„Fortnite“ eSporto lažybų vadovas pradedantiesiems

Eglė Valaitytė
WriterEglė ValaitytėWriter
Fact CheckerTomas NovakFact Checker

Sveiki atvykę į adrenalino kupiną Fortnite eSports lažybų sritį! Nesvarbu, ar esate žaidimų entuziastas, ar patyręs lažybininkas, šis pradedančiųjų vadovas yra jūsų pasas, leidžiantis suprasti lažybų „Fortnite“ varžybose subtilybes. Nuo žaidėjų statistikos iššifravimo iki strateginių lažybų patarimų – mes jums padėsime. Pasiruošę pagerinti savo žaidimų patirtį? Pasinerkite į mūsų rekomenduojamus kazino variantus eSportsRanker top sąraše – čia laukia Fortnite lažybų jaudulys!

„Fortnite“ eSporto lažybų vadovas pradedantiesiems

Kaip „The Beatles“ ir „Beyonce“, „Fortnite“ tapo tarptautine manija. Žaidimas vyksta Žemėje, kur beveik visą žmoniją nušlavė keistas oro reiškinys, o 100 žaidėjų varžosi tarpusavyje (individualiai arba komandomis) viename žemėlapyje. Tikslas yra pašalinti visus kitus žaidėjus iš žaidimo.

„Fortnite“ sporto lažybos šiuo metu nėra tokios įprastos kaip pagrindinėms žaidėjams, tokioms kaip CS: GO, Dota 2 ir League of Legends. Daugelis žaidėjų bijo įsitraukti į „Battle Royale“ žaidimą, nes įprasta, kad žaidimo sąlygos nėra vienodos. Pavyzdžiui, ginklų atsiradimas ir numetimas yra labai atsitiktinis. Dėl to tam tikri žaidėjai turės pranašumą prieš kitus, jei nusileis naudingų ginklų ir įrangos turtingoje vietoje.

Dar vienas dalykas yra tai, kad mūšio karališkajame žaidime net geriausi žaidėjai gali būti išmušti iš viso mūšio lauko be jokių šansų išgyventi. Dėl to kai kurios profesionalių žaidėjų analizės gali būti nenaudingos, nes net geriausius iš jų gali užklupti nesėkmė.

„Fortnite“ mechanika ir žaidimo eiga

„Fortnite“ mechanika labai skiriasi nuo kitų „Battle Royale“ žaidimų, tokių kaip PUBG.

 • Šimtas žmonių įsėda į autobusą ir vyksta į salą – žaidimo „žemėlapį“
 • Žaidimo tikslas yra įsigyti atsargų, ginklų ir amunicijos iššokant iš autobuso ir nusileidus pasirinktoje vietoje.
 • Žaidėjai varžosi vienas su kitu žemėlapyje, kad pakiltų į viršų. Žaidėjai turi galimybę žaisti vieni arba formuoti komandas.
 • Viena išskirtiniausių „Fortnite“ savybių yra galimybė žaidėjams sukurti savo unikalias konstrukcijas naudojant žaidimo medžiagas. Konstrukcijų naudojimas gali būti agresyvus arba gynybinis. Įgudęs statybininkas gali persverti bet kokios kovos pusiausvyrą.
 • Galite pasiimti 25 skydus iš mažyčių mėlynų butelių, išsibarsčiusių visame žemėlapyje, ir 50 iš didesnių.
 • Žaidimo zona su pertraukomis (kas kelias minutes) sumažinama dėl įvykio, vadinamo Storm's Eye. Tai verčia žaidėjus judėti ir dalyvauti veiksme, o ne nuolat slėptis.
 • Galiausiai laimi tas, kuris vis dar stovi.

„Epic Games“ savaitės atnaujinimo tvarkaraštis užtikrina, kad „Fortnite“ meta visada keistųsi. Kaskart, kai į žaidimą pridedamas naujas ginklas, optimalūs kūrimo ir laimėjimo būdai keičiasi, kad būtų galima jį atremti. Nauji turinio atnaujinimai suteikia žaidimo progreso gilumo, suteikdami žaidėjams ir gerbėjams prieigą prie skirtingų strategijų, kaip pasiekti pergalę.

