Valorant Betting Odds

„Valorant“ pradėjo veikti su viena geriausių rinkodaros strategijų, kokią bet kas kada nors matė. Žaidimas buvo toks sėkmingas, kad milijonai žaidėjų pradėjo žaisti žaidimą dar prieš jam išėjus iš beta versijos. Šiandien „Valorant“ žaidėjų bazė vis dar yra stipri. Žaidime taip pat yra didžiulė esporto scena, kiekvienais metais vykstantys didžiuliai renginiai.

Sprendžiant iš šio populiarumo augimo, tik atrodo, kad natūralūs esporto lažybininkai ims pereiti prie Valorant lažybų. Jei esate „Valorant“ gerbėjas, kuriam patinka lažybų azartas, tikriausiai taip pat norite dalyvauti „Valorant“ lažybose. Prieš įeidami į Valorant lažybų pasaulį, turite šiek tiek sužinoti, kaip tai veikia. Taip pat turite išmokti ir suprasti kai kurias pagrindines lažybų sąlygas.

Viskas, ką reikia žinoti apie Valorant lažybų koeficientus

Viskas, ką reikia žinoti apie Valorant lažybų koeficientus

Viena iš pagrindinių „Valorant“ lažybų sąlygų yra „Valorant“ lažybų koeficientai. Jūsų laimei, čia yra mūsų išsami informacija apie viską, ką reikia žinoti apie Valorant šansus.

Iš esmės Valorant lažybos nėra taip sunkiai suprantamos. Jis prasideda nuo a Valorantiškas esporto renginys. Tarkime, kad vyksta esporto rungtynės tarp dviejų geriausių Valorant komandų. Manote, kad konkreti komanda greičiausiai laimės. Arba manote, kad greičiausiai atsitiks koks nors kitas rezultatas. Taigi, jūs statote statymą dėl šio rezultato.

Tačiau tai tik pernelyg supaprastintas paaiškinimas. Problema iškyla atidarius internetinį lažybų tarpininką ir pradėjus lažintis. Jei esate pradedantysis Valorant lažybų srityje, nesunku priblokšti.

Galbūt nustebsite išgirdę, kad negausite tokios pačios grąžos, kai statote už skirtingus rezultatus. Būtent tai padeda išsiaiškinti Valorant šansai. Šio vaizdo žaidimo statymų koeficientai taip pat padeda išsiaiškinti tikimybę, kad laimėsite statymą.

Viskas, ką reikia žinoti apie Valorant lažybų koeficientus
Valorant Esport lažybų koeficientai paaiškinti

Valorant Esport lažybų koeficientai paaiškinti

Kaip jau minėjome, Valorant koeficientai pasako du dalykus apie lažybas. Pirma, Valorant lažybų koeficientai parodys tikslią grąžą, kurią gausite už statomą sumą. Pavyzdžiui, jei statysite 200 USD vertės statymą, tiksliai žinosite, ar mainais gausite 400 USD, 500 USD ar 300 USD.

Kitas dalykas, kurį sužinosite perskaitę Valorant esports lažybų koeficientus, yra tikimybė, kad laimėsite lažybas. Pavyzdžiui, tarkime, kad statote, kad A komanda laimės Valorant rungtynes. Jei šansai rodo, kad grąža bus daugiau nei du kartus didesnė už statymo sumą, A komanda greičiausiai laimės.

Tačiau jei šansai rodo, kad grąža bus mažesnė nei du kartus didesnė už statymo sumą, tikimybė, kad A komanda laimės, yra daug didesnė. Trumpai tariant, kuo mažesnė grąža, tuo didesnė tikimybė, kad įvykis įvyks.

Norėdami gauti šią informaciją iš Valorant lažybų koeficientų, turite žinoti, kaip juos perskaityti. Yra įvairių būdų, kaip skaityti lažybų koeficientus, priklausomai nuo naudojamo formato, kuris išsamiai paaiškintas kitame skyriuje.

