Populiariausios Apex Legends lažybų svetainės 2024

„Apex Legends“ yra nemokama kelių žaidėjų šaudyklė iš „Respawn Entertainment“. Jame yra unikalus Battle Royale žanro vaizdas. Žaidėjai pradeda turėdami ribotą kiekį sveikatos ir amunicijos, o iš žuvusių priešų turi išnaikinti ginklus ir reikmenis. „Apex Legends“ pastaruoju metu tapo vienu didžiausių žaidimų.

Žaidimas buvo išleistas 2019 m. vasario mėn. Nuo tada visame pasaulyje žaidėjų skaičius viršijo 100 mln. Šiuo metu tai yra pirmasis „Battle Royale“ žaidimas „Apple Store“ ir „Google Play“. Žaidimui sukurti prireikė šešių mėnesių kūrėjų komandai iš Respawn Entertainment (studijos, esančios už Titanfall). Jie turėjo sukurti naują žaidimo variklį, sukurti personažus ir žemėlapius bei sukurti žaidimo bendruomenę.

Populiariausios Apex Legends lažybų svetainės 2024
Zhang Wei
ExpertZhang WeiExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Apie Apex Legends esport

„Apex Legends“ yra veiksmo žaidimas, kuriame žaidėjai rungtyniauja komandomis po tris. Kiekvieną komandą sudaro penki personažai, aprūpinti unikaliais ginklais ir sugebėjimais. Tikslas yra pašalinti visus priešininkus, būdami atsargūs ir nesunaikinti savęs. Tai reiškia, kad tikslas yra laimėti kuo daugiau žaidžiant dėl savo išlikimo.

Žaidimas žaidžiamas keliuose žemėlapiuose, kurių dydis skiriasi. Žemėlapio išdėstymas turės įtakos kovų eigai. Tiksliau, galite tikėtis daugiau galimybių aplenkti priešus, kai žemėlapis yra mažesnis, su daugiau užspringimo taškų ir mažiau vietų priedangai.

Interneto bendruomenė

Žaidėjai gali kurti ir prisijungti prie klanų. Kituose žaidimuose klanai dirba kaip gildijos, padeda žaidėjams susirasti vieni kitus ir bendrauti. Jei žaidėjai bus užblokuoti iš serverių, jie gali greitai persikelti į kitą serverį. Norint mėgautis puikia internetinių žaidimų sesija, būtinas stabilus interneto ryšys.

Kodėl Apex Legends populiarus?

„Apex Legends“ tapo greičiausiai augančiu žaidimu istorijoje. Tai, kas daro jį tokiu sėkmingu, yra žaidimo paprastumas. Nėra mikrotransakcijų ar grobio dėžučių. Žaidėjai gali pasirinkti savo personažą ir komandą prieš pradėdami mūšį. Ir kadangi žaisti galima nemokamai, žaidėjams nereikia jaudintis dėl tikrų pinigų išleidimo.

Žaidimo eiga yra lengvai suprantama. Tai šaudyklės žaidimas, kuriame naudojama strategija laimėti, o ne pirma šaudyti ir išsiaiškinti, kaip išgyventi vėliau. Šiame žaidime būsite apdovanoti už tai, kad žinote savo priešą. Jūs gaunate taškų už priešų žudymą ir strategijų iškvietimą komandos draugams.

Žaidėjai, norintys giliau, gali įsigyti daiktų už tikrus pinigus, vadinamus „paketais“, ir įgyti naujų ginklų, priedų, emblemų ir kitų kosmetikos prekių.

Žaisti „Apex Legends“ internete

Dabar galite žaisti „Apex Legends“ internete nieko neatsisiunčiant ir neįdiegę. Tai reiškia, kad jums nereikia jaudintis dėl virusų ar kenkėjiškų programų diegimo. Pirmas dalykas, kurį turite padaryti, jei norite žaisti žaidimą internete, yra įsitikinti, kad turite interneto ryšį. Galite naudoti bet kurį „Wi-Fi“ tinklą arba mobiliojo ryšio duomenų planą.

