Naujienos

November 9, 2023

X8: didžiausias VR kelių žaidėjų herojų šaulys

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserEglė ValaitytėLocaliser

X8, mūsų 5v5 VR kelių žaidėjų herojų šaudyklė, dabar pasiekiama „Meta Quest“ ir „SteamVR“. Šiame straipsnyje apžvelgsime žaidimo kūrimo kelią ir pastangas skatinti aktyvią bendruomenę.

X8: didžiausias VR kelių žaidėjų herojų šaulys

Dėmesys kokybei ir bendruomenės kūrimui

„Thirdverse“ mano, kad bet kurio žaidimo esmė slypi jo bendruomenėje. Nuo pat pradžių mūsų tikslas buvo sukurti žaidimą, kuris ne tik suteiktų kokybišką VR ir kelių žaidėjų patirtį, bet ir skatintų klestinčią žaidėjų bendruomenę.

Vienas iš mūsų pagrindinių dėmesio buvo skirtas VR patirčiai. Įdiegėme sudėtingą ginklų manipuliavimą, unikalią „mėtymo peilių“ sistemą ir gestais pagrįstus gebėjimus, kad sukurtume įtraukiančią žaidimo patirtį, kuri mus išskiria iš to paties žanro 2D žaidimų.

Siekdami užtikrinti žaidimo kokybę, atlikome dvi uždaras beta versijas, rinkdami vertingus atsiliepimus iš pirmųjų žaidėjų. Šis atsiliepimas padėjo mums nustatyti ir išspręsti svarbias problemas, todėl patobulinta įtraukimo sistema ir kiti žaidimo aspektai.

Stiprios bendruomenės kūrimas

Gegužės pabaigoje paleidome X8 „Meta App Lab“ ir „Steam“ ankstyvajai prieigai. Tai leido mums sukurti ir sustiprinti esamą bendruomenę, tobulinant žaidimą pagal žaidėjų atsiliepimus. Vos per keturis mėnesius daugiau nei 100 000 žaidėjų įdiegė X8, o tai rodo žaidimo populiarumą.

Mes aktyviai bendradarbiavome su savo žaidėjais, taisėme klaidas, koreguojame žaidimų balansą ir įdiegėme pageidaujamas funkcijas. Šie nuolatiniai mainai su mūsų bendruomene padėjo formuoti žaidimą ir užtikrinti jo sėkmę.

VR Esports pramonės vairavimas

Vienas iš mūsų ambicingų X8 tikslų yra sukurti VR esportą kaip pagrindinį reiškinį. Jau surengėme tris VR esporto renginius, įskaitant išankstinės prieigos kvietimų turnyrą ir turnyrą Tokijo žaidimų šou. Šie įvykiai sukūrė precedentą VR esporto ateičiai.

Rugpjūčio mėn., bendradarbiaudami su Virtualiąja lengvosios atletikos lyga (VAL), pradėjome pirminį savo pirmosios oficialios ankstyvos prieigos X8 lygos bandymą. Šis aštuonias savaites trukęs sezonas žaidėjams leido varžytis 5 prieš 5 griovimo rungtynėse ir pakilti į reitingą, kad galėtų laimėti dalį 10 000 USD piniginio prizinio fondo. Mūsų įsipareigojimas reklamuoti VR esportą ir suteikti žaidėjams konkurencinių galimybių yra akivaizdus dideliame prizų fonde.

Išskirtinis įkūrėjo paketas

Ruošdamiesi oficialiam pristatymui, džiaugiamės galėdami pristatyti įkūrėjų paketą „Mythos“. Į šią pakuotę įeina išskirtiniai ginklai, skirti nuversti pusdievius. Jis pasiekiamas ribotą laiką tiems, kurie atsisiunčia X8 jo paleidimo laikotarpiu.

Be to, atsidėkodami mūsų ankstyvosios prieigos bendruomenei ir „Discord“ šeimai, artimiausiomis savaitėmis „Arbūzų“ geležtę, pistoletą ir SMG pateiksime nemokamai.

Kodėl X8 galima žaisti nemokamai?

Sąmoningai nusprendėme X8 paversti „Free to Play“ žaidimu. Įkvėpti ne VR šaudymo žaidimų, tokių kaip Overwatch, Apex Legends ir VALORANT, sėkmės, norėjome sukurti žaidimą, kuris būtų prieinamas kuo daugiau žaidėjų. Kaip ir tradicinėse sporto šakose, kur kiekvienas gali žaisti nemokamai su minimalia įranga, mes tikime, kad kiekvienas turi turėti galimybę varžytis ir pasisekti X8.

Prisijunkite prie X8 kelionės

X8 yra daugiau nei tik žaidimas; tai judesys. Daug dėmesio skirdami bendruomenės įsitraukimui, esportui ir įsipareigojimui kokybei, esame įsitikinę, kad X8 ir toliau klestės. Kviečiame prisijungti prie šios neįtikėtinos kelionės ir formuoti VR žaidimų ir VR esporto ateitį.

X8 dabar galima nemokamai atsisiųsti iš „Meta Quest Store“ ir „Steam“ už 9,99 USD.

About the author
Haruki Nakamura
Haruki Nakamura

Haruki Nakamura, Esports visatoje meiliai vadinamas „DataSensei“, yra EsportRanker nuolatinis duomenų vedlys. Jis sklandžiai sujungia savo meilę Esports ir tyrinėjimo įgūdžius, todėl jis pateikia įžvalgų ir analizės, kurios skatina pramonę į priekį.

Send email
More posts by Haruki Nakamura

Paskutinės naujienos

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus
2023-11-26

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus

Naujienos