CS:GO Betting Odds

CSGO lažybos šiais laikais yra gana populiarios. Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl csgo lažybos yra tokios populiarios, yra ta, kad pats žaidimas yra labai populiarus. CSGO taip pat turi didžiulę esporto sceną su beprotiška reklama, o prizų fondai reguliariai viršija pusę milijono dolerių. CS: GO varžybos yra vieni įdomiausių sporto renginių, ir žmonės mėgsta dėl jų lažintis.

Jei esate naujokas lažybų srityje, vienas iš svarbiausių dalykų, apie kuriuos turėtumėte sužinoti daugiau, yra CS: GO lažybų koeficientai. Norėdami padėti jums tai padaryti, čia yra viskas, ką reikia žinoti apie csgo lažybų koeficientus.

Viskas, ką reikia žinoti apie CS:GO lažybų koeficientus

Viskas, ką reikia žinoti apie CS:GO lažybų koeficientus

Pats lažybos yra gana paprastas. Tarkime, kad CS: GO esporto rungtynės ką tik prasidėjo Komandos skystis ir Fnatic. Manote, kad tam tikra komanda turi didesnę galimybę laimėti šias rungtynes. Norėdami statyti, statote statymą dėl to konkretaus rezultato. Jei laimėsite statymą, mainais gausite šiek tiek pinigų. Tačiau jei jį prarasite, nieko negausite.

Tai tik paprastas paaiškinimas, kaip veikia csgo lažybos. Kokią sumą gausite mainais, jei laimėsite statymą, ir kokia tiksli tikimybė, kad komanda laimės rungtynes ar įvyks koks nors kitas rezultatas, nėra paprasti klausimai. Abu jie priklauso nuo lažybų termino, vadinamo koeficientais, kurie šiuo atveju yra CSGO koeficientai.

Nors yra daug daugiau esporto lažybų sąlygos kad jūs turite suprasti apie bet csgo prieš pradėdami, lažybų koeficientai tikriausiai yra patys svarbiausi. Jei gerai žinote CS: GO lažybų koeficientus, galite saugiai pradėti lažintis dėl CSGO įvykių su santykinai didesniu sėkmės rodikliu.

Viskas, ką reikia žinoti apie CS:GO lažybų koeficientus
CS:GO lažybų koeficientai paaiškinti

CS:GO lažybų koeficientai paaiškinti

Kaip jau galėjote atspėti, CS: GO lažybų koeficientai apibūdina du pagrindinius dalykus, susijusius su pro-CSGO baigtimi esporto renginys. Tai apima tikimybę, kad įvyks rezultatas, ir grąžos sumą, kurią gausite, jei laimėsite statymą.

Tarkime, kad tarp jų vyksta CSGO esports rungtynės Faze klanas ir Cloud9. Vienas iš galimų rezultatų yra tas, kad Faze Clan laimės. Kitas galimas rezultatas yra tas 9 debesis gaus pirmąjį nužudymą. Abiejų šių rezultatų tikimybė parodys tikimybę, kad jie iš tikrųjų įvyks.

Labai svarbu, kad žinotumėte, kaip skaityti koeficientus, nes „cs go“ koeficientai jums daug pasakys renkantis rezultatą, dėl kurio turėtumėte statyti. Kai žinote, kokie rezultatai labiau tikėtini nei kiti, galite lengvai nuspręsti, kuris pasirinkimas jums yra saugiausias.

Kitas dalykas, kurį jums pasakys koeficientai, yra pinigų suma, kurią gausite mainais, jei laimėsite statymą, o tai turi atvirkštinį ryšį su įvykio tikimybe. Kuo didesnė rezultato tikimybė, tuo mažesnę grąžą gausite.

Kita vertus, jei statote dėl rezultato, kuris greičiausiai nepasireikš, gausite didesnę grąžą, nes prisiimate didesnę riziką.

