Kaip lažintis dėl Esporto: geriausių žinių vadovas

Šiame eSporto lažybų vadove sužinokite viską apie elektroninio sporto lažybas. Be to, sekite naujienas ir sužinokite, kurie vaizdo žaidimų žanrai ir vaizdo žaidimų pavadinimai yra geriausi lažintis, taip pat el. sporto lažybų patarimai. Neabejotina, kad eSports pramonė stebi eksponentinį augimą. Atėjus pandemijai, eSporto lažybos suklestėjo, o šiandien tai yra greičiausiai auganti lažybų forma.

Remiantis Las Vegase įsikūrusio azartinių lošimų pramonės verslininko Chriso Grove'o 2019 m. ataskaita, 2020 m. eSports bendri pinigai, statomi už pagrindinius eSporto titulus, visame pasaulyje siekė 12,9 mlrd. Artėjant pandemijai, taigi ir tiesioginių rungtynių sustabdymui, skaičius turėjo sprogti.

Kaip lažintis dėl Esporto: geriausių žinių vadovas
Eglė Valaitytė
WriterEglė ValaitytėWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Kaip lažintis dėl esporto 2024

Prieš dalindamiesi geriausių sąrašu eSports vaizdo žaidimų žanrai Norėdami lažintis, čia yra eSporto lažybų vadovas pradedantiesiems. Sužinokite eSporto lažybų pagrindus – nuo to, kaip rasti geriausią lažybų svetainę, iki lažybų koeficientų, rinkų, strategijų ir kt.

Kaip veikia esporto lažybos

Esporto lažybos yra tiesiog lažybos dėl elektroninių sporto šakų, žaidžiamų konkurenciniu lygiu. Nors jie yra gana panašūs į virtualius ir imituotus žaidimus, eSports turi tokį žmogišką ryšį kaip ir tradicinės sporto lažybos, kuriose kovoja profesionalūs sportininkai, o ne dirbtinis intelektas ir kompiuteriniai treniruokliai. Jau dabar profesionalų komandos pritraukia geriausius talentus iš viso pasaulio, todėl eSportas yra toks pat konkurencingas kaip ir bet kuri kita sporto šaka.

Kaip lažintis dėl esporto

Lažybos dėl eSporto yra gana paprastas. Tačiau yra keletas dalykų, kuriuos lažybininkai turi žinoti.

Pirmiausia žaidėjai turi nuspręsti, kuriame žaidime nori statyti. Šiame straipsnyje bus dalijamasi kai kuriais geriausiais žanrais, dėl kurių galima statyti, ir populiariausiais kiekvieno žanro žaidimais eSports scenoje.

Kaip rasti geriausias esporto lažybų svetaines

Kai lošėjas apsisprendžia tam tikrame žaidime, jis turėtų susirasti lažybų tarpininkus, siūlančius žaidimo rinkas. Beje, ne visi lažybų organizatoriai turi eSporto lažybas.

Kitas svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti renkantis lažybų tarpininką, yra licencijavimas ir reguliavimas. Žaiskite tik registruotose ir žinomose eSports lažybų svetainėse.

Tada perskaitykite lažybų tarpininkų atsiliepimus ir atlikite kai kuriuos tyrimus, kad surastumėte lažybų agentūras, siūlančias greitą ir saugią bankininkystę, o svarbiausia – išsamų indėlių ir pinigų išėmimo galimybių sąrašą. Žaidėjai tikrai nori greitai įsitraukti į lažybas iš tikrų pinigų. Taip pat atsižvelkite į operacijų mokesčius, apyvartos laiką ir, svarbiausia, priimtas valiutas.

Svarbūs aspektai, į kuriuos reikia atsižvelgti, yra klientų aptarnavimas, kalbos, tiesioginis transliavimas, svetainės naršymas ir mobiliosios lažybos.

