Populiariausios Arena of Valor lažybų svetainės 2024

Kiekvienas žaidėjas ieško geriausios patirties ir, atrodo, to ieško beveik kiekviename eSport žaidime. Nuo strategijos ir nuotykių iki kovos su sportu ir visa kita – šiandien (nuo 2022 m.) yra daug eSporto. Tačiau kai kurie eSport žaidimai laikui bėgant sulaukė daugiau sekėjų nei kiti.

Dėl to yra tie žaidimai, kurie užsitarnavo nuorodų statusą, ir tai yra tas rangas, kuriame kiekvienas drąsiai paminėtų „Arena of Valor“. Kaip ir „Dota 2“ ir „League of Legends“ – šis žaidimas yra aukšto lygio patirties ir technologijų produktas. Peržiūrėkite šį įrašą, kad gautumėte informacijos apie šį žaidimą.

Populiariausios Arena of Valor lažybų svetainės 2024
Eglė Valaitytė
WriterEglė ValaitytėWriter

Kas yra Valor Arena?

Sutrumpinta kaip AoV, Arena os Valor yra kelių žaidėjų internetinė mūšio arena, skirta žaidimams mobiliesiems. Žaidimas yra toks panašus į League of Legends, kad galite pamanyti, kad tai pastarosios versija. Taip pat keletą pasiskolina Dota 2 aspektus. Naudodami šį žaidimą jūs praktiškai susižaisite su žvaigždėmis. Taip, jūs turite tai, ko reikia, kad parodytumėte savo konsolės meistriškumą.

Apie ką žaidimas?

Su AoV, Tencent, žaidimo kūrėjai nuėjo dar vieną žingsnį, siekdami užtikrinti, kad atsidurtumėte džiunglių viduryje, kurių vienintelis būdas yra karas. Jūsų priešininkai yra aprūpinti žiauriausiais smūgiais, o tai reiškia, kad jums reikės išgelbėti savo gyvybę su dar daugiau energijos ir agresijos.

Dabar, kai atidarysite žaidimą, atsidursite mūšio centre, kur turėsite viską valdyti. AoV yra žaidimas, apimantis strategiją ir visišką priešų sunaikinimą. Dėl to jūsų pečiai bus labai spaudžiami, todėl turite sunkiai dirbti, kad laimėtumėte žaidimą. Smūgiai vyksta žaidimo metu, ir jūs turite būti išmintingas kaip gyvatė ir pakankamai stiprus, kad išliktumėte gyvas viso žaidimo pabaigoje.

Įgalinkite savo žaidėjus

Galite siekti sužinoti iš savo žaidėjų apie jų puolimo ir gynybos stiprumą bei pageidaujamas pozicijas. Tokiu būdu galite nepažeisti pavojingų scenų ir mėgautis žaidimu. Jei nežinote, AoV kariai vystosi, o tai reiškia, kad galite sustiprinti savo žaidėjus.

Galite suteikti savo kariams daugiau galių, nuversdami priešus ir įveikdami kliūtis. Taip pat galima pavogti savo priešo karius arba pakoreguoti savo karius pagal savo pageidavimus. Kad būtumėte saugūs, niekada nebandykite žengti į priešininko teritoriją be sąjungininko jūsų pusėje; tai būtų brangi klaida, nes jūsų priešai šaudys iš visų pusių.

Lažybos dėl Arena of Valor

AoV sėkmė akivaizdi, ir tai matyti iš elektroninių lažybų, kurios dabar yra skirtos lažyboms, skaičius. Nenuostabu, kad dauguma sporto lažybų svetainių grūmėsi dėl AoV žaidėjų, kurių kiekviena siekia pasiūlyti geriausius šansus. Kadangi daugelis komandų užrakina ragus, kad gautų dalį žaidimo prizinio fondo, žaidėjams netrūksta pasirinkimo galimybių.

Kur lažintis dėl Arena of Valor

Iš šimtų gerai žinomų lažybų svetainių galite pasirinkti keletą patikimiausių. Ir nors galbūt čia nematysite savo mėgstamo esporto bukmedžio, tai nereiškia, kad jis nėra geras. At EsportRanker, galite rasti patikimų ir saugių lažybų svetainių, siūlančių lažybas „Arena of Valor“, sąrašą.

