Viskas, ką reikia žinoti apie: „Esports“ tiesioginė transliacija

Šiuolaikinės tiesioginės transliacijos technologijos dėka dabar galite žiūrėti savo mėgstamas elektronines sporto šakas ir lažintis dėl jų, kad ir kur būtumėte. Kadangi dauguma esporto tiesioginių transliacijų galimybių yra nemokamos ir lengvai pasiekiamos, tiesioginių rungtynių ar žaidimus žaidžiančių srautų žiūrėjimas ir lažybos dėl jų tapo viena didžiausių tendencijų šiandieniniame pasaulyje.

Žinoma, kad populiariausios lažybų svetainės siūlo tiesiogines transliacijas, kad žaidėjai galėtų stebėti rungtynes ir lažintis tuo pačiu metu neišeidami iš svetainės. Tačiau į ką dar reikia atkreipti dėmesį, kai norite pasinerti į šią didžiulę esporto tendenciją? Jūsų laimei, parengėme išsamų vadovą apie viską, ką reikia žinoti apie elektroninių sporto tiesioginių srautų pasaulį ir dar daugiau. Be to, čia yra iki šiol geriausios esporto tiesioginės transliacijos lažybų svetainės:

Eglė Valaitytė
WriterEglė ValaitytėWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Paaiškinta „Esports“ tiesioginė transliacija

Lažybos dėl esporto tiesioginių transliacijų iš esmės yra tokios pat kaip ir įprastos sporto lažybos, išskyrus tuos atvejus, kai statote tradicines sporto šakas, o varžybų elektronines sporto šakas, kai tai vyksta tiesioginėje transliacijoje. Norėdami pradėti, turite pasirinkti lažybų rinką, kurioje norite statyti gyvai dėl esporto, pasirinkti sporto šaką ir koeficientus ir atlikti statymą. Norėdami atlikti statymą, jums reikės sporto lažybų, o kadangi mes užsiimame esportu, statymams atlikti naudosite internetinį sporto lažybą.

Kaip sužinoti, ar lažybų svetaine galima pasitikėti

Išpopuliarėjus „iGaming“, tiesioginėms transliacijoms ir elektroninėms sporto lažyboms, dabar yra nemažai svetainių, siūlančių internetinių žaidimų paslaugą, skirtą tiesioginių esporto transliacijų įvykiams. Būtent dėl šios priežasties svarbu žinoti, į ką atkreipti dėmesį ir ko reikės žaidėjams, norint saugiai ir sėkmingai dalyvauti tiesioginėse e-sporto lažybose. Pažvelkime į kai kurias saugos funkcijas, į kurias reikia atkreipti dėmesį:

  • Įsitikinkite, kad naudojatės patikima svetaine, kuri turi vieną ar daugiau galiojančių licencijų, išduotų atitinkamų patikimų jūsų šalies reguliavimo institucijų.
  • Įsitikinkite, kad naudojamoje platformoje yra mokėjimo sistema, kuri užtikrins patikimas ir saugias įmokų ir pinigų išėmimo operacijas.
  • Teigiami atsiliepimai iš ankstesnių vartotojų.
  • Secure Sockets Layer (SSL) ir Transport Layer Security (TLS) sertifikatai.

„Esports“ tiesioginių transliacijų lažybų koeficientų tipai

Supratimas, kaip veikia koeficientai, yra būtina sėkmingų statymų sąlyga. Būtų beprasmiška lažintis dėl esporto tiesioginės transliacijos žaidimuose, neįvertinus, kurių galimybės laimėti didesnės. Tačiau kartais gali būti neįmanoma nustatyti, kuri komanda turi didesnę tikimybę gauti tuos laimėtus taškus. Čia atsiranda šansai.

Žemiau pateikiame du populiarius elektroninių sporto šakų tiesioginių lažybų koeficientus. Tačiau, jei ieškote išsamesnio vadovo apie kiekvieno esporto žaidimo lažybų koeficientus, skaitykite mūsų lažybų koeficientų vadovas.

Populiariausi Esports tiesioginės transliacijos lažybų koeficientai

Dešimtainis koeficientas

Milijonai lažybų tiesioginių transliacijų pramonėje nori naudoti dešimtainius koeficientus. Taip yra todėl, kad žaidėjai juos lengvai supranta daugelyje pasaulio šalių. Tačiau lažybų svetainės Jungtinėje Karalystėje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose nenaudoja dešimtainių koeficientų. Jei esate iš kito regiono ir lankotės Jungtinėse Amerikos Valstijose arba Jungtinėje Karalystėje, norėdami atlikti statymus turėsite susipažinti su jų lažybų koeficientais.