Trečias aspektas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra eSporto lažybų rinkos ir koeficientai. Kai kurios lažybų agentūros turi plačias lažybų rinkas, o kitos siūlo tik pagrindines galimybes. Pirmosios yra tai, ko eSporto lažybų entuziastai turėtų stebėti. Kalbant apie šansus, yra du dalykai. Pirma, prisijunkite prie lažybų svetainių su didžiausiais koeficientais. Antra, žaidėjai turėtų įsitikinti, kad palaikomas jiems pažįstamas šansų formatas.

Taip pat svarbu atsižvelgti į reklamas. Geriausi eSporto lažybų agentai, be kitų gėrybių, neturi jokių indėlių premijų ir indėlių premijų. Ieškodami lažybų premijų, nepamirškite patikrinti lažybų reikalavimų. Kuo mažesnis koeficientas, tuo didesnė tikimybė gauti didžiausią naudą iš lažybų premijos.

Esporto lažybų strategijos

Kaip ir tradicinės sporto lažybos, taip ir eSporto lažybų strategijos skiriasi priklausomai nuo žaidimo žanro. Arbitražo lažybos yra populiariausia strategija. Paprastai žinoma kaip „arb“ lažybų strategija, ji apima statymą dėl visų galimų atskirų eSporto rungtynių baigčių.

MOBA lažybų vadovas

Multiplayer Online Battle Arena, populiariai žinoma kaip MOBA, yra vienas geriausių vaizdo žaidimų žanrų, dėl kurio galima lažintis. Šiame strateginiame vaizdo žaidime yra dvi komandos, kurios kovoja iš anksto nustatytame mūšio lauke, vadinamame žemėlapiu.

MOBA žaidimai yra geriausiai įvertinti, ypač Azijoje. Populiarumas gali būti siejamas su tuo, kad dabar jie bendrauja, kai žaidėjai turi susiburti su draugais, kad pasiektų pergalę. Yra keletas geriausių MOBA žaidimų, dėl kurių galima statyti Legendų lygos, DOTA 2 (Senovės gynyba 2), Mobiliosios legendos: Bang Bang ir Smite.

Kaip lažintis dėl MOBA žaidimų

MOBA lažybos tampa vis populiaresnės dabar, kai yra keletas prestižinių MOBA turnyrų ir konkursų, tokių kaip The International ir LoL pasaulio čempionatas. Kas daugiau? Yra MOBA žaidimų, kuriuose galima statyti beveik visus metus. Įdomu tai, kad MOBA žaidimai pritraukia geriausias komandas ir talentus, įnešdami į strateginį žaidimą konkurencingumo.

Lažybų dėl MOBA žaidimų pagrindas yra skirtingų lažybų rinkų supratimas. Lažėjai gali lažintis dėl pavienių MOBA rungtynių rinkų, MOBA turnyrų/konkursų/lygos nugalėtojų rinkų arba žemėlapių rinkų. Kai kurie iš geriausių statymų yra rungtynių nugalėtojas, žemėlapio nugalėtojas, žemėlapio sumos, pirmasis nužudymas, raundų skaičius, bendras nužudymų / šansų skaičius, net handikapas ir tt Visų šių įvykių tikimybė pavaizduota koeficientais.

Norėdami lažintis dėl MOBA žaidimų, pirmiausia susiraskite lažybų svetainę su MOBA eSports rinkomis ir neatsilikkite nuo būsimų MOBA varžybų. Lažėjai taip pat turėtų žinoti apie įvairius MOBA žaidimų turnyruose naudojamus formatus.

Galiausiai žaidėjai turėtų atlikti kai kuriuos tyrimus, kad išsiaiškintų, kurie yra geriausi MOBA eSporto komandos. Šiuo metu žinomi pavadinimai yra Team Spirit, PSG.LGD, Invictus Gaming ir Team Secret. Taip pat būtų protinga patikrinti naujausią komandos, kuriai lažėjai deda pinigus, formą.

Battle Royale lažybų vadovas

„Battle Royale“ žaidimai – tai fantastiški internetiniai kelių žaidėjų žaidimai, kurių žaidimo būdas yra paskutinis, išgyvenimas, tyrinėjimas ir ieškojimo taktika. Juose dalyvauja dešimtys ar šimtai žaidėjų, kurie kovoja dėl šlovės vis mažėjančiame žemėlapyje. Priklausomai nuo formato, žaidėjai gali būti vieni arba komandose.