Valorant Esport lažybų koeficientai paaiškinti
Valorant lažybų koeficientų tipai

Valorant lažybų koeficientų tipai

Turite išmokti skaityti tris dažniausiai pasitaikantys lažybų koeficientai arba nelyginiai Valorant lažybų formatai. Šie formatai apima dešimtainį formatą, trupmeninį formatą ir amerikietišką formatą. Nors pirmieji du yra labiau paplitę, taip pat galite susidurti su platformomis, kuriose yra galimybė pateikti koeficientus amerikietišku formatu.

Dešimtainis koeficientas

Paprasčiausiai suprantami dešimtainiai koeficientai. Dešimtainiuose koeficientuose naudojamas skaičius su dešimtainiu skaičiumi, pvz., 5,5 arba 3,2. Norėdami sužinoti sumą, kurią gausite mainais, padauginkite dešimtainį koeficientą iš savo statymo. Pavyzdžiui, jei statote 100 USD už rezultatą, kurio koeficientas yra 3,2 ir laimite, gausite 3,2 karto 100, tai yra 320 USD.

Trupmeniniai koeficientai

Dalinis nelyginis formatas yra labai populiarus. Naudojame trupmenas, kad išreikštume koeficientus trupmeniniu formatu, pvz., 4/1 arba 3/2. Šio formato tipas antrasis skaičius reiškia jūsų statymo sumą, o pirmasis skaičius – grąžą, kurią gausite už tai. Taigi, jei statysite 100 USD už rezultatą, kurio koeficientas yra 4/1, mainais gausite 400 USD.

Amerikos šansai

Galiausiai turime amerikietišką nelyginį formatą. Amerikietiškas formatas nėra toks populiarus, kai kalbama apie „Valorant“ lažybas. Tai taip pat šiek tiek sudėtinga suprasti. Amerikietiškame formate šansai pateikiami naudojant skaičių su teigiamu arba neigiamu ženklu šalia jo.

Rezultatas, kuris gali įvykti, prieštarauja neigiamam ženklui. Kita vertus, mažiausiai tikėtinas rezultatas turi teigiamą ženklą. Pavyzdžiui, tarkime, kad komanda dominavo visose turnyro rungtynėse. The tikimybė, kad ši komanda laimės kitos rungtynės turės neigiamą ženklą, pavyzdžiui, -150.

Šis skaičius nurodo, kad turėsite pastatyti 150 USD, kad laimėtumėte 100 USD. Kita vertus, +150 reiškia, kad laimėsite 150 USD statydami 100 USD.

Valorant lažybų koeficientų tipai
Kur rasti geriausius Valorant Odds

Kur rasti geriausius Valorant Odds

Interneto pagalba galite lengvai perjungti iš vienos platformos į kitą vos vienu pelės paspaudimu. Dėl šios priežasties neturėtumėte tenkintis platformomis, kurios neduoda jums tinkamos grąžos. Tiesą sakant, visada turėtumėte ieškoti platformų, kurios duoda jums geriausią grąžą. Tai taip pat galioja Valorant lažybų koeficientams.

Kadangi kiekviena platforma turės skirtingus lažybų koeficientus už tą patį Valorant esports renginio rezultatą, nėra prasmės laikytis platformos, kurios koeficientai neduoda didžiausios grąžos. Vietoj to turėtumėte ieškoti platformų, turinčių geriausius Valorant šansus.

Norėdami rasti geriausius Valorant šansus, jums gali tekti patikrinti kelias platformas, kad galėtumėte pasirinkti vieną, kuri iš tikrųjų turi geriausius Valorant šansus. Tačiau tai gali atrodyti kaip sudėtinga ir daug laiko reikalaujanti užduotis. Laimei, galite tiesiog patikrinti esportranker.com, kuri yra internetinių lažybų svetaines apžvelgianti platforma.

Esportranker.com galite rasti lažybų svetaines, kuriose rasite geriausius Valorant lažybų koeficientus.