CS:GO lažybų koeficientai paaiškinti
CS:GO lažybų koeficientų tipai

CS:GO lažybų koeficientų tipai

Yra trys tipai lažybų koeficientai už csgo. Tai apima dešimtainius koeficientus, trupmeninius koeficientus ir amerikietiškus koeficientus. Skirtumas yra tik formate. Tai reiškia, kad bet kuris iš trijų nelyginių formatų gali būti naudojamas norint pavaizduoti vieno rezultato šansus.

Trupmeniniai koeficientai naudoja trupmeną, pvz., 3/2, o koeficientas 3/2 tariamas nuo trijų iki dviejų. 3/2 trupmeninių koeficientų reiškia, kad už 2 USD statymą gausite 3 USD, kur 1 USD yra laimėjimo suma. Kadangi tai yra mažesnė nei du kartus didesnė grąža, rezultato tikimybė su koeficientu 3/2 yra labai didelė.

Galite galvoti apie dešimtainius koeficientus, konvertuotus iš trupmeninių koeficientų, kaip tiksliai trupmenos konvertuojamos į dešimtainius. Taigi 3/2 tampa 1,5, o 2/1 tampa 2. Dešimtainis koeficientas reiškia tikslų kartotinį, kurį laimėsite. Jei koeficientas yra 1,5, sumos, kurią statote, grąža bus 1,5 karto didesnė.

Amerikos šansai nėra tokie dažni CS: GO lažybos. Amerikos koeficientas -150 reiškia sumą, kurią turėsite statyti, kad laimėtumėte 100 USD, o amerikietiškas koeficientas +120 reiškia grąžą, kurią gausite statę 100 USD. Tačiau jums nereikia gilintis į šį formatą, nes csgo statymuose to nepamatysite daug.

CS:GO lažybų koeficientų tipai
Kur rasti geriausią CS: GO Odds

Kur rasti geriausią CS: GO Odds

Internetiniai esporto lažybų agentai paprastai susitars, koks rezultatas labiau tikėtinas. Tačiau kiekvienas lažybų tarpininkas turės šiek tiek skirtingus koeficientus. Pavyzdžiui, pamatysite, kad G2 laimėjimo koeficientas kai kuriuose lažybų bankuose bus 2,5, o kitų – 2,55.

Kai naudojatės šiais lažybų tarpininkais, norėdami atlikti kai kuriuos statymus naudodami sunkiai uždirbtus pinigus, norite gauti kuo daugiau iš jų. Pavyzdžiui, jei statote statymą dėl rizikingo rezultato, norėsite didelės grąžos, jei toks rezultatas įvyktų.

Be to, jei statote dėl galimo rezultato, tai nėra verta, jei už statymą $100 gausite tik 1 USD. Dėl šios priežasties visada turėtumėte ieškoti geriausių CSGO šansų.

Internetinio lažybų tarpininko su geriausiais koeficientais paieška yra daug laiko reikalaujantis procesas. Turėsite palyginti kelių platformų koeficientus ir pamatyti, kurios platformos siūlo didžiausią grąžą. Tačiau yra paprastesnis būdas tai padaryti.

Galite tiesiog patikrinti EsportRanker, kuri yra puiki svetainė, kurioje apžvelgiamos kai kurios populiariausios CSGO lažybų svetainės pagal kelis standartus. Šie standartai taip pat apima lažybų koeficientus.

Kur rasti geriausią CS: GO Odds
Geriausi tiesioginiai CS: GO lažybų koeficientai

Geriausi tiesioginiai CS: GO lažybų koeficientai

CSGO rungtynės gali pasikeisti, kai viena komanda laimi rungtynes, o kita komanda laimi rungtynes per kelias sekundes. Dėl to cs go lažybos yra ypač įdomios. Tačiau tai reiškia, kad rungtynių eigoje keičiasi ir tam tikrų baigčių tikimybė. Šie besikeičiantys koeficientai vadinami gyvų lažybų koeficientais.

Kaip jau spėjote, lažyboms gyvai naudojami lažybų koeficientai gyvai. Lažybos gyvai paprasčiausiai atlieka statymus už CS: GO rungtynes arba bet kurios kitos esporto rungtynes, kai jos vyksta, o įprastos lažybos apima statymus, atliekamus gerokai prieš rungtynių pradžią.