Šiandien eSporto scenoje dominuoja mūšio karališkieji žaidimai. Kai kurie didžiausi Battle Royale žaidimai apima Fortnite, Call of Duty: Warzone, Apex Legends, PUBG: mūšio laukai, ir „Fall Guys Ultimate Knockout“ – tik keletas.

Kaip lažintis dėl Battle Royale žaidimų

Lažybos dėl battle royale žaidimų yra viena iš populiariausių eSporto lažybų formų. Šių žaidimų populiarumas gali būti siejamas su tuo, kad battle royale žaidimai pritraukia šimtus aukščiausio lygio konkursų ir nemažų prizų. Du reikšmingiausi „Battle Royale“ turnyrai yra „Apex Legends Global Series“ („Apex Legends“) ir „The Fortnite World Cup“ („Fortnite“). Įdomu tai, kad 2019 m. Fortnite pasaulio taurė pritraukė 30 milijonų dolerių prizinį fondą.

Lažintis „Battle Royale“ žaidimuose yra gana paprasta, jei lažybininkai randa geriausias „Battle Royale“ eSports lažybų svetaines ir supranta žaidimo eigą, rinkas ir šansų veikimą. Yra įvairių rinkų, kuriose galima statyti, priklausomai nuo lažybų svetainės ir, žinoma, konkretaus „Battle Royale“ žaidimo.

Kai kurios įprastos rinkos, su kuriomis žaidėjai turėtų susipažinti, yra tiesioginių rungtynių nugalėtojai, turnyrų nugalėtojai, specialūs statymai, kaupiami statymai, sumos, žemėlapio laimėtojai, žemėlapio rezultatai ir net žaidimo statymai, kitaip vadinami gyvais statymais.

Be lažybų rinkų ir šansų, žaidėjai turėtų būti susipažinę su „Battle Royale“ žaidimo, kuriame jie nori lažintis, eSporto scena. Sužinokite geriausias „Fortnite“ komandas, geriausias „Apex Legends“ komandas ir pan. Taip pat pažvelkite į naujausią jų formą, kad priimtumėte geriausią sprendimą dėl lažybų.

FPS lažybų vadovas

Be jokios abejonės, FPS (First-Person Shooter) yra populiarus vaizdo žaidimų žanras. Jis pagrįstas ginklais ir kita ginklu pagrįsta kova iš pirmojo asmens perspektyvos. Žaidėjai valdo pagrindinį veikėją 3D erdvėje. FPS žaidimai yra populiarūs, nes juose sukuriama tikroji mūšio lauko atmosfera dėl įtraukiančios grafikos ir garso. Jie taip pat skatina komandinį darbą ir solidarumą.

FPS žaidimai yra populiarūs visame pasaulyje. „Battlefield V“ ir „Counter-Strike: Global Offensive“ yra du didžiausi FPS žaidimai šiandien. Kiti populiarūs eSporto FPS pavadinimai yra Call of Duty, Tom Clancy Rainbow Six Siege (R6), Valorant ir Overwatch.

Kaip lažintis dėl FPS žaidimų

FPS žaidimai yra ne tik dideli kaupiamųjų prizų fonduose; jie taip pat dominuoja eSporto lažybų sąrašuose. Remiantis naujausia statistika, CS: GO dabar pirmauja pagal lažybų apimtį daug turnyrų per metus. Taip pat lengva statyti už FPS žaidimus, o lažybų parinktys yra labai įvairios.

Kaip ir visų kitų vaizdo žaidimų žanrų atveju, žaidėjai, statantys FPS žaidimus, turi suprasti pagrindinius žaidimo eigą ir taisykles, kad galėtų priimti pagrįstus lažybų sprendimus. Taip pat svarbu suprasti dabartinę FPS eSports scenos būklę. Raskite laiko ištirti, kurios yra geriausios FPS komandos. Šiuo metu geriausios FPS komandos yra Astralis, SEN Sentinels ir San Francisco Shock. Taip pat labai svarbu peržiūrėti visus būsimus turnyrus ir varžybas.