Greita lažybų Arena of Valor procedūra

Norėdami lažintis dėl AoV:

 • Užsiregistruokite su sporto lažybomis
 • Patvirtinkite savo lažybų sąskaitą
 • Įnešti pinigus į sąskaitą
 • Pasirinkite eSport rungtynes, dėl kurių norite statyti, ir statymo tipą
 • Pasirinkite savo statymą ir patvirtinkite statymą (raundo nugalėtojas, pirmasis bokštelis, balų statymas ir kt.)

Kodėl „Arena of Valor“ yra populiari?

Sukaupusi mažiausiai 200 milijonų žaidėjų (2022 m.), AoV yra viena iš dažniausiai žaidžiamas esportas. Taip pat tiesa, kad kiekvieną mėnesį prisijungusių žaidėjų skaičius didėja. Bet kodėl šis žaidimas toks populiarus? Na, pirmoji priežastis yra ta, kad ji yra lengvai pasiekiama. „AoV“ yra išskirtinai mobilusis MOBA, o tai reiškia, kad kiekvienas, turintis išmanųjį telefoną, „Android“ ar „iPhone“, gali pasirinkti ir pradėti naudotis patirtimi.

Kita priežastis – didžiuliai priziniai fondai, kuriuos reikia laimėti. Pavyzdžiui, eSports pasaulio taurė nuo pat pirmojo leidimo 2018 m. buvo skirta mažiausiai 500 000 USD. Tai labai traukia AoV žaidėjus, norinčius išbandyti savo laimę.

O kaip su herojų atranka? Žaidime siūlomas platus pasirinkimas – nuo šaulių ir magų iki žudikų ir karių. Tai reiškia, kad žaidėjai gali pasirinkti, ką nori. Žaidimas komandoje arba solo – žaidimas siūlo juos visus.

Internetinė bendruomenė

AoV suburia žmones iš visų gyvenimo sričių, įskaitant žaidėjus, žaidėjus, gerbėjus ir kitus. Šie žmonės išplito visame pasaulyje, o Azija užima didžiausią dalį. Dauguma turnyrų vyksta Azijos šalyse, tokiose kaip Taivanas, Vietnamas ir Kinija, išeina stipriai Azija pirmauja, nes kiti seka.

Šiaurės Amerika ir Europa yra atstovaujamos vienodai. Tačiau nesvarbu, iš kur esate kilęs; Jūs visada jausitės kaip namie, kai tapsite šios interneto bendruomenės dalimi. Kadangi žaidimas leidžia žaisti epiškai komandinius žaidimus, žaidėjams patinka tai, kad AoV yra socialinis žaidimas.

Žaisti Arena of Valor internete

Idealiu atveju AoV yra 5v5 arba 3v3 žaidimas, o tai reiškia, kad galite prisijungti penkiais arba trimis. Žaidimo tikslas yra sunaikinti priešininko kristalą, šerdį ar pagrindą. Žinoma, žaidimuose pateikiami įvairūs režimai, įskaitant Ranked Match ir Grand Battle. Norite žaisti AoV? žaidimą galima rasti daugelyje eSport lažybų svetainių; Turėtų būti sunku rasti jums tinkantį.

Dideli žaidėjai „Arena of Valor“

Jei yra vienas esportas, kuris subūrė daugybę talentingų žaidėjų, tai yra „Arena of Valor“. Todėl iš šio didžiulio baseino išsirinkti geriausią gali būti didelė užduotis, nes kiekvienas turi savo pageidavimus. Tačiau nesvarbu, kokius kriterijus naudojate, šie pavadinimai visada buvo AoV sinonimai.

 • Pengas Junfėjus
 • Youqi Cai
 • Linas Hengas
 • Li Daheng
 • Chen Zhengzheng
 • Zhang Cong
 • Jiang Tao
 • Luo Siyuan
 • Fan Yang
 • Zhong Letian

Didžiausios žaidimo komandos

Lengviausias būdas atpažinti geriausios komandos bet kuriame turnyre yra žiūrint į jų pasiekimus. Remiantis tuo, čia yra keletas pavadinimų, kurie neaiškia tvarka valdo AoV esport pasaulį.

 • EDward Gaming
 • Talon Esports
 • Karališkasis niekada nepasiduok
 • AG Super Play
 • Buriram United Esports
 • Herojus JiuJing
 • Turnso žaidimai
 • Nesąžiningi kariai
 • eStar žaidimai
 • Qiao Gu Reapers

Ar yra „Arena of Valor“ čempionatas?