Tada eikite į priekį ir savo kompiuteryje / nešiojamajame kompiuteryje atidarykite „Google Chrome“ naršyklę arba bet kurią pasirinktą naršyklę.

Kai jis bus atidarytas, ieškokite „Google Apex Legends“. Spustelėkite jį ir pasirinkite „Žaidimai“. Dabar esate pasiruošę žaisti „Apex Legends“ internete. Žaidimo sąsaja pateiks jums žaidimo parinktis, tokias kaip komandų formavimas, prisijungimas prie klanų ir dalyvavimas varžybose.

Lažybos dėl Apex Legends

Yra daug būdų žaisti „Apex Legends“ – nuo solo rungtynių iki komandinių kovų. Panašiai yra ir keletas lažybų variantų prieinama lošėjams.

Norėdami dalyvauti lažybų procese, pirmiausia turite užsiregistruoti internetinėje esporto lošimo svetainėje. Tada galite atlikti statymus dėl įvairių žaidimų ar įvykių.

Galėsite rinktis iš tiesioginių koeficientų, rekvizitų statymų ar ateities statymų. Paprastai, jei norite lažintis dėl to, kad kažkas vyksta dabar, turite pasirinkti tiesioginius šansus. Tačiau jei ketinate prognozuoti būsimus įvykius, turėtumėte naudoti rekvizitus ir ateities statymus.

Kaip tai veikia

Pagrindinis skirtumas tarp šių dviejų lažybų tipų yra jų laikas. Tiesioginiai šansai pateikiami tuo pačiu metu, kai įvyksta įvykis.

Pavyzdžiui, jei statote dėl Apex rezultato, atliksite statymą žiūrėdami rungtynes. Kita vertus, „prop Apex“ statymai yra pagrįsti dabartine statistika ir tendencijomis. Paprastai jiems reikia daugiau tyrimų, nei suteikti galimybę tiesioginiame žaidime.

Geriausi Apex žaidėjai ir komandos

Išleidus „Apex Legends“ dešimtąjį ir vienuoliktąjį sezoną, žaidėjų skaičius ir toliau didėjo. Tikimasi, kad šis skaičius augs, nes laukiame 12 sezono. Tarp milijono jau yra keletas gerai žinomų žaidėjų, o keli iš jų su žaidėjo ID numeriais:

Jungtinės Valstijos

 • Ryanas Boydas – reptaras
 • Bryanas McCarthy - „iShiny“

Švedija

 • Simonas Belinis – Vaifas
 • Johnas Håkanssonas-hAKIS

Čilė

 • Tomas Concha-Wolf

Žaidėjai taip pat suformavo komandas, kurios profesionaliai varžosi tarpusavyje. Žemiau pateikiamas geriausių komandų sąrašas ir turnyrų, kuriuose jos baigė, skaičius:

 • „Team Liquid“ – 2117 turnyrai
 • Fnatic- 988 turnyrai
 • Blogieji genijai – 906 turnyrai
 • Natus Vincere- 571 turnyrai
 • Virtus.pro- 566 Turnyrai

Kodėl žaidimą mėgsta žaidėjai?

„Apex Legends“ yra veiksmo kupinas kelių žaidėjų šaulys, kuriame į žemėlapį kartu patenka iki penkiasdešimties žaidėjų. Žaidimo tikslas yra, kad kiekvienas žaidėjas būtų paskutinis. Smagiausia yra tai, kad žaidėjai gali rinktis iš šešių skirtingų klasių veikėjų. Kiekviena klasė turi savo ginklų ir sugebėjimų rinkinį.

Kad padėtumėte laimėti kovas, taip pat turėsite atrakinti naują įrangą. Visi šie veiksniai suteikia žaidėjams neįtikėtiną jaudulį. Jie taip pat siūlo daugybę lažybų entuziastų lažybų galimybių. Tai, kad tai palyginti naujas žaidimas, taip pat daro jį nepaprastai jaudinantį.

Ar galima statyti Apex Legends turnyrą?