Kitas svarbus dalykas, kurį lažybininkai turi žinoti, yra galimos lažybų rinkos. FPS žaidimai gali turėti skirtingus žaidimus ir tikslus, tačiau dauguma lažybų parinkčių yra panašios į tai, ką žaidėjai gali rasti MOBA ir Battle Royale eSports lažybose. Kai kurios iš geriausių rinkų, kuriose galima lažintis, yra turnyro nugalėtojas, rungtynių nugalėtojas, žemėlapio laimėtojas, pirmasis kraujas ir lažybos gyvai.

Sporto modeliavimo lažybų vadovas

tradicinės sporto lažybos entuziastai, sporto simuliacijos eSports žaidimai siūlo geriausią patirtį, kai jie seka tradicines sporto lažybas. Kaip rodo pavadinimas, sporto modeliavimo žaidimai yra pagrįsti tikrais sporto žaidimais, tokiais kaip futbolas, ledo ritulys, automobilių sportas, krepšinis ir amerikietiškas futbolas. Sporto modeliavimo žaidimai neturėtų būti painiojami su virtualiu sportu, nes juos žaidžia tikri žmonės.

Sporto modeliavimo žaidimai yra populiarūs visame pasaulyje. Scena gali pasigirti elitinėmis profesionalų komandomis, kai kurias remia profesionalūs klubai. Juose vaizduojamos pagrindinės lygos ir varžybos ir naudojami moderniausi žaidimų varikliai, kurie siūlo tikrovišką žaidimą ir kvapą gniaužiančią grafiką. Yra keletas geriausių sporto modeliavimo žaidimų, dėl kurių galima statyti FIFA, NBA2K, PES, Madden ir kt.

Kaip lažintis dėl sporto simuliacinių žaidimų

Sporto modeliavimo žaidimai pritraukia daug lažybų dalyvių, daugiausia tradicinių sporto lažybų entuziastų. Taip yra todėl, kad lažybų mechanizmais jie yra panašūs į įprastas sporto lažybas. Kol kas viskas gerai, FIFA 21 lažybos pirmauja sporto modeliavimo žanre pagal lažybų apimtį. Taigi dabar, ką žaidėjai turi žinoti apie lažybas už sporto simuliacinius vaizdo žaidimus?

Pirmas dalykas yra rasti patikimas lažybų svetaines su FIFA, PES ir NBA2K rinkose. Atminkite, kad ne visos lažybų svetainės turės šias rinkas. Kalbant apie lažybų koeficientus ir rinkas, koeficientai pateikiami vienu iš trijų lažybų formatų arba visais formatais, o rinkos išlieka tokios pačios kaip ir įprastose sporto lažybose.

Tačiau skirtumas atsiranda tose, dėl kurių komandos stato. Tradicinėse sporto lažybose geriausios pastarojo meto komandos yra sėkmingiausios. Tačiau eSporto lažybose žaidėjai neturėtų žiūrėti į iškiliausias komandas realiame gyvenime. Vietoj to, jie turėtų pažvelgti į „eSports Pro“ žaidėjo įrašą. Pavyzdžiui, profesionalus žaidėjas, turintis tokią super komandą kaip PSG ir visas žvaigždes, gali pralaimėti geresniam profesionaliam žaidėjui, žaidžiančiam su vidutine žemesnių Prancūzijos lygų komanda.

RTS lažybų vadovas

RTS, taip pat žinomas kaip realaus laiko strateginis žaidimas, yra dar vienas populiarus vaizdo žaidimų žanras. Vienas iš aspektų, dėl kurių šie žaidimai yra populiarūs, yra spartesnis tempas. Skirtumas tarp RTS žaidimų ir ruožtu pagrįstų strategijos (TBS) žaidimų yra tas, kad RTS žaidimuose žaidėjai gali dalyvauti veiksme vienu metu.