Žaidėjai gali rinktis iš daugybės „Fortnite“ žaidimo režimų, įskaitant:

 • Solos režimu vartotojas varžosi su iki 99 kitų asmenų. Nugalėtojas stovi paskutinis.
 • Du žaidėjai gali dirbti kartu „dueto“ rungtynėse. Duo žaidime gali būti penkiasdešimt komandų po du žaidėjus, bet nebūtina. Tačiau asmenys porose taip pat turi galimybę veikti atskirai.
 • Squads žaidimo tipo žaidėjai gali sudaryti iki keturių narių komandas. Gali būti ne daugiau kaip dvidešimt penkios keturių žmonių grupės. Priešingai nei solo, jei trys jūsų komandos draugai iškrenta, ketvirtasis vis tiek gali juos prikelti.
 • Naudojant Team Rumble režimą, dvi 20 žaidėjų komandos varžosi viena prieš kitą. Komanda laimi, jei ji pirmoji per rungtynes ​​pasiekia 125 nužudymus.
Fortnite

Fortnite lažybų tipai

Svarbus žingsnis norint suprasti, kaip lažintis „Fortnite“, yra sužinoti, kokie statymai galimi. „Fortnite“ lažybų koeficientai yra tokie palyginti su NFL ir kitos sporto šakos. Apytikslis „Battle Royale“ įvykio šansų suskirstymas gali atrodyti taip:

Pinigų linija

Naudodami šį statymą galite atlikti statymą, kas, jūsų manymu, pateks į „Battle Royale“ konkursą. Tai didelis lošimas, nes „Battle Royale“ žaidimuose dažnai būna nesėkmių, o individualaus talento dažnai nepakanka norint laimėti 100 žmonių grupėje. Net talentingiausias žaidėjas gali patirti nelaimę būti nušautas net nežinodamas, kas pataikė. jam. Žemiau pateiktas Fortnite pinigų linijos šansų pavyzdys.

Visi dalyviai turės savo savo unikalius šansus. Pažvelkite į toliau pateiktą pavyzdį:

 • Tfue +1350
 • Nindzė +1600
 • MrSavage +1600
 • Dubai +1700
 • Mongraal +1800

Kadangi Tfue koeficientas yra mažiausias, jis yra aiškus šiose rungtynėse favoritas. Visi kiti, esantys žemiau, yra nepalankūs. Šansai gali pasikeisti artėjant varžyboms, jei lažybų organizatoriai nustato, kad kitas žaidėjas yra metęs.

Dėl unikalaus duetų, kaip lažybų pasirinkimo, pobūdžio, tokių statymų šansai bus mažesni nei solo. Jūs neprivalote laimėti statymų prieš 99 kitas komandas, jei jūsų statymas žaidžiamas tik prieš 49.

Nors Stompy šansai yra +1600 naudojant solo, jie pagerėja iki +800, kai suporuojami su Tschinken.

Ateities sandoriai / tiesioginis statymas

Šiuo lažybomis siekiama nustatyti, kas išeis pergalę iš viso konkurso. Tiesioginiai statymai yra tokie pat rizikingi kaip ir Moneyline statymai, jei ne daugiau. Taip pat gali būti lošiami trys geriausi čempionato dalyviai.

Prop statymai

Šie statymai skirti nuspėti kai kurių mažesnių, ne žaidimo nugalėtojų įvykių, kurie įvyks per rungtynes, rezultatus. Įprasti rekvizito statymai apima tai, kas gaus pirmąjį nužudymą, daugiausiai nužudymų, rungtynių trukmę arba kas pateks į geriausiųjų 3 vietą tvirta Fortnite lažybų strategija.

„Fortnite“ varžybose nėra tiek daug galimybių, kiek buvo anksčiau. Pirmą kartą Fortnite pasaulio taurė įvyko 2019 m ir pateko į antraštes siūlydamas rekordinį 30 milijonų dolerių prizą. Nuo to laiko panašaus pasirodymo nebuvo, o rėmėjai praranda tikėjimą, kad jis sugrįš su kiekvienais naujais metais. Tačiau tai nereiškia, kad „Epic Games“ nepalaiko esporto augimo kitose srityse.

Šiuo metu „Fortnite“ čempionato serija yra reikšmingiausia „Fortnite“ visatos esporto lyga. Tai didžiausias ir svarbiausias konkursas konkurencingų Fortnite žaidimų pasaulyje, demonstruojantis tūkstančių žaidėjų įgūdžius visame pasaulyje. Kasmetinis 1 milijono dolerių vertės čempionato turnyras vyksta atviroje lygoje, ir kiekvienas gali bandyti patekti į kvalifikaciją, dalyvaudamas renginių serijoje iki jo.