Šiuo metu oficialaus „Apex Legends“ pasaulio taurės planų nėra. Tačiau gerbėjai visame pasaulyje pradėjo organizuoti neoficialius turnyrus. Kai kurie iš šių renginių pritraukė net dešimtis tūkstančių dalyvių.

Būtų puiku pamatyti oficialias varžybas su didžiule žaidėjų baze. Yra keletas priežasčių, kodėl pasaulio čempionatas gali būti gera idėja. Pavyzdžiui, tai galėtų paskatinti daugiau žaidėjų prisijungti prie žaidimo. Tai taip pat galėtų pritraukti naujo dėmesio pavadinimui ir padidinti jo populiarumą.

Lieka klausimas, ar pasaulio čempionatas įvyks, ar ne. Net jei taip, kokio dydžio jis bus? Ar jis pritrauks tiek pat žaidėjų, kiek „Fortnite“ turnyras?

Vienas iš pagrindinių turnyrų yra Apex Legends Global Series čempionatas. Konkurso prizinis fondas yra 1 000 000 USD. Komandos į čempionatą atrenkamos atsižvelgiant į jų ankstesnius rezultatus kaupiamuosiuose ALGS taškuose, žiemos trasos atkrintamosiose varžybose ir dalyvavimą čempionato paskutinės galimybės internetinėse varžybose.

EA paskelbė apie tolesnį renginių sutelktinį finansavimą 2021 m. gegužės 18 d. Skin paketai prisideda prie prizinio fondo, o visuose regionuose didžiausias padidėjimas yra 2 000 000 USD. Šiaurės Amerika ir Pietų Amerika yra geriausiai vertinami čempionatų regionai.

Lažybos dėl Apex Legends internetinėse esporto lažybose

Lažybos dėl „Apex Legends“ niekuo nesiskiria nuo lažybų dėl kitų esportų ar apskritai. Būtų naudinga, jei suprastumėte pagrindines žaidimo taisykles ir išsirinktumėte tinkamiausią Apex esports bukterį. Teikėjo tinkamumas priklauso nuo vieno žaidėjo. Pavyzdžiui, esporto knyga, tinkanti žaidėjams iš JAV, nebūtinai gali būti tinkama žaidėjams Afrikoje.

Geras paslaugų teikėjas turėtų būti prieinamas jūsų kalba. Jų svetainė turėtų būti labai jautri ir lengvai naršoma. Mokėjimo būdai turėtų būti patogūs lažybų dalyviui, o operacijos turėtų būti mažos, jei jų visai nebūti. Klientų aptarnavimas turėtų būti aukščiausios klasės.

Taip pat svarbu turėti galiojantį veiklos licenciją. Ir, žinoma, būtina turėti plačias Apex Legends lažybų rinkas.
Kai kurie reikšmingi „Apex“ lažybų teikėjai, išvardyti kazino rango prekės ženkle, yra Bet365, Betfair, GVC, Paddy Power, Sportsbet, William Hill, 888sport ir Ladbrokes.

Stebėkite geriausias „Apex Legends“ komandas ir statykite tiksliai

Norėdami gerai statyti žaidimą naudodami internetinį esporto lažybų tarpininką, turite tai padaryti pažinti komandas ir jų ankstesnius rezultatus, kad būtų galima numatyti.

Dėl kokių žymių komandų galima statyti šiame sporte?

Apex Legends tapo labai populiarus nuo pat išleidimo. Šiuo metu visame pasaulyje yra daugiau nei 50 oficialių „Apex“ komandų. Kai kuriuos iš jų remia žaidimų kompanijos ar prekės ženklai, o kiti yra nepriklausomos grupės, žaidžiančios kartu.

Galite greitai atpažinti šias komandas pagal jų pavadinimus, logotipus ir unikalias uniformas bei spalvas. Šios komandos varžosi su kiekviena kiti turnyruose ir iššūkių rungtynėse. Čia yra trys geriausios „Apex Legends“ komandos:

Rogue (Europa)

„Rogue“ yra viena sėkmingiausių Europos „Apex Legends“ komandų. Komanda susikūrė 2016 m., kai trys draugai nusprendė sukurti esporto organizaciją. Nuo tada jie laimėjo keletą pagrindinių titulų, įskaitant ESL vienas Niujorko 2018 m. pagrindinis čempionatas ir Šiaurės Amerikos „Challenger Series 2019“ 1 sezono čempionatas.