Kur rasti geriausius Valorant Odds
Geriausi Valorant gyvų lažybų koeficientai

Geriausi Valorant gyvų lažybų koeficientai

Ar žinojote, kad iš tikrųjų galite statyti už gyvas Valorant esports rungtynes, kai jos vyksta realiu laiku? Kitaip tariant, galite tiesiogiai stebėti „Valorant“ esporto rungtynes, kai jos vyksta, ir tuo pačiu metu atlikti statymus dėl tų rungtynių.

Tačiau kadangi rungtynių situacija keičiasi beveik kas minutę, šansai taip pat nuolat keičiasi ir atnaujinami. Šie besikeičiantys šansai už lažybos gyvai vadinami gyvų lažybų koeficientais, kurie šiuo atveju yra gyvų Valorant lažybų koeficientai.

Jei esate patyręs lažybininkas arba daug žinote, kaip vyksta Valorant esports rungtynės, visada turėtumėte stebėti Valorant lažybų koeficientus gyvai. Niekada negali žinoti, kada gali rasti šansų, kurie atneš beprotišką grąžą. Jei atidžiai stebėsite realius šansus, galėsite pasinaudoti galimybėmis, kurios atneš jums tinkamą grąžą su maža rizika.

Geriausi Valorant gyvų lažybų koeficientai
Statykite už Valorant su tikrais pinigais

Statykite už Valorant su tikrais pinigais

Žmonės, kuriems patinka Valorantiškas esportas ir lažybos iš tikrų pinigų būtų palengvėję sužinoję, kad jie turi galimybę statyti už Valorant tikrais pinigais.

Reikalas tas, kad augant „Valorant esports“ populiarumui, daugybė internetinių lažybų tarpininkų pradėjo siūlyti „Valorant esports“ lažybų rinkas. Yra daugybė variantų, iš kurių galite rinktis. Negana to, Valorant lažybų procesas taip pat yra labai paprastas.

Tačiau kaip nuspręsti, ar Valorant statymas tikrais pinigais yra gera idėja? Tai taip pat iš tikrųjų yra gana paprasta. Užduokite sau keletą paprastų klausimų. Ar jau kurį laiką sekate „Valorant esports“? Ar esate geras Valorant žaidėjas? Ar gerai prognozuojate „Valorant esports“ renginių rezultatus?

Jei atsakymas yra teigiamas į visus šiuos klausimus, tikrai turėtumėte pabandyti lažintis Valorant tikrais pinigais.

Statykite už Valorant su tikrais pinigais
DUK

DUK

Kokie yra Valorant lažybų koeficientai?

Valorantiški lažybų koeficientai padeda lažybininkams išsiaiškinti grąžą, kurią jie gaus statę tam tikrą sumą ir laimėję tą statymą. Šansai taip pat padeda jiems analizuoti tikimybę laimėti. Abu šie dalykai gali padėti lažybininkams nustatyti, ar lažintis dėl tam tikro rezultato verta rizikuoti.

Kokie yra geriausi Valorant lažybų koeficientai?

Paprasčiau tariant, geriausi Valorant lažybų koeficientai yra tie, kurie atneš didžiausią grąžą už savo statymo sumą. Pavyzdžiui, koeficientas 3,3 yra geresnis nei 3,2, jei rezultatas yra toks pat.

Ar galite statyti už Valorant tikrais pinigais?

Taip, už Valorant galite statyti tikrais pinigais. Tiesą sakant, tūkstančiai žmonių tai daro reguliariai, o daugybė internetinių lažybų agentūrų siūlo „Valorant“ lažybų rinkas.

Ar Valorant lažybos yra teisėtos?

Tol, kol esate sulaukęs įstatymo nustatyto amžiaus, leidžiančio lošti, ir esate šalyje, kurioje lošti leidžiama, statymas Valorant yra visiškai teisėtas. Tačiau prieš dalyvaudami bet kokios rūšies lažybose, vis tiek verta pasitikrinti savo šalies įstatymus.

DUK