Naujienos

November 7, 2023

„Slimebox Nick“ visų žvaigždžių „Brawl 2“ turnyras: svarbus įvykis kovinių žaidimų bendruomenėje

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserEglė ValaitytėLocaliser

„Nickelodeon All Stars Brawl 2“ netrukus pasirodys su patobulinimais, palyginti su pirmuoju serijos žaidimu. Žaidimas sulaukė dėmesio konkurencinių žaidimų bendruomenėje ir bus išbandytas artėjančiame „Slimebox“ turnyre.

„Slimebox Nick“ visų žvaigždžių „Brawl 2“ turnyras: svarbus įvykis kovinių žaidimų bendruomenėje

Ankstyvas įvykis iš Coinbox Organizer Hungrybox

„Hungrybox“, gerai žinoma Super Smash Bros. bendruomenės veikėja, organizuoja ankstyvą Nickelodeon All-Star Brawl 2 renginį. Nepaisant prieštaringos pirmojo žaidimo istorijos, „Hungrybox“ grįžta į seriją su „Slimebox“ turnyru, kuris bus pirmasis didelis žaidimo įvykis.

Sutelkite dėmesį į Nickelodeon All-Star Brawl 2

„Slimebox“ turnyre bus demonstruojamas Nickelodeon All-Star Brawl 2 – vienas labiausiai laukiamų 2023 m. kovinių žaidimų. Panašiai kaip „Smash“ renginį „Coinbox“, šį turnyrą organizuoja „Hungrybox“, bendradarbiaudama su „GameMill“, jo prizinis fondas yra 50 000 USD.

Šiaurės Amerikos išskirtinis internetinis turnyras

Turnyras yra išskirtinis Šiaurės Amerikos dalyviams dėl savo internetinio formato. Šiuo sprendimu siekiama užtikrinti sklandesnę ir labiau lokalizuotą patirtį visiems žaidėjams.

Data ir platforma

Visas turnyras vyks 2023 m. lapkričio 15 d. ir bus transliuojamas per „Hungrybox“ „Twitch“ kanalą. Šis renginys bus ankstyvas žaidimo konkurencinio potencialo išbandymas, o sėkmės atveju „Slimebox“ turnyras gali tapti pasikartojančia serija.

Apibendrinant galima pasakyti, kad „Hungrybox“ organizuojamas „Slimebox Nick All-Star Brawl 2“ turnyras yra jaudinanti galimybė žaidėjams pademonstruoti savo įgūdžius laukiamame „Nickelodeon All-Star Brawl 2“. Patobulinus žaidimą, šis turnyras turi potencialą. tapti reikšmingu įvykiu kovinių žaidimų bendruomenėje.

About the author
Haruki Nakamura
Haruki Nakamura

Haruki Nakamura, Esports visatoje meiliai vadinamas „DataSensei“, yra EsportRanker nuolatinis duomenų vedlys. Jis sklandžiai sujungia savo meilę Esports ir tyrinėjimo įgūdžius, todėl jis pateikia įžvalgų ir analizės, kurios skatina pramonę į priekį.

Send email
More posts by Haruki Nakamura

Paskutinės naujienos

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus
2023-11-26

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus

Naujienos