„Team Secret“ (Kinija / Azija)

Komandos paslaptis yra dar viena Kinijos „Apex Legends“ komanda, kuri gyvuoja jau gana ilgą laiką. Ji pradėjo veikti kaip APEX lygos komanda dar 2015 m. 2017 m. ji tapo Overwatch lygos dalimi, kurioje varžėsi iki 2019 m.

„Luminosity Gaming“ (Šiaurės Amerika)

„Luminosity Gaming“ yra dar viena garsi Šiaurės Amerikos „Apex Legends“ komanda. Per pastaruosius kelerius metus jie turėjo daug laimėjimų. Pavyzdžiui, jie buvo pirmoji NA komanda, pasiekusi didįjį finalą 2018 m.

Paprastai šie esporto komandos prieš išleidžiant „Apex“, užsiėmė kitomis sporto šakomis. Jie buvo ankstyvieji žaidimo naudotojai ir išplėtė savo dominavimą iki „Apex Legends“ sferos.

Už ir prieš

„Apex Legend“ žaidimas yra itin greitas, todėl žaidimas yra daug malonesnis nei daugelis kitų. Tai vienas iš svarbiausių Apex Legends pranašumų Fortnite. Jūs nuolat judate, ieškodami kitų žaidėjų arba tiesiog bėgate nuo jų.

Stovyklavimo nėra, nes reikia greitai judėti, kad išgyventum. Tai prideda žaidimui strategijos elementą, todėl jis tampa dar geresnis. Be to, žaidime yra daug įvairių ginklų, tokių kaip šautuvai, automatiniai šautuvai, snaiperiniai šautuvai, raketų paleidėjai ir kt.

Visi šie ginklai puikiai jaučiasi, kai šaudo, ir atrodo fantastiškai. Taip pat yra daug įvairių transporto priemonių, tokių kaip tankai, dviračiai su oro pagalve ir purkštukai. Visi šie dalykai sudaro įdomias rungtynes. Kiekvienos rungtynės trunka apie 10 minučių, o po kiekvieno žaidimo gausite apdovanojimą, pavadintą „Battle Stars“.

Kiekvieną kartą, kai uždirbsite tris mūšio žvaigždes, savo žaidimo profilyje atrakinsite veikėjo apvalkalą, kuriame galėsite pasirinkti iš šešių simbolių, įskaitant Tracer, Winston, Genji, Torbjorn, Hanzo ir Pharah. Apskritai žaidimo eiga yra neįtikėtina.

Argumentai "už"

 • Malonus žaidimo būdas
 • Greitas veiksmas
 • Puiki grafika
 • Daug žaidėjų
 • Nemokamai žaisti

Minusai

 • Ribota ginklų įvairovė
 • Nėra režimo neprisijungus
 • Trūksta tinkinimo parinkčių
 • Atsitiktiniai grobio lašai gali erzinti

„Apex Legends“ lažybų koeficientų supratimas

Kiek turėčiau statyti už Apex Legends? Šansai visada keičiasi, todėl gali būti sudėtinga išsiaiškinti, ką jie reiškia. Ką reiškia -1,5% arba +1,5%? Kaip apskaičiuoti savo laimėjimą?
Galite naudoti du skirtingų tipų koeficientai jūsų statymams: Amerikos koeficientai ir dešimtainiai koeficientai.

„American Odds“ yra dažniausiai naudojamas lažybų koeficientas Šiaurės Amerikoje. Tai taip pat lengviausia suprasti. Taikant tokio tipo koeficientus, jūs suprantate, kiek taškų jums reikės, kad laimėtumėte, bet ne tiksliai, kiek pinigų laimėsite, kai laimėsite.