Lažybų gyvai koeficientai suteikia daug privalumų, kuriais gali pasinaudoti lažybininkai. Visų pirma, kadangi lažybos gyvai leidžia tiek lažybininkams, tiek lažybų tarpininkams analizuoti rungtynes, kai jos vyksta, gyvų CSGO lažybų koeficientai yra daug tikslesni, o tai reiškia, kad jie geriau nuspėja baigties tikimybę.

Pavyzdžiui, jei matote, kad komanda nugalėjo, atrodo, kad kita komanda laimės.

Antras lažybų gyvai pranašumas yra tas, kad kartais galite gauti lažybų koeficientus su beprotiška grąža. Šias lažybų galimybes galite išnaudoti tik lažybomis gyvai.

Geriausi tiesioginiai CS: GO lažybų koeficientai
Statykite CS:GO su tikrais pinigais

Statykite CS:GO su tikrais pinigais

Vienas iš puikių dalykų, susijusių su CSGO lažybomis, yra tai, kad galite tai padaryti su tikrais pinigais. Norėdami pradėti lažintis dėl csgo įvykių, pirmiausia turite pasirinkti internetinį lažybų tarpininką, siūlantį cs: go lažybų rinkas.

Po to turėsite atlikti kai kuriuos grynųjų pinigų įnašus naudodami platformoje esančias įnašų parinktis, o tada panaudoti tuos indėlius, kad atliktumėte statymus dėl jums patinkančių CSGO įvykių rezultatų. Pavyzdžiui, galite atlikti statymus dėl finalo ESL Pro lyga arba pirmos rungtynės kitose turnyrų serijose.

Sprendimas, ar cs: go lažybos jums tinka, priklauso nuo kelių veiksnių. Pagrindinis veiksnys yra tai, ar daug žinote apie žaidimą ir jo esporto sceną. Jei esate geras CSGO žaidėjas ir ilgą laiką sekate csgo esports sceną, tikriausiai gerai nuspėsite rezultatus. Jei taip, tuomet tikrai turėtumėte pagalvoti apie CS: GO lažybas.

Kita vertus, jei žaidžiate CSGO kaip atsitiktinis žaidėjas ir niekada nežiūrėjote nė vieno esporto, skirto csgo, renginio, CSGO lažybos jums gali būti nevertos. Tačiau tai nereiškia, kad galite tai išbandyti ir pradėti tobulėti.

Statykite CS:GO su tikrais pinigais
DUK

DUK

Kokie yra CSGO lažybų formatų šansai?

CSGO lažybų nelyginiai formatai yra būdai, kuriais galite pateikti CSGO lažybų koeficientus. Labiausiai paplitę lažybų nelyginių formatų tipai yra dešimtainiai koeficientai, trupmeniniai koeficientai ir amerikietiški koeficientai, kurių kiekvienas turi šiek tiek skirtingą jų skaitymo būdą.

Ką jums sako CS: GO šansai?

CSGO lažybų koeficientai nurodo du pagrindinius dalykus apie CSGO esporto rungtynių rezultatus. Visų pirma, jie nurodo rezultato tikimybę. Kitas dalykas, apie kurį pasakoja CSGO lažybų koeficientai, yra grąžos suma, kurią gausite statę tam tikrą sumą.

Kokie yra geriausi csgo lažybų koeficientai?

Geriausi CSGO lažybų koeficientai suteiks jums didžiausią grąžą. Tačiau kadangi beveik visos lažybų svetainės turi šiek tiek skirtingus koeficientus, turėsite palyginti kelių svetainių koeficientus, kad išsiaiškintumėte, kuri svetainė siūlo geriausius lažybų koeficientus.

Ar gyvų CS:GO lažybų koeficientai geresni?

Trumpai tariant, taip, CSGO lažybų koeficientai teikia daugybę privalumų. Lažybų gyvai koeficientai keičiasi vykstant rungtynėms, todėl jie yra santykinai tikslesni, o tai lemia didesnę tikimybę laimėti statymą.

DUK