Trupmenos koeficientai

Tokio tipo koeficientai buvo naudojami daugelį metų, todėl jie yra seniausias šansų rodymo būdas. Naudojant trupmenos koeficientus statant elektronines sporto tiesiogines transliacijas, dvi komandos turės skirtingas trupmenas, atspindinčias tikimybę laimėti. Turite gerai apskaičiuoti, kad žinotumėte savo mėgstamą komandą ir laimėtumėte, jei dėl jos statysite.

Kaip lažintis dėl Esports tiesioginių transliacijų internetu

Kad žaidėjai galėtų lažintis dėl esporto tiesioginių transliacijų svetainių, žaidėjai turi įsitikinti, kad pažymėsite visus lažybų tarpininko nustatytus konkrečių reikalavimų langelius. Kiekviena tiesioginės transliacijos svetainė turi skirtingus reikalavimus, todėl prieš tai būtinai patikrinkite juos. Tačiau čia yra keletas standartinių sąlygų, kurių žaidėjai turi laikytis prieš prasidėdami lažybų el. sporto tiesioginės transliacijos keliu:

Sukurkite lažybų sąskaitą

Pirmiausia žaidėjai turės susikurti paskyrą, kad galėtų mėgautis lažybomis dėl tiesioginių srautų iš tam tikro bukmedžio. Kai žaidėjai sukuria ir patvirtina savo sąskaitą, žaidėjai turi įnešti šiek tiek lėšų į sąskaitą, kad galėtų naudotis tiesioginės transliacijos paslauga.

„Flash“ arba HTML5

Daugumoje geriausių internetinių lažybų tarpininkų žaidėjams reikės „flash“ arba HTML5 pagrįstos sistemos, kad galėtų tiesiogiai transliuoti sporto veiksmą. Žaidėjams netgi gali tekti įdiegti „flash“ papildinį. Tačiau dauguma šiuolaikinių įrenginių yra su iš anksto įkrautais.

interneto ryšys

Norėdami žiūrėti tiesiogines transliacijas, žaidėjai turi būti prisijungę prie interneto. Jūsų interneto greitis turėtų būti bent 5 Mbps, kad būtų užtikrintas sklandus ryšys daugelyje tiesioginių lažybų svetainių.

Įvykdę visus aukščiau išvardintus reikalavimus, galėsite atlikti toliau pateiktame sąraše nurodytus veiksmus ir lažintis dėl tiesioginės esporto transliacijos internetu:

  1. Pasirinkite an esporto lažybų svetainė iš mūsų geriausių lažybų svetainių sąrašo.
  2. Atidarykite paskyrą pas juos ir užbaikite kliento patvirtinimo procesą. Tai apims įvairių tipų tapatybę patvirtinančių dokumentų pateikimą.
  3. Pridėkite šiek tiek pinigų į savo sąskaitą.
  4. Eikite į lažybų gyvai skyrių ir spustelėkite rungtynes ar lenktynes.
  5. Sukurkite savo statymo bilietą.
  6. Ir lažinkitės!

Unikalios populiariosios Esports lažybų tiesioginės transliacijos programinės įrangos savybės

Pasaulyje galima rinktis iš daugybės skirtingų populiarių svetainių, kuriose yra unikalių pasiūlymų, susijusių su tiesioginėmis esporto transliacijomis. Štai dvi unikalios funkcijos, kurias galima pasiūlyti žaidėjams:

Žiūrėti rungtynes ir lažintis tuo pačiu metu

Daugelis populiarių esporto lažybų svetainių užtikrina, kad turinį galėsite žiūrėti prisijungę prie lažybų svetainės. Pavyzdys, kaip tai galima padaryti, yra kiekvienos rungtynės padalytame ekrane, kurią žaidėjai pasiekia per specialų tiesioginės transliacijos meniu.

Tiesioginio pokalbio langas

Taip pat žinoma, kad populiariose svetainėse yra grupinio tiesioginio pokalbio langas rungtynių vaizdo įrašo šone arba apačioje, kad galėtumėte mėgautis pokalbiais su kitais žaidėjais.

Kaip išsirinkti geriausias internetines lažybų svetaines

Kadangi dabar yra kelios esporto paslaugos, kurios siūlo tiesioginius lažybų srautus, gali būti sunku nuspręsti, kurią platformą naudoti. Tačiau pasirinkti geriausią svetainę yra labai svarbu, kad jūsų patirtis būtų teigiama ir žaidėjai sumažintų riziką lažybų metu. Štai mūsų rekomendacijos, į kokius veiksnius reikia atkreipti dėmesį priimant šį sprendimą:

Platus tiesioginių sporto srautų ir žaidimų pasirinkimas

Ne visos tiesioginės transliacijos lažybų svetainės siūlo tuos pačius el. sporto žaidimus, renginius ar sporto šakas. Kai kurie gali būti suinteresuoti tik viena sporto šaka, o kiti gali pasiūlyti kelias. Įsitikinkite, kad jūsų pasirinktoje platformoje yra platus pasiūlymų asortimentas, taip pat jus dominantis el. sportas.

Saugojimo vietos

Daugelis lažybų vykdytojų savo paslaugoms teikti naudos programą. Kai kurioms programoms, kurias turėsite atsisiųsti, gali prireikti daug vietos. Taigi atminkite tai ir įsitikinkite, kad jūsų įrenginyje yra pakankamai vietos šioms programoms sklandžiai paleisti.

Vartotojo patirtis

Tai gali labai nuliūdinti, kai naudojama platforma, kuri nėra tinkamai sukurta sklandžiam ir lengvam naudojimui. Kadangi žaidėjai nori sutelkti dėmesį į lažybas ir nesiblaškyti dėl prasto UX dizaino, įsitikinkite, kad pasirinkta platforma yra lengvai suprantama ir naudojama.

Bankininkystės galimybės

Norėdami atidaryti sąskaitą ir atlikti statymą, žaidėjai turės turėti sąskaitą su pinigais, susietą su jūsų sąskaita. Todėl turėtumėte įsitikinti, kad jūsų naudojama platforma palaiko jūsų banką ir jūsų lėšų pervedimo būdas.

Įvairios sporto šakos

Tiesioginė transliacija tampa vis aktualesnė pramogų, filmų ir, svarbiausia, sporto pasaulyje. Yra daug sporto renginiai dabar galite transliuoti internetu ir atlikti statymus. Žemiau rasite sąrašą dažniausiai pasitaikančių sporto šakų, dėl kurių galite tiesiogiai transliuoti ir statyti gyvai:

FIFA

Jei jau kurį laiką žaidžiate vaizdo žaidimus arba esate susipažinę su sporto simuliaciniais vaizdo žaidimais, tikriausiai žinote, kas yra FIFA. FIFA yra neabejotinai populiariausias sporto simuliacinis žaidimas, kuriame nuolat žaidžia šimtai tūkstančių žaidėjų.

Pareigos šauksmas

Kai kalbame apie pirmojo asmens šaudykles, pirmasis žaidimas, kuris tikriausiai ateina į galvą, yra „Call of Duty“. Daugybė žaidėjų mano, kad šis esporto žaidimo kanalas yra pirmojo asmens šaudyklės pionierius. Pareigos šauksmas taip pat yra vienas iš populiariausių žaidimų, kuriame milijonai žaidėjų iš viso pasaulio reguliariai žaidžia Call of Duty.

Legendų lygos

Per pastaruosius kelerius metus labai padaugėjo žmonių, kurie pradėjo lažintis už tokius esporto žaidimus kaip Legendų lygos. Vienas iš pagrindinių prie to prisidėjusių veiksnių buvo reguliarių sporto renginių uždarymas dėl Covid 19.

CS:GO

CS:GO tiesioginės transliacijos lažybos šiais laikais yra gana populiarios. Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl CS:GO lažybos yra tokios populiarios, yra ta, kad pats žaidimas yra labai populiarus. CS:GO taip pat turi didžiulę esporto sceną su beprotiška reklama, o prizų fondai reguliariai viršija pusę milijono dolerių. CS:GO varžybos yra vieni įdomiausių sporto įvykių, ir žaidėjai mėgsta dėl jų lažintis.

Dota 2

Dota 2 yra neabejotinai populiariausias esporto žaidimas su keliais milijonais aktyvių žaidėjų. Kartu su aktyviais žaidėjais yra daugybė kitų žmonių, kurie buvo įprasti Dota 2 žaidėjai, bet dabar žiūri tik „Dota“ esporto renginius. Abiejų šių bendruomenių žaidėjai pradeda domėtis esporto lažybomis, nes tai yra įdomu.

„Esports“ tiesioginės transliacijos lažybų patarimai ir gudrybės

Siekdami padėti jūsų augimo ir sėkmės kelyje su esporto tiesioginio srauto turinio lažybomis, pateikiame keletą dalykų Patarimai ir gudrybės į kurią galite kreiptis iš karto:

Atlikite namų darbus

Prieš pradėdami statyti gyvai esporto tiesioginės transliacijos rungtynes, turėtumėte atlikti išsamų tyrimą dėl žaidėjų, kurie dalyvaus šiame renginyje. Turėtumėte žinoti, kurių komandų nariai buvo prieš prisijungdami prie šios komandos ir koks buvo jų pasirodymas pastarosiose rungtynėse. Be to, turėtumėte pažvelgti į kitus veiksnius, pvz., kokie žaidėjo santykiai su savo komanda, ar jis turi bendravimo problemų, ar jiems trūksta tinkamo vadovavimo. Nepaisant aukšto meistriškumo, jei žaidėjas nepalaiko gerų santykių su savo komanda, jam gali nepavykti laimėti rungtynių.

Atidžiai stebėkite rungtynes

Nors kai kuriems tai gali atrodyti akivaizdu, pradedantieji dažnai daro klaidą, nes daug dėmesio skiria tiesioginės transliacijos rungtynėms. Kartais tiesioginės transliacijos rungtynės yra labai nenuspėjamos, o rezultatai gali pasikeisti per kelias sekundes.

Statykite tik už žaidimus, apie kuriuos esate gerai informuotas

Gali kilti pagunda lažintis dėl skirtingų esportų pavadinimų, apie kuriuos neturite daug žinių. Tačiau geriausia laikytis žaidimų, apie kuriuos žinote daugiausiai, ypač jei esate pradedantysis. Kaip pradedantysis nenorite lažintis ten, kur šansai nėra jūsų naudai.

About the author
Eglė Valaitytė
Eglė Valaitytė
About

Eglė Valaitytė, technologijomis besidominti lietuvaitė su dideliu aistrai tiešsaistes žaidimams, tapo viena iš lyderių tiešsaistes kazino lokalizacijos srityje. Sujungdama tautinį didžiavimąsi ir greitai besivystančią skaitmeninę kazino sritį, Eglė sieja tradicinę Lietuvą su sparčiai augančia tiešsaistes žaidimų pramone.

Send email
More posts by Eglė Valaitytė

Faq

Viskas, ką reikia žinoti apie kazino

Ką reiškia esporto tiesioginės transliacijos lažybos?

Lažybos dėl esporto iš esmės yra tas pats, kas įprastos sporto lažybos, išskyrus atvejus, kai žaidėjai stato tradicines sporto šakas, o tiesiogiai transliuoja varžybas elektroninėse sporto šakose.

Kurioje sporto šakoje lažintis lengviausia?

Yra daugybė esporto žaidimų, dėl kurių galite statyti gyvai, pavyzdžiui, CS: GO, Dota 2, League of Legends, Rainbow Six Siege, Call of Duty, Rocket League ir Overwatch. Tačiau statyti turėtumėte tik už tą žaidimą, apie kurį žinote daugiausiai.

Ar lažybos dėl esporto tiesioginių transliacijų yra teisėtos?

Taip. Jei azartiniai lošimai yra legalūs šalyje, kurioje atsiduriate, tada lažybos tiesiogiai esporto sraute bus legalios. Vienintelis reikalavimas – jūsų naudojama lošimo ar žaidimų svetainė turi būti licencijuota.

Ar tiesioginės transliacijos svetainės jus apmokestina?

Ne. Galite nemokamai transliuoti įvairius sporto renginius iš daugelio svetainių visame pasaulyje. Daugelis jų reikalauja, kad vartotojai pirmiausia susikurtų paskyrą ir finansuotų savo lažybų sąskaitą, kad galėtų pasiekti tiesioginės transliacijos funkciją.

Koks yra optimalus interneto greitis tiesioginei transliacijai?

Norint tiesiogiai transliuoti dideliu greičiu ir HD kokybe, reikia mažiausiai 5 Mbps. Tačiau geros kokybės srautinio perdavimo greitis taip pat priklausys nuo jūsų naudojamo bukmedžio.