Kaip lažintis dėl „Apex Legends“ 2022 m

Naujienos

2022-03-31

„Apex Legends“ lažybos pamažu populiarėja, nes vis daugiau „Battle Royale Hero Shooter“ žaidimo gerbėjų lažinasi šimtuose turnyrų ir varžybų visame pasaulyje. Jei lažybos atrodo kaip idėja, tai yra vieta, kur būti. Sužinokite viską apie Apex Legends lažybas 2022 nuo pagrindų Apex Legends lažybos internetu į didžiausias varžybas ir komandas.

Kaip lažintis dėl „Apex Legends“ 2022 m

Kas yra „Apex Legends“?

Atitinkamai „Respawn Entertainment“ ir „Electronic Arts“ sukurtas ir išleistas „Apex Legends“ yra vienas didžiausių „battle royale“ žaidimų eSports arenoje, kuris gali pasigirti daugiau nei 13 milijonų aktyvių žaidėjų per savaitę. Šiam internetiniam kelių žaidėjų vaizdo žaidimui būdinga naujoviška moderni kova ir reguliarūs sezonai, kai dvi komandos po tris stovi nuolat mažėjančioje saloje.

„Apex Legends“ taip pat išplėtė savo veiklą į „eSport“ lažybų pramonę. Nors tai nėra CS: GO, Dota 2, FIFA ir League of Legends lygis, jis pamažu kyla į viršų nuo 2019 m. gruodžio mėn. įvykusios „Apex Legends Global Series“, kai buvo išleistas 3 mln. USD prizinis fondas. Didžiulis prizų fondas buvo kaip pažadinimo skambutis eSports komandoms ir lažybų organizatoriams. Šiandien žaidėjai gali lažintis dėl įvairių Apex Legends varžybų ir turnyrų daugelyje internetinių eSporto lažybų rinkų svetainių.

Lažybos dėl Apex Legends

2022-ieji „Apex Legends“ lažybų žemėlapyje tikrai bus darbingi. Tačiau kaip žaidėjui svarbu žinoti viską apie Apex Legends lažybas. Tiems, kurie pradeda „Apex“ lažybas, toliau pateikiami trys pagrindiniai dalykai.

Apex Legends Markets

Lažybų rinkose nurodomos skirtingos galimos Apex Legends rungtynių ar turnyro baigtys. Prieš pradėdami, žaidėjai turi įsitikinti, kad žino turimas rinkas. Daugelis žaidėjų daro klaidą lažindami rinkose, kurias vos supranta. „Apex Legends“ turi daugybę rinkų. Lažėjai gali lažintis dėl kaupiamųjų, sumų, pinigų linijos statymų, tiesioginių statymų ir specialių statymų. Populiarių „Apex Legends“ lažybų rinkų pavyzdžiai yra rungtynių nugalėtojas, turnyro nugalėtojas, daugiausiai nužudymų, žemėlapio laimėtojas, ilgiausi nužudymai ir žemėlapio rezultatai.

„Apex Legends“ šansų supratimas

Be rinkų, taip pat svarbu suprasti šansus, kurie eina kartu su lažybų rinkomis. Šansai parodo įvykio (rezultato) tikimybę. Kuo didesnis šansas, tuo mažesnė tikimybė, kad tas įvykis praeis.

Kaip ir kitose sporto lažybose, lažybų koeficientai Apex Legends bus prieinami trimis formatais, kaip aptarta toliau.

  • Dešimtainės - Tai populiariausias koeficientų formatas, vaizduojamas dešimtainiais skaičiais. Taip pat žinomi kaip Europos koeficientai, laimėjimai dešimtainiais koeficientais apskaičiuojami padauginus koeficientą iš statymo.
  • Trupmeniniai šansai- Tai dar vienas populiarus šansų formatas, dar vadinamas britų šansais. Pavaizduotas trupmenomis, kairėje esantis skaičius (skaitiklis) trupmeniniuose koeficientuose yra tai, ką žaidėjai turi statyti, kad laimėtų dešinėje (vardiklis).
  • Pinigų linijos - Kitaip vadinamos Amerikos arba JAV koeficientais, pinigų linijos gali būti favoritės (-) arba mažesnės (+). Mėgstamiausi yra suma, kurią reikia pastatyti norint laimėti 100 USD, o mažiau nei 100 USD laimėta suma, pridėjus statymą.

