Populiariausios Halo lažybų svetainės 2024

Jei kas nors jau padarė statymą dėl FPS anksčiau, tada jis žinos, ko tikėtis iš Halo lošimo patirties. Dauguma lažybų rinkų yra orientuotos į tai, kuri komanda ar atskiras žaidėjas laimės rungtynes. Tačiau gali būti ir konkretesnių statymų. Pavyzdžiui, lošėjas gali lažintis dėl naudojamų ginklų tipų, nužudymų skaičiaus arba dėl to, ar atsiras serijų.

Nors šie žaidimai labai priklauso nuo ginklavimosi, taip pat yra nemažai strategijos. Lošėjas turi apsvarstyti, kaip žemėlapis, reikmenys ir rungtynių tikslai atsižvelgs į potencialų laimėtoją. Halo lošimas tikrai skirtas žmonėms, kurie nenori būti apriboti tik vienos lažybų rinkos ar pasiūlymo. Yra iš ko rinktis. Tai reiškia, kad praktiškai tai labiau skirta profesionaliems žaidėjams.

Jei „Halo“ yra esporto lažybų programoje, greičiausiai bus keturi pagrindiniai rinkos tipai. Tai yra: rungtynių nugalėtojų, negalių, tiesioginio nugalėtojo ir specialiųjų pasiūlymų rinkos. Pirmasis yra labai paprastas. Kiti keturi yra sudėtingesni, bet seniai lošėjai bus su jais susipažinę.

Populiariausios Halo lažybų svetainės 2024
Eglė Valaitytė
WriterEglė ValaitytėWriter

Kodėl Halo yra populiarus?

Žaidėjai mėgsta šiuos žaidimus, nes juose siūlomas įdomus FPS veiksmas su mokslinės fantastikos pabėgimu. Jie leidžia žmonėms skristi erdvėlaiviais ir šaudyti ateivių lazeriais. Kai pasiekiama pergalė, jaučiamas didelis pasitenkinimas. Fizika taip pat turi šiek tiek karikatūriškos kokybės, kuri kontrastuoja su vangiais kitų judesiais žanro žaidimai.

Jei žmonės nori daugiau sužinoti apie Halo, internete yra daug informacijos. Interneto rungtynės yra labai populiarios, tačiau tik naujausioje aparatinėje įrangoje. Norint nustatyti, kurie profesionalūs žaidėjai yra patys geriausi, reikia turėti omenyje keletą dalykų.

Halo reikšmė žanrui

Yra daug esport žaidimų, kurie priklauso FPS žanrui. Gerai žinomi pavyzdžiai yra Call of Duty, Rainbow Six, Battlefield, Counter-Strike ir Wolfenstein. „Halo“ serija išsiskiria iš jų tuo, kad akcentuojami mokslinės fantastikos elementai. Žaidimas nesiekia tikroviškumo ir nesistengia tiksliai pavaizduoti istorinių mūšių. Vietoj to jis suteikia žaidėjams ir lošėjams linksmą pabėgimą.

Meno dizaine sąmoningai naudojamos ryškios spalvos. Rožinės, mėlynos, raudonos ir auksinės spalvos yra labai ryškios. Tai suteikia gaivų pokytį, palyginti su blankesnėmis kitų šaudymo sporto šakų spalvų paletėmis.

Be to, veikėjas, kurį valdo žaidėjas, yra super kareivis. Prieš mirtį jie gali padaryti daug žalos. Tai padidina pergalių rungtynių strategijų skaičių. Todėl žaidėjai turi atsižvelgti į papildomus veiksnius prieš statydami statymą.

Interneto bendruomenė

Dėl išplėstos šios franšizės istorijos yra stipri internetinė bendruomenė. Tačiau ši fantastika apima ne tik istorijos režimą. Kelių žaidėjų „Halo“ mėgsta žmonės visame pasaulyje. Yra forumai, kuriuose žaidėjai gali skelbti įdomių rungtynių vaizdo įrašus.

Naujokai gali naudotis šiomis svetainėmis, kad geriau suprastų, kaip žaidžiamas žaidimas. Tai taip pat naudinga lošėjams, norintiems sužinoti, kas daro potencialų Halo čempioną. Internetinėje Halo bendruomenėje yra daugybė vaizdo įrašų, kuriuose rodomos turnyro rungtynės. Jie yra svarbus šaltinis kiekvienam, pradedančiam lažybas Halo.

Žaisti Halo internete

Net tada, kai pasirodė pirmasis Halo žaidimas, žaidėjai galėjo pasiekti daugiklio režimą, kuris sujungė juos su kitais. Iš pradžių internetinis žaidimas buvo apribotas kompiuteriais. Tačiau konsolės galiausiai suteikė prieigą prie tokio tipo rungtynių. „Online Halo“ ypač išpopuliarėjo, kai 2007 m. buvo išleista trečioji dalis.

Pagrindinė problema yra ta, kad kai išleidžiamos naujos konsolių kartos, senesnės praranda esminį kūrėjų palaikymą. Dėl to tik Halo žaidimai, suderinami su naujausiomis konsolėmis, siūlo internetines rungtynes. Pavyzdžiui, 2021 m. „Xbox 360“ kelių žaidėjų serveriai buvo išjungti.

Big Halo žaidėjai

Kai Halo trenerių komisijai buvo pavesta išrinkti geriausius visų laikų žaidėjus, jie daugiausia dėmesio skyrė jų pasirodymui varžybose. Jų sprendimai nebuvo pagrįsti populiarumu internete ar jų pasiektu rėmimo sandorių kiekiu. Kriterijus buvo tai, kaip gerai šiems asmenims sekėsi rungtynėse 4 prieš 4.

Taip pat buvo atsižvelgta į jų individualias pergales, MVPS apdovanojimus ir bendrą dėmesį. Iš viso geriausiųjų penketukas buvo: OGRE2, LethuL, SnakeBite, iGotUrPistola ir Royal2. Kai lošėjai bando išrinkti geriausius žaidėjus būsimose „Halo“ rungtynėse, lengva atitraukti dėmesį nuo interneto ažiotažo. Tačiau jie turėtų naudoti tuos pačius kriterijus kaip ir šie teisėjai.

Ar vyksta „Halo“ pasaulio taurė?

The Halo pasaulio čempionatas vyksta kasmet. Šešiolika geriausių pasaulio komandų varžosi dėl galimybės laimėti didelį prizinį fondą. 2022 m. turnyre šie pinigai sudaro 2 500 000 USD. Internetinių esport lažybų svetainių ir lošėjų akimis, tai yra didžiausias Halo įvykis.

Šiuo metu penki aukščiausio rango Halo žaidėjai yra kilę iš JAV. Jų žaidėjų žymos yra: Enable, Frosty, Maniac, Randa ir Minds. Tačiau žaidėjai iš Kanados ir Kroatijos taip pat yra stiprūs varžovai.

Turnyras paprastai vyksta kovo mėnesį. 2022 m. planuojama surengti Holivude, Kalifornijoje. Norėdami gauti kvalifikaciją, kiekvienas žaidėjas turės ištverti mėnesius trukusią griežtą konkurenciją. Dėl to lošėjai gali atlikti statymus už itin kvalifikuotas Halo komandas. Rungtynėse bus naudojami „Halo 5: Guardians“ žemėlapiai. Yra 3 rungtynių tipai: Slayer, Capture the Flag ir Strongholds.

Slayer yra Halo atitikmuo standartiniam komandos mirties mačui. Laimi komanda, kuri pirmoji nusižudo iki 50 arba turi didžiausią nužudymų skaičių praėjus 12 minučių. Norėdami laimėti Užfiksuokite vėliavą, jie turi 3 kartus grąžinti priešo vėliavą į savo bazę. Stiprybės rungtynės laimimos dominuojant žemėlapio teritorijoje tam tikrą laiką.

Halo lažybų teikėjai

Turėdami tiek daug lažybų su Halo markets, lošėjai bus išlepinti iš pasirinkimo. Populiariausi siūlo įvairias funkcijas. Pavyzdžiui, esporto lažybų teikėjai dažniausiai vilioja naujus žaidėjus pasveikinimo premijomis. Jie taip pat siūlo sąžiningus koeficientus ir daugybę skirtingų mokėjimo galimybių.

Mobiliųjų lošimų atsiradimas lėmė, kad daugelis lažybų tarpininkų dabar siūlo atsisiųsti programėlę. Tai geriausias pasirinkimas šiuolaikiniams lošėjams. Dėl nenuspėjamo Halo rungtynių pobūdžio taip pat protinga pasirinkti bukmeiką, kuris turi galimybę statyti gyvai. Naudotojo patogumui programėlėje taip pat gali būti vaizdo įrašas realiuoju laiku, rodantis rungtynių eigą.

Šios funkcijos yra pageidaujamos daugelio skirtingų esport pavadinimų gerbėjams. Halo lošėjų poreikiai labai mažai skiriasi nuo tų, kurie renkasi kitus vaizdo žaidimus. Vienas iš pranašumų yra tai, kad „Halo“ yra toks populiarus, kad daugelis pagrindinių lažybų svetainių siūlys rinkas.

Tai skiriasi nuo nišinių žaidimų, kurie lošimų bendruomenėje sulaukia daug mažiau dėmesio. Dėl Halo lažybų gausos vartotojas gali pasirinkti vieną pagal savo specifinį skonį.

Geriausios Halo komandos

Iš tikrųjų yra keletas skirtingų Halo žaidimų, kurie neseniai buvo pristatyti esporto varžybos. Nors jie visi turi tą pačią skeleto mechaniką, yra reikšmingų skirtumų. Todėl lošėjas pirmiausia turi įvertinti, kokiomis savybėmis turi pasižymėti laimėjusi komanda.

Galima aiškiai palyginti Halo 5 ir Halo Infinite. Ankstesnėse komandose gali išnaudoti spartiečių judėjimo galimybes. Tačiau jie negali labai tiksliai nusitaikyti. Didžiausias skirtumas yra „Infinite“ įdiegtas grappling kabliukas. Tai visiškai pakeičia esport rungtynių dinamiką. Šis žaidimas taip pat suteikia žaidėjams daugiau įrangos.

Kadangi Halo 5 buvo išleistas ilgiau, yra daugiau informacijos apie tai geriausi žaidėjai. Apskritai manoma, kad geriausiųjų penketukas yra: „Cloud9“, „eUnited“, „FaZe Clan“, „OpTic Gaming“ ir „Sentinels“. Nors „Infinite“ buvo išleistas tik 2020 m., 101 000 USD jau buvo išdalinta žaidėjams aukšto lygio rungtynėse.

Tai įspūdinga, atsižvelgiant į tai, kiek „Halo esports“ sutrikdė pasaulinė pandemija. Įdomu pastebėti, kad tiek „Cloud9“, tiek „OpTic Gaming“ laimėjo daugumą šių turnyrų. Tai rodo, kad jie turi perduodamų įgūdžių, kurie tinka tiek senesnėms, tiek naujesnėms „Halo“ dalims.

Už ir prieš

Argumentai "už"

 • Yra daugybė esport lažybų rinkų.
 • Lošėjai gali tiesiogiai stebėti Halo rungtynių srautus.
 • Veiksmo kupinas šio žaidimo pobūdis reiškia, kad rungtynės visada yra linksmos žiūrovams.
 • Spalvingas meninis dizainas ir mokslinės fantastikos nustatymai atgaivina žmonėms, kuriems pabodo standartinė FPS estetika.
 • Serialas gyvuoja jau 20 metų, todėl kūrėjai žino, kaip greitai nustatyti ir ištaisyti klaidas.
 • „Halo“ taisykles ir žaidimo eigą lošėjai lengvai supranta. Profesionalios rungtynės paprastai trunka trumpiau nei 30 minučių. Tai leidžia žaidėjams per turnyrą atlikti kelis statymus.

Minusai

 • Nepaisant to, kad tai daugiausia subalansuotas žaidimas, frag granatos yra per galingos. Tiesą sakant, kai kurie žaidėjai juos naudoja kaip pagrindinį ginklą, o ne naudingą įrankį.
 • Lošėjai turėtų žinoti, kad į žaidėjus gali lengvai patekti priešai nesąžiningai dideliu atstumu.
 • Didelės komandos mūšio metu komandos nariams gali būti sunku rasti vieni kitus dideliame žemėlapyje. Dėl to gali būti sunku numatyti galimą nugalėtoją.
 • Yra žaidėjų susidūrimo problemų, kurios kartais lemia nenuspėjamus laimėjimus ir pralaimėjimus.
 • Lošėjai gali klaidingai manyti, kad žaidėjai turi pranašumą, jei naudoja banshee. Tačiau šią transporto priemonę iš tikrųjų galima išvežti vienu smūgiu.

„Halo“ lažybų koeficientų supratimas

Geriausia esport lažybų svetainė suteiks vartotojams teisingiausius įmanomus šansus. Lošėjams gali tekti apsipirkti, kad surastų rinkas, kurios gali būti pelningos. „Halo“ franšizė yra gerai žinoma bukmerių bendruomenėje. Pramonės ekspertai analizuos komandas, kurios dalyvauja aukšto lygio rungtynėse. Dėl to šansai paprastai būna labai tikslūs.

Geras pavyzdys, kai komanda Infused buvo laikoma vienų rungtynių favoritais. Jų koeficientas Halo lažybų svetainėse buvo 1,50. Tuo tarpu varžovų „Supremacy“ koeficientas buvo 2,50. Tai reiškė, kad statymai už Infused buvo mažiau rizikingi, bet su mažesniu laimėjimu.

Lošėjai galėjo susigundyti pasirinkti „Supremacy“ vien dėl to, kad šansai buvo viliojantys. Tačiau Infused laimėjo. Kalbant apie „Halo“ žaidimus, paprastai saugiau pasirinkti komandą su mažiausiu koeficientu.

Tačiau tokio tipo rungtynėse yra daug kintamųjų. Stalai gali apsiversti ir atsirasti naujas favoritas. Gana įprasta, kad šansai svyruoja net tada, kai vyksta rungtynės. Taip pat reikėtų pažymėti, kad skaičiuojant šansus atsižvelgiama į didžiąją dalį lažybų lažybų esporto lažybų svetainėje.

Halo lažybų patarimai

Teisinga strategija padės žmonėms įgyti rimtą pranašumą prieš kitus žaidėjus. Išmintinga atkreipti dėmesį į bet kokius sąrašo pakeitimus. Komandos pasirodymą Halo turnyre lems dalyvaujantys žaidėjai. Neprotinga priimti Halo lažybų sprendimus vien tik jų praeities rezultatais.

Taip yra dėl to, kad pakeitus žaidėjus visiškai pasikeis komandos dinamika. Kai dvi komandos susiduria viena su kita, verta dar kartą pažiūrėti, kaip jos praeityje nugalėjo viena kitą. Tai puikus būdas gauti įžvalgų ir pateikti tikslesnes prognozes.

About the author
Eglė Valaitytė
Eglė Valaitytė
Apie

Eglė Valaitytė, technologijomis besidominti lietuvaitė su dideliu aistrai tiešsaistes žaidimams, tapo viena iš lyderių tiešsaistes kazino lokalizacijos srityje. Sujungdama tautinį didžiavimąsi ir greitai besivystančią skaitmeninę kazino sritį, Eglė sieja tradicinę Lietuvą su sparčiai augančia tiešsaistes žaidimų pramone.

Send email
More posts by Eglė Valaitytė

Paskutinės naujienos

„Bungie“ nukentėjo nuo atleidimų: „Destiny 2“ DLC ir „Marathon“ išleidimo vėlavimai
2023-10-31

„Bungie“ nukentėjo nuo atleidimų: „Destiny 2“ DLC ir „Marathon“ išleidimo vėlavimai

Neseniai paskelbtoje ataskaitoje buvo atskleista, kad Bungie, garsus Halo ir Destiny kūrėjas, užklupo atleidimų banga. Tai ne pirmas kartas, kai bendrovė susiduria su atleidimu iš darbo dabartinėmis ekonominėmis sąlygomis, tačiau šis konkretus etapas turėjo didelę įtaką. Dėl to „Destiny 2“ The Final Shape DLC ir „Marathon“, labai lauktos ištraukimo programos, išleidimas buvo atidėtas.