Yra daug RTS žaidimų, bet tik keletas funkcijų konkurencingame eSporto pasaulyje. Realaus laiko strateginiai žaidimai apima StarCraft II, WarCraft ir kt Imperiju amžius serija.

Kaip lažintis dėl RTS žaidimų

Nors RTS vaizdo žaidimų žanro populiarumas lėtėja, žaidimai vis dar aktyvūs eSporto scenoje. Taigi, ką žaidėjai turėtų žinoti apie statymus RTS žaidimuose?

Pirmas dalykas yra lažybų svetainių su RTS žaidimų lažybų rinkų paieška, pvz StarCraft II ir WarCraft rinkose, be kita ko. Tada užsiregistruokite lažybų agentūrose, kuriose yra daug įvykių ir didžiausių šansų. Žaidėjai taip pat turėtų stengtis neatsilikti nuo visų RTS žaidimų pasaulio pokyčių. Pirmiausia supraskite RTS žaidimų eigą ir pagrindines taisykles. Svarbu sužinoti apie įvairius naudojamus turnyrų formatus.

Galiausiai, peržiūrėkite turnyrinę lentelę, kad sužinotumėte geriausias komandas ir žaidėjus, į kuriuos galima įdėti pinigų. Kad būtų galima pastebėti, komandos nuolat keičia sąrašus, todėl būtinai patikrinkite komandos naujausią formą, kad priimtumėte teisingą sprendimą dėl lažybų.

Apvyniojimas

Viskas; vadovas, kaip lažintis dėl eSporto. Atminkite, kad yra eSporto lažybų patarimų ir strategijų, kurios padidina laimėjimo galimybes. Be to, prieš atlikdami statymą, būtinai patikrinkite, ką žinovai sako savo prognozėse!

About the author
Eglė Valaitytė
Eglė Valaitytė
About

Eglė Valaitytė, technologijomis besidominti lietuvaitė su dideliu aistrai tiešsaistes žaidimams, tapo viena iš lyderių tiešsaistes kazino lokalizacijos srityje. Sujungdama tautinį didžiavimąsi ir greitai besivystančią skaitmeninę kazino sritį, Eglė sieja tradicinę Lietuvą su sparčiai augančia tiešsaistes žaidimų pramone.

Send email
More posts by Eglė Valaitytė

Paskutinės naujienos

Ką reikia žinoti apie esporto lažybas internetiniuose kazino
2023-02-09

Ką reikia žinoti apie esporto lažybas internetiniuose kazino

Nėra daug dalykų, kuriuos galite padaryti, kad sukeltumėte panašų jaudulį ir jaudulį, kaip ir esporto lažybos. Esporto lažybos yra dar įdomesnės nei sporto lažybos įprastuose sporto renginiuose, nes esportas yra daug labiau nenuspėjamas nei įprastas sportas. Matyti, kad nepalanki komanda laimi prieš vieną geriausių esporto komandų, nėra taip jau neįprasta.

„eSports“ sąlygos ir „Lingo“, kuriuos turite žinoti
2023-01-19

„eSports“ sąlygos ir „Lingo“, kuriuos turite žinoti

Setas vėlyvajame žaidime yra bauginantis. Toks tankinimo potencialo lygis kartu su tokia didele DPS galia gali būti pražūtingas komandoms, kurioms trūksta AoE minios kontrolės. Jei jis vėl pavogs „Red Buff“, jo nešimo potencialas bus sniego kamuolys.

Kaip lažintis dėl „Apex Legends“ 2022 m
2022-03-31

Kaip lažintis dėl „Apex Legends“ 2022 m

„Apex Legends“ lažybos pamažu populiarėja, nes vis daugiau „Battle Royale Hero Shooter“ žaidimo gerbėjų lažinasi šimtuose turnyrų ir varžybų visame pasaulyje. Jei lažybos atrodo kaip idėja, tai yra vieta, kur būti. Sužinokite viską apie Apex Legends lažybas 2022 nuo pagrindų Apex Legends lažybos internetu į didžiausias varžybas ir komandas.