Geriausios „Apex Legends“ lažybų svetainės 2022 m

2022 m. yra šimtai internetinės eSport lažybų svetainės, kai kurie yra tikri, o kiti yra laiko švaistymas. Rinkdamiesi lažybų svetainę, prie kurios norite prisijungti, būtinai įvertinkite, ar ji licencijuota, ar ne. Taip pat patikrinkite tokias funkcijas kaip mobiliosios programėlės, klientų aptarnavimas, indėliai ir išėmimai, saugumas ir premijos. Svarbu patikrinti, ar svetainėje yra „Apex Legends“ lažybų rinkų.

Apex Legends 2022 sezonas

Kalbant apie pagrindinius akcentus, kokie yra didžiausi „Apex Legends“ turnyrai ir komandos 2022 m.? Tai labai svarbu lažybų dalyviams, nes anksčiau žinodami tvarkaraštį žaidėjai gali geriau sekti dalyvaujančių komandų formą ir kitą dinamiką, kuri gali turėti įtakos varžybų ir turnyrų rezultatams.

Kaip ir praėjusį sezoną, „Apex Legends“ konkurencinių žaidimų įvykių kalendorius bus užimtas. Yra kvalifikacijos, A pakopos, B pakopos, C pakopos, D pakopos ir S pakopos įvykių. Kai kurie iš geriausių turnyrų, dėl kurių galima statyti, yra „Apex Legends Global Series“, „Pro League“ reguliarusis sezonas, „Challenger Circuit“, „ALGS“ čempionatas, „RAGE PARTY“, „ACADEMIA Cup“, „Apex Legends Winter Circuit“ ir „Japan Series“.

Svarbu žinoti ne tik kalendorių, bet ir geriausias eSporto komandas, kiekvienos komandos žygdarbius ir dabartinę jų formą. Yra dešimtys „Apex Legends“ komandų. Žinoma, kai kurie stalčiai pasižymi geriausiu našumu, todėl jie turėtų būti lažybininkų mėgstamiausių sąraše. 2022 m. geriausios „Apex Legends“ komandos yra NRG, „Complexity Gaming“, „G2 Esports“, „Spacestation Gaming“, „Team Liquid“, „Sentinels“ ir „Counter Logic Gaming“.

Kur sekti veiksmą

Dabar kur lažybininkai gali sekti veiksmą? Na, tai priklauso nuo įvykio. Daugelis „Apex Legends eSports“ rungtynių transliuojamos tokiose svetainėse kaip „Twitch“ ir „YouTube“. Geriausios lažybų svetainės taip pat turi tiesioginį srautą, todėl žaidėjai gali stebėti veiksmą tiesiai iš lažybų agento svetainės.

Tuo šis apibendrinimas ir baigiasi. Nepamirškite perskaityti kai kurių „eSport“ lažybų patarimų, nes jie labai padidina „Apex Legends“ lažybų internete galimybes.

Paskutinės naujienos

„Fortnite“ lažybų pagrindai
2023-03-30

„Fortnite“ lažybų pagrindai

Naujienos

Kazino akcija

1xBet:Iki 1500 € + 150 nemokamų sukimų
Žaisti dabar
22BET
22BET:Iki 600 USD
Loot.bet
Loot.bet:Gaukite 100 € indėlio premiją

Nepraleiskite šių premijų pasiūlymų

1xBet
1xBet
Lėšų įnešimo būdai
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Gaukite savo premiją1xBet peržiūra
22BET
22BET
Lėšų įnešimo būdai
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Gaukite savo premiją22BET peržiūra
Loot.bet
Loot.bet
100 € indėlio premija
Lėšų įnešimo būdai
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Gaukite savo premijąLoot.bet peržiūra
Close