Jei statytumėte 10 centų statymą ties 5/2, tai reikštų, kad laimėdami uždirbsite 40 centų, ty 5 taškais. Jūs laimėtumėte keturis kartus daugiau nei lažintumėte, o tai reiškia, kad gausite 20 centų (iš viso 50 centų).

Dešimtainiai koeficientai yra tikslesni nei Amerikos koeficientai. Jie nurodo tikslią pinigų sumą, kurią gausite, jei laimėsite, įskaitant centus ir net centus. Tarkime, kad statote už Apex dviejų skaičių po kablelio koeficientu. Tai reiškia, kad galite laimėti nuo 0,01 USD iki 100,00 USD, priklausomai nuo galutinio balo. Jei pralaimėtumėte, prarastumėte tik 1,00 USD.

Lažybų patarimai ir gudrybės

Sunku nuspėti, kaip „Apex Legends“ lažybos pasikeis ateinančiais mėnesiais.

Turnyrai tikrai bus pritaikyti naujiems formatams, žaidėjai kurs naujas strategijas, o žaidimų kūrėjai išleis pritaikytą fojė funkciją, kuri visiškai pakeis sceną.
Štai azartinių lošimų idėjos, kurias galite panaudoti dabar, kad padėtumėte kuo geriau pradėti lažintis, kai stato „Apex legends“:

 • Pabandykite žaisti žaidimą patys: Kai žaidžiate žaidimą, visi žaidimo patarimai ir gudrybės bus jūsų rankose. Jūs efektyviai nuspėsite žaidimo baigtį, ypač tiesiogiai tiesiogiai, atsižvelgdami į tai, kaip vyksta rungtynės.
 • Rinkdamiesi lažybų paslaugą neskubėkite: Nesirinkite pirmosios puikios paslaugos pagal tai, ką matėte skelbimuose. Be to, lyginant populiariausiųjų pasiūlymus internetinės esporto lažybos įmonės, lažybų tarpininkų bandymų ataskaitų skaitymas ir komentarų peržiūrėjimas įvairiuose lažybų forumuose gali padėti priimti pagrįstą sprendimą.
About the author
Zhang Wei
Zhang WeiAreas of Expertise:
eSportas
About

Zhang Wei, geriau žinomas „Esports“ arenoje kaip „DragonMaster“, išsikovojo nišą kaip minčių lyderis internetinių kazino ir „Esports“ sankryžoje. Turėdamas neklystantį tendencijų instinktą ir kruopštų dėmesį detalėms, jis yra ir strategas, ir šios srities vizionierius.

Send email
More posts by Zhang Wei

Paskutinės naujienos

Destroyer 2009 iškilimas ir šlovė: giliai pasinerkite į žinomiausią „Apex Legends“ įsilaužėlį
2024-03-22

Destroyer 2009 iškilimas ir šlovė: giliai pasinerkite į žinomiausią „Apex Legends“ įsilaužėlį

Pasaka apie Destroyer2009 prasideda m 2023 m. gruodžio mėn, jų buvimas „Apex Legends“ tampa dideliu rūpesčiu. Iš pradžių šis asmuo daugiausia dėmesio skyrė apgavysčių naudojimui reitinguojamuose fojė ir išgarsėjo dėl savo trikdančio žaidimo. Jų veiklai plečiantis, Destroyer2009 tapo svarbia figūra bendruomenėje, ypač po to, kai taikėsi į aukšto lygio žaidėjus, tokius kaip ImperialHal ir HisWattson 2024 m. vasario mėn.

Apex Legends 20 sezonas: Breakout – naujos funkcijos, legendos atnaujinimai ir našumo režimas
2024-02-13

Apex Legends 20 sezonas: Breakout – naujos funkcijos, legendos atnaujinimai ir našumo režimas

„Apex Legends“ grįžta per penktuosius mūšio metus Outlands, o 20-asis sezonas „Breakout“ atneša įdomių žaidimo pokyčių visoms ikoninėms legendoms. Šiame sezone pristatoma daugybė atnaujinimų, įskaitant legendų atnaujinimus, perdarytas kūrimo ir šarvų sistemas, grįžimą iš naujo įkelto reitingo ir kt.