Tačiau „Fortnite“ lažybas galite atlikti keliais kitais būdais.

Turnyrų planuotojai tobulėja rengia vienkartinius konkursus su dideliais piniginiais prizais ir plačiai paplitusi kasmet. Lažybos dėl esporto yra natūrali šios aprėpties dalis. Pavyzdžiui, 2022 m. vasarą Rijadas surengė „Gamers8“ konkursą, kurio prizinis fondas siekė 2 mln. Šis vienkartinis turnyras buvo esporto bendruomenės pokalbis, ir tai tik vienas iš daugelio galimų improvizuotų „Fortnite“ varžybų pavyzdžių.

Gera idėja sekti esporto kanalus socialinėje žiniasklaidoje arba stebėti oficialią „Fortnite“ svetainę, kad pamatytumėte, kada įvyks kitas didelis turnyras. Arba galite dažnai apsilankyti EsportsBets.com, kur siūlome išsamias rekomendacijas apie geriausius ir didžiausius Fortnite konkursus, paaiškinančius, kaip maksimaliai padidinti savo statymus.

„Fortnite“ lažybų patarimai

Jei norite lažintis Fortnite ir nežinote, kaip pradėti, šis skyrius jums padės.

1. Turėkite supratimą apie „Fortnite“

Prieš atlikdami statymus Fortnite lažybų svetainėse, turite susipažinti su žaidimu. Net jei esate įgudęs žaisti patį žaidimą, žinodami žaidimo ypatybes turėsite pranašumą lažybų metu.

Turite gerai išmanyti žaidimo pagrindus, esamą meta, žaidimo stilių įvairovę ir detalias kiekybinių, išmatuojamų žaidimo elementų detales. Jei neturėsite šios informacijos, turėsite pasikliauti tik atsitiktinumu. Dalyvaujant internetinėse esporto lažybose tai yra didžiulis „ne-ne“.

2. Žiūrėkite, ką daro profesionalai

Įsisavinę žaidimo taisykles, turėsite praleisti begalę valandų stebėdami, kaip veikia profesionalai. Ir mes ne tik siūlome retkarčiais žiūrėti žaidimą.

Norėdami laimėti „Fortnite“ lažybų svetainėse, turite neatsilikti nuo pagrindinių komandų. Išstudijuokite jų naujausias rungtynes, pasiruošimą turnyrui, įvairius žaidimo stilius ir visa kita, ką galite sugalvoti. Jei galite numatyti, kaip tam tikras žaidėjas pateks į rungtynes, vienoje geriausių Fortnite lažybų su tikrais pinigais svetainių galite atlikti statymą su dideliu laimėjimu.

3. Sukurkite „Fortnite“ lažybų strategiją

Galiausiai, turite nuspręsti dėl patikimos savo internetinių lažybų strategijos. Dėl to jūsų pasiekimai pakils į naujas aukštumas. Nors atlygis gali būti puikus, lažybų strategijos kūrimas nuo nulio yra sudėtingas ir atima daug laiko. Laimei, šiame ekspertų vadove jums išdėstyti pagrindai, leidžiantys jums sukurti planą, kaip pasiekti savo tikslus.

Geriausio lažybų tarpininko pasirinkimas

Galite laikyti tai savaime suprantamu dalyku. Jų pasirinkto lažybų tarpininko standartai riboja žygdarbius. Jei tik pradedate, daug apsidairykite, kad surastumėte visus jūsų reikalavimus atitinkantį lažybų tarpininką.

Apsvarstę visus savo pasirinkimus, pasirinkite tą, kuris atitinka jūsų poreikius – fantastiškos premijos, naudingas klientų aptarnavimas, galimybė naudoti mėgstamą mokėjimo būdą, ir, svarbiausia, platus el. sporto rinkų asortimentas, kuriame galima lažintis. Neapribokite savo lažybų pasirinkimo tik „Fortnite“. Jūs taip pat turėtumėte išbandyti kitus žaidimus ir lažybų galimybes, nes niekada nežinai, kas gali tapti tavo naujuoju mėgstamiausiu.

