf lenktynėse.

Sergejus „HawK“ Shcherbakovas yra kitas Rusijos žaidėjas, tačiau jis specializuojasi žmonių rasėje. Daniel "XlorD" Spenst yra profesionalus Vokietijos Undead žaidėjas, šiuo metu atstovaujantis mousesports. Kitas Rusijos žaidėjas Ilja "JohnnyCage" Yashenkov yra aktyvus Rusijos žaidėjas, kuris šiuo metu žaidžia "Thunder Ducks".

Už ir prieš

Argumentai "už"

„Warcraft 3: Reforged“ patobulina keletą originalaus žaidimo aspektų, o pagrindinis žaidimo būdas nepakeistas, o tai yra geras dalykas. Reforged dažniausiai pagerina vaizdą. Struktūros, NPC, monstrai ir dauguma vienetų buvo patobulinti, palyginti su originaliais žaidimais.

„Reforged“ vieno žaidėjo kampanijos bus užimtos valandų valandas, nes jose yra išplėstos istorijos, pasakojamos iš įvairių rasių perspektyvų. Be to, į Reforged įtrauktos originalios „Warcraft 3“ ir „The Frozen Throne“ išplėtimo misijos.

Minusai

„Reforged“ atskleidimas pažadėjo reikšmingą grafinį atnaujinimą, o nors „Reforged“ pagerina vizualumą, standžios animacijos prisideda prie bendro vaizdo pigumo. Kai kurios tekstūros ir žemėlapiai turi keistą neryškumą, dėl kurio jie atrodo mažesnės skyros nei yra.

Kadangi negalite sukurti specialių klavišų kombinacijų, turite pereiti į žaidimo failus ir modifikuoti juos DOC arba TXT faile, kad galėtumėte atkurti patirtį. Be to, Reforged vartotojo sutartis buvo perrašyta taip, kad Blizzard priklausytų visi pasirinktiniai žaidimai. „Reforged“ nesiūlo daug naujo veteranams, ir pašalina funkcijas, prie kurių tie žaidėjai priprato.

„Warcraft“ lažybų koeficientų supratimas

Šiais laikais internetinis esporto bukletas suteikti žaidėjams keturių skirtingų tipų Warcraft 3 statymus. Pavyzdžiai yra statymai iš rungtynių laimėtojų lažybų rinkos, handikapo rinkos, ateities sandorių arba tiesioginių laimėtojų rinkos ir specialiųjų pasiūlymų rinkos.

Rungtynių nugalėtojų rinka yra paprasčiausias suvokiamas lažybų rinkos tipas. Medžiotojai pasirenka, kuri iš dviejų komandų laimės žaidimo pabaigoje. Lažybos dėl handikapo vienai komandai (dažniausiai favoritėms) atsiduria nepalankioje padėtyje (pavyzdžiui, -0,5, -1 arba 1,5), o norėdama laimėti statymą, komanda turi įmušti vienu įvarčiu daugiau nei jų handikapas.

Be aukščiau paminėtų rinkų, „Warcraft 3“ lažybų dalyviai gali statyti statymus ateities sandorių arba tiesioginių laimėtojų rinkoje, kur jie gali numatyti konkretaus turnyro nugalėtoją prieš jam prasidedant, ir specialiųjų akcijų rinkose. Specialių pasiūlymų rinkos yra ypač jaudinančios, nes jose yra tokie statymai kaip teisingas rezultatas arba nužudymų skaičius (daugiau / mažiau), kuriuos teisingai prognozuoti galės tik tikras „Warcraft 3“ gerbėjas.

Warcraft patarimai ir gudrybės

Tai neišvengiamai azartinis žaidimas, kaip ir visos lažybos; tačiau lažybininkai, kurie daugiausiai žino apie besivaržančius žaidėjus ir komandas, visada turės didesnę galimybę atlikti laimėjimo statymą. Prieš atlikdami statymus dėl eSport, atminkite šiuos „Warcraft 3“ lažybų patarimus.

Prieš atlikdami statymus, turėtumėte susipažinti su visais geriausiais Warcraft 3 žaidėjais ir komandomis. Patikrinkite komandų ir žaidėjų rezultatus, kad padėtumėte atlikti statymus. Jei abi komandos kovojo anksčiau, tai leis suprasti, kaip klostysis šios paskutinės rungtynės. Tai tokia informacija, kurią daugelis lažybų naudoja, kad padėtų jiems pasirinkti geriausią komandą a eSporto įvairovė ir tradicinės sporto šakos.

Pavyzdžiui, jei vienas iš žaidėjų laimėjo paskutines dešimt rungtynių, žaidėjas, kuris pralaimėjo tuos dešimt, greičiausiai nelaimės vienuoliktos rungtynės. Prieš rinkdami nugalėtoją komandiniame turnyre, turėtumėte ištirti kiekvienos komandos žaidėjus. Kaip susidėlioja kiekvienas sąrašas? Peržiūrėkite kiekvieno žaidėjo ankstesnių rungtynių ir varžybų rezultatus, kad geriau suprastumėte, kuri komanda yra stipriausia.

About the author
Zhang Wei
Zhang WeiAreas of Expertise:
eSportas
About

Zhang Wei, geriau žinomas „Esports“ arenoje kaip „DragonMaster“, išsikovojo nišą kaip minčių lyderis internetinių kazino ir „Esports“ sankryžoje. Turėdamas neklystantį tendencijų instinktą ir kruopštų dėmesį detalėms, jis yra ir strategas, ir šios srities vizionierius.

Send email
More posts by Zhang Wei