5 populiariausi 2022 m. Esporto lažybų turnyrai

Naujienos

2022-12-08

Esportas plečiasi, į lažybų rinkas įtraukiama daugiau varžybų ir žaidimų. Nenuostabu, kad esporto lažybos populiarėja, atsižvelgiant į tai, kaip pastaraisiais metais išpopuliarėjo sporto varžybos. 

5 populiariausi 2022 m. Esporto lažybų turnyrai

The konkurencinga esporto scena sparčiai plečiasi kartu su esporto pramone. Vyksta reikšmingos esporto varžybos su didžiuliais priziniais fondais ir milijonais gerbėjų. Pateikiame penkis geriausius, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį artėjant antrajam 2022 m. pusmečiui.

Tarptautinė

„International“ yra didžiausias „Dota 2“ įvykis tvarkaraštis ir populiariausias esporto lažybų renginys, pasiekiamas praktiškai visose esporto lažybų platformose internete. Atsižvelgiant į tai, kad didžioji dalis jo žiūrovų yra išparduota, o dalį prizinių pinigų gauna gerbėjai, nenuostabu, kad prizų fondas yra didžiulis. Šiame metų pabaigos renginyje varžosi geriausios „Dota 2“ komandos visame pasaulyje.

Nors Dota 2 ypač mėgstamas Azijoje, kur Kinija ir Korėja nuolat dominuoja aukščiausių žaidėjų gretose, tarptautinės lažybos vykdomos visame pasaulyje. Žaidėjų geografinė padėtis vaidina svarbų vaidmenį nustatant geriausias tarptautines esporto lažybų svetaines.

„Dota Pro“ grandinė

Prieš „Dota 2 The International“ su DPC vėliava vyksta keli konkursai. Dalyvauja 18 komandų, o kitos šešios pateko į atkrintamąsias Kinijoje, Pietų Amerikoje, Nepriklausomų valstybių sandraugos šalyse, Šiaurės Amerikoje, Europoje ir Pietryčių Azijoje. Tiesioginiai kvietimai dalyvauti „The International“ yra siunčiami 12 geriausių komandų pagal DPC reitingą.

18 kvalifikacinės komandos varžysis rato formatu dviejose grupėse po devynias komandas. Visų žaidimų formatas yra geriausias iš dviejų žemėlapių. Keturios geriausios komandos iš kiekvienos grupės patenka į pagrindinio turnyro viršutinę grupę, o penktąją–aštuntą vietas užėmusios komandos patenka į apatinę grupę.

Pagrindiniame turnyre dalyvauja 16 komandų, kurios varžosi dvigubo eliminavimo formatu. Paskutinę vietą užėmusi kiekvienos grupės komanda pašalinama. Aštuonios komandos varžosi pagrindinio turnyro viršutinėje grupėje, o aštuonios papildomos komandos – apatinėje pagrindinio turnyro grupėje. 

„Geriausias iš vieno“ žemėlapio formatas naudojamas apatinio skliausto pradiniame žaidimo etape. Visos kitos rungtynės žaidžiamos naudojant „geriausias iš trijų“ žemėlapių formatą, išskyrus didįjį finalą, kuris žaidžiamas naudojant „geriausias iš penkių“ žemėlapių formatą.

League of Legends pasaulio čempionatas

Riot Games vyksta pavasario ir vasaros mėnesiais. Turnyras baigiasi tuo League of Legends pasaulio čempionatas, kuriame dalyvauja geriausios tarptautinės komandos. Nors „League of Legends“ varžybos, palyginti su kitais turnyrais, neturi didžiausio prizinio fondo, jame yra daugiausiai visų esporto renginių žiūrovų.

Norėdami pasiruošti šioms varžyboms, komandos varžosi lygose. Peršasi išvada, kad daug komandų iš kiekvieno regiono varžosi tarpusavyje. Milijonai žmonių stebės šį įvykį, o internetinių lažybų entuziastai kasmet sulaukia daugybės žaidimų ir daugybės nesėkmių. 

Sirgaliai gali atspėti, kuri komanda, jų nuomone, kiekviename ture laimės geriausios pasaulio komandos titulą. Tačiau norint priimti pagrįstus sprendimus, bus labai svarbu ištirti esporto lažybų patarimus.

CS: GO Majors

Nėra daug žaidimų, galinčių pasigirti CS: GO profiliu įvairiame, dinamiškame esporto pasaulyje. CS: GO tvarkaraštyje yra daugiau įvykių nei bet kuriame kitame konkurenciniame žaidime, įskaitant IEM, ESL, ESEA ir ad hoc turnyrus. Kasmet vyksta daugybė aukšto lygio konkursų, kurių metu skiriami milijonai dolerių.

Panašu, kad ilgai trunkančios pirmojo asmens šaulių varžybos nepraranda savo patrauklumo, ypač Europoje. Šis žaidimas yra vienas daugiausia lažybų pasaulyje esporto srityje ir jame vyksta keli didžiausi turnyrai, pvz PGL CS: GO Majors. Jaudulys nukrypsta nuo diagramų, susijusių su tuo, kuris žaidėjas gali pataikyti į kiekvieną žemėlapį.

„Intel Extreme Masters“

ESL ir Valve kasmet kartu rengia Intel Extreme Masters pasaulio čempionato konkursą nuo 2006 m. Konkurse, kurį remia Intel, kartu su CS: GO derinamos kelios el. Kiti esportai apima „Player's Unknown Battlegrounds“, „League of Legends“ ir „StarCraft II“. Varžybos vyko 13 sezonų ir buvo rengiamos visame pasaulyje.

Šeši kvietimai

Nebuvo daug esportų, kurie žlugo ir išgyveno. „Rainbow Six Siege“ buvo populiariausia šio pasakojimo sėkmė. Nesitikėta, kad žaidimui pasiseks, tačiau dėl kūrėjų atsidavimo ir didžiulio darbo krūvio jis dabar yra vienas populiariausių esportų pasaulyje. 

„Six Invitational“, vienas iš jo turnyrų, yra dar vienas tarptautinis čempionatas, kuriame varžosi geriausi žaidėjai iš kiekvieno regiono. Tai ne tik jaudina, bet ir pakelia kartelę su puikiomis komandomis iš puikių organizacijų.

Apex Legends Global Series čempionatas

„Apex Legends“ yra sparčiausiai iš visų jų augantis „Battle Royale“. Jį žiūri daugiau žmonių, nesvarbu, ar tai esportas, ar pats žaidimas. The ALGS buvo kelių varžybų kulminacija prieš geriausių pasaulio komandų varžybas finale. 

Nors tretieji metai dar nepaskelbti, įtampa išlieka žaidžiant antrųjų metų čempionatą. Be jokios abejonės, vis daugiau lošėjų stebės viską, kas susiję su Apex Legends ir jos esportu.

Paskutinės naujienos

„Fortnite“ lažybų pagrindai
2023-03-30

„Fortnite“ lažybų pagrindai

Naujienos

Kazino akcija

1xBet:Iki 1500 € + 150 nemokamų sukimų
Žaisti dabar
22BET
22BET:Iki 600 USD
Loot.bet
Loot.bet:Gaukite 100 € indėlio premiją

Nepraleiskite šių premijų pasiūlymų

1xBet
1xBet
Lėšų įnešimo būdai
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Gaukite savo premiją1xBet peržiūra
22BET
22BET
Lėšų įnešimo būdai
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Gaukite savo premiją22BET peržiūra
Loot.bet
Loot.bet
100 € indėlio premija
Lėšų įnešimo būdai
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Gaukite savo premijąLoot.bet peržiūra
Close