Paskutinės mintys

Lažybos dėl „Fortnite“ vargu ar greitai baigsis, nes žaidimas išlieka populiariausiu „Battle Royale“ titulu, nepaisant stiprios AL ir PUBG konkurencijos. Tai iš tikrųjų geriausia, kad taip atsitiko. Šis besiformuojantis žanras gali turėti daug naudos iš sveikos konkurencijos injekcijos. Tai apima ir profesionalią sceną, ir lažybų pramonę.

About the author
Eglė Valaitytė
Eglė Valaitytė
About

Eglė Valaitytė, technologijomis besidominti lietuvaitė su dideliu aistrai tiešsaistes žaidimams, tapo viena iš lyderių tiešsaistes kazino lokalizacijos srityje. Sujungdama tautinį didžiavimąsi ir greitai besivystančią skaitmeninę kazino sritį, Eglė sieja tradicinę Lietuvą su sparčiai augančia tiešsaistes žaidimų pramone.

Send email
More posts by Eglė Valaitytė
8 geriausi Esporto lažybų patarimai dėl geresnių šansų

8 geriausi Esporto lažybų patarimai dėl geresnių šansų

Sveiki atvykę į įdomų esporto lažybų pasaulį! Jei esate pradedantysis, šis išsamus vadovas yra pritaikytas jums. Jame gausu praktinių patarimų ir įžvalgų, padėsiančių priimti pagrįstus sprendimus ir pagerinti savo šansus e-sporto lažybose. Prieš pasinerdami, čia yra raginimas veikti: apsilankykite eSportRanker ir peržiūrėkite jų populiariausių rekomenduojamų esporto kazino sąrašą. Ši platforma yra puikus atspirties taškas norint pritaikyti čia įgytas žinias.

Esporto lažybos ir internetiniai kazino žaidimai: aiškus palyginimas

Esporto lažybos ir internetiniai kazino žaidimai: aiškus palyginimas

Šiuolaikinių internetinių lošimų realybė yra ta, kad jie suteikia begalines galimybes. Lošėjai gali labai lengvai lažintis sporto ir kazino žaidimuose. Be to, azartinių lošimų entuziastai visada turės daugiau nei pakankamai. 

Esports ir sporto lažybos: išsamus palyginimas

Esports ir sporto lažybos: išsamus palyginimas

Sveiki atvykę į įdomią lažybų sritį, kur aistra sportui ir esportui susitinka su laukimo ir strategijos jauduliu. Jei esate pradedantysis, žengiantis į šį gyvybingą pasaulį, jūsų laukia šviečianti kelionė. Šis vadovas yra skirtas padėti suprasti niuansus tarp lažybų sporte ir tradicinių sporto lažybų. Tyrinėdami šį vadovą nepamirškite apsilankyti EsportsRanker, kad gautumėte įtraukiančios patirties ir geriausių patarimų šioje srityje. Jų populiariausios svetainės yra puikus atspirties taškas norint pasinerti į veiksmą.

Geriausi eSport lažybų patarimai, skirti CS:GO

Geriausi eSport lažybų patarimai, skirti CS:GO

Ar esate pasirengęs pasinerti į jaudinantį CS:GO lažybų pasaulį? Tai kelionė, žadanti ir įspūdžių, ir iššūkių, puikiai tinkanti visiems, norintiems į savo el. sporto patirtį suteikti papildomo įspūdžio. Nesvarbu, ar esate patyręs žaidėjas, ar naujokas eSporto srityje, šis straipsnis yra išsamus vadovas, kaip atlikti informuotus statymus dėl CS:GO rungtynių. Norėdami pradėti dirbti dešine koja, labai rekomenduoju apsilankyti geriausiai įvertintoje EsportsRanker svetainėje. Tai suteiks jums tvirtą pagrindą ir naujausią informaciją, kad galėtumėte pradėti lažybų kelionę.

Išsamus lažybų dėl Valorant eSports varžybų vadovas

Išsamus lažybų dėl Valorant eSports varžybų vadovas

Naujausias „Riot Games“ pavadinimas „Valorant“ sulaukia daug veiksmo konkurencinių žaidimų grandinėje. Lažybų entuziastai greičiausiai pastebės, kad jiems patinkančio lažybų tarpininko esporto rinkos išaugo, o Valorant greičiausiai bus vienas iš galimų žaidimų.

