Melbet el. sporto lažybų apžvalga 2024 - Duk

MelbetResponsible Gambling
CASINORANK
8.97/10
PremijaPremija 1750 USD + 290 nemokamų sukimų
Dideli koeficientai
Platus sporto spektras
Siūlomos puikios premijos
Tiesioginės sporto lažybos
Patikima
Patvirtinta
Saugu
Dideli koeficientai
Platus sporto spektras
Siūlomos puikios premijos
Tiesioginės sporto lažybos
Melbet is not available in your country. Please try:
Duk

Duk

Toliau pateikiami keli dažniausiai MELbet klientų užduodami klausimai prieš atlikdami eSporto statymą.

Kaip pasinaudoti savo MELbet premija ir nemokamais statymais?

Užsiregistravę MELbet ir dalyvavę daugybėje jų akcijų, gausite nemokamus statymus. MELbet esportas vyksta ta pačia tvarka kaip ir kitose sporto šakose. Norėdami išpirkti nemokamą statymą iš prisiregistravimo pasiūlymo, tiesiog atlikite MELbet registracijos procedūrą, atlikite indėlį, statykite statymą su MELbet koeficientu, didesniu nei 1,4, tada spustelėkite „naudoti premijos likutį“ kitame statyme.

Ar KYC patvirtinimas MELbet privalomas?

Taip, turite užbaigti KYC patvirtinimo procesą, nesvarbu, ar norite įnešti depozitą, išsiimti, gauti premijų pasiūlymus ar net žaisti Melbet. Apeiti niekaip negalima. Kol baigiate KYC patvirtinimo procesą, Melbet žino, kad esate įsipareigojęs žaisti pagal lažybų tarpininkų taisykles ir neketinate jų apgauti.

Kiek laiko trunka KYC patvirtinimas?

Laikas, per kurį Melbet atsakys į jūsų užklausą dėl patvirtinimo, gali skirtis. Dokumentų išsiuntimo laikas lemia jūsų laukimo laiką. Jei juos siunčiate darbo valandomis darbo dienomis, turėtumėte sulaukti per 24 valandas, tačiau galite laukti iki penkių darbo dienų atsakymo.

Kodėl aš turiu atiduoti visus savo dokumentus MELbet komandai?

Jums nereikia perduoti visų savo dokumentų Melbet komandai, taip pat nereikia siųsti visos savo dokumentų nuotraukos. Galite paslėpti dalis su informacija, kurios MELbet nereikia.

Kas atsitiks, jei įdėsiu akumuliatorių su devyniais pavyzdžiais, bet vienas pralaimi?

Deja, bet kokie kaupiamieji statymai reikalauja, kad laimėtumėte visus jo pasirinkimus. Tačiau MELbet siūlo specialų premijos pasiūlymą kaupiantiems asmenims, kurie leidžia jums susigrąžinti visą sumą, jei prarasite tik vieną pasirinkimą. Visi akumuliatoriai, turintys bent septynis pasirinkimus, atitinka reikalavimus.