Team Liquid – komanda, kurią reikia įveikti Esporte

Naujienos

2022-05-05

Komandos skystis neabejotinai ketina toliau lankstyti raumenis, siekdamas patvirtinti savo, kaip sėkmingiausios eSporto komandos, poziciją. Nuo pat internetinių eSporto lažybų atsiradimo tai buvo viena geriausių eSporto komandų, už kurią galima lažintis. Nesvarbu, koks Jūsų kelionės tikslas, Team Liquid dominuoja sporto šakoje.

Team Liquid – komanda, kurią reikia įveikti Esporte

Jei tai atrodo kaip eSporto lažybininko idėja, štai viskas, ką reikia žinoti apie „Team Liquid“ ir ko tikėtis iš 2022 m. čempionų. Bet pirmiausia – šiek tiek istorijos apie „Team Liquid“.

Nuo kuklios pradžios iki šlovės

„Team Liquid“ 2000 m. įkūrė išėjęs į pensiją „StarCraft: Brood War“ žaidėjas Victoras „Nazgul“ Goossensas, kuris yra dabartinis generalinis direktorius ir bendrasavininkis, kartu su Stevenu „LiQuiD112“ Arhancetu ir „aXiomatic“. Ji prasidėjo kaip StarCraft II: Wings of Liberty eSports komanda, tačiau greitai išskleidė savo sparnus į kitus padalinius.

2020 m. „Forbes“ įvardijo „Team Liquid“ kaip trečią turtingiausią eSporto komandą su 310 mln. USD vertinimu ir 28 mln. USD pajamomis. Nors ji yra trečia vertingiausių aprangų sąraše, „Team Liquid“ priklauso didžiausio bendro komandinio uždarbio rekordą, dominuojantį aukščiausio lygio varžybose keliuose divizionuose.

Žaidimai ir turnyrai

Vienas iš „eSports“ lažybų dalyvių, įtraukusių „Team Liquid“ į baltąjį sąrašą, pranašumų yra tai, kad ji turi skrudintuvus keliuose padaliniuose ir dalyvauja keliuose renginiuose. Rašymo metu apranga gali pasigirti 60 čempionų profesionalų sportininkų 14 didžiausių pasaulio vaizdo žaidimų.

Kuriuose žaidimuose yra „Team Liquid“ favoritai?

Tačiau, kaip ir bet kuri kita komanda, „Team Liquid“ nedominuoja visuose žaidimuose. Be to, žaidėjai, kurie įtrauks jį į savo mėgstamiausių sąrašą, turėtų žinoti, kokiais pavadinimais apranga yra geriausia.

Lažytojai niekada negali suklysti su Team Liquid Dota 2 komanda. Dabartinis sąrašas sujungia penkis geriausius Dota 2 žaidėjus iš viso pasaulio, sinchronizuodami juos į tą tobulą mašiną. Tiems, kurie mėgsta „Dota 2“ internetines lažybas, tai yra tie vaikinai, kurie gali investuoti pinigus, atsižvelgdami į „Team Liquid“ dominavimą po to, kai ji laimėjo „The International 2017“. Kalbant apie „Dota 2“, „Team Liquid“ laukia pagrindinio prizo „The International XI“, bet, žinoma, , šiuo metu yra daugybė kitų įvykių, kuriuose komanda dalyvauja.

Kita arena, kurioje dominuoja „Team Liquid“, yra „League of Legends“. Komanda gali pasigirti keturiais LCS titulais ir, nors jos forma pastaruoju metu sumažėjo, „Team Liquid“ yra žingsniu priekyje talentų įgijimo srityje. Visai neseniai buvo įtrauktas LoL sunkiasvoris Gabriël "Bwipo" Rau. Belgas atneša daugybę internetinės mūšio arenos patirties. Jau dabar yra keli LoL turnyrai, kuriuose Team Liquid dalyvauja, tačiau svarbiausi momentai bus per LCS čempionatą ir galiausiai 2022 m. LoL pasaulio čempionatą.

Neabejotina, kad „Valorant“ turi daug žadančią funkciją, nes FPS vaizdo žaidimai ir toliau kyla į viršų. „Team Liquid“ greitai surinko sąrašą, kai „Valorant“ pateko į eSporto sceną. Šiandien ji yra viena iš geriausių komandų, už kurias galima lažintis, kai kalbama apie „Valorant“ eSporto scenoje. Tikimasi, kad „Team Liquid“ susigrums su „Valorant“ esporto turnyrų sunkiasvoriais, įskaitant taip lauktą „Valorant Champions 2022“ turnyrą.

Kiti žaidimai, kuriuose „Team Liquid“ turi didžiulį sąrašą, yra „Counter-Strike: Global Offensive“, „StarCraft“, „Apex legends“ ir „Fortnite“.

Statyti už „Team Liquid“? Štai patarimai

Kaip ir tradicinėse sporto lažybose, yra keletas strategijų, kurios padidina tikimybę laimėti esporto lažybų svetainės ir lažybų parduotuvės.

Svarbiausia strategija – sekti komandas ir vykstančius bei būsimus turnyrus. Šiuo atveju labai svarbu neatsilikti nuo visų vykstančių Team Liquid stovykloje. Tai gali būti naujausi sąrašų papildymai, dabartinė žaidėjų forma, vienas nuo kito ir tt Visada atkreipkite dėmesį į esamą komandos formą, o ne į ankstesnius žygdarbius. Laimei, Team Liquid turi aktyvią bendruomenę, todėl lažybininkai visada gali stebėti naujausius įvykius – nuo rezultatų iki pervedimų.

Taip pat labai svarbu protingai pasirinkti žaidimą, dėl kurio statyti. Daugelis lošėjų linkę į bet kokį žaidimą. Ekspertai pataria lažybininkams lažintis dėl eSporto, kurį jie išmano. Jie turėtų suprasti viską apie tą žaidimą – nuo žaidimo eigos ir taisyklių iki lažybų rinkų ir šansų.

Štai, žmonės, apibendrinimas, ko tikėtis iš „Team Liquid“ kaip lažybininko. Na, iš visų požymių, Team Liquid yra viena iš komandų, kurias reikia stebėti, nors ir ne visuose divizionuose. Tai viena geriausių eSporto komandų Dota 2, CS: GO, Valorant, League of Legends ir Rainbow Six Siege. Tačiau nors Team Liquid yra geriausias šuo, svarbu pasidomėti, ką apie tai sako eSport lažybų patarimai.

Paskutinės naujienos

„Fortnite“ lažybų pagrindai
2023-03-30

„Fortnite“ lažybų pagrindai

Naujienos

Kazino akcija

1xBet:Iki 1500 € + 150 nemokamų sukimų
Žaisti dabar
22BET
22BET:Iki 600 USD
Loot.bet
Loot.bet:Gaukite 100 € indėlio premiją

Nepraleiskite šių premijų pasiūlymų

1xBet
1xBet
Lėšų įnešimo būdai
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Gaukite savo premiją1xBet peržiūra
22BET
22BET
Lėšų įnešimo būdai
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Gaukite savo premiją22BET peržiūra
Loot.bet
Loot.bet
100 € indėlio premija
Lėšų įnešimo būdai
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Gaukite savo premijąLoot.bet peržiūra
Close