AoV yra sparčiai populiarėjantis mobilusis žaidimas. Taigi faktas, kad jo turnyras tikimasi, kad sąrašas nuolat didėja. Dabar „Arena of Valor World Cup“ yra kasmetinis renginys, atidarytas 2018 m. Tai didelis įvykis, dėl kurio žaidėjai gali varžytis dideliu piniginiu prizu, o 2022 m. prizinis fondas pasiekė visų laikų rekordą (10 000 000 USD). Štai koks didelis turnyras. Nepamirškite, kad 2020 m. leidimas buvo atšauktas dėl Koronos pandemijos, tačiau 2022 m. turnyre bus dvigubai didesnis prizinis fondas, todėl žaidėjai nė kiek nesigaili.

AoV pasaulio taurės kvalifikacija

Norėdami patekti į didžiausią AoV sceną, dalyviai pirmiausia turi sėkmingai dalyvauti regioninėse lygose, kurios daugiausia yra Azijoje, nors tikimasi, kad Amerika ir Europa užregistruos savo buvimą anksčiau nei vėliau

 • AoV žvaigždžių lyga
 • Japonijos Toryumon taurės arena
 • „Garena Challenger“ serija

Kai kurios iš sėkmingiausių AoV pasaulio taurės arbatos yra Honkongas, Vietnamas ir Korėja.

Lažybos dėl Arena of Valor pas tiekėjus

Kaip skaitėte anksčiau, dešimtys lažybų siūlo puikius AoV lažybų koeficientus ir rinkas. Turėtumėte rasti keletą jų šiek tiek patyrę. Jei ieškote, kur lažintis dėl AoV, toliau pateiktos lažybos jūsų nenuvils. Nuo premijų ir sąsajos iki šansų ir daugybės kitų – visos šios esporto knygos turi.

 • Lootbet
 • Konkurencija
 • William Hill
 • Betway
 • VulkanBet
 • Konkurencija
 • Bovada
 • Pinnacle
 • 1xBet
 • Buff.be

Stebėkite geriausias „Arena of Valor“ komandas ir statykite tiksliai

Esporto lažybose nėra nieko panašaus į garantuotą statymą. Nuo lažybų pradžios žinoma, kad nesėkmingi žaidėjai sukelia nepasitenkinimą, ir nebėra naujiena, kai silpnoji pusė nugali nelyginį favoritą. Tačiau stipresnės komandos laimi dažniau nei silpnesnės. Štai kodėl jūsų šansai išvengti pralaimėjimų padidėja, kai sekate geriausias komandas ir atitinkamai statote. Laimei, galite paklausti interneto apie bet kurios AoV komandos stiprumą, ir visi faktai pasirodys.

Jei ieškote komandos, kurias reikia sekti ir dėl kurių norite lažintis, kai kurios žymiausios yra anksčiau šiame įraše išvardytos, taip pat šios:

Komandos skystis

Tai lengvas pasirinkimas bet kuriam lažybininkui, atsižvelgiant į jo pasiekimus eSporto pasaulyje. Po sėkmingų paleidimų Dota 2, Komandos skystis pateko į Valor areną ir jau yra pamėgta žaidėjų.

Nova eSports

Nova Esports kelios komandos, kurios, kaip žinoma, sukelia problemų dėl įvairių pavadinimų, įskaitant „Clash Royale“, PUBG ir, žinoma, AoV. Ignoruoti tokią komandą būtų klaida bet kuriam žaidėjui.

SK žaidimai

Paklauskite bet kurio AoV žaidėjo ir jie pasakys SK žaidimai yra jėga, su kuria reikia atsižvelgti. „Sk Gaming“ įtaka „eSport“ žaidimų pasaulyje yra gerai dokumentuota, nes jai pavyko „Smite“, „LoL“, CS: GO, „Smite“, „Rainbow Six“ ir daugelyje kitų el. sporto šakų. Ir dabar jie išplėtė tą pačią įtaką AoV; negalite sau leisti jų nebestebėti.

Už ir prieš

Kad ir koks geras būtų esport žaidimas, jis turi turėti teigiamų ir neigiamų aspektų, o „Arena of Valor“ nėra išimtis.

Argumentai "už"

 • Tinka mobiliesiems. Arena of Valor sukurta atsižvelgiant į jūsų mobilųjį įrenginį, o žaidimas yra skirtas žaisti tik mobiliuosiuose įrenginiuose. Tai suteikia žaidėjams patogumo, nes jiems nereikia sėdėti užrištomis akimis ant stalinių kompiuterių, kad galėtų mėgautis patirtimi.
 • Dideli prizai. AoV pristato turnyrus, kurie leidžia žaidėjams kovoti dėl piniginių prizų. Pavyzdžiui, 2022 m. AoV pasaulio taurė bus skirta 10 000 000 USD, o tai, kaip tikimasi, pritrauks išskirtinių talentų iš viso pasaulio.
 • Socialinis aspektas. Nedaug žaidimų yra tokie socialūs kaip AoV. Nors yra žaidimo solo parinktis, daugelis žmonių renkasi komandinį žaidimą, nes tai leidžia jiems bendrauti su kitais žaidėjais, kai jie dirba kartu norėdami nugalėti bendrą priešą.

Minusai

 • Žaidimas gali būti brangus: ne visiems patinka minimali suma, kurią reikia sumokėti, kad pasirinktų AoV. Tačiau galite pasirinkti žaisti laisvuoju režimu, jei manote, kad tai yra kliūtis. Viskas, ko jums reikės, yra keletas skelbimų, kurie gali pasirodyti vykstant veiksmui. Tačiau yra ir pigesnių alternatyvų tiems, kurie nenori žaisti AoV.
 • Žaidimas gali sukelti priklausomybę
 • Tai labai konkurencingas žaidimas. Norėdami laimėti, turėsite būti geriausioje formoje (žinoma, jūsų komandos draugai taip pat turės būti geriausios formos).

„Arena of Valor“ lažybų koeficientų supratimas

Norėdami sėkmingai lažintis dėl AoV, pirmiausia turite suprasti šansus. Juk nuo to priklauso, kiek galite laimėti. Jei norite suprasti šansus, ačiū Dievui, nes dauguma lažybų platformų jums padės. AoV koeficientai pateikiami įvairiais formatais, priklausomai nuo atitinkamo lažybų tarpininko, ir tai gali būti trupmeniniai arba dešimtainiai koeficientai. Patartina suprasti, ką reiškia formatai, nes niekada nežinote, ką rasite savo mėgstamoje sporto lažyboje.

Turite suprasti, kad labai dideli šansai reiškia, kad rezultatas yra neįtikėtinas ir atvirkščiai. Taigi, koeficientai gali padėti suprasti, kur atlikti statymą. Tai pasakius, jūs taip pat turite suprasti, kad lažybų organizatoriai visada pateiks šansus savo naudai. Tai žinoma kaip namų pranašumas, ty knyga turi pranašumą pagal visus pateiktus šansus. Be namų pranašumo, kiti veiksniai, kurie turi įtakos, yra dabartinė komandos forma ir tiesioginis pasirodymas.

Lažybų patarimai ir gudrybės

Ar jums patinka „Arena of Valor eSport“ lažybos? Jei taip, turite pasirinkti geriausia eSport lažybų svetainė. Be to, čia pateikiami keli patarimai ir gudrybės, padėsiančios jūsų naujoms pastangoms.

 • Siekite geriausių statymų: Vienas iš geriausių būdų yra ištirti komandas ir suprasti, kaip atlikti. Žinodami varžovus ir atsitiktinius favoritus, galite tam tikru tikslumu (nors ne visada) numatyti bet kurių rungtynių baigtį.
 • Apsipirkite ir ieškokite geriausių šansų: Bukžerių koeficientai skiriasi, kai kurie siūlo šiek tiek didesnius koeficientus; Nereikia nė sakyti, kad geriausia išeitis.
 • Griebkite premijas: Ar lažybų tarpininkas siūlo kokių nors premijų? Tai kažkas, ko nenorite praleisti. Naudokite premijas, kad atliktumėte statymus per daug neįsipareigojant pinigų.
About the author
Eglė Valaitytė
Eglė Valaitytė
Apie

Eglė Valaitytė, technologijomis besidominti lietuvaitė su dideliu aistrai tiešsaistes žaidimams, tapo viena iš lyderių tiešsaistes kazino lokalizacijos srityje. Sujungdama tautinį didžiavimąsi ir greitai besivystančią skaitmeninę kazino sritį, Eglė sieja tradicinę Lietuvą su sparčiai augančia tiešsaistes žaidimų pramone.

Send email
More posts by Eglė Valaitytė