Kas yra eSport treneriai ir ką jie veikia?

Kas yra eSport treneriai ir ką jie veikia?

Jei domitės esportu, galbūt pastebėjote trenerio skelbimą universitete arba mažesnėje masinėje organizacijoje. Jums gali kilti klausimas: „Kas yra esporto treneriai arba esporto instruktavimas ir kodėl jie tokie svarbūs žaidimų pramonei?

Kas yra internetinės esporto svetainės ir kodėl verta jose apsilankyti?

Kas yra internetinės esporto svetainės ir kodėl verta jose apsilankyti?

Sveiki atvykę į dinamišką esporto lažybų sritį, kur konkurencinių žaidimų azartas susilieja su strateginių lažybų jauduliu. Kaip pradedantysis, naršantis šiame įspūdingame kraštovaizdyje, esate ant galimybių atverti slenksčio. Esporto lažybos, ypač internetiniuose kazino, įgavo didelį pagreitį ir siūlo unikalų ir patrauklų būdą pasinerti į mėgstamų žaidimų virtualias arenas.

Kas yra „Overwatch“ lažybos: patogus vadovas pradedantiesiems

Kas yra „Overwatch“ lažybos: patogus vadovas pradedantiesiems

Internetinės esporto lažybos turi nemažai iššūkių. Gali būti sunku apibrėžti „Overwatch“ lažybas, nes daug operatorių ir visiems, kuriems reikia suvokti trigerinius taškus įvairiuose žaidimo režimuose ir galimybėmis.

Kokie yra populiariausi Esport pavadinimai Azijoje?

Kokie yra populiariausi Esport pavadinimai Azijoje?

Sveiki atvykę į įdomų Esports pasaulį Azijoje – dinamišką ir jaudinančią visatą, kurioje vaizdo žaidimų žavesys susitinka su strategine lažybų sfera. Jei esate aistringas žaidimams ir trokštate ištirti lažybų galimybes, atėjote į puikią vietą. Esportas nėra tik pramoga; tai besivystantis kraštovaizdis, siūlantis unikalų įsitraukimo ir galimybių derinį tiek patyrusiems lažybininkams, tiek naujokams. Žengdami į šį gyvybingą pasaulį, apsvarstykite galimybę apsilankyti geriausiuose EsportsRanker kazino sąrašuose ir pradėti savo kelionę. Pasiruoškite ir pasinerkite į geriausius esporto titulus, sužaviančius lažytojus visoje Azijoje per 2024!

Kokie yra populiariausi eSporto titulai, dėl kurių turėtumėte lažintis?

Kokie yra populiariausi eSporto titulai, dėl kurių turėtumėte lažintis?

Esporto pasaulis kasdien plečiasi, nes vis daugiau žmonių žiūri ir dalyvauja žaidimuose. Tačiau plečiantis esporto renginiams, sekti naujausias tendencijas prisitaikė kitas verslas. Esporto lažybos ką tik buvo prieinamos lažybų versle, todėl aistringi žaidėjai, žaidėjai ir lažybininkai gali užsidirbti pinigų iš savo mėgstamų įvykių. Jei norite išbandyti savo jėgas lažybose dėl esporto, toliau pateikiamas populiariausių el. sporto šakų sąrašas, kuris šiuo metu yra populiariausias šiame sektoriuje.

Kokios yra geriausios Esporto lažybų premijos?

Kokios yra geriausios Esporto lažybų premijos?

Esporto pramonė vis stiprėja. Kadangi visi rodikliai rodo teigiamą ateitį, ši pramonės šaka sulaukė didžiulio dėmesio iš įvairių sričių, tarp kurių svarbiausia yra internetinių lažybų pramonė.

Kriptovaliutų naudojimo Esporto lažybose privalumai ir trūkumai

Kriptovaliutų naudojimo Esporto lažybose privalumai ir trūkumai

Kriptovaliutos jau kurį laiką skamba daugelio žmonių lūpose. Kuo daugiau žmonių sužino apie šias skaitmenines valiutas, tuo labiau jie entuziastingai jas naudoja verslo ir asmeniniams reikalams. Tačiau, kaip ir bet kuris kitas geras dalykas, kriptovaliutų lažybos turi savo tamsiąją pusę, ypač naudojant juos eSporto lažyboms.