„Overwatch“ lažybos: patogus vadovas pradedantiesiems

Overwatch League

2023-01-05

Ethan Tremblay

Internetinės esporto lažybos turi nemažai iššūkių. Gali būti sunku apibrėžti „Overwatch“ lažybas, nes daug operatorių ir visiems, kuriems reikia suvokti trigerinius taškus įvairiuose žaidimo režimuose ir galimybėmis.

„Overwatch“ lažybos: patogus vadovas pradedantiesiems

Net ir turint omenyje visa tai, „Overwatch“ lažybos išlieka sudėtingos. Tai sudėtingas žaidimas, kuriame dažnai sunku nustatyti geriausią veiksmų eigą dėl daugybės kintamųjų. 

Čia mes įvedame paveikslėlį. Tai mūsų profesionalus Overwatch lažybų internete vadovas ir keletas idėjų bei taktikos, kaip tai padaryti efektyviai. Prieš atlikdami pirmąjį „Overwatch“ statymą, skaitykite toliau, kad sužinotumėte viską, ką jums reikia žinoti.

Kas yra Overwatch?

Overwatch yra visame pasaulyje žinomo žaidimų kūrėjo Blizzard Entertainment kūrinys. Žaidimas sujungia tokius MOBA aspektus kaip Dota ir League of Legends su tradiciniais pirmojo asmens šaudymo žaidimais. „Overwatch“ yra įdomus el. sporto lažybų stebėjimas, o tai yra vienas iš veiksnių, kodėl titulas yra svarbus esporto lažybose.

2022 m. spalio 4 d. „Blizzard“ išleido „Overwatch“ tęsinį. „Overwatch 2“ įtraukė keletą naujų funkcijų ir atnaujinimų bei naujų herojų. Kaip ir CS: GO lažybose, „Overwatch 2“ komandos sudėtis per rungtynes labai pasikeičia, todėl jis yra puikus kandidatas lažyboms gyvai. Overwatch 2 yra potenciali aukso kasykla vertės lažybų žaidėjams, kurie yra susipažinę su žaidimu ir komandomis ir gali nuspėti, kas nutiks.

Rungtynės anksčiau 6 prieš 6 dabar yra 5 prieš 5, todėl atskirų žaidėjų pasirodymai yra daug svarbesni. Kiti svarbūs atnaujinimai ir papildymai apima šešis naujus žemėlapius, įskaitant New Queen Street, Colosseo, Circuit Royal Esperança, Midtown ir Parasoa. Kai kuriuose iš šių žemėlapių yra naujas „Push žaidimo režimas“. „Overwatch 2“ dabar turi ping mechanizmą, panašų į „Apex Legends“.

Ar verta statyti „Overwatch“?

Vis dar kyla abejonių, ar OW2 paskatins plėtrą Overwatch internetinės lažybos. Nepaisant to, išleidus „Overwatch 2“ kaip nemokamą parinktį, atrodo logiška tikėtis, kad žaidimo žaidėjų bazė gerokai išsiplės. Žaidimo sėkmė esporte gali būti siejama su didėjančiu jo žinomumu žaidimų bendruomenėje.

Overwatch visada buvo negailestingas žaidimas dėl prasto našumo. Kadangi „Overwatch 2“ varžybos yra žaidžiamos 5 prieš 5, o ne 6 prieš 6, mažiausi pakeitimai gali turėti didžiulę įtaką rungtynių baigčiai. Dėl to „Overwatch“ žaidimų rezultatai svyruoja labiau nei įprasta, tačiau atrodo, kad daugumoje serijų vis dar vyrauja mėgstamiausi. Tačiau atsižvelgiant į pirmiau minėtus veiksnius, nusiminimai vis tiek tikėtini. Tai ypač pasakytina apie Overwatch lyga, kur komandų sąrašai paprastai būna didesni.

Žingsnis po žingsnio „Overwatch“ lažybų vadovas

Šią dalį pateiksime trumpai. Štai penkiais paprastais žingsniais kaip lažintis „Overwatch“:

  1. Išsirinkite patikimą ir saugų el. sporto knygelę kuriame yra „Overwatch“ internetinės lažybos.
  2. Kai nuspręsite dėl Overwatch lažybų svetainės, eikite į registracijos puslapį ir pateikite reikiamą informaciją. Atminkite, kad vėliau turėsite ką nors patikrinti ir patvirtinti, todėl naudokite faktinę informaciją.
  3. Kitas žingsnis yra rasti rungtynes ar rungtynes, dėl kurių norite lažintis. Kadangi norite statyti statymus „Overwatch“, galbūt norėsite apsilankyti OWL („Overwatch League“) lažybų rinkoje.
  4. Suradę daug žadančią atitikmenį, nesinaudokite savo instinktais. Sužinokite kiek įmanoma daugiau apie statistiką, komandą ir bet kokius sudėties pakeitimus ar koregavimus, kuriuos galėtų atlikti grupė. Suradę kuo daugiau informacijos apie abi komandas, galėsite priimti labiau išsilavinusį pasirinkimą.
  5. Kai nuspręsite, įvertinkite riziką ir įneškite lėšų. Mokėjimo ekraną galite pasiekti pasirinkę indėlio mygtuką (ar ką nors panašaus). Pasirinkite savo mėgstamą mokėjimo parinktį, įveskite norimą mokėjimo sumą ir atlikite reikiamą įgaliojimą.
  6. Paskutinis „Overwatch“ internetinių lažybų etapas yra paprastas. Grįžkite į rungtynes, kurias pasirinkote antrame žingsnyje, pasirinkite savo mėgstamą statymo tipą, nustatykite statymą ir spustelėkite „padėti statymą“ ar kažką panašaus. Dabar viskas, ką jums reikia padaryti, tai pamatyti, ar jūsų statymas pasiteisins.

Įprasti „Overwatch“ statymų tipai

Tu gali atlikti kelis skirtingus statymus dėl Overwatch rungtynių ir turnyrų. Geriausios „Overwatch“ lažybų svetainės siūlo šių rūšių statymus:

Turnyro nugalėtojas

Tokio pobūdžio statymas, žinomas kaip „tiesioginis“, atliekamas dėl galimo varžybų čempiono. Tam reikia rimto sprendimo ir supratimo apie lyginamąsias konkuruojančių komandų stipriąsias ir silpnąsias puses. Tačiau tai yra gana paprastas statymas.

Rungtynių nugalėtojas

Vėlgi, tai gana paprastas statymas. Tereikia pasirinkti, kuri pusė laimės individualias rungtynes. Vėlgi, nepaisant šio lažybų lengvumo, būtina gerai išmanyti kiekvienos komandos stipriąsias puses ir naujausią formą. Viename statymo lape galite įdėti kelis iš šių statymų. Ši strategija, žinoma kaip „akumuliatorius“ arba „parlay“, idealiai tinka lažintis dėl pirmųjų turnyrų favoritų ir yra prieinama daugumoje „Overwatch“ lažybų svetainių.

Žemėlapio nugalėtojas

Overwatch rungtynės gali būti suskirstytos į žemėlapius. Čia jūs statote toje pusėje, kuri, jūsų manymu, laimės tam tikrą žemėlapį. Taip pat galite lažintis dėl to, kiek žemėlapių, jūsų manymu, kuri nors pusė laimės rungtynėse. Kitas būdas lažintis dėl per mačą laimėtų žemėlapių skaičiaus yra lošti žemėlapio handicap rinkose.

Iš viso žemėlapių

Tai yra statymas, kiek žemėlapių viena komanda iš viso laimės. Tai nėra panašu į lažybų dėl bendro įvarčių skaičiaus futbolo ar ledo ritulio žaidime.

Lažybos gyvai

Lažybos gyvai, kartais vadinamos lažybomis žaidime, yra reaktyvus lažybų formatas populiarus konkurencinguose vaizdo žaidimuose, tokiuose kaip „Overwatch“. Šio lygio lažyboms reikia ne tik gerai išmanyti „Overwatch“, bet ir greitai bei greitai mąstyti. Būtų geriausia, jei tai išbandytumėte, kai šiek tiek daugiau pasipraktikuosite su Overwatch lažybomis internetu. Jei norite statyti tai, turėtumėte ieškoti „Overwatch“ lažybų svetainių, kurios tai teikia.

Veiksmingos „Overwatch“ lažybų strategijos patarimai

Kurdami „Overwatch“ internetinių lažybų strategiją, galite vadovautis tomis pačiomis idėjomis ir tradicinėse sporto lažybose. Daugeliu atžvilgių lažybos „Overwatch“ yra panašios į kitas komandines sporto šakas. Štai keletas paprastų metodų, kuriuos galite pritaikyti kurdami pergalingą Overwatch esporto lažybų strategiją.

Žinokite, kaip veikia herojai

Overwatch yra pirmojo asmens šaudyklė, kurioje žaidėjų komandos prisiima skirtingų herojų vaidmenis. Kiekvienas herojus turi savo stipriąsias ir silpnąsias puses, o suprasti kiekvieno iš šių veikėjų privalumus ir trūkumus yra vienas iš svarbiausių Overwatch lažybų komponentų. Personažų kompozicijų studijavimas yra svarbiausia pamoka, jei norite žinoti, kaip lažintis dėl Overwatch.

Šie herojai yra skirti naudoti prieš konkrečius herojus konkrečiose situacijose. Turėsite pranašumą prieš žaidimo strategiją ir lažybų sprendimus, jei žinosite, kurių skaitiklių ieškoti. Kadangi įėjimas į „Overwatch“ tiesioginių lažybų srautą, nesusipažinus su herojais, yra viena iš prasčiausių idėjų, kurias kada nors girdėjome, „Overwatch“ lažybų vadove ji turi pirmenybę.

Be to, žaidėjai gali keisti herojus bet kuriuo žaidimo metu, todėl stebėkite, kas žaidžia ir kas gali būti jūsų bilietas į „Overwatch“ lažybų patarimą dėl negalios. Vienas koregavimas gali smarkiai paveikti jūsų statymo sąlygas, todėl atkreipkite dėmesį į galimas pinigų išgryninimo galimybes, jei lažybų bilietas pasisuks blogai.

Atlikite savo namų darbus žaidėjams ir komandoms

Sėkmingi lošėjai pripažįsta, kad informacija yra raktas į jų sėkmę. Jei norite priimti pagrįstus sprendimus dėl „Overwatch“ lažybų, turite neatsilikti nuo visų dabartinių „Overwatch“ visatos pokyčių. Netgi gana nereikšmingi gandai kartais gali būti vertingi. Taip pat galite tyrinėti naudodami tokius išteklius kaip „Overwatch“ lažybų „Reddit“ įrašas.

Išbandykite žaidimą patys

Žaisdami „Overwatch“ galite gauti reikšmingų įžvalgų apie žaidimą, kaip ir futbolas gali padėti geriau suprasti, kaip sėkmingai lažintis. Tokiu būdu galite sužinoti apie žaidžiamų personažų sugebėjimus. Tai taip pat gali parodyti, kaip elito žaidėjai elgiasi tam tikrais scenarijais.

Paskutinės mintys

Lažybos dėl Overwatch gali būti labai smagu. Jei skirsite laiko ir pastangų, kad padarytumėte gerai informuotus statymus, yra daug galimų išmokų. Jei ketinate lažintis dėl Overwatch, turėtumėte daug žinoti apie žaidimą ir kaip jį žaisti, kaip ir bet kokias kitas lažybas.

Be to, susipažinkite su daugybe galimų Overwatch žaidimo ar turnyro statymų. Norėdami sėkmingai atlikti „Overwatch“ lažybas, turite žinoti, kas vyksta bendruomenėje, ir turėti savo lėšų stebėjimo sistemą. Tikėtina, kad „Overwatch“ lažybose pasiseks, jei laikysitės šio eksperto vadovo.

Paskutinės naujienos

„Fortnite“ lažybų pagrindai
2023-03-30

„Fortnite“ lažybų pagrindai

Naujienos