„Fortnite“ lažybų pagrindai

Vadovai

2023-03-30

Eddy Cheung

2018 m. „Fortnite“ išpopuliarėjo visame pasaulyje. Šis vizualiai įspūdingas ir energingas kelių žaidėjų mūšio karališkasis žaidimas pakilo virš konkurentų ir greitai užkariavo šimtų milijonų žaidėjų širdis visame pasaulyje. Verslą vis dar drebina profesionalus esportas ir lažybos dėl žaidimo, nors jis ir pasiekė savo piką.

„Fortnite“ lažybų pagrindai

Apskaičiuota, kad 2018 m. „Epic Games“ uždirbo daugiau nei 3 mlrd. USD pajamų. Turint omenyje šiuos skaičius, vargu ar šokiruoja, kad jie investuoja 100 mln. USD, kad „Fortnite“ taptų esporto reiškiniu. Kai Fortnite tapo populiariu esportu, atsirado lažybų svetainės, o kai kurios stengėsi priimti žaidėjus, kurie nebuvo susipažinę su žaidimu.

Kas yra Fortnite?

Kaip „The Beatles“ ir „Beyonce“, „Fortnite“ tapo tarptautine manija. Žaidimas vyksta Žemėje, kur beveik visą žmoniją nušlavė keistas oro reiškinys, o 100 žaidėjų varžosi tarpusavyje (individualiai arba komandomis) viename žemėlapyje. Tikslas yra pašalinti visus kitus žaidėjus iš žaidimo.

„Fortnite“ sporto lažybos šiuo metu nėra tokios įprastos kaip pagrindinėms žaidėjams, tokioms kaip CS: GO, Dota 2 ir League of Legends. Daugelis žaidėjų bijo įsitraukti į „Battle Royale“ žaidimą, nes įprasta, kad žaidimo sąlygos nėra vienodos. Pavyzdžiui, ginklų atsiradimas ir numetimas yra labai atsitiktinis. Dėl to tam tikri žaidėjai turės pranašumą prieš kitus, jei nusileis naudingų ginklų ir įrangos turtingoje vietoje.

Dar vienas dalykas yra tai, kad mūšio karališkajame žaidime net geriausi žaidėjai gali būti išmušti iš viso mūšio lauko be jokių šansų išgyventi. Dėl to kai kurios profesionalių žaidėjų analizės gali būti nenaudingos, nes net geriausius iš jų gali užklupti nesėkmė.

„Fortnite“ mechanika ir žaidimo eiga

„Fortnite“ mechanika labai skiriasi nuo kitų „Battle Royale“ žaidimų, tokių kaip PUBG.

 • Šimtas žmonių įsėda į autobusą ir vyksta į salą – žaidimo „žemėlapį“
 • Žaidimo tikslas yra įsigyti atsargų, ginklų ir amunicijos iššokant iš autobuso ir nusileidus pasirinktoje vietoje.
 • Žaidėjai varžosi vienas su kitu žemėlapyje, kad pakiltų į viršų. Žaidėjai turi galimybę žaisti vieni arba formuoti komandas.
 • Viena išskirtiniausių „Fortnite“ savybių yra galimybė žaidėjams sukurti savo unikalias konstrukcijas naudojant žaidimo medžiagas. Konstrukcijų naudojimas gali būti agresyvus arba gynybinis. Įgudęs statybininkas gali persverti bet kokios kovos pusiausvyrą.
 • Galite pasiimti 25 skydus iš mažyčių mėlynų butelių, išsibarsčiusių visame žemėlapyje, ir 50 iš didesnių.
 • Žaidimo zona su pertraukomis (kas kelias minutes) sumažinama dėl įvykio, vadinamo Storm's Eye. Tai verčia žaidėjus judėti ir dalyvauti veiksme, o ne nuolat slėptis.
 • Galiausiai laimi tas, kuris vis dar stovi.

„Epic Games“ savaitės atnaujinimo tvarkaraštis užtikrina, kad „Fortnite“ meta visada keistųsi. Kaskart, kai į žaidimą pridedamas naujas ginklas, optimalūs kūrimo ir laimėjimo būdai keičiasi, kad būtų galima jį atremti. Nauji turinio atnaujinimai suteikia žaidimo progreso gilumo, suteikdami žaidėjams ir gerbėjams prieigą prie skirtingų strategijų, kaip pasiekti pergalę.

Žaidėjai gali rinktis iš daugybės „Fortnite“ žaidimo režimų, įskaitant:

 • Solos režimu vartotojas varžosi su iki 99 kitų asmenų. Nugalėtojas stovi paskutinis.
 • Du žaidėjai gali dirbti kartu „dueto“ rungtynėse. Duo žaidime gali būti penkiasdešimt komandų po du žaidėjus, bet nebūtina. Tačiau asmenys porose taip pat turi galimybę veikti atskirai.
 • Squads žaidimo tipo žaidėjai gali sudaryti iki keturių narių komandas. Gali būti ne daugiau kaip dvidešimt penkios keturių žmonių grupės. Priešingai nei solo, jei trys jūsų komandos draugai iškrenta, ketvirtasis vis tiek gali juos prikelti.
 • Naudojant Team Rumble režimą, dvi 20 žaidėjų komandos varžosi viena prieš kitą. Komanda laimi, jei ji pirmoji per rungtynes pasiekia 125 nužudymus.

Fortnite lažybų tipai

Svarbus žingsnis norint suprasti, kaip lažintis „Fortnite“, yra sužinoti, kokie statymai galimi. „Fortnite“ lažybų koeficientai yra tokie palyginti su NFL ir kitos sporto šakos. Apytikslis „Battle Royale“ įvykio šansų suskirstymas gali atrodyti taip:

Pinigų linija

Naudodami šį statymą galite atlikti statymą, kas, jūsų manymu, pateks į „Battle Royale“ konkursą. Tai didelis lošimas, nes „Battle Royale“ žaidimuose dažnai būna nesėkmių, o individualaus talento dažnai nepakanka norint laimėti 100 žmonių grupėje. Net talentingiausias žaidėjas gali patirti nelaimę būti nušautas net nežinodamas, kas pataikė. jam. Žemiau pateiktas Fortnite pinigų linijos šansų pavyzdys.

Visi dalyviai turės savo savo unikalius šansus. Pažvelkite į toliau pateiktą pavyzdį:

 • Tfue +1350
 • Nindzė +1600
 • „MrSavage“ +1600
 • Dubai +1700
 • Mongraal +1800

Kadangi Tfue koeficientas yra mažiausias, jis yra aiškus šiose rungtynėse favoritas. Visi kiti, esantys žemiau, yra nepalankūs. Šansai gali pasikeisti artėjant varžyboms, jei lažybų organizatoriai nustato, kad kitas žaidėjas yra metęs.

Dėl unikalaus duetų, kaip lažybų pasirinkimo, pobūdžio, tokių statymų šansai bus mažesni nei solo. Jūs neprivalote laimėti statymų prieš 99 kitas komandas, jei jūsų statymas žaidžiamas tik prieš 49.

Nors Stompy šansai yra +1600 naudojant solo, jie pagerėja iki +800, kai suporuojami su Tschinken.

Ateities sandoriai / tiesioginis statymas

Šiuo statymu siekiama nustatyti, kas išeis pergalę iš viso konkurso. Tiesioginiai statymai yra tokie pat rizikingi kaip ir Moneyline statymai, jei ne daugiau. Taip pat gali būti lošiami trys geriausi čempionato dalyviai.

Prop statymai

Šie statymai skirti nuspėti kai kurių mažesnių, ne žaidimo nugalėtojų įvykių, kurie įvyks per rungtynes, rezultatus. Įprasti rekvizito statymai apima tai, kas gaus pirmąjį nužudymą, daugiausiai nužudymų, rungtynių trukmę arba kas pateks į geriausiųjų 3 vietą tvirta Fortnite lažybų strategija.

Pagrindiniai „Fortnite“ įvykiai, dėl kurių reikia lažintis

„Fortnite“ varžybose nėra tiek daug galimybių varžytis, kiek buvo anksčiau. Pirmą kartą Fortnite pasaulio taurė įvyko 2019 m ir pateko į antraštes siūlydamas rekordinį 30 milijonų dolerių prizą. Nuo to laiko panašaus pasirodymo nebuvo, o rėmėjai praranda tikėjimą, kad jis sugrįš su kiekvienais naujais metais. Tačiau tai nereiškia, kad „Epic Games“ nepalaiko esporto augimo kitose srityse.

Šiuo metu „Fortnite“ čempionato serija yra reikšmingiausia „Fortnite“ visatos esporto lyga. Tai didžiausias ir svarbiausias konkursas konkurencingų Fortnite žaidimų pasaulyje, demonstruojantis tūkstančių žaidėjų įgūdžius visame pasaulyje. Kasmetinis 1 milijono dolerių vertės čempionato turnyras vyksta atviroje lygoje, ir kiekvienas gali bandyti patekti į kvalifikaciją, dalyvaudamas renginių serijoje iki jo.

Tačiau „Fortnite“ lažybas galite atlikti keliais kitais būdais.

Turnyrų planuotojai tobulėja rengia vienkartinius konkursus su dideliais piniginiais prizais ir plačiai paplitusi kasmet. Lažybos dėl esporto yra natūrali šios aprėpties dalis. Pavyzdžiui, 2022 m. vasarą Rijadas surengė „Gamers8“ konkursą, kurio prizinis fondas siekė 2 mln. Šis vienkartinis turnyras buvo esporto bendruomenės pokalbis, ir tai tik vienas iš daugelio galimų improvizuotų „Fortnite“ varžybų pavyzdžių.

Gera idėja sekti esporto kanalus socialinėje žiniasklaidoje arba stebėti oficialią „Fortnite“ svetainę, kad pamatytumėte, kada įvyks kitas didelis turnyras. Arba galite dažnai apsilankyti EsportsBets.com, kur siūlome išsamias rekomendacijas apie geriausius ir didžiausius Fortnite konkursus, paaiškinančius, kaip maksimaliai padidinti savo statymus.

„Fortnite“ lažybų patarimai

Jei norite lažintis Fortnite ir nežinote, kaip pradėti, šis skyrius jums padės.

1. Turėkite supratimą apie „Fortnite“

Prieš atlikdami statymus Fortnite lažybų svetainėse, turite susipažinti su žaidimu. Net jei esate įgudęs žaisti patį žaidimą, žinodami žaidimo ypatybes turėsite pranašumą lažybų metu.

Turite gerai išmanyti žaidimo pagrindus, esamą meta, žaidimo stilių įvairovę ir detalias kiekybinių, išmatuojamų žaidimo elementų detales. Jei neturėsite šios informacijos, turėsite pasikliauti tik atsitiktinumu. Dalyvaujant internetinėse esporto lažybose tai yra didžiulis „ne-ne“.

2. Žiūrėkite, ką daro profesionalai

Įsisavinę žaidimo taisykles, turėsite praleisti begalę valandų stebėdami, kaip veikia profesionalai. Ir mes ne tik siūlome retkarčiais žiūrėti žaidimą. 

Norėdami laimėti „Fortnite“ lažybų svetainėse, turite neatsilikti nuo pagrindinių komandų. Išstudijuokite jų naujausias rungtynes, pasiruošimą turnyrui, įvairius žaidimo stilius ir visa kita, ką galite sugalvoti. Jei galite numatyti, kaip tam tikras žaidėjas pateks į rungtynes, vienoje geriausių Fortnite lažybų su tikrais pinigais svetainių galite atlikti statymą su dideliu laimėjimu.

3. Sukurkite „Fortnite“ lažybų strategiją

Galiausiai, turite nuspręsti dėl patikimos savo internetinių lažybų strategijos. Dėl to jūsų pasiekimai pakils į naujas aukštumas. Nors atlygis gali būti puikus, lažybų strategijos kūrimas nuo nulio yra sudėtingas ir atima daug laiko. Laimei, šiame ekspertų vadove jums išdėstyti pagrindai, leidžiantys jums sukurti planą, kaip pasiekti savo tikslus.

Geriausio lažybų tarpininko pasirinkimas

Galite laikyti tai savaime suprantamu dalyku. Jų pasirinkto lažybų tarpininko standartai riboja žygdarbius. Jei tik pradedate, daug apsidairykite, kad surastumėte visus jūsų reikalavimus atitinkantį lažybų tarpininką. 

Apsvarstę visus savo pasirinkimus, pasirinkite tą, kuris atitinka jūsų poreikius – fantastiškos premijos, naudingas klientų aptarnavimas, galimybė naudoti mėgstamą mokėjimo būdą, ir, svarbiausia, platus el. sporto rinkų asortimentas, kuriame galima lažintis. Neapribokite savo lažybų pasirinkimo tik „Fortnite“. Jūs taip pat turėtumėte išbandyti kitus žaidimus ir lažybų galimybes, nes niekada nežinai, kas gali tapti tavo naujuoju mėgstamiausiu.

Paskutinės mintys

Lažybos dėl „Fortnite“ vargu ar greitai baigsis, nes žaidimas išlieka populiariausiu „Battle Royale“ titulu, nepaisant stiprios AL ir PUBG konkurencijos. Tai iš tikrųjų geriausia, kad taip atsitiko. Šis besiformuojantis žanras gali turėti daug naudos iš sveikos konkurencijos injekcijos. Tai apima ir profesionalią sceną, ir lažybų pramonę.

Paskutinės naujienos

„Fortnite“ lažybų pagrindai
2023-03-30

„Fortnite“ lažybų pagrindai

Naujienos

Kazino akcija

1xBet:Iki 1500 € + 150 nemokamų sukimų
Žaisti dabar
22BET
22BET:Iki 600 USD
Loot.bet
Loot.bet:Gaukite 100 € indėlio premiją

Nepraleiskite šių premijų pasiūlymų

1xBet
1xBet
Lėšų įnešimo būdai
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Gaukite savo premiją1xBet peržiūra
22BET
22BET
Lėšų įnešimo būdai
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Gaukite savo premiją22BET peržiūra
Loot.bet
Loot.bet
100 € indėlio premija
Lėšų įnešimo būdai
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Gaukite savo premijąLoot.bet peržiūra
Close