Statykite DreamHack Tournaments 2024

DreamHack yra pramogų įmonė, įsikūrusi Švedijoje. Įmonė specializuojasi konkurencinių žaidimų renginiuose ir priklauso „Modern Times Group“ (MTG), skaitmeninių pramogų įmonei, kurios būstinė yra Stokholme. Remiantis Gineso rekordų knyga ir Dvynių galaktikomis, tai didžiausias LAN vakarėlis ir kompiuterijos festivalis pasaulyje. Jame (šis turnyras) yra greičiausias interneto ryšys pasaulyje ir didžiausias srautas.

Dešimtojo dešimtmečio pradžioje DreamHack prasidėjo kaip kuklus draugų ir bendraamžių susitikimas Malungo mokyklos rūsyje. Netrukus po to jis persikėlė į kavinę. Čia jis tapo vienu didžiausių to laikotarpio esporto turnyrų.

Eglė Valaitytė
WriterEglė ValaitytėWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Turnyre siūlomi žaidimai

DreamHack nuo tada 2012 m. lapkričio mėn. bendradarbiauja su Major League Gaming (MLG) ir Electronic Sports League (ESL), kad padėtų pasiekti Šiaurės Amerikos ir Europos žaidimų rinkų augimą ir plėtrą. Šis bendradarbiavimas apima tokius dalykus kaip universalūs reitingai ir vienodos konkurencinės sistemos.

DreamHack esport lygos pritraukia geriausius žaidėjus iš viso pasaulio, kurių bendras prizinis fondas viršija 300 000 USD. Internete galima rasti šimtus skirtingų turnyro vaizdo įrašų srautų. Dauguma jų apima žaidimų konkursus. Šie žaidimų renginiai vyko Stokholme ir Jonšiopinge (Švedija), Tours (Prancūzija), Bukarešte ir Kluže (abu Rumunija), Valensijoje ir Sevilijoje (Ispanija), Londone (Anglija) ir Leipcige (Vokietija).

Fortnite

Fortnite iš esmės yra atvirame konkurse. Visomis varžybų dienomis bet kuris žaidėjas gali prisijungti ir pažiūrėti, ar gali pakilti į reitingo viršų. Tai puikus būdas suburti žmones spontaniškesniems konkursams. Taip pat yra galimybė būti suporuotas su profesionaliu žaidėju; todėl kiekvienas dalyvis turės didelį spaudimą.

Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO)

Kalbant apie šį žaidimą DreamHack'sDreamHack turnyruose, varžybose dominuoja Švedija. Nindzis su pižama laimėjo šešis kartus, įskaitant DreamHack Masters Malmo 2016 m. ir Astro Open Valensijoje 2012 m. Taip pat Fnatic laimėjo šešis „DreamHack“ turnyrus, įskaitant „DreamHack Tours“ 2015 ir 2012 m., „DreamHack Bucharest“ ir „DreamHack Summer 2015“.

Dota 2

„DreamLeague“, anksčiau vadinta „Dota All-Stars“, prieš pervadindama į „DreamHack“, dabar yra bene prestižiškiausia Dota 2 turnyras visame pasaulyje. Nors Azijos komandos dominuoja pasaulinėje platformoje, „DreamHack“ varžybos leidžia Europos ir Šiaurės Amerikos komandoms varžytis dėl geriausių prizų.

StarCraft 2

Nors jis buvo išleistas 2010 m StarCraft 2 netrukus tapo populiariu DreamHack turnyrų žaidimu. Naama (suomija) laimėjo inauguracinį konkursą DreamHack Winter kitais metais po inauguracijos. Žaidimas tapo įprastu vasaros ir žiemos DreamHack varžybų objektu. Jis taip pat buvo įtrauktas į DreamHack Open turnyrus dėl naujos sėkmės.

Audros herojai

Audros herojai gali pasigirti pagrindiniais veikėjais iš kitų „Blizzard“ prekių ženklų, įskaitant „Warcraft“, „Diablo“, „StarCraft“, „The Lost Vikings“ ir „Overwatch“. Po pasirodymo 2015 m., „DreamHack“ premjera įvyko „DreamHack Bukarešte“. Europos TeamLiquid laimėjo PGL Spring Champions of the Storm 2015. Šio žaidimo populiarumas DreamHack nuolat augo. Už „DreamHack Tours 2017“ laimėjimą „BeGeniuses ESC“ gavo daugiau nei 5000 USD piniginį prizą.

Kiti DreamHack turnyro žaidimai

Legend of League, Super Smash Bros., Smite, Street Fighter V, Heroes of Newerth ir Mortal Kombat XL prisidėjo prie DreamHack grandinės sėkmės. Nepaisant to, kad jie neturi tokios pat finansinės paramos kaip tokie žaidimai kaip Dota 2 ir nedalyvauja taip gerai, kaip kiti žaidimai, šie žaidimai vis dar yra svarbūs DreamHack'sDreamHack sėkmės komponentai, nes jie ir toliau lėtai populiarėja.

Kodėl DreamHack turnyrai yra populiarūs?

Esport turnyruose yra daug įvairių žanrų ir žaidimų. Todėl ten yra ką pamatyti ir nuveikti, nes išsiskiria keli žaidimai. Nors kovinių žaidimų atgimimas taip pat žavi, vienas žaidimas (Halo) sparčiai auga. Jie („DreamHack“) pakeitė sektorių ir tapo novatoriška vaizdo žaidimai ir esportas plėtra visame pasaulyje daugiau nei dvidešimt metų.

Šie pokyčiai buvo pasiekti sukūrus platformą, leidžiančią žaidėjams iš nieko tapti superžvaigžde. Tuo pačiu metu jie leidžia žiūrovams patirti geriausias žaidimų istorijas. Dėl to DreamHack išpopuliarėjo ir išpopuliarėjo visame pasaulyje.

„DreamHack Summer 2017“ buvo didžiulė sėkmė, jos pagrindinis prizas viršijo 100 000 USD. Renginys buvo suskirstytas į dvi grupes, kurių kiekvienoje buvo po keturias komandas. $50 000 pirmosios vietos prizo laimėtojas turėjo būti nustatytas atkrintamosiose varžybose.

DreamHack yra vienas iš labiausiai žinomų vaizdo žaidimų vardų. Dėl to jis buvo vienas pirmųjų ir produktyviausių esporto renginių organizatorių. Jie dalyvauja keliuose žaidimuose, todėl visada verta stebėti jų tvarkaraščius konkrečiais metais. Daugumai žaidėjų patekti į „DreamHack“ yra toks didelis dalykas. Tačiau daugelis jų nukrenta, jei nesugeba išlaikyti esporto gerbėjų dėmesio, kaip tikėtasi.

Kodėl šis turnyras yra populiarus lažintis

DreamHack yra Švedijoje veikiantis LAN (vietinis tinklas), vienijantis žaidėjus iš visų gyvenimo sričių. Pakanka kelių dienų iki konkurso, kad išsiaiškintumėte, kas yra geriausias. Šio renginio išskirtinumas – tai BYOC (Bring Your Own Computer) renginys. Jis turi būti įtrauktas į bet kurį savo druskos vertų esport turnyrų sąrašą.

Dauguma šių esport turnyrų yra transliuojami internetu, kad žiūrovai galėtų juos stebėti įvairiose platformose. Yra daug puikių parinkčių, skirtų konkretiems žaidimams. Taigi lažindamiesi, pavyzdžiui, dėl League of Legends, žaidėjai gali numatyti, kurios partijos laimės pirmuosius žaidimus.

Vartotojai, kurie stato Counter-Strike: Global Offensive, gali nuspėti, kuri komanda bus pirmoji, kuri nužudys dešimt. Daugelis lažybų svetainių taip pat leidžia statyti nelyginius statymus, pavyzdžiui, kuri komanda pirmoji nugriaus pirmąjį bokštą, drakoną ar slopintuvą ir pan. Taip pat yra statymų už teisingą rezultatą ir net laiką, kurio reikia atlikti. Taigi yra daug būdų, kaip lažintis vaizdo žaidimuose.

Laimėjusios komandos ir didžiausios akimirkos DreamHack turnyruose

DreamHack vasara

2002 m. pirmasis „DreamHack Summer“ renginys įvyko Jonšiopinge, Švedijoje. Prieš rengiant du iš geriausi esporto turnyrai kasmet (įskaitant „DreamHack Summer“ birželį) „DreamHack“ beveik dešimtmetį išleido bendruosius ir žiemos leidimus. Pradžioje „DreamHack Summer“ įvyko pirmasis „Counter-Strike“ čempionatas.

Varžybose dalyvavo 32 komandos, o pirmąją vietą užėmė Ninjas su pižama, o po to - Devine esports ir backstab. Pižamos nindzėms tenka daugiausiai titulų, kuriuos iškovojo žmogus – 2002 m., 2006 m., 2012 m., 2013 m. ir 2014 m. iškovojo penkis titulus. „Fnatic“ ir „SK Gaming“, kurie abu turi po dvi pergales, yra dvi kitos dominuojančios komandos praeityje.

Winter DreamHack

„DreamHack Winter“, kaip ir „DreamHack Summer“, paprastai vyksta kasmet Jonšiopinge, Švedijoje. Tai apima kai kuriuos svarbiausius esporto čempionatus „League of Legends“, „Counter-Strike“, „Dota 2“, „Overwatch“ ir „Hearthstone“. 2010 metais „Mousesports“ ir Natus Vincere buvo pirmieji konkursų nugalėtojai. Gambit Esports laimėjo titulą 2016 m., aplenkdamas Renegades ir GODSENT. Po dvejų metų ENCE laimėjo trofėjų, o forZe (Rusijos CSGO) komanda laimėjo naujausią DreamHack Winter leidimą.

„DreamHack Open“

„DreamHack Open“ iš pradžių buvo surengtas 2012 m. ir greitai įsitvirtino kaip „DreamHack'sDreamHack“ pagrindinis esporto renginys su septyniais pagrindiniais festivaliais visoje Europoje. Turnyro bendras prizinis fondas siekia 350 000 USD ir jame gali dalyvauti tiek mėgėjai, tiek profesionalūs žaidėjai. Nindzės pižamose laimėjo pirmąjį DreamHack Open turnyrą, vykusį Valensijoje.

Vėlesniais metais Bukarešte ir toliau vyko renginiai. Malmė, Monrealis, Atlanta ir Londonas Jungtinėje Karalystėje neseniai pateko į miestų, kuriuose vyko „DreamHack Masters“, sąrašą. „DreamHack Masters Las Vegas“ 2017 m. vis dar yra neabejotinai didžiausias įvykis iki šiol. Virtus.Pro laimėjo turnyrą į priekį SK žaidimai, Šiaurės ir Astralis, uždirbdamas 250 000 GBP.

Kadangi „Gambit Esports“ jau laimėjo „DreamHack Austin“, buvo paruošta Envy parvežti DreamHack Atlantą namo. 9 debesis iškovojo titulą prieš savo namų publiką Denveryje, o FlipSid3 Tactics laimėjo titulą Leipcige. DreamHack Malmo 2017 laimėjo G2, o DreamHack Montreal laimėjo North.

Kur ir kaip lažintis DreamHack turnyruose

Tu gali Raskite keletą geriausių internetinių esport lažybų svetainių lažyboms dėl esport turnyrų čia. Šios svetainės siūlo neįtikėtinus šansus DreamHack turnyruose. Tačiau žaidėjas visada turi stengtis palyginti šiuo metu siūlomus koeficientus rinkai, kurioje nori statyti, ir pasirinkti tinkamiausią variantą.

Būtina atlikti papildomus komandų ar žaidėjų tyrimus. Vertinga informacija apie esamą komandos formą ir pagrindinius žaidėjus gali padėti pastebėti palankias lažybų galimybes. Stenkitės žinoti, kokie variantai turi įtakos bendram našumui. Tai gali būti tokie dalykai kaip naujas sutarties pasirašymas arba pagrindinių žaidėjų pasitraukimas.

„Matchwinner“ yra bene populiariausias „Esport“ lažybų tipas, galimas lažybų svetainėje. Statykite dėl konkretaus turnyro rungtynių baigties – nuo League of Legends iki Counter-Strike Global Offensive. Vartotojai taip pat gali atlikti tiesioginį statymą, kuri komanda ar žaidėjas laimės konkretų leidimą. Dauguma šių lažybų svetainių leidžia tai padaryti gerokai prieš turnyrą. Todėl, jei gerai suprantate, kas, jūsų manymu, laimės didelius esporto turnyrus, tokius kaip DreamHack Masters, atlikite statymus anksti.

About the author
Eglė Valaitytė
Eglė Valaitytė
About

Eglė Valaitytė, technologijomis besidominti lietuvaitė su dideliu aistrai tiešsaistes žaidimams, tapo viena iš lyderių tiešsaistes kazino lokalizacijos srityje. Sujungdama tautinį didžiavimąsi ir greitai besivystančią skaitmeninę kazino sritį, Eglė sieja tradicinę Lietuvą su sparčiai augančia tiešsaistes žaidimų pramone.

Send email
More posts by Eglė Valaitytė

Paskutinės naujienos

„DreamHack 2022“ dalyvių pranešimas
2022-08-11

„DreamHack 2022“ dalyvių pranešimas

Pagal „Twin Galaxies“ ir Gineso rekordų knygą, DreamHack yra didžiausia LAN šalis ir kompiuterių festivalis visame pasaulyje. Renginys pasižymi greičiausiu ir didžiausiu interneto srautu pasaulyje. Entuziastai gali numatyti keletą svarbių būsimų įvykių per internetines esporto lažybas. Šie turnyrai tiesiogiai transliuojami